وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر ⚖️【آپدیت 1403】

شغل وکالت، یکی از مشاغلی است که سابقه ای به قدمت، تاریخ بشریت را دارد و به این معنی است که یک فرد می تواند یک فرد دیگر را به عنوان حامی و نماینده حقوقی خود برای رسیدگی و بررسی امور حقوقی در هر موضوعی تعیین کند. در این مقاله به بررسی 5 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر می پردازیم، وکلایی که دارای توانایی وکالتی بسیار خوبی می باشند و در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره فعالیت دارند و تمام تلاش خود را می کنند تا پرونده موکل را به بهترین شکل به اتمام برسانند و حقی که از موکل تضییع شده است را باز پس گیرند.

یکی از وظایف وکلا این است که به مراجعین خود، مشاوره حقوقی می دهند و به عنوان نماینده و پشتیبان موکل خود، در دادگاه حضور پیدا می کنند حتی در مواقعی که موکل به هر دلیلی در دادگاه حضور پیدا نکند، حضور وکیلش به جای او کافی می باشد تا به جای او تصمیم گرفته و از او دفاع کند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

نحوه ی جستجوی یک وکیل با تجربه در اسلامشهر

اسلامشهر یکی از مناطقی است که در استان تهران قرار دارد و به عنوان دومین شهر پرجمعیت تهران محسوب می شود. از این رو مشکلات حقوقی در آن زیاد می باشد و همچنین وکلای بسیار حاذق و با تجربه ای هم در این منطقه وجود دارد که در دعاوی های مختلف مشغول به کار هستند.

بعد از مشکلات حقوقی، نگرانی افراد جستجوی بهترین وکیل در اسلامشهر می باشد تا بتوانند به او اعتماد کامل داشته و کلیه امور حقوقی خود را به او واگذار کنند و به خیالی آسوده برسند. بنابراین راه ها و روش هایی برای جستجوی بهترین وکیل در اسلامشهر وجود دارد که به آن می پردازیم:

 • مراجعه به سایت های حقوقی معتبری که به معرفی وکلا می پردازند و میزان تخصص و مهارت وکلا را به طور کامل شرح می دهند.
 • مراجعه به مجلات حقوقی معتبر مانند وکیل از ما می باشد. سایت وکیل از ما دارای مجلات حقوقی مختلفی می باشد که تمامی وکلای حرفه ای و خبره را در سرتاسر ایران معرفی کرده است و به طور کامل در مورد آن ها توضیح داده است تا بتوان از آن ها شناخت کامل پیدا کرد.
 • مراجعه به موسسات حقوقی معتبر در منطقه اسلامشهر است. این موسسات می توانند با راهنمایی های خوب و اصولی در جهت معرفی وکلا با توجه به موضوع پرونده حقوقی، وکیلی را معرفی کنند که تخصص اصلی اش مشکلات مربوط به پرونده مراجعه کننده باشد
 • تحقیقات از دوستان و آشنایانی که در این خصوص تجربه و تخصص دارند. آن ها با راهنمایی هایشان بهتر می توانند به شما کمک کنند.
 • مراجعه به صفحات شخصی مجازی وکلا و یا سایت های حقوقی آن ها، سبب می شود وکلا را بهتر شناخته و از میزان تجربه کاری و امور حقوقی که انجام می دهند، شناخت کافی پیدا کرد.

اهمیت سوابق وکیل

داشتن میزان سوابق یک وکیل در هر حوزه ای از امور حقوقی، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. وکیلی که دارای تجربیات و سوابق بسیار خوب وکالتی باشد، بهتر می تواند به کلیه امور حقوقی و مشکلات مربوط به آن تخصص داشته باشد و با توجه به تجربیاتی که از پرونده های پیشین خود داشته است، مشکلات موجود در پرونده حقوقی موکل را تجزیه و تحلیل کرده و در مدت زمان کمتری به حل و فصل آنان می پردازد.

سوابق بالای وکیل، باعث اعتماد و اطمینان در مردم نیز می شود و مردم راحت تر می توانند پرنده حقوقی خود را به وکیلی که دارای تجربیات فراوان است واگذار کنند. پس باید میزان تجربه و مهارت یک وکیل را قبل از انتخاب او در نظر گرفت تا بتوان نتایج مطلوبی را از پرونده حقوقی توسط وکیل، استخراج کرد.

اهمیت سوابق وکیل

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در رباط کریم کلیک کنید

نرگس نقدی

نرگس نقدی

سرکار خانم نرگس نقدی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکلای منطقه اسلامشهر می باشد. ایشان کارشناس ارشد حقوق، ثبت اسناد و املاک را دارد و دارای 12 سال سابقه کاری درخشان وکالت در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی و با تبحری منحصر به فرد در اسلامشهر می باشد و وکالت می پذیرد، همچنین بیشترین تخصص ایشان ملکی و حقوقی نیز می باشد.

سرکار خانم نرگس نقدی، چندین پرونده را با رعایت قوانین وکالت و دانش حقوقی خود به موفقیت رسانده است و کارگاه های وکالت متعددی را برگزار می کند. از ویژگی های فردی او به صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی اشاره کرد که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری تخصصی در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09127348817

آدرس 1: اسلامشهر، میدان نماز، کوچه سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول واحد ۱۱۴

آدرس 2: شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش بنفشه شرقی، پلاک یک، طبقه سوم، واحد ۱۲


سعید نقدی

سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشد که نزدیک ۲۰ وکیل دادگستری در مجموعه وی به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه ، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر ،توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، تغییر کاربری ، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و غیره
 • و به صورت تخصصی در امور خانواده حقوقی و کیفری و همچنین دعاوی املاک در تهران و شهرستان

شماره تماس: 09129739424

آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12

آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

وب سایت: www.saeednaghdi.ir


محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند و کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و غیره، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و غیره توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌ های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آید.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): 09366959243

تلفن همراه: 09125008284

آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد

ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی


 ناصر داود زاده

ناصر داود زاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران و در منطقه اسلامشهر به فعالیت های مختلف وکالتی می پردازد. ایشان موجب اعتماد و اطمینان مردم اسلامشهر قرار گرفته است و به همین دلیل یکی از بهترین وکیل در اسلامشهر شناخته شده است. آقای ناصر داوود زاده در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارد.

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه 11، پلاک5، طبقه 3


 اورینب مسرور

اورینب مسرور

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در منطقه اسلامشهر به کار حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اسلامشهر از نگاه مردم شناخته شده است و تمام هدفش به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی است که بر عهده گرفته است. خانم اورینب مسرور در حرفه کاری خود بسیار اخلاق مدار است و ارتباط بسیار خوبی با موکلینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو شورای شهر اسلامشهر
 • رییس کمیسیون تخصصی حقوقی
 • وکیل مخابرات استان تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان امام موسی کاظم جنت دوم، پلاک 1

وظایف و مسئولیت‌ های مهم یک وکیل خبره

هر وکیلی مسئولیت ها و وظایفی را در قبال پرونده ی حقوقی که بر عهده می گیرد دارد و باید آن را به بهترین شکل انجام دهد و از اعتماد موکلش سواستفاده نکند. بنابراین به مهم ترین وظایف و مسئولیت هایی که یک وکیل باید در انجام کار و امور حقوقی خویش داشته باشد، اشاره می کنیم:

 • پاسخگویی به تمامی سؤالات موکل به طور شفاف بدون باقی ماندن شک و شبهخه ای از جانب او
 • ارائه راه‌حل‌های مؤثر و مفید در جهت حل مشکلات موجود در پرونده
 • مشاوره کاربردی و اصولی به موکل و بالا بردن دانش حقوقی او
 • به اطلاع رساندن از مراحل کاری پرونده به موکل
 • به روز رسانی اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین تغییر یافته
 • انتقال آرامش به موکل و تلاش برای گرفتن حق و حقوق او
 • حضور در تمام جلسات دادگاه و دادسرا
 • دفاعیات قابل قبول وکیل از موکلش
 • همراهی موکل از ابتدا تا انتهای مسیر پرونده حقوقی
 • امانتداری و صداقت در کلیه امور حقوقی
 • پرهیز از دروغ و ریاکاری به موکل

وظایف و مسئولیت‌ های مهم یک وکیل خبره

کلام آخر

به طور کلی اخذ یک وکیل خوب و کاردان در انجام پرونده حقوقی، تاثیرات مثبتی در انجام روال کاری پرونده خواهد داشت و به نتایج مثبت رساندن پرونده حقوقی کمک بسیار زیادی خواهد کرد. وکیلی که در دارای تخصص و مهارت وکالتی است بدون تلف کردن وقت و از طریق راه و روش های تاثیرگذار، به سرعت به مشکلات را رفع کرده و در دادگاه به موکلش کمک می کند تا حق و حقوقی که از او تضییع شده است را باز پس گیرد.

یک وکیل در برابر موکلش و به سرانجام رساندن پرونده حقوقی اش، مسئول است و در قبال تمامی این امور، تعهد دارد تا آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. متاسفانه وکلایی هستند که فقط منافع کاری خود برایشان مهم است و فقط به موضوع مالی در پرونده فکر می کنند و تعهد زیادی هم به انجام کار موکلشان ندارند، همین موضوع سبب می شود تا پرونده حقوقی با شکست مواجه شود و باعث ایجاد خسارات مالی برای موکل شود. در این شرایط، تلف شدن وقت و زمانی هم که در این خصوص گذاشته شده است برای موکل به وجود می آید.

بنابراین باید در خصوص اخذ و انتخاب بهترین وکیل در تهران یا انتخاب بهترین وکیل حقوقی در تهران دقت و توجه لازم را داشته تا بتوان به نتایج بسیار عالی دست در امور حقوقی دست پیدا کرد.

4.7/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا