وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در رباط کریم ⚖️【آپدیت 1403】

نقش یک وکیل خوب و حرفه ای، تاثیرات بسیار زیادی را در هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی در پی خواهد داشت. در واقع مشورت و مشاوره گرفتن از وکیل حقوقی در مورد موضوعات مختلف حقوقی که با آن مواجه می شویم می تواند از ضرر و زیان های احتمالی که ممکن است به وجود بیاید خودداری شود و همچنین منجر به کاهش هزینه ها شود زیرا هزینه ای که بابت یک وکیل پرداخت می شود بسیار ناچیز است و عدم مشورت و مشاوره با وکیل می توان باعث خسارات زیادی در این خصوص شود. در تهران مناطق مختلفی وجود دارد که افراد به طور خواسته یا ناخواسته درگیر مشکلات حقوقی می شوند.

منطقه رباط کریم هم یکی از مناطقی است که در تهران دارای جمعیت زیادی می باشد و مشکلات حقوقی هم در آن اتفاق می افتد. بنابراین افرادی که در رباط کریم زندگی می کنند به جستجوی بهترین وکیل در رباط کریم هستند تا بتوانند به او اعتماد کرده و مشکلات حقوقی خود را به او بسپارند. بنابراین در ادامه به معرفی بهترین وکیل در رباط کریم می پردازیم تا با تحقیقات بیشتر بتوانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و برای پرونده خود اخذ کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وظایف بهترین وکیل در رباط کریم

هر وکیل در مقابل کارها و امور وکالتی موکلش، وظایفی را بر عهده دارد که باید به این وظایف به درستی عمل کند زیرا یک وکیل حقوقی به عنوان نماینده حقوقی موکلش شناخته می شود. این وظایف مهم عبارتند از:

 • باید در تمامی دادگاه ها و دادسرا حضور داشته باشد و در مواقعی که موکل نمی تواند حضور پیدا کند، به جای او حاضر شده و از او دفاع کند.
 • ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین و مراجعان در خصوص آگاهی به مسائل و مشکلات حقوقی
 • ارائه راه حل های کاربردی و صحیح برای تسریع در اجرایی کردن پرونده
 • امانتدار خوبی برای حفظ مدارک و اسناد موکلش باشد
 • بررسی و پیگیری های مستمر برای پرونده ی حقوقی که بر عهده گرفته است داشته باشد
 • تلاش برای پیشبرد اهداف و به موفقیت رساندن پرونده در جهت رسیدن به حق و حقوق تضییع شده موکل
 • تنظیم لایحه دفاعیات قوی و ارائه آن در دادگاه
 • آشنایی به دانش روانشناسی در هنگام ارتباط و تعامل با موکلین و مراجعان
 • صداقت و صراحت در امور کاری خویش
 • پرهیز از دروغ و ریا به موکل
 • تعهد و داشتن مسئولیت برای پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است
 • وقت شناسی در کلیه امور حقوقی زیرا این ویژگی برای خیلی از موکلین بسیار مهم می باشد.

وظایف بهترین وکیل در رباط کریم

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل اسلامشهر کلیک کنید

 اصغر اسکندری

اصغر اسکندری

وکیل پایه یک دادگستری در رباط کریم می باشد و دارای سوابق کاری بالا و درخشان در حوزه وکالتی است و سالهاست که در تهران به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان به مدت 12 سال مدیر حقوقی در یکی از واحد های اجرایی دولتی بوده است و بسیار فعالیت درخشانی در این زمینه داشته است. آقای اصغر اسکندری به عنوان یکی از بهترین وکیل در رباط کریم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: رباط کریم،

 محمد اهوراکی

محمد اهوراکیوکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و در منطقه رباط کریم مشغول به فعالیت در کلیه زمینه های حقوقی نیز می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در رباط کریم شناخته شده است و تمام سعی و تلاشش بر رضایت موکلین و مراجعینش می باشد. آقای محمد اهوراکی تخصص و مهارت بسیار بالایی در زمینه های حقوقی دارد و همین موضوع سبب شده است تا مردم به او اعتماد و اطمینان کاملی داشته باشند و پرونده های حقوقی خود را به او بسپارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان تهران، رباط کریم،

 وفا بیگ زاده 

وفا بیگ زاده

وکیل پایه یک دادگستری در رباط کریم تهران است و سالهاست که در کار وکالتی فعالیت دارد و بهترین خدمات حقوقی را به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد. ایشان دارای سوابق کاری و حقوقی بسیار خوبی می باشد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار کاربردی را ارائه می دهد. آقای وفا بیگ زاده به عنوان یکی از بهترین وکیل رباط کریم شناخته شده است و مردم به او اعتماد کامل دارند تا پرونده های حقوقی خودشان را به او بسپارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان تهران، رباط کریم

مصطفی آقا زاده

مصطفی آقا زاده

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و همچنان در رباط کریم مشغول به فعالیت است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در رباط کریم شناخته شده است و توانسته است تا در امور حقوقی موفق باشد. آقای مصطفی آقا زاده در دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، خانواده و غیره فعالیت و تخصص بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مخاطبینش برگزار می کند تا در جهت رفع مشکلات حقوقی شان به آن ها کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٢١۵۶۴٣٢٢۴١

آدرس: استان تهران، رباط کریم، بلوار امام خمینی ره، پاساژ میلاد قائم، طبقه ٣، واحد ٨

محمدرضا حسینیان قطبه

محمدرضا حسینیان قطبه

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در حال حاضر در رباط کریم فعالیت حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در رباط کریم توسط مردم شناخته شده است و تسلط کلامی بالایی هم برای دفاعیات در دادگاه از موکلینش دارد. آقای محمدرضا حسینیان قطبه در دعاوی های خانواده، طلاق، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره فعالیت و تخصص بالایی دارد و با ارائه مشاوره های حرفه ای به موکلین و مراجعینش به آن ها کمک کرده تا بهترین راهکارها و روش های اصولی را به آن ها ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢۵٢٧۴۴٣

آدرس: استان تهران، شهر رباط کریم، خیابان شهید ملکی، پاساژ درخشان، واحد5

وکیل پایه یک دادگستری به چه کسی گفته می شود

وکیل پایه یک دادگستری به کسی گفته می شود که پس از گذراندن مراحلی و همچنین پذیرفتن در آزمون وکالت، پروانه پایه یک دادگستری خود را دریافت کرده و به مدت دو سال کارآموزی خود را گذرانده تا تجربیات لازمه را کسب کند و سپس بعد از گذراندن دوره کارآموزی و سپس پذیرفته شدن در این دوره، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر و محل زندگی خود فعالیت می کند و به عنوان یک وکیل حقوقی محسوب می شود. یک وکیل پایه یک دادگستری به تمامی قوانین حقوقی تسلط و تمرکز کافی دارد و اگر در تهران به فعالیت مشغول باشد از نگاه مردم، به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران انتخاب می شود.

یک وکیل حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد

یکی از ویژگی های مهم برای یک وکیل، صداقت و صراحت در کار و حرفه شغلی خود است خصوصا در شغل وکالت که موکل به وکیلش اعتماد کامل داشته که پرونده حقوقی اش را به او سپرده است. به عنوان مثال وکیلی که پرونده حقوقی موکلی را بر عهده می گیرد باید به طور کامل پرونده را بررسی کرده و سپس از میزان موفقیت آن به صورت نسبی به موکلش با صداقت تمام بیان کند و مشکلات پرونده را با صراحت و به طور کامل بیان کند. در واقع وکیل اجازه ندارد تا به دلیل حفظ منافع خود و یا به دلیل کسب درآمد، وعده های دروغین و امیدوار کننده به موکلش بدهد.

ویژگی اخلاق مداری برای یک وکیل، از ویژگی های خوب و مثبت در او می باشد. وکیلی که دارای خلق و خوی خوبی باشد، موکلین و مراجعان بیشتر به او مراجعه کرده و راحت تر می توانند با او ارتباط برقرار کنند. به جرا می توان گفت که همانطوری که تخصص و مهارت یک وکیل مهم است به همان اندازه اخلاقیات و خلق و خوی او هم مهم می باشد.

امانتداری و حفظ اسرار موکل جزو ویژگی های مهمی است که سبب می شود اعتماد مراجعان و موکلین را جلب کند. یک وکیل وظیفه دارد به عنوان محرم اسرار موکلش باشد و تمامی اسراری که موکلش در هنگام اجرای پرونده به او بیان کرده را حفظ کند و همچنین تمامی مدارک و اسنادی را که در ابتدای پرونده به او سپرده است را در انتهای کار تحویل دهد.

جسارت داشتن و سمج بودن در کار وکالت، سبب می شود تا پرونده سرعت اجرایی بیشتری داشته باشد. زیرا برخی پرونده ها از لحاظ زمانی بیشتر شده و بعد از چندین بار به نتیجه می رسند، بنابراین یک وکیل باید سمج بوده و در جهت به موفقیت رساندن پرونده ای که برعهده گرفته است تلاش کند.

مزیت های کمک گرفتن از بهترین وکیل در رباط کریم

افرادی که در منطقه رباط کریم سکونت دارند و دچار مشکلات حقوقی می شوند، ترجیحا به جستجوی وکیلی هستند که در منطقه خود به کار وکالت مشغول است تا بهتر بتوانند با او ارتباط برقرار کرده و تعاملات داشته باشند. اخذ بهترین وکیل تهران، مزیت های زیادی را برای موکل و مراجعین دارد زیرا افرادی که درگیر مشکلات حقوقی می شوند، در خصوص دانش حقوقی ناآگاه هستند و آشنایی به مراحل کاری مربوط به دادگاه و دادسرا ندارند بنابراین ممکن است بدون اخذ وکیل، مشکلاتشان بیشتر شده و مسائل جدی تری مواجه شوند ولی یک وکیل با توجه به تجربیاتی که در خصوص مشکلات حقوقی داشته و همچنین تحصیلات مربوطه را در زمینه حقوقی گذرانده است، می تواند پرونده را به شکل جدی تری به پیش ببرد و به نتایج مطلوب تری برساند.

یک وکیل خوب و متخصص، دارای تحصیلات بالای وکالتی می باشد و تمامی دوره های مربوط به حقوق را به خوبی پشت سر گذاشته است و مجوز وکالتش را دریافت کرده و سپس اقدام به کار و امور وکالتی می کند. در واقع با توجه به پیچیده بودن برخی پرونده ها، تنها یک وکیل خوب و قابل اعتماد است که می تواند به عنوان یک شخص دلسوز کلیه امور حقوقی را برای موکلش انجام دهد و تمام تلاش و توانش در جهت به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکلش داشته باشد.

یک وکیل خوب و حرفه ای با انتقال آرامش به موکلش و همچنین با ارائه راهکارهای درست و صحیح در جهت پیش بردن پرونده، به موکلش کمک بسیار زیادی می کند و تمامی حق و حقوق او را که ضایع گردیده به او بر می گرداند. داشتن و اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای، مزیت های زیادی را برای مراجعه کننده دارد و با سرعت عمل بیشتری می تواند مشکلاتش را حل و فصل کند زیرا به کارش اطمینان داشته و با بهره گیری از علم حقوقی و دانش خود، تمامی این مسیر را بهتر می تواند حل کند تا موکلش را به نتایج مطلوب و دلخواهش برساند.

مزیت های کمک گرفتن از بهترین وکیل در رباط کریم

کلام آخر

در شهر تهران وکلای خبره و موفق زیادی وجود دارد که با شناخت کافی از آن ها و تحقیقات کلی، می توان آن ها را برای اخذ پرونده وکالتی انتخاب کرد. هدف وکلای خوب و حرفه ای، کمک رساندن به مردم است و گرفتن حق و حقوقی که از آن ها ضایع شده است می باشد. در واقع یک وکیل با داشتن و رعایت کردن ویژگی هایی، سبب می شود تا به عنوان بهترین وکیل توسط مردم در یک شهر یا منطقه انتخاب شده و به او اعتماد و اطمینان کاملی در این خصوص داشته باشند.

توصیه می شود که قبل از انعقاد قرارداد حقوقی، در مورد وکیل انتخابی تحقیقات لازم به عمل آورده و در مورد پرونده های پیشین او و میزان موفقیت هایی که داشته است، اطلاعات کافی بدست آورد تا در ادامه راه پشیمانی به وجود نیاید. اگر در همان مراحل اولیه انتخاب وکیل به درستی انجام پذیرد مشکلی در ادامه مسیر و حل پرونده های حقوقی نخواهید شد و وکیل با تعهد و مسئولیتی که در قبال پرونده های موکلینش داشته، وظایفش را به درستی و اصولی انجام می دهد.

در این مقاله می توان بهترین وکیل در رباط کریم را شناخت و با توجه به ویژگی هایی که در این مقاله شرح داده شده، به شناخت برای انتخاب وکلای حرفه ای کمک کرده و راحت تر می توان وکلای حرفه ای را از غیر حرفه ای تشخیص داد.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا