وکلا

10 تا از بهترین وکیل گنبد کاووس ⚖️【آپدیت 1403】

گاهی به دلیل وجود مشکلات زیاد و پیچیدگی هایی که در زندگی به وجود می آید، نیاز به کمک خواستن و راهنمایی از بهترین وکیل گنبد کاووس است تا کلیه پرونده حقوقی به او سپرده شود. یک وکیل پایه یک دادگستری به تمامی دعاوی حقوقی تسلط داشته و با بهره گیری از تجربیات خود و تحصیلاتی که در این زمینه داشته است، به بررسی مشکلات حقوقی مردم می پردازد. وکلا در زمینه های مختلف حقوقی مانند ملکی، کیفری، خانواده و طلاق به فعالیت می پردازند و مشاوره های حضوری، تلفنی و یا آنلاین را به مردم ارائه می دهند.

خوشبختانه امروزه در هر شهری از ایران، وکلای متخصص و باسابقه ای وجود دارد که می توان به آن ها اعتماد کرد و مشکلات حقوقی را با آن ها در میان گذاشت. در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین وکیل گنبد کاووس بپردازیم. تمامی این وکلا دارای سوابق کاری و تجربیات بسیار بالایی هستند که می توان در تمامی زمینه های حقوقی، از آن ها راهنمایی و مشورت گرفت.

وکیل گنبد کاووس

بهترین وکیل گنبد کاووس کیست؟

بهترین وکیل گنبد کاووس به کسی گفته می شود که به تمامی اصول و امور حقوقی تسلط بالایی داشته و تحصیلات خود را در این زمینه گذرانده باشد. اطلاعات حقوقی یک وکیل باید به روز بوده تا بتواند راهکارهای متفاوتی را به موکلین خود ارائه دهد. بهترین وکیل گنبد کاووس در جهت رشد و پیشرفت کاری خود تلاش کرده تا بتواند اعتماد و اطمینان مردم را جلب نماید. وکیلی که تخصص بالایی در زمینه حقوقی داشته باشد، بیشتر مورد اعتماد مردم خواهد بود.

پیش از انتخاب بهترین وکیل بهترین گنبد کاووس، بهتر است تا در ابتدا از هزینه وکالتی او اطلاع داشته باشید زیرا برخی از وکلا دارای هزینه های وکالتی بسیار بالایی نیز می باشند و ممکن است هزینه آن ها برای شما سنگین باشد به همین دلیل است که باید وکیلی را انتخاب نمایید که با بودجه شما همخوانی داشته باشد تا در ادامه با مشکلات مالی مواجه نشوید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در گرگان کلیک کنید

دکتر علی اصغر احمدی

علی اصغر احمدی

دکتر علی اصغر احمدی، از وکلای متخصص در گنبد کاووس هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق و بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پاسخگویی مناسب، مستمر و صادقانه در مدیریت قراردادهای وکالت و مشاوره از ویژگی های کاری آقای دکتر علی اصغر احمدی است.
برخی از تخصص آقای دکتر احمدی:
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 09111773575

برای اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری آقای دکتر احمدی، با شماره بالا تماس بگیرید.


 غلامرضا میرزایی نژاد

 غلامرضا میرزایی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و دارای رزومه کاری بسیار قوی و تجربیات بسیار خوب در حوزه وکالت می باشد. ایشان تاکنون ده ها پرونده وکالتی را به ثبت رسانده است و موفقیت های زیادی را در زمینه های مختلف حقوقی کسب کرده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 •  دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تلفن: 09113775684


سمیرا نجفی ترکمانی

سمیرا نجفی ترکمانی

خانم سمیرا نجفی ترکمانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکیل گنبد کاووس می باشد چرا که ایشان برای رساندن حق به حق دار قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد به محضر دادگاه ارائه می دهد.

تلفن تماس: ۰۹۱۱۸۸۰۳۰۴۴

آدرس: گنبدکاووس، شهرک فرهنگیان، خیابان میرداماد میانی، پلاک ۳۷


فریده شیدائی

فریده شیدائی

سرکار خانم فریده شیدائی، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی است که به دعاوی حقوقی مشغول است و به طور تخصصی به دعاوی حقوقی رسیدگی می کند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل گنبد کاووس شناخته شده است و پرونده های موفق زیادی را در سوابق کاری و کارنامه کاری خود برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۷۹۹۱۶۵

آدرس: گنبدکاووس، خیابان امام خمینی جنوبی، جنب فروشکاه فرهنگیان، ساختمان وکلا، طبقه اول، واحد ۱


مهدی خجسته

مهدی خجسته

آقای مهدی خجسته وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بالای وکالتی نیز می باشد. ایشان قبول پرونده های کیفری و حقوقی را برعهده دارد و تمامی تلاش خود را می کند تا رضایت موکلین خد را جلب نماید. همچنین ایشان در زمینه ها مختلف حقوقی به فعالیت مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09215966026

آدرس: گنبد کاووس، شهرک بهارستان، خیابان بوستان، نبش ترنج، پلاک۱۱۴

هزینه بهترین وکیل گنبد کاووس

هزینه وکالتی شهرهای کوچک به نسبت شهرهای بزرگ متفاوت تر و ارزان تر می باشد به همین دلیل برای اخذ وکیل خصوصا در شهرهای کوچک، نگرانی چندانی بابت هزینه وجود ندارد و پیش از انعقاد قرارداد وکالتی، می توان با وکیل موردنظر به توافق رسید و سپس هزینه را پرداخت کرد. در قرارداد وکالتی میان وکیل و موکل باید مبلغ نهایی و توافق شده در قرارداد به طور کاملا شفاف و واضح ذکر شود تا مشکلاتی ب وجود نیاید.

معمولا پیش از انعقاد قرارداد، وکلا جلسات مشاوره ای را با وکیل موردنظر خود برگزار می کنند تا در ابتدا وکیل، به بررسی پرونده بپردازد و سپس با در نظر گرفتن جزییات و مشکلات و پیچیدگی های پرونده، میزان حق الوکاله خود را به موکل خود اعلام دارد. عواملی در میزان حق الوکاله وکلا تاثیرگذار است که این عوامل شامل زمانبر بودن پرونده، سختی، موضوع و غیره است که توسط وکیل مورد بررسی قرار می گیرد به عنوان مثال وکیلی که پرونده ی حقوقی را در اختیار می گیرد به ازای زمانی که برای آن پرونده، صرف کرده است حق الوکاله خود را تعیین می کند.

نکته ای که وجود دارد این است که جلسات مشاوره ای که توسط وکلا برگزار می شود معمولا رایگان است اما برخی وکلا با توجه به سوابق و رزومه کاری خوبی که دارند، بابت مشاوره ای که ارائه می دهند هزینه ای را دریافت می کنند که معمولا این هزینه به ازای هر ساعت می باشد بنابراین توصیه می شود پیش از برگزاری جلسات مشاوره با وکیل، در ابتدا از میزان هزینه او اطلاع پیدا کرده و سپس جلسات مشاوره ای را با او برگزار نمایید.

هزینه بهترین وکیل گنبد کاووس

کلام آخر

مشکلات حقوقی برای هر شخصی در طول زندگی به وجود می آید و این مشکلات در زمینه های مختلف مانند ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره می باشد. هر وکیل پایه یک دادگستری به تمامی زمینه های حقوقی مسلط است و می تواند کلیه پرونده های حقوقی را به طور تخصصی انجام داده و راهنمایی نماید.

سپردن و واگذاری پرونده های حقوقی به بهترین وکیل بهترین گنبد کاووس، عاقلانه ترین راه در حین مشکلات حقوقی است زیرا هر شخص، تجربیات و اطلاعاتی در مورد قوانین حقوقی نداشته و نیاز به یک شخصی دارد تا دلسوزانه کلیه امور حقوقی او را به عهده بگیرد. داشتن یک وکیل برای پرونده حقوقی مزایای زیادی را به همراه دارد که مهم ترین آن، آسوگی و اطمینان خاطر موکل است زیرا مطمعن است که امور حقوقی یا مشکلات خود را به کسی سپرده است که تسلط کامل داشته و می تواند بهترین نتایج را رقم بزند همچنین دفاعیات خوب یک وکیل در دادگاه می تواند به نفع موکل باشد و در نهایت دادگاه رای را به نفع موکل صادر نماید. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با بهترین وکیل در گنبد کاووس آشنا شوید و از آن ها کمک نمایید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا