وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کردستان ⚖️【آپدیت 1403】

جستجوی یک وکیل خوب و متخصص ممکن است قدری زمانبر باشد ولی انتخاب از روی تامل و با تحقیقات، ارزش این را دارد تا وکیلی را انتخاب کنیم که در پایان کار، نتایج مطلوبی را برایمان به همراه داشته باشد. هدف از این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کردستان است که با شناخت آن ها، بهتر بتوانید برای پرونده حقوقی خود در زمینه های مختلف، یک وکیل خوب و متخصص را انتخاب نمایید و تمامی امور مربوط به دادگاه و مراحل کاری حقوقی را به او بسپارید.

بهترین وکیل در کردستان، آنقدر تخصص دارد که بتواند مشکلات و مسائل موجود در پرونده حقوقی تان را به خوبی حل نماید و به شما در این جهت، کمک کند. وکیل با ارائه راه حل های مناسب و کاربردی به موکلین و مراجعینش کمک های بسیاری را داشته و با آن ها احساس همدلی و همدردی خواهد داشت. در این شرایط موکل به آرامش خاطری از این جهت می رسد که می داند وکیل انتخابی او، تمامی کار ها و امور را به درستی انجام داده و خدمات حقوقی اصولی را ارائه می دهد.

برای داشتن انتخابی درست از بهترین وکیل در کردستان، تحقیقات و بررسی های لازمه را انجام دهید و از عجولانه تصمیم گرفتن پرهیز نمایید زیرا اخذ یک وکیل برای پرونده حقوقی خود، شاید کار به ظاهر آسانی باشد ولی باید تحقیقات و حساسیت هایی را در این خصوص انجام داد تا در نهایت به نتایج خوبی دست پیدا کرد. بنابراین توصیه می شود تا نسبت مطالب حقوقی در این صفحه، بی تفاوت نباشید و مطالعه دقیقی را داشته باشید تا به آگاهی خوبی در این زمینه برسید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونه یک وکیل خوب و خبره را برای امور حقوقی خود پیدا کنم؟

 • تحقیقات از وکیل جزو ضروری ترین اموری است که باید انجام پذیرد و نباید انتخاب و اخذ وکیل به صورت عجولانه باشد.
 • از افراد خبره و با تجربه برای شناخت از وکلا، کمک بخواهید
 • مراجعه به سایت های حقوقی می تواند کمک های بسیار زیادی را در مورد انتخاب یک وکیل در شهر مورد نظر شما باشد
 • صبوری برای جستجوی یک وکیل، در انتخاب یک وکیل بسیار موثر می باشد
 • هر وکیلی دارای حق الوکاله ای است که به دلایل های مختلف، نرخ آن ها با دیگر وکلا متفاوت است بنابراین بودجه ای را برای اخذ وکیل خود در نظر گرفته و براساس همان بودجه، وکیل خود را انتخاب نمایید.
 • قبل از قرارداد وکالتی با وکیل انتخابی خود، با چندین وکیل ملاقات کرده و آن ها را بسنجید
 • از میزان سوابق و آمار های موفق مربوط به وکلا، اطلاع پیدا نمایید
 • وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش با مشکل پرونده شما همخوانی داشته باشد
 • اخلاقیات خوب در یک وکیل و صبر و تحمل بالای او، از جمله مواردی است که باید دقت شود.
 • مواردی مانند جنسیت و سن وکیل، دلیلی بر متخصص بودن او در کار وکالت نمی باشد.
 • یک وکیل خوب و با دانش حقوقی خوب، بهتر است که دارای تحصیلات خوب وکالتی باشد تا به تمامی قوانین مربوط به وکالت تسلط کامل و کافی داشته باشد.

پیدا کردن وکیل خوب و خبره

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در سنندج کلیک کنید

سارا بهمن پور

سارا بهمن پور

 

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان کردستان است و زمینه های مختلف حقوقی قبول دعاویمی کند و مشاوره هایی را به صورت حضوری و غیرحضوری به مردم را ارائه می دهد. ایشان سالهاست در شهر سنندج مشغول به کار در حوزه وکالت است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کردستان شناخته شده است و به دعاوی هایی مانند خانواده، ملکی، کیفری، اسناد رسمی و تجاری، بانکی، طلاق و غیره می پردازد. خانم سارا بهمن پور راهکار های مفید و  بسیار خوبی را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در سنندج
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183770357

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، واحد 13، طبقه 3

حیدر ترابی

حیدر ترابی

وکیل پایه یک دادگستری کردستان است و در شهر دیواندره به فعالیت در زمینه حقوق مشغول می باشد. ایشان مشاوره های بسیار کاربردی و اصولی را به مردم ارائه داده و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کند تا مردم راحت تر بتوانند مشکلات حقوقی خود را بازگو نمایند. آقای حیدر ترابی کمک های زیادی را در جهت پیشبرد کلیه پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است را دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تخصص و مهارت کار در وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • 15 سال سابقه ی کار در علوم قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۳۱۵۷۳

آدرس: کردستان، دیواندره، پاساژ زرین، طبقه سوم، واحد ۱۱۱

 سحر خسروی

سحر خسروی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان است و همچنان در شهر سنندج به سایر فعالیت های حقوقی به طور تخصص می پردازد. ایشان وکیلی با صبر و تحمل بالا و تخصص خوب می باشد و در دعاوی های  مختلفی مانند خانواده، کیفری، ثیتی، مالی، ملکی، طلاق و غیره مشغول به کار می باشد. خانم سحر خسروی صداقت کاری را در حوزه شغلی خود به کار می برد و تلاش های زیادی را برای رساندن نتایج مطلوب برای موکلینش به همراه دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۳۰۳۷۱

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه ی دوم، واحد ۱۸

حمیده طاهائی

حمیده طاهائی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر سنندج که در استان کردستان  واقع شده است به فعالیت حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کردستان معرفی شده و در امور شغلی خود و حل مسائل موکلین، تخصص بالایی دارد. خانم حمیده طاهائی مشاوره هایی را در جهت رفع مشکلات حقوقی مردم استان کردستان انجام می دهد تا در مدت زمان کمتری بتوانند مشکلات خود را حل کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۶۶۴۰۰

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان فلسطین، کوچه حکمت سوم

مرتضی جوانمردی صاحب

مرتضی جوانمردی صاحب

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان کردستان مشغول به کار در حرفه وکالت است. ایشان خدماتی را مانند تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری را به بهترین شکل انجام می دهد و نمونه پرونده های موفقی را در حوزه های مختلف حقوقی بر عهده داشته است. آقای مرتضی جوانمردی صاحب به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کردستان به مردم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو اصلی کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09181710855

آدرس: کردستان، سنندج، ابتدای خیابان حسن آباد، کوچه هیمن، ساختمان وکلای یاسان

محمد احمدی

محمد احمدی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان و شهرستان دیواندره می باشد و به تمامی امور حقوقی تسلط کامل دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کردستان شناخته شده و در دعاوی های مختلفی مشغول به کار است. آقای محمد احمدی وکیلی با صداقت است و در حیطه کاری خویش، بر اساس قوانین و مقررات وضع شده عمل می کند و بهترین و موثرترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۶۴۵۴۰۹۲

آدرس: کردستان، دیواندره، خیابان  امام، روبروی دادگستری

افشار خالدیان

افشار خالدیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در استان کردستان در شهرستان قروه به کار و تخصص در امور وکالتی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کردستان نزد مردم شناخته و معرفی شده است و خدمات حقوقی بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد. آقای افشار خالدیان چندین سال است که به این حرفه مشغول است و تخصص و مهارت بسیار خوبی را در کلیه قوانین حقوقی بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک
 • استاد دانشگاه حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183810883

آدرس: کردستان، قروه، خیابان سید جمال الدین، مجتمع شنیتا، طبقه دوم

پیمان پیکار پرسان

پیمان پیکار

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان و شهرستان کامیاران است و با برگزاری مشاوره های بسیار مفید در جهت رفع مشکلات مردم، به آن ها کمک می کند تا مشکلات حقوقی خود را در زمینه های خانواده، طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری و غیره رفع نمایند. آقای پیمان پیکار پرسان تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی مردم کامیاران دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده2 در کردستان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۳۶۷۱۹

آدرس: کردستان، کامیاران، خیابان مدرس، روبروی شهرداری

زمانه محبتی

زمانه محبتی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در استان کردستان هم به فعالیت مشغول می باشد. ایشان مشاوره های بسیار اصولی و کاربردی را به مردم ارائه داده و با آن ها احساس همدلی و همدردی دارد. خانم زمانه محبتی ارتباط بسیار خوبی را با موکلینش داشته و به آن ها کمک های بسیار زیادی در جهت پیشرفت پرونده های حقوقی شان داشته است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی فقه و حقوق شافعی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183771713

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان فردوسی، پاساژ آبیدر، طبقه فوقانی

زلیخا آسانی

زلیخا آسانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهرستان کامیاران از استان کردستان به فعالیت حقوقی در زمینه های خانواده، ملکی، کیفری، طلاق و غیره مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کردستان مشغول به انجام کار وکالت است و در امور حقوقی و روال قضایی از تخصص و تسلط خوبی برخوردار است. خانم زلیخا آسانی بسیار با حوصله و صبور در انجام امور وکالتی خویش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09186593293

آدرس: کردستان، کامیاران، خیابان فلسطین، کوچه امیری

وظایف مهم بهترین وکیل خانواده در کردستان

 1. از جمله وظایف مهم بهترین وکیل خانواده در کردستان این است که، به تعهدات قانونی خود عمل کرده و وظایفی که در وکالت نامه درج شده است را به بهترین شکل انجام دهد.
 2. تمامی اقدامات و اموری را که برای پرونده حقوقی موکلش انجام داده است را به طور دقیق و به صورت گزارش به موکلش تحویل دهد.
 3.  به حریم خصوصی موکلش وارد نشده و امانتدار خوبی باشد.
 4. موکل یا مراجعه کننده ای که به وکیلی مراجعه می کند، در واقع به او اعتماد کرده است بنابراین وکیل نباید از این اعتماد سواستفاده کند و حفاظت از اسرار موکلش را داشته باشد.
 5. وکلا موظف هستند تا در چارچوب قوانین، پرونده حقوقی موکلین خود را به پیش ببرند و بر خلاف قوانین، کاری را انجام ندهند.
 6. یکی از وظایف مهم وکلا، پیگیری و رسیدگی های مربوط به پرونده های حقوقی است که بر عهده گرفته اند. این پیگیری ها سبب می شود تا پرونده حقوقی به پیشرفت خوبی راه پیدا کند.

وظایف مهم بهترین وکیل خانواده در کردستان

کلام آخر

روبرو شدن با مشکلات حقوقی در هر زمینه ای، ممکن است برای هر شخصی به طور خواسته یا ناخواسته به وجود آید و این یک امر کاملا طبیعی است زیرا با زیاد شدن جمعیت و مشکلاتی که در زندگی هر شخصی به دلایل های مختلف با انسان های مختلف به وجود می آید، سبب می شود تا نیاز به داشتن یک وکیل خوب و خبره در هر شهر یا منطقه ای که زندگی می کنیم داشته باشیم.

یک وکیل به دلیل خاصیت شغلی اش، وظیفه دارد تا مشکلات مربوط به حقوق را برای هر مراجعه کننده حل کند و راه حل هایی را به او پیشنهاد داده تا بتواند کمک های بسیاری به او داشته باشد. شغل وکالت یکی از شغل هایی است که از گذشته تا به الان همواره وجود داشته است و افراد برای اموری که در آن تخصص به اندازه کافی را ندارند، به فردی واگذار می نمایند که تحصیلات خود را در این خصوص گذرانده است و آگاه می باشد خصوصا در مباحث و امور حقوقی، که نیاز به داشتن وکیلی متخصص احساس می شود تا با مشورت و راهنمایی های او، بتوان به رفع مشکلات کمک کرد.

یک فرد عادی و عامی که با مشکلات حقوقی مواجه می شود، هیچگاه نمی تواند به تنهایی و بدون راهنمایی و مشورت از عهده تمامی امور وکالتی برآید و باید یک وکیل را برای امور حقوقی خود اخذ کند. وکیل کارش را دانسته و به قوانین و مقررات حقوقی آگاه است و بهتر می تواند نسبت به هر شخص دیگری به شما کمک کند. توصیه می شود مطالب این صفحه را از دست ندهید و با دقت مطالعه داشته باشید تا بتوانید بهترین وکیل خانواده در کردستان را شناخته و به او اعتماد کنید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا