وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در آستارا ⚖️【آپدیت 1403】

شهرستان آستارا یکی از شهر های استان گیلان است و مشکلات حقوقی هم در حال حاضر در آن وجود دارد. در این شرایط، وجود بهترین وکیل در آستارا می تواند تاثیر بسیار زیادی در روند انجام کار به صورت مثبت داشته باشد. وکیل پایه یک دادگستری در شهر آستارا، به تمامی دعاوی های ملکی، خانواده، ثبتی، کیفری و غیره تخصص داشته و به تمامی این امور رسیدگی می کند. افرادی که به هر دلیلی دچار مشکلات حقوقی در دعاوی های مختلف می شوند، می توانند با واگذاری پرونده های حقوقی خود به وکلا، مشکلات حقوقی خود را حل و فصل نمایند.

وکلای زیادی در شهر آستارا هستند که به کار وکالتی می پردازند. اما از بین همه ی آن ها، باید وکیلی را انتخاب کرد که به تمامی امور حقوقی تسلط داشته باشد و به عنوان بهترین وکیل در آستارا توسط مردم این شهر شناخته شده باشد. وکیلی که تخصص بالایی دارد، مورد توجه مردم قرار گرفته و مردم به او اعتماد بیشتری نسبت به سایر وکلا کرده و پرونده های حقوقی خود را به او واگذار می نمایند. در واقع به موفقیت رساندن یک پرونده حقوقی کار راحتی نیست و به تخصص و مهارت بالای وکیل نیاز دارد تا روند انجام کار به بهترین شکل انجام پذیرد.

امروزه اکثریت وکلا با مشاوره دادن به مراجعین خود به صورت حضوری و غیر حضوری، به آن ها کمک می کنند تا مشکلات حقوقی خود را در سریع ترین زمان ممکن حل نمایند و با ارائه راه حل های درست، به آن ها روند اجرایی کار را به پیش می برند. در این مقاله به بررسی و معرفی 5 تا از بهترین وکیل در آستارا پرداخته ایم که همگی دارای تخصص بالای وکالتی هستند و بهترین دفاعیات را از موکلین خود در دادگاه ارائه می دهند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اصلی ترین دلایل مراجعه به وکیل در آستارا

تمامی مقالات و مجلات حقوقی، به اخذ وکیل حقوقی حاذق برای انجام کلیه امور حقوقی تاکید دارند. این تاکید ها برای اخذ وکیل حقوقی، دلایل مختلفی دارد و ضرورت هایی دارد که به آن ها اشاره می کنیم.

یکی از مهم ترین ضرورت های اخذ وکیل، انجام شدن کار وکالتی به طور درست و اصولی توسط وکیل می باشد و پرونده حقوقی با درصد بالایی با موفقیت انجام خواهد شد. وکیل با توجه به دوره های وکالت و تحصیلاتی که گذرانده است، بهترین راه ها و روش های حقوقی را در اختیار موکلش قرار می دهد و مراحل کاری او را به طور کاملا قانونی انجام می دهد.

یکی دیگر از مزیت های مهم برای اخذ وکیل این است که می توان صفر تا صد امور حقوقی را به وکیل واگذار کرد و یا حتی او را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب کرد. در این صورت است که موکل می تواند به امور شغلی و شخصی زندگی خود رسیدگی کند و نیازی به حضورش در دادگاه نباشد زیرا وکیل می تواند حتی به جای موکل در دادگاه حضور پیدا نماید و از او دفاعیات لازمه را به عمل آورد.

دلایل مراجعه به وکیل در آستارا

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در گیلان کلیک کنید

شهرام سلامی

شهرام سلامی

وکیل پایه یک دادگستری در آستارا می باشد و به تمامی دعاوی های حقوقی تسلط و مهارت بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در آستارا معرفی شده است و با ارائه مشاوره های اصولی، راهکار های بسیار مناسبی را به مردم ارائه می دهد تا مشکلات حقوقی شان با سرعت بیشتری انجام شود. آقای شهرام سلامی با مراجعین و موکلین خود، تعاملات بسیار خوبی برقرار کرده و به آن ها کمک های بسیار زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: گیلان، آستارا، 

شهریار فتحی

شهریار فتحی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر آستارا مشغول به فعالیت می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در آستارا به مردم معرفی شده است و تخصص بالایی در اکثریت حوزه های حقوقی دارد. آقای شهریار فتحی در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره به مردم خدمت می کند و بهترین خدمات حقوقی را به آنان ارائه می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۸

آدرس: آستارا،

امیر ساسانیان

امیر ساسانیان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر آستارا است و به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد. ایشان مشاوره های بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل در آستارا توسط مردم انتخاب و معرفی شده است. آقای امیر ساسانیان بسیار با صداقت است و ارتباط بسیار خوبی را با مردم برقرار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۸۳۸۰۴۹

آدرس: آستارا , خیابان حکیم نظامی , روبه روی داروخانه شبانه روزی دکتر صادق حریری , بن بست پنجم , ساختمان ملک زاده , طبقه ۴

 بهلول امینی راد

 بهلول امینی راد

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهاست که در شهر آستارا به فعالیت حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در آستارا به مردم معرفی شده است و تخصص و مهارت بالایی در کلیه دعاوی حقوقی دارد. آقای بهلول امینی راد مورد رضایت مردم شهر آستارا واقع شده است و قبول دعاوی در زمینه های حقوقی را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: آستارا،

 یاسر سودایی

یاسر سودایی

وکیل پایه یک دادگستری است و همچنان در شهر آستارا مشغول به کار وکالتی می باشد. ایشان تخصص و مهارت بسیار بالایی در کلیه دعاوی های حقوقی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در آستارا به مردم معرفی شده است. آقای یاسر سودایی مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد و راهکار های مناسبی برای آن ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۸۱۳۲۰۲

آدرس: آستارا، خیابان فارابی، روبروی هلال احمر، ساختمان قنبریان، طبقه ۳

پارامتر های اصلی برای انتخاب بهترین وکیل در آستارا چیست؟

 • مهارت و دانش بالای حقوقی وکیل به انجام کار و پیشرفت آن کمک خواهد کرد.
 • تجربه و سوابق خوب وکیل، سبب جلب اعتماد مردم خواهد شد.
 • تخصص بالای وکیل در حوزه وکالت و موضوعات مختلف، رسیدگی به مشکلات را سریع تر کرده و با موفقیت همراه می کند.
 • کلام خوب و بیان عالی یک وکیل جزیی از پارامتر های اصلی برای او محسوب می شود و یک وکیل باید خودش را در زمینه داشتن نفوذ کلامی بالا تقویت نماید.
 • اخلاقیات خوب خصوصا با موکلین و مراجعین، سبب احساس راحتی بیشتر با وکیل خواهد شد و آن ها بهتر می توانند با وکیل خود تعامل داشته باشند.
 • تحصیلات بالای یک وکیل در روند انجام کار وکالتی وکلا، تاثیرات مثبتی را به همراه خواهد داشت.
 • مهارت هایی برای بهتر بودن در کار وکالت وجود دارد که تقویت آن ها باعث می شود تا وکیل پیشرفت کاری خوبی را داشته باشد.
 • صداقت در انجام کار خصوصا در وکالت، باعث حسن اعتماد مردم به او خواهد شد.
 • مهارت داشتن در روانشناسی جهت ارتباط با موکلین، تاثیرات بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت.
 • یک وکیل موظف است تا پیگیری و رسیدگی های مداوم و پیوسته را برای پرونده های موکلینش داشته باشد.
 • گزارشات مبنی بر کار انجام شده به موکل، باید توسط وکیل انجام شود.
 • ارائه راهکار های خلاقانه توسط وکیل، سرعت انجام کار اجرایی حقوقی را بالا می برد.
 • حضور در جلسات دادگاه و دادسراها باید به طور دقیق و به موقع توسط وکیل انجام گیرد.
 • احساس همدردی با موکل برای ارتباط برقراری ارتباط موثر
 • تلاش برای حفظ حق و حقوق موکل و ارائه دفاعیات قوی در دادگاه به نفع موکل
 • سوابق خوب و بالای وکالتی وکیل
 • انجام امور حقوقی در چارچوب قوانین کاری

اهمیت انتخاب بهترین وکیل در آستارا

تاکید خیلی زیادی بر اخذ وکیل و تحقیق در مورد او برای پرونده حقوقی، می شود. هر پرونده حقوقی نیاز به یک وکیل خوب و حاذق دارد و اصلا نباید این موضوع رل در نظر گرفت که پرونده حقوقی چقدر سخت یا پیچیده است زیرا در هر صورت برای هر پرونده حقوقی، باید وکیل اختیار کرد. دلیل اخذ وکیل برای کلیه پرونده های حقوقی، این است که هر شخصی مانند یک وکیل اطلاعات و دانش حقوقی بالایی ندارد و قطعا نمی تواند مانند یک وکیل به مراحل دادگاهی و دادسرا آشنا باشد، بنابراین باید وکیل اختیار کرده و سپس تمامی امور حقوقی را به او واگذار نماید.

با اخذ یک وکیل حاذق و مجرب برای پرونده های حقوقی، مراحل کاری و اجرایی دادگاه، به خوبی و با موفقیت انجام می شود و وکلا با بهره گیری از دانش و علوم حقوقی خود، می توانند بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهند. همچنین دفاعیات خوب و قوی در دادگاه، فقط از عهده یک وکیل خوب و متخصص بر می آید. دفاعیات درست از موکل، بسیار مهم است و در رای دادگاه تاثیر بسزایی را خواهد گذاشت.

معمولا افرادی که به نتیجه مطلوبی برای پرونده های حقوقی خود رسیده اند و حق و حقوق شان را هم دریافت کرده اند، از یک وکیل خوب و مجرب استفاده کرده اند و تمامی امور حقوقی خود را به او واگذار کرده اند.

با اخذ یک وکیل دیگر نگران رسیدگی و بررسی پرونده حقوقی را نخواهید داشت و می توانید به راحتی به امور زندگی و کاری خود رسیدگی نمایید زیرا وکیل به عنوان نماینده حقوقی موکلش، در تمامی جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و به موکلش کمک می کند تا به نتایج دلخواهش برسد و تا پایان مراحل کاری و اعلام رای دادگاه در کنار او حضور خواهد داشت.

میزان حق الوکاله وکلای شهر آستارا چقدر است؟

حق الوکاله ای که یک وکیل از موکلین خود دریافت می کند متفاوت می باشد. دلیلش هم این است که همه چیز بستگی به نمونه پرونده های حقوقی دارد که وکیل از موکلین خود دریافت می کند. برخی پرونده های حقوقی هستند که نیاز به زمان و تلاش بیشتری برای حل مشکلات دارند و وکیل باید تمرکز و مهارت بیشتری را برای آنان در نظر بگیرند. اینگونه پرونده ها، طبیعتا دارای حق الوکاله ی بیشتری نسبت به سایر پرونده ها هستند و وکلا زمان بیشتری را باید صرف آن کنند.

بهترین وکیل در آستارا، پرونده حقوقی موکلش را بررسی و مطالعه کرده و با توجه به مشکلات و پیچیدگی هایی که دارد، حق الوکاله ی خود را تعیین می کند و به موکل اعلام می کند.

برخی دیگر از وکلا هستند که میزان حق الوکاله خود را علاوه بر شرایط پرونده، براساس رزومه تخصصی خود تعریف می نمایند. برخی وکلا هستند که در منطقه یا شهر خود معروف هستند و پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به ثبت رسانیده اند، بنابراین بیشتر مورد توجه مردم هستند و مردم به آن ها اعتماد و اطمینان بیشتری را دارند. این وکلا براساس تخصص و تجربه خود، میزان حق الوکاله خود را نسبت به سایر وکلا بیشتر می کنند.

میزان حق الوکاله وکلای شهر آستارا

کلام آخر

مردم شهر آستارا در هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی می توانند با مطالعه در این مقاله، از وکلای معرفی شده کمک بخواهند. وکلایی که در این مقاله به کاربران معرفی کرده ایم، سالهاست که در حوزه وکالت مشغول به کار هستند و تخصص بالایی در زمینه های مختلف حقوقی دارند.

اما توصیه می شود برای انتخاب یک وکیل، باید تحقیقات کامل و جامعی را از وکیل انتخابی خود انجام دهید و یا قرار مشاوره با او بگذارید و مشکلات خود را به او بازگو نمایید تا بتوانید به یک نتیجه خوب و کلی برای انجام کار خود برسید. انجام کار به یک وکیل خوب و خبره، سبب می شود تا مراحل کاری حقوقی توسط وکیل با سرعت بالاتری انجام گردد و خساراتی هم برای موکل به وجود نیاید و از طرفی هم، موکل بتواند از وقت خود به خوبی استفاده نماید.

هر وکیل پایه یک دادگستری، معمولا در یک یا دو دعاوی حقوقی، تسلط و مهارت بالاتری نسبت به دعاوی های دیگر دارد و بهتر می تواند در تخصص خودش فعالیت داشته باشد بنابراین بهتر است تخصص اصلی وکیل انتخابی خود را بشناسید و سپس پرونده حقوقی خود را به او واگذار نمایید.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا با بیان خصوصیات و شرایط بهترین وکیل در آستارا، وکلای حاذق را بهتر بشناسید و امور حقوقی خود را در هر موضوعی به آن ها واگذار نمایید. تمامی این وکلا سال هاست که در شهر آستارا مشغول به کار وکالت می باشند و نمونه پرونده های موفق زیادی را هم بر عهده دارند.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا