وکلاوکیل ارث

10 تا از بهترین وکیل ارث در مشهد ⚖️【آپدیت 1402】

شهر مشهد یکی از شهر های استان خراسان رضوی است که وکلای زیادی در زمینه های مختلف به کار وکالت مشغول هستند. در این مقاله قصد داریم تا در زمینه ارث و به معرفی بهترین وکیل ارث در مشهد بپردازیم.

در واقع موضوع ارث و میراث جزو مباحث حقوقی است که بخش عظیمی از پرونده های دادگستری را به خود اختصاص می دهد و دلیل پیچیدگی این نوع از پرونده ها و یا شکست در آن، ناآگاهی افراد از قوانین مربوط به ارث است که نیاز است تا از یک وکیل متخصص در امور ارث راهنمایی و مشورت خواسته و کمک بخواهند. معمولا پس از فوت مورث، درگیری بین وراث به وجود می آید و اختلافات زیاد خواهد شد. وراث به دنبال گرفتن حق و حقوق خود هستند تا اگر حقی از آن ها تضییع شده است، توسط وکیل پس گیرند بنابراین در بیشتر مواقع به جستجوی بهترین وکیل مشهد هستند که به امور ارث مشغول است و با تخصص و مهارتی که دارد بهترین شرایط و راهکار ها را به موکلین خود ارائه می دهد.

هدف ما در این مقاله این است تا موکلینی که دچار مشکلات ارث شده اند و یا حق آن ها ضایع شده است، به کمک وکیل بتوانند به حق و حقوق خود برسند و تمامی این امور را به وکیل خود بسپارند. در این شرایط تنها یک وکیل ارث کاربلد و توانا قادر است تا به موکلین خود کمک کرده و به آن ها مشاوره های کاربردی را ارائه دهد.

بهترین وکیل ارث در مشهد کیست؟

یک وکیل ارث در مشهد زمانی به عنوان بهترین توسط مردم انتخاب می شود که به تمامی وظایف و تعهداتش عمل نماید. وکیل ارث به تمامی موضوعات و چالش های ارث تسلط داشته و پرونده های زیادی را هم در این خصوص با موفقیت به پایان رسانیده است. موضوع ارث جزو موضوعاتی است که گاهی پیچیدگی های خاصی را به همراه دارد و نیاز به کمک و راهنمایی های یک شخص متخصص دارد.

یک وکیل خوب و موفق در زمینه ارث، به خوبی به مشکلات مربوط به ارث رسیدگی می کند و پیگیری های لازمه را انجام می دهد. همچنین با داشتن فن بیانی عالی سبب می شود تا دفاعیات بسیار خوب و تخصصی را از موکلینش داشته باشد و ارائه دفاعیات خوب و قوی از موکل در دادگاه، سبب می شود تا رای قاضی به نفع موکل به پایان برسد و پرونده با موفقیت انجام شود.

اما تمامی این موارد زمانی امکان پذیر است که وکیل دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی باشد و سابقه بسیار خوبی را در زمینه های حقوقی به همراه داشته باشد تا با تسلط بر تمامی دعاوی ها و امور حقوقی، بهترین خدمات و مشاوره ها را به مردم ارائه دهد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

 علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالیان زیادی است که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در این شهر به کار در حوزه وکالت مشغول می باشد. ایشان تمام تلاش خود را برای دفاعیات از موکلین خود در دادگاه می کند تا آن ها را به حق و حقوق شان برساند. آقای علی ابراهیمی مهر به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در مشهد به مردم معرفی شده است و به او اعتماد کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی
 • با بیش از 7 سال تخصص کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151186862

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

سعیده فرهادی نژاد

سعیده فرهادی نژادوکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در مشهد شناخته و معرفی شده است. ایشان به دعاوی های مختلفی می پردازد و تخصص و مهارت بالایی در اکثریت دعاوی ها دارد. خانم سعیده فرهادی نژاد تمامی راهکار ها را برای رسیدن موکلش به نتایج دلخواه انجام می دهد و با تنظیم لایحه دفاعیات بسیار قوی، پرونده را به جلو پیش می برد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155509295

آدرس: مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل ثمانه و چهارراه مهدی، جنب بانک ملی، پلاک 207، طبقه 2

 کیمیا وهاب زاده موسوی

 کیمیا وهاب زاده موسوی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر مشهد به کار وکالت مشغول است. ایشان دارنده گواهینامه های دوره های آموزشی داوری و بنگاه های اقتصادی می باشد و قبول دعاوی های مختلف را برعهده دارد. خانم کیمیا وهاب زاده به امور حقوقی و دعاوی ها تسلط داشته و در زمینه های ملکی، ارث، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره به کار و فعالیت مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه فردوسی مشهد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09105146717

آدرس: مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

 سحر دشتی

 سحر دشتی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در مشهد به فعالیت مشغول است. ایشان وکیل و مشاور حقوقی شرکت های معتبری مانند کاشی فیروزه مشهد، گچ خراسان، سیمان جوین و غیره می باشد و به امور حقوقی مسلط می باشد. خانم سحر دشتی مشاوره های بسیار مفید و کاربردی را به مردم شهر مشهد ارائه می دهد و در حل مشکلات حقوقی آن ها کمک زیادی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09150605155

آدرس: مشهد، شیروان

جواد پوراحمدی مشهدی

جواد پوراحمدی مشهدی

وکیل پایه یک دادگستری است و وکیلی بسیار باتجربه می باشد و سالهای زیادی است که در حوزه وکالت مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در مشهد توسط مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 14 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155059582

آدرس: مشهد، میدان راهنمایی، به طرف سه راه فلسطین، ساختمان برلیان، طبقه2، واحد4

 ابوالفضل علیزاده مقدم

 ابوالفضل علیزاده مقدم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سابقه کاری بسیار بالا و تجربیات بسیار خوب در امور حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در مشهد به کار مشغول است و تخصص بسیار بالایی در سایر دعاوی ها دارد. آقای علیزاده مقدم دارای دانش حقوقی بروزی است و بهترین مشاوره ها را به مردم شهر مشهد ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه و تخصص کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151170211

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

 محمدعلی سهرابی مهر

 محمدعلی سهرابی مهر

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و سالهای زیادی است که در این شهر به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در مشهد به کار و فعالیت مشغول است. ایشان دکتری حقوقی خصوصی داشته و بسیار تخصص و مهارت بالایی در کلیه دعاوی ها دارد. آقای محمد علی سهرابی مهر مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم شهر مشهد ارائه می دهد و به آن ها کمک کرده تا مشکلات حقوقی آن ها را حل نماید.

تخصص و مهارت:

 • عضو کمیسیون آموزش کانون وکلای خراسان رضوی
 • مدرس دانشگاه
 • عضو کمیسیون مجامع و ارتباطات کانون وکلای خراسان رضوی
 • از اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09153112214

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بین سجاد 19 و 21، پلاک 259

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد است و سوابق کاری بسیار بالایی را دارد و مردم شهر مشهد به او اعتماد کاملی دارند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در مشهد به کار تخصصی می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سوابق کار در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151181735

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار مدرس، ساختمان 14، طبقه پنجم، واحد 26

 مهدی عطاریان شاندیز

 مهدی عطاریان شاندیز

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در مشهد فعالیت داشته و وکیلی بسیار با اخلاق و صبور در کار و امور وکالتی می باشد. آقای مهدی عطاریان شاندیز، با ارائه راهکار های خلاقانه به گرفتن حق و حقوق موکل کمک بسیار زیادی کرده و باعث پیشرفت و پیشبرد در پرونده خواهد شد.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155587200

آدرس: مشهد، بلوار شفا، شفا 28، پلاک 99 (جنب دادگاه خانواده)

 علیرضا دوستی

علیرضا دوستی

وکیل پایه یک دادگستری مشهد می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در مشهد توسط مردم انتخاب شده است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی  به کار و قبول دعاوی می پردازد و سوابق کاری بسیار درخشانی دارد. آقای علیرضا دوستی موجب رضایت مردم مشهد واقع شده است و به طور حرفه ای به رفع مشکلات مردم در همه ی زمینه ها می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کار در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09159115870

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار شفا، نبش شفا 30، پلاک 1، طبقه 2

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در مشهد کلیک نمایید

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ارث در مشهد

برخی از مراجعینی که به وکلا در زمینه ارث مراجعه می کنند، پس از تخصص و مهارت بالای وکیل، میزان حق الوکاله ی آن ها را هم بررسی می کنند زیرا برخی وکلا به دلیل سوابق کاری بسیار خوب و یا رزومه قوی کاری که دارند، معمولا نسبت به سایر همکاران خود، حق الوکاله ی بیشتری را طلب می کنند بنابراین برخی از مراجعین با توجه به میزان درآمد خود و بودجه ای که برای انجام این کار در نظر گرفتند، وکیل خود را انتخاب می نمایند تا در ادامه ی راه، دچار مشکلات مالی نشوند.

اما به طور کلی عواملی در میزان حق الوکاله ی وکیل ارتباط مستقیمی دارد. عواملی مانند سختی پرونده و یا موضوعی که دارد و یا حتی زمانبر بودن آن، سبب می شود تا همگی جزو عواملی باشد تا میزان حق الوکاله ی وکلا کاهش یا افزایش پیدا کند. وکیل با برگزاری یک جلسه مشاوره و بررسی پرونده، میزان حق الوکاله اش را به مراجعه کننده اعلام می دارد تا او بتواند تصمیم درستی برای اخذ وکیل خود و با بررسی همه ی شرایط، داشته باشد.

پیشنهاد می شود که بودجه ای را برای اخذ وکیل خود در نظر بگیرید و با توجه به همان بودجه، وکیل خود را انتخاب نمایید تا مشکل مالی در آینده روبرو نشوید. به طور مثال حتما قبل از قرارداد وکالتی با وکیل، از میزان حق الوکاله ی وکیل خود که برای پرونده حقوقی تان در نظر گرقته شده، آگاه شوید و سپس اقدام به قرارداد وکالتی کنید.

کلام آخر

یک وکیل ارث، به تمامی قوانین خصوصا قوانین ارث تسلط کامل دارد و تحصیلات خود را هم در این زمینه گذرانده است. زمانی که شما یک وکیل ارث را اخذ می کنید، در واقع وکیل تمامی تجربه اش را صرفا در این راه گذاشته و به راهنمایی های موکلینش می پردازد. در واقع اگر که شما به مدت چند ماه یا چند روز است که دچار مشکل ارث شده اید، یک وکیل به مدت سالیان زیادی است که تجربه در حل مشکلات ارث در پرونده های موکلینش را دارد.

به طور کلی موضوعات ارث و میراث جزو بحث های مهم حقوقی است که بخش عظیمی از پرونده های جاری در دادگستری را به هود اختصاص داده است و به دلیل سختی ها و پیچیدگی هایی که دارد، مردم تقاضای یک وکیل خوب و متخصص ارث را در شهر خود دارند تا به کمک او بتوانند مشکل و پرونده ارث خود را حل و فصل نمایند. در واقع هر شخصی که با چالش ها و مشکلات ارث روبرو می شود، به دلیل ناآگاهی از قوانین ارث و حقوقی،  حتما از یک فرد متخصص و کاربلد کمک می خواهد و این شخص کسی نیست جز یک وکیل خوب و کاربلد که سال ها در این زمینه به کار وکالت مشغول بوده است و پرونده های درخشانی را هم در این خصوص دارد.

با مطالعه در این مقاله، بهترین وکیل ارث در مشهد را خواهید شناخت و با اعتماد به آن ها، به نتایج مطلوب و رسیدن به حق و حقوق تان در زمینه ارث دست پیدا خواهید کرد. پس پیشنهاد می شود مطالعه این مقاله را از دست ندهید و کلیه امور حقوقی خود را در هر زمینه ای خصوصا ارث را به آن ها بسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا