وکلا

5 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل حقوقی در مشهد به کسی گفته می شود که مامور به احقاق حقوق موکلش است و تمامی امور را براساس قانون مدنی انجام می دهد به همین دلیل وظیفه و مسئولیت بسیار سنگینی را بر عهده دارد. برای انتخاب بهترین وکیل حقوقی، لازم است تا وسواس به خرج دهید زیرا اگر وکیل حقوقی مدافع خوبی نباشد و عملکرد خوبی را از خود ارائه ندهد، باعث ضایع شدن حق و حقوق موکلش شده و پرونده او با شکست مواجه می شود.

وکیل حقوقی شخصی است که بر قانون های حقوقی مملکت خود تسلط کافی را داشته باشد و در این زمینه ها تحصیلات عالیه را گذرانده باشد. وکیل حقوقی دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود دارد و در صدد حل مشکلات موکلین خود بر می آید. برای حل کلیه مسائل حقوقی نیاز به یک شخصی می باشد که پشتیبان حقوقی خوبی باشد و به مسائل حقوقی تسلط کامل داشته باشد. وکیل یا مشاور حقوقی باید به امور قضایی و حقوقی تسلط داشته باشد تا بتوان کلیه دعاوی ها و امور حقوقی را به او سپرد. در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین وکیل حقوقی در مشهد می پردازیم.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل حقوقی در مشهد کیست؟

بهترین وکیل حقوقی در مشهد به کسی گفته می شود که به تمامی امور و مسائل کیفری و حقوقی تسلط داشته باشد و در امور اداری مربوط به غیر قضایی، به عنوان نماینده حقوقی موکلش به طور حرفه ای عمل کند. برای انتخاب وکیل، اولین مرحله انتخاب بهترین وکیل حقوقی در مشهد است.

تمامی وکلای پایه یک دادگستری در کار و تمامی دعاوی ها بسیار عالی و حرفه ای هستند اما بایستی وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی او با حیطه قضایی پرونده شما متناسب باشد.

همچنین به جز شرایط مربوط به تخصصی او، اخلاقیات خوبی داشته باشد و نحوه ارتباط و تعامل با مردم را به خوبی بلد باشد و همدردی و همدلی با موکلین خود داشته باشد.

تمامی موارد گفته شده می تواند به شما کمک کند تا بهترین وکیل مشهد را پیدا کنید و کلیه امور حقوقی خود را به او بسپارید.

علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

« علیرضا قدیری» وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.
ایشان  به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در مشهد شناخته شده و سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.
مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

تماس: 

آدرس:

 مجید شادمان

مجید شادمان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در مشهد توسط مردم شناخته شده است. ایشان سوابق کاری بسیار بالایی دارد و در حوزه کاری خود بسیار موفق است. آقای مجید شادمان در حوزه های وکالتی مانند حقوقی ، ملکی، مالی، خانواده، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت است و تخصص بالایی هم در انواع دعاوی ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال تخصص و مهارت در وکالت
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155681810

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5

الهام سادات میرعاقل

الهام سادات میرعاقل

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر مشهد به کلیه فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در مشهد مشغول به انجام کار است و مسلط به تمامی دعاوی های حقوقی هم می باشد. خانم الهام سادات میر عاقل وکیلی با صداقت و متخصص در امور وکالتی است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه تخصص وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09153033828

آدرس: مشهد، آب و برق، بین فکوری 6 و 8، ساختمان پزشکان ایلیا، طبقه دوم، پلاک 377

جواد خداداه

جواد دادخواه

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد است و به تمامی دعاوی ها می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در مشهد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سوابق و تخصص در امور وکالت
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155127659

آدرس: مشهد، سه راه ادبیات، نبش ابن سینا، ساختمان 46، واحد 46

وجیهه قریشی

وجیهه قریشی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در مشهد به کلیه فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان وکیل موفق در امور وکالتی است و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در مشهد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155117760

آدرس:مشهد، بلوار سجاد.بهارستان2

معیارهای مهم برای انتخاب وکیل خبره در مشهد

 • در وهله اول به موضوع پرونده تان توجه نمایید و در صورتی که مشکل تان مربوط به امور حقوقی بود، باید انتخاب وکیل تان، با توجه به موضوع و مشکل پرونده حقوقی تان باشد و یا اگر موضوع پرونده در ارتباط با امور کیفری بود، لازم است تا وکیلی متخصص در حوزه کیفری را انتخاب نمایید.
 • وکیلی را انتخاب نمایید که در شهر و کشور شما ساکن باشد و یا بهتر است در منطقه ای که زندگی می کنید وکیل خود را انتخاب نمایید زیرا انتخاب وکیل در شهری دیگر، شرایط موکل را سخت خواهد کرد. برخی از افراد به تصور اینکه قانون اساسی در همه ی شهر ها و کشور ها یکسان است، وکیلی را از شهر دیگر بر میگزینند درصورتی که این موضوع اشتباه است و گاهی صدور حکم قاضی براساس فرهنگ و رسوم مربوط به شهر یا اجتماعی که در آن زندگی می کنند انجام می شود به همین دلیل درست ترین راه این است که وکیلی انتخاب شود که در شهر شما ساکن باشد.
 • توجه به تخصص وکیل بسیار مهم است بنابراین باید وکیلی را انتخاب کرد که در زمینه پرونده های حقوقی تخصص بالا داشته باشد به عنوان مثال برای مشکلات مربوط به شرکت ها باید از وکیل متخصص در شرکت ها کمک خواست.
 • یکی از مسائلی که خیلی از موکلین و متقاضیان به آن توجه می کنند، مسائل مالی است و در برخی مواقع پیش آمده است که موضوع مالی و یا حق الوکاله یک وکیل برای موکل با اهمیت تر از رسیدگی به پرونده اش است. البته توصیه می شود وکیلی را انتخاب نمایید که متناسب با بودجه شما باشد و در انتخاب وکیل علاوه بر موضوع مالی، باید تمامی موارد گفته شده در بالا را هم مورد اهمیت قرار داد.
 • در برخی مواقع برخی از موکلین با وکلای خانم ارتباط بهتری برقرار می کنند یا حتی بالعکس. اگر خانم یا آقا بودن وکیل حقوقی برایتان در اولویت است بهتر است در همان ابتدا به این نکته بسیار توجه شود. مثلا اگر در امور خانواده با وکیل خانم ارتباط بهتری می توانید برقرار کنید می توان از بهترین وکیل خانم در مشهد کمک بخواهید.

انواع وکیل حقوقی

در خیلی از مواقع پس از گرفتار شدن در مسائل حقوقی، باید از بهترین وکیل حقوقی در مشهد کمک خواست. در این شرایط یکی از دغدغه های فردی هرکسی این است که وکیل متخصص چه کسی است و چگونه می توان به او اعتماد کرد. در پاسخ به این سوال می توان گفت که وکیل حقوقی به کسی گفته می شود که در تمامی قوانین مهارت داشته باشد و داشن حقوقی را به طور کامل فرا گرفته باشد. در مسائل و امورات حقوقی، انواع مختلف وکیل حقوقی را داریم که در دانش های مختلفی از حقوق تخصص دارند که به آن می پردازیم:

 1. وکیل حقوقی خانواده:به وکیلی گفته می شود که به تمامی امور خانواده تسلط داشته و از حق و حقوق موکلین خود در دادگاه، دفاعیات به عمل می آورد.
 2. وکیل حقوقی مهاجرت:با توجه به درخواست های زیاد مهاجرت، تقاضا برای وکیل مهاجرتی هم بیشتر شده است و به دلیل سختگیری هایی که در سفارت انجام می شود نیاز به وکیل متخصص در این شرایط الزامی است. یک وکیل مهاجرت باید به امور تابعیت و مهاجرت تسلط داشته باشد و اطلاعات قابل قبولی را در این خصوص داشته باشد و قادر به دفاع از حقوق تمامی موکلین خود باشد.
 3. وکیل حقوقی شرکت:شرکت های مختلفی اعم از تضامنی، مسئولیت محدود و غیره وجود دارند که نیاز به وکیل حقوقی دارند تا در مورد امور حقوقی شرکت ها، اطلاعات لازم و کافی را داشته باشند تا با آگاهی کامل به شرکت ها کمک نمایند تا به اهداف حقوقی خود دست پیدا کرده و به مشکلات آن ها رسیدگی شود. به این وکلا، وکیل حقوقی شرکت گفته می شود.
 4. وکیل حقوقی ملکی:وکیل حقوقی ملکی به کسی گفته می شود که به تمامی مسائل و امور ملکی آگاهی دارد و فعالیت های تخصصی مختلفی را در زمینه حقوقی و قضایی انجام می دهد.
 5. وکیل چک و سفته:به وکیلی گفته می شود که تخصص بالایی داشته باشد و از ریزه کاری های مربوط به چک و سفته اطلاع کامل داشته باشد.
 6. وکیل حقوقی امور قراردادها:معمولا بین اشخاص حقیقی و حقوقی، قرارداد های مختلفی تنظیم می گردد. وکیل حقوقی در امور قراردادها به وکیلی گفته می شود که تسلط بالایی به امور قراردادها داشته باشد و آگاه به قوانین آن باشد.

دلایل نیاز به وکیل حقوقی

هر انسانی پس اینکه بیمار می شود نیاز به پزشک دارد و به پزشک مراجعه می کند تا به زودی سلامتی اش را به دست آورد. مشکلات حقوقی و مراجعه به وکیل هم مانند بیماری و مراجعه به پزشک است. بنابراین برای حل کردن مشکلات و اختلافات قانونی نیاز است تا به یک حقوقدان یا بهترین وکیل حقوقی در مشهد مراجعه نمایید و به قول معروف کار را به کاردان بسپارید. در واقع برای پیروز شدن در کار حقوقی خود، نیاز است تا از یک حقوقدان کمک بخواهید که آگاهی بر کلیه مسائل و قانون اساسی کشور را به عهده دارد.

در  واقع یک فرد عادی که به مشکلات حقوقی دچار می شود در علوم حقوق تخصصی ندارد و نیاز به کمک یک شخص دانا و متخصص دارد. امور و قوانین حقوقی سختی ها و پیچیدگی های خاص خود را دارد و اصطلاحات و الفاظ حقوقی تا حدودی سخت است و تنها یک وکیل دانا و مجرب می تواند به مشکلات حقوقی رسیدگی کامل به عمل آورد.

یکی دیگر از نیازهای ضروری به وکیل حقوقی در هنگام مشکلات حقوقی، نداشتن زمان است. متقاضیان ممکن است به دلیل مشکلات زندگی یا مشغله های شغلی خود نتوانند به رسیدگی پرونده حقوقی خود بپردازند و وقت لازمه را در این مسیر بگذارند بنابراین نیاز به وکیل در این شرایط الزامی است. در برخی مواقع، روند های قضایی بسیار زمانبر و پیچیده خواهد بود و وکیل حقوقی با دانش و آگاهی درست و آشنایی با مراحل دادگاهی، می تواند به درستی به سایر مراحل اجرایی بپردازد و از مدت زمان انجام کلیه امور، کم کند. به طور کلی برای رسیدن به حق و حقوق خود نیاز به بهترین وکیل حقوقی در مشهد دارید تا با خیالی آسوده به کلیه امور مربوطه بپردازید.

کلام آخر

در شهر مشهد هم مانند دیگر شهر های ایران، وکلای بسیار حرفه ای و مجربی وجود دارد که از اهداف اصلی شان، موفقیت در پرونده ی موکلین شان می باشد. مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف وجود دارد که نیاز به رسیدگی توسط بهترین وکیل حقوقی در مشهد را دارد و با تجزیه و تحلیلی که توسط وکیل انجام می شود، مدت زمان انجام کار پرونده کاهش پیدا کرده و راهکار های قانونی در جهت آن، اجرا خواهد شد.

بهترین وکیل حقوقی در مشهد در راستای قوانین و مقرراتی که در حقوق وجود دارد اقدام به حل مشکلات مردم کرده و در کارش بسیار حرفه ای عمل می کند زیرا با بهره از تجربیات و دانش حقوقی اش است که به مردم و موکلین خود کمک می کند.

بهترین وکیل حقوقی در مشهد زمانی به عنوان بهترین توسط مردم انتخاب می شود که مردم او را قبول داشته باشند و به او اعتماد کامل داشته باشند. جلب اعتماد وکیل هم توسط مردم، به دلیل سوابق کاری خوب او می باشد و موفقیت در پرونده های مختلفی که بر عهده داشته است. در این مقاله تلاش کرده ایم تا بیشتر به شما کمک کنیم تا وکیل حقوقی را بشناسید و بر پایه شناخت بیشتر وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا