وکلاوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در مشهد ⚖️【آپدیت 1402】

از جمله مهم ترین پرونده‌ هایی که در دادگاه‌ های شهر مشهد وجود دارد، می‌توان پرونده‌ های مرتبط به دعاوی ملکی را نام برد. از این رو نیز موکلین زیادی به دنبال بهترین وکیل ملکی در مشهد هستند. دقت داشته باشید کوچک ترین خطا یا اشتباه در مسیر پرونده، می‌تواند موجب به وجود آمدن مشکلات زیادی شود به همین دلیل توصیه می‌شود حتما از وکیلی متخصص و آگاه جهت حل پرونده ملکی خود کمک بگیرید.

به طور معمول در دعوای ملکی برای دفاع از حق، قواعد و نکات زیادی وجود دارد که اگر نسبت به آن‌ ها بی‌تفاوت باشید ممکن است پرونده مورد نظر به ضررتان تمام شود. در حال حاضر اکثر وکلای ملکی در مشهد از سابقه کاری مناسبی برخوردار هستند اما ما سعی داریم در ادامه مقاله نکات مهم و 10 مورد از بهترین وکیل‌ های این شهر که به طور کامل با قوانین مربوطه آشنایی دارند را به شما معرفی کنیم تا انتخابی راحت و بهتر داشته باشید.

اصلی ترین وظایف وکیل ملکی در مشهد

در بین انواع پرونده‌های مختلف، مهم ترین و گران ترین گزینه موجود در دادگاه مربوط به ملک و املاک می‌شود. در واقع پیچیدگی‌های پرونده ملکی، کسب تخصص و تجربه در حیطه حقوقی ملک را بسیار زمان‌بر و سخت کرده است. از این طریق هم وکلا وظایف نسبتا سختی دارند و برای به موفقیت رساندن پرونده باید اقدامات ضروری را انجام دهند.

بعضی از وکلا ملکی با تمرکزی که بر روی پرونده‌های خود قرار می‌دهند، در این زمینه به درجه‌ای مطلوب از تسلط و تجربه دست می‌یابند که دیگر وکلا حائز آن نیستند. وکیل ملکی در اصل وظیفه دارد که موکلین خود را در اولین مرحله از شرایط موجود آگاه کند و آن‌ها را به خوبی با حقوق قانونی آشنا نماید.

وکیلی که به خوبی وظایف خود را بشناسد، موکل را از تمام امور لازم مطلع می‌کند و به موقع نیز پیگیری‌ها را انجام می‌دهد. برخورد مناسب و محترمانه، صبر و بردباری، بررسی دقیق، توجه به قوانین، ارائه مشاوره کامل، وقت شناسی و حفظ اسرار موکل نیز جزو دیگر وظایف اصلی یک وکیل حرفه‌ای به حساب می‌آیند.

افرادی که برای حل پرونده‌های ملکی خود در مشهد از یک وکیل وظیفه شناس کمک می‌گیرند، می‌توانند سریع‌تر به نتیجه دلخواه‌شان برسند و پیروزی را به شکل فوق العاده‌تری از آن خود کنند. به همین دلیل هم بهتر است حین انتخاب وکیل ملکی در مشهد، احتیاط کنید و بدون آگاهی تصمیم نهایی‌تان را نگیرید.

توجه داشته باشید با انتخاب وکیلی که در این حوزه مهارت لازم را ندارد، ممکن است روند پرونده‌تان با مشکل مواجه شود و شاهد نتایج نامناسبی باشید. پس قبل از هر چیزی بهتر است اطمینان حاصل نمایید که وکیل مورد نظرتان در دعاوی ملکی دارای سابقه کار مفیدی بوده و می‌تواند به طور تخصصی بر روی آن کار کند و وظایف خود را انجام دهد.

ویژگی‌ های بهترین وکیل ملکی در مشهد

• مسئولیت پذیری
• داشتن صداقت در کار
• پیگیری به موقع
• داشتن سابقه و تجربه کافی
• اشتیاق جهت انجام کار
• امانتدار
• حفظ اسرار موکل
• پایبند بودن به قوانین
• داشتن حوصله و صبر
• دانش و تخصص بالا
• توانایی نوشتن مناسب و قوی
• برخوردار بودن از توانایی ارتباطی مطلوب

مطالب مشابه: بهترین وکیل کیفری در مشهد

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

علی ابراهیمی مهر

وکیل علی ابراهیمی مهر

آقای علی ابراهیمی‌مهر وکیل پایه یک دادگستری مشهد و فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با 15 سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای مشهد به حساب می‌آید.

ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. آقای ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد.

در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است. همچنین تیم تخصصی ابراهیمی مهر دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مشهدی‌های عزیز می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی مشهد و سایر امور خانوادگی) به این تیم حقوقی اعطای وکالت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه و تخصص حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151186862 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5

حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

مصطفی زمان زاده

وکیل زمان زاده

مصطفی زمان زاده، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دانش آموخته دانشگاه فردوسی مشهد و  دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و در مدت بیش از ۱۷ سال فعالیت حقوقی، اجرایی و انتظامی خود توانسته به عنوان یک وکیل مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر مشهد و نیشابور، سایر شهرهای استان و کشور، فردی مسئولیت‌پذیر نسبت به امورات موکلین شناخته شود.

وکیل مصطفی زمان زاده به همراه تیمی مجرب و زبده به همراه دیگر  وکلای نخبه (اساتید دانشگاه، قضات و افسران بازنشسته و..) در عرصه های مختلف حقوقی و تخصصی از ابتدای آغار حرفه شریف وکالت تاکنون، پرونده های متعددی را با موفقیت و رضایت موکلین  به نتیجه رسانده اند.

 • وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی اعم از امور ملکی، قرادادها، مطالبه وجه چک و سفته، الزام به ایفای تعهد و …
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، جرائم امنیتی و….)
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

آدرس دفتر وکالت: مشهد، بلوار سجاد، نرسیده به چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه چهارم واحد ۴۰۴

شماره تماس: 09155976367

علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

« علیرضا قدیری» وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.
ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد. مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

آدرس: تماس: 09155909549

آدرس: مشهد- خیابان سناباد- نبش سناباد ۴۲

نیره برومند ابراهیمی

 نیره برومند ابراهیمی-وکیل از ما

نیره برومند، وکیل پایه یک دادگستری شهر مشهد نیز می‌تواند به راحتی انواع پرونده‌های دعاوی ملکی را حل کند. این وکیل خبره عضو کانون وکلای دادگستری مشهد بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه دولتی اصفهان است.

وی با 8 سال سابقه مفید در زمینه وکالت، تا به امروز پرونده‌های مختلفی را با موضوعات متنوع پذیرفته اما در زمینه ملک و دعاوی ملکی تخصص بیشتری دارد و   افرادی که در این خصوص از وکیل ابراهیمی کمک بگیرند، می‌توانند خیلی سریع شاهد نتایج عالی باشند.

آدرس: مشهد، انتهای فلسطین 19، ساختمان 48

تماس: 09053187422

مجید شایسته خو

 مجید شایسته خو-وکیل از ما

مجید شایسته خو، نمونه‌ای دیگر از بهترین وکلا ملکی در مشهد بوده که می‌تواند در دعاوی ملکی از موکلین خود در دادگاه به نحو احسن دفاع کند. این وکیل پایه یک دادگستری دارای شماره پروانه 665 از کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی بوده و سابقه کار طولانی مدتی دارد.

وکیل شایسته خو در حل پرونده‌های مربوط به تنظیم سند، تقسیم افراز املاک مشاع، اخذ پایان کار، سفته و خلع ید مهارت و تجربه زیادی دارد و می‌تواند مشاوره‌ای دقیق در چنین مواردی به موکلین خود بدهد.

آدرس: مشهد، پنجراه سناباد، مقابل خیابان پاستور، طبقه چهارم ساختمان وکلا

تماس: 09151135825

رضا طالبی

 رضا طالبی-وکیل از ما

آقای رضا طالبی یکی دیگر از وکیل‌های دعاوی ملکی در شهر مشهد است که با دانش و تجربه بالا، طی مدتی نسبتا کوتاه توانسته نتایج مثبت زیادی را برای پرونده‌های خود کسب نماید و اجازه ندهد حقوق کسی ضایع شود. این وکیل نمونه از سال 1390 کار وکالت خود را آغاز کرده و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری است.

وکیل طالبی در دعاوی حقوقی، خانوادگی، شرکتی، کیفری و ثبتی، پرونده‌های موفق بیشماری دارد و شما می‌تواند به غیر از پرونده‌های ملکی، جهت حل سایر پرونده‌ها نیز از او کمک و راهنمایی بگیرید.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد

 تماس:09155682014

سید عنایت الله کراماتی

 سید عنایت الله کراماتی-وکیل از ما

سید عنایت اله کراماتی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری مشهد از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه وکالت آغاز کرده و در تمامی دعاوی پرونده داشته است. البته ناگفته نماند که وکیل کراماتی، بیشتر تخصص خود را بر روی پرونده‌های ملکی و مربوط به املاک قرار داده است و شما می‌توانید در این زمینه‌ها به سادگی از او کمک بگیرید.

این وکیل باسابقه دارای شماره پروانه 15475از کانون وکلای مشهد بوده و با توجه به توانایی خود، در سایر دعاوی نظیر دعاوی کیفری، حقوقی و خانوادگی نیز فعالیت می‌کند اما تمرکز خود را بیشتر بر روی پرونده‌های مربوط به ملک صرف می‌نماید.

آدرس: مشهد، نبش صارمی، پلاک 31

تماس: 09157000241

مهدی عطاریان شاندیز

 مهدی عطاریان شاندیز-وکیل از ما

مهدی عطاریان شاندیز دارای مدرک کارشناسی حقوق و شماره پروانه 22916 از قوه قضایی بوده و در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده، تخصص زیادی دارد. آقای عطاریان هم در لیست بهترین وکلا ملکی در مشهد جایگاه ویژه‌ای دارد و توانسته شهرت زیادی در این زمینه به دست آورد.

ایشان با سخن ورزی و مهارت ویژه خود توانسته‌اند تا به امروز پرونده‌های مختلف زیادی را به صورت قانونی به نتیجه مثبت برسانند و از حقوق دیگران دفاع کنند. از این رو اگر شما نیز به دنبال وکیلی متخصص و کاربلد هستید، بهتر است از مهدی عطاریان شاندیز یاری بگیرید.

آدرس: مشهد، بلوار شفا، جنب دادگاه خانواده

تلفن تماس: 09155587200

سعید عابدیان

 سعید عابدیان-وکیل از ما

سعید عابدیان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، سابقه بسیار درخشانی در انواع دعاوی ملکی دارد و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشهد می‌تواند به شما در حل پرونده‌های مختلف از جمله دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده کمک کند. البته بیشتر تخصص و تمرکز این وکیل باتجربه بر روی دعاوی کیفری بوده و با دادن مشاوره به موکلین خود در رابطه با نوع پرونده ملکی، سعی بر رفع بهتر مشکل دارد.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، مجتمع تجاری ایران زمین

تماس: 09158070164

مرتضی توکل ‌نژاد

 مرتضی توکل ‌نژاد-وکیل از ما

حال که به معرفی بهترین وکلا ملکی در مشهد پرداختیم، جا دارد شما را با مرتضی توکل ‌نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی نیز آشنا کنیم. این وکیل معروف دارای پرونده‌های زیادی در مورد دعاوی کیفری، خانواده و حقوقی بوده ولی به طور تخصصی‌تر بر روی پرونده‌های ملکی کار می‌کند.

وکیل مرتضی توکل نژاد به صورت تلفنی و حضوری آماده مشاوره دادن به موکلین خود بوده و شما می‌توانید خیلی راحت در خصوص موضوع پرونده‌تان هر گونه سوالی که داشتید، از او بپرسید.

آدرس: مشهد، طالقانی شرقی

تماس: 09153214956

مصطفی زمان زاده

وکیل زمان زاده

مصطفی زمان زاده، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دانش آموخته دانشگاه فردوسی مشهد و  دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و در مدت بیش از ۱۷ سال فعالیت حقوقی، اجرایی و انتظامی خود توانسته به عنوان یک وکیل مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر مشهد و نیشابور، سایر شهرهای استان و کشور، فردی مسئولیت‌پذیر نسبت به امورات موکلین شناخته شود.

وکیل مصطفی زمان زاده به همراه تیمی مجرب و زبده به همراه دیگر  وکلای نخبه (اساتید دانشگاه، قضات و افسران بازنشسته و..) در عرصه های مختلف حقوقی و تخصصی از ابتدای آغار حرفه شریف وکالت تاکنون، پرونده های متعددی را با موفقیت و رضایت موکلین  به نتیجه رسانده اند.

 • وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی اعم از امور ملکی، قرادادها، مطالبه وجه چک و سفته، الزام به ایفای تعهد و …
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، جرائم امنیتی و….)
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

آدرس دفتر وکالت: مشهد، بلوار سجاد، نرسیده به چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه چهارم واحد ۴۰۴

شماره تماس: 09155976367

مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در مشهد

به طور معمول افرادی که می‌خواهند بهترین وکلا ملکی در مشهد را برای دفاع از خود انتخاب کنند، باید یک‌ سری موارد اصولی و نسبتاً ساده را در نظر بگیرند تا بعدا دچار پشیمانی نشوند و بهترین نتیجه را هم به دست آورند.

از این رو توجه داشته باشید که جنسیت و سن، معیار چندان مناسبی جهت سنجش بد بودن یا خوب بودن یک وکیل ملکی در مشهد نیست. برخی مواقع یک وکیل جوان که تحصیلات بیشتری دارد، می‌تواند از یک وکیل سالخورده که ظاهراً باتجربه است، بیشتر به کارتان بیاید.

همچنین لازم به ذکر است که مرد یا زن بودن وکیل هم خیلی اهمیتی ندارد و شما باید سابقه کاری و تخصص وکیل مورد نظرتان را بررسی کنید. نکته دیگری که نباید نسبت به آن بی‌ توجه باشید، داشتن پروانه وکالت است. به طور معمول مشاوران حقوقی یا وکلا علاوه بر دریافت مدرک کارشناسی یا مدارک بالاتر، جهت دریافت پروانه وکالت مراحل کانون وکلا را هم باید بگذرانند.

تحت هیچ شرایطی تنها با توجه به تبلیغات دیگران، اقدام به انتخاب یک وکیل نکنید و برای به دست آوردن نتیجه‌ای عالی حتما به کانون وکلای دادگستری مراجعه نمایید و پس از مطلع شدن از سابقه وکیل، تصمیم نهایی‌تان را بگیرید.

مزایای انتخاب بهترین وکیل ملکی در مشهد

دقت داشته باشید پرونده‌های ملکی در اکثر مواقع بدون کمک وکیل، خیلی سخت به سرانجام خواهند رسید زیرا موکلین خیلی با قوانین دادگاه آشنایی ندارند و ممکن است با اقدامات بی‌جا و نامناسب، منجر به افزایش مشکلات شوند.

اما کسانی که از بین بهترین وکیل ملکی در مشهد شخصی مطمئن و قابل اعتماد را برای دفاع از حق انتخاب کنند، می‌توانند شاهد نتایج عالی باشند و پرونده را هم به نفع خود حل نمایند. از آن جایی که وکلا تسلط کافی بر قانون دارند، تصمیمات بهتری برای رفع مشکل می‌گیرند و به طور مداوم پیگیری‌ های لازم را نیز انجام می‌دهند.

بهترین وکیل مشهد در واقع علاوه‌بر دفاع از حق، به ارائه مشاوره نیز می‌پردازد تا موکلین نیز بتوانند در دادگاه از حق خود دفاع کنند. با کمک گرفتن از وکیلی متخصص در دعاوی ملکی، روند حل پرونده سریع‌تر خواهد شد و دیگری نیازی به رفت و آمدهای زیاد در دادگاه نخواهید داشت.

مطالب مشابه: بهترین وکیل در مشهد

کلام آخر

دقت داشته باشید دعاوی ملکی از جمله دعاویی به شمار می‌رود که با توجه به موضوع و نوع آن می‌تواند کیفری، حقوقی و یا تلفیقی از هر دو نظیر دعاوی تصرف عداونی را داشته باشد. از این رو اگر برای دفاع از پرونده ملکی‌تان در دادگاه، قصد کمک گرفتن از وکیلی باسابقه و خبره را دارید، توصیه می‌کنیم از میان اسامی نام برده شده بهترین وکیل ملکی در مشهد را برای خود انتخاب کنید تا خیلی سریع به نتیجه مثبتی برسید و حق‌تان پایمال نشود.

4.3/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا