وکلاوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در مشهد 【آپدیت1401】

از جمله مهم ترین پرونده‌ هایی که در دادگاه‌ های شهر مشهد وجود دارد، می‌توان پرونده‌ های مرتبط به دعاوی ملکی را نام برد. از این رو نیز موکلین زیادی به دنبال بهترین وکیل ملکی در مشهد هستند. دقت داشته باشید کوچک ترین خطا یا اشتباه در مسیر پرونده، می‌تواند موجب به وجود آمدن مشکلات زیادی شود به همین دلیل توصیه می‌شود حتما از وکیلی متخصص و آگاه جهت حل پرونده ملکی خود کمک بگیرید.

به طور معمول در دعوای ملکی برای دفاع از حق، قواعد و نکات زیادی وجود دارد که اگر نسبت به آن‌ ها بی‌تفاوت باشید ممکن است پرونده مورد نظر به ضررتان تمام شود. در حال حاضر اکثر وکلای ملکی در مشهد از سابقه کاری مناسبی برخوردار هستند اما ما سعی داریم در ادامه مقاله نکات مهم و 10 مورد از بهترین وکیل‌ های این شهر که به طور کامل با قوانین مربوطه آشنایی دارند را به شما معرفی کنیم تا انتخابی راحت و بهتر داشته باشید.

اصلی ترین وظایف وکیل ملکی در مشهد

در بین انواع پرونده‌های مختلف، مهم ترین و گران ترین گزینه موجود در دادگاه مربوط به ملک و املاک می‌شود. در واقع پیچیدگی‌های پرونده ملکی، کسب تخصص و تجربه در حیطه حقوقی ملک را بسیار زمان‌بر و سخت کرده است. از این طریق هم وکلا وظایف نسبتا سختی دارند و برای به موفقیت رساندن پرونده باید اقدامات ضروری را انجام دهند.

بعضی از وکلا ملکی با تمرکزی که بر روی پرونده‌های خود قرار می‌دهند، در این زمینه به درجه‌ای مطلوب از تسلط و تجربه دست می‌یابند که دیگر وکلا حائز آن نیستند. وکیل ملکی در اصل وظیفه دارد که موکلین خود را در اولین مرحله از شرایط موجود آگاه کند و آن‌ها را به خوبی با حقوق قانونی آشنا نماید.

وکیلی که به خوبی وظایف خود را بشناسد، موکل را از تمام امور لازم مطلع می‌کند و به موقع نیز پیگیری‌ها را انجام می‌دهد. برخورد مناسب و محترمانه، صبر و بردباری، بررسی دقیق، توجه به قوانین، ارائه مشاوره کامل، وقت شناسی و حفظ اسرار موکل نیز جزو دیگر وظایف اصلی یک وکیل حرفه‌ای به حساب می‌آیند.

افرادی که برای حل پرونده‌های ملکی خود در مشهد از یک وکیل وظیفه شناس کمک می‌گیرند، می‌توانند سریع‌تر به نتیجه دلخواه‌شان برسند و پیروزی را به شکل فوق العاده‌تری از آن خود کنند. به همین دلیل هم بهتر است حین انتخاب وکیل ملکی در مشهد، احتیاط کنید و بدون آگاهی تصمیم نهایی‌تان را نگیرید.

توجه داشته باشید با انتخاب وکیلی که در این حوزه مهارت لازم را ندارد، ممکن است روند پرونده‌تان با مشکل مواجه شود و شاهد نتایج نامناسبی باشید. پس قبل از هر چیزی بهتر است اطمینان حاصل نمایید که وکیل مورد نظرتان در دعاوی ملکی دارای سابقه کار مفیدی بوده و می‌تواند به طور تخصصی بر روی آن کار کند و وظایف خود را انجام دهد.

ویژگی‌ های بهترین وکیل ملکی در مشهد

• مسئولیت پذیری
• داشتن صداقت در کار
• پیگیری به موقع
• داشتن سابقه و تجربه کافی
• اشتیاق جهت انجام کار
• امانتدار
• حفظ اسرار موکل
• پایبند بودن به قوانین
• داشتن حوصله و صبر
• دانش و تخصص بالا
• توانایی نوشتن مناسب و قوی
• برخوردار بودن از توانایی ارتباطی مطلوب

مطالب مشابه: بهترین وکیل کیفری در مشهد

بهترین وکیل ملکی در مشهد را با لیست 10 تایی بشناسید

علی بشیری

 علی بشیری-وکیل از ما

اگر شما هم قصد کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در مشهد را دارید، جناب آقای علی بشیری می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای‌تان باشد. این مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری مشهد، به صورت حضوری و تلفنی افراد را راهنمایی می‌کند تا تصمیم گیری بهتری برای حل پرونده ملکی خود داشته باشند.

وکیل بشیری دارای شماره پروانه 3016 از کانون وکلای دادگستری شهر مشهد بوده و علاوه‌بر دعاوی ملکی، می‌تواند پرونده‌های دیگری را هم در زمینه‌های حقوقی و کیفری قبول کند و در مدتی کوتاه، آن‌ها را به نتیجه‌ای شگفت انگیز برساند.

آدرس: مشهد، فرامرز عباسی 36، کوچه اول

تماس: 09153151279

حمیده نجاتی

حمیده نجاتی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری مشهد، به عنوان بهترین وکیل مشهد در امور ملکی شناخته شده و با چندین سال سابقه وکالت توانسته نظر افراد زیادی را جلب نماید. ایشان دارای شماره پروانه 2014 از کانون وکلای دادگستری شهر مشهد هستند و تا به امروز پرونده‌های ملکی زیادی را به نتیجه مطلوب رسانده است.
از نظر حمیده نجاتی، یک وکیل خوب باید محرم اصرار موکل باشد تا حس اعتماد را در مراجعه کننده ایجاد نماید. این وکیل معروف در تمامی دعاوی دارای سر رشته و سابقه کاری مناسب است اما بیشتر پرونده‌های پذیرفته شده از سوی آن تا کنون مرتبط با دعاوی ملکی بوده است.

آدرس: مشهد، نبش ابن سینای 2/3، ساختمان 46

تماس: 09155191421

محمد علی سهرابی مهر

 محمد علی سهرابی مهر-وکیل از ما

یکی دیگر از وکلای باسابقه در دعاوی ملکی، محمد علی سهرابی مهر است. وکیل سهرابی مهر، عضو رسمی کانون وکلای مشهد بوده و حدود 20 سال سابقه وکالت موفق در پرونده‌هایی مانند سفته، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سایر موارد دارد.

وی به دلیل داشتن تعهد کاری و مسئولیت پذیری عالی، توانسته لقب بهترین وکیل مشهد را از آن خود کند. آقای سهرابی مهر به بهترین شکل ممکن از موکلان خود در دادگاه دفاع می‌کند و نمی‌گذارد حق کسی ضایع شود.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد

تماس: 09153112214

نیره برومند ابراهیمی

 نیره برومند ابراهیمی-وکیل از ما

نیره برومند، وکیل پایه یک دادگستری شهر مشهد نیز می‌تواند به راحتی انواع پرونده‌های دعاوی ملکی را حل کند. این وکیل خبره عضو کانون وکلای دادگستری مشهد بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه دولتی اصفهان است.

وی با 8 سال سابقه مفید در زمینه وکالت، تا به امروز پرونده‌های مختلفی را با موضوعات متنوع پذیرفته اما در زمینه ملک و دعاوی ملکی تخصص بیشتری دارد و   افرادی که در این خصوص از وکیل ابراهیمی کمک بگیرند، می‌توانند خیلی سریع شاهد نتایج عالی باشند.

آدرس: مشهد، انتهای فلسطین 19، ساختمان 48

تماس: 09053187422

مجید شایسته خو

 مجید شایسته خو-وکیل از ما

مجید شایسته خو، نمونه‌ای دیگر از بهترین وکلا ملکی در مشهد بوده که می‌تواند در دعاوی ملکی از موکلین خود در دادگاه به نحو احسن دفاع کند. این وکیل پایه یک دادگستری دارای شماره پروانه 665 از کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی بوده و سابقه کار طولانی مدتی دارد.

وکیل شایسته خو در حل پرونده‌های مربوط به تنظیم سند، تقسیم افراز املاک مشاع، اخذ پایان کار، سفته و خلع ید مهارت و تجربه زیادی دارد و می‌تواند مشاوره‌ای دقیق در چنین مواردی به موکلین خود بدهد.

آدرس: مشهد، پنجراه سناباد، مقابل خیابان پاستور، طبقه چهارم ساختمان وکلا

تماس: 09151135825

رضا طالبی

 رضا طالبی-وکیل از ما

آقای رضا طالبی یکی دیگر از وکیل‌های دعاوی ملکی در شهر مشهد است که با دانش و تجربه بالا، طی مدتی نسبتا کوتاه توانسته نتایج مثبت زیادی را برای پرونده‌های خود کسب نماید و اجازه ندهد حقوق کسی ضایع شود. این وکیل نمونه از سال 1390 کار وکالت خود را آغاز کرده و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری است.

وکیل طالبی در دعاوی حقوقی، خانوادگی، شرکتی، کیفری و ثبتی، پرونده‌های موفق بیشماری دارد و شما می‌تواند به غیر از پرونده‌های ملکی، جهت حل سایر پرونده‌ها نیز از او کمک و راهنمایی بگیرید.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد

 تماس:09155682014

سید عنایت الله کراماتی

 سید عنایت الله کراماتی-وکیل از ما

سید عنایت اله کراماتی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری مشهد از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه وکالت آغاز کرده و در تمامی دعاوی پرونده داشته است. البته ناگفته نماند که وکیل کراماتی، بیشتر تخصص خود را بر روی پرونده‌های ملکی و مربوط به املاک قرار داده است و شما می‌توانید در این زمینه‌ها به سادگی از او کمک بگیرید.

این وکیل باسابقه دارای شماره پروانه 15475از کانون وکلای مشهد بوده و با توجه به توانایی خود، در سایر دعاوی نظیر دعاوی کیفری، حقوقی و خانوادگی نیز فعالیت می‌کند اما تمرکز خود را بیشتر بر روی پرونده‌های مربوط به ملک صرف می‌نماید.

آدرس: مشهد، نبش صارمی، پلاک 31

تماس: 09157000241

مهدی عطاریان شاندیز

 مهدی عطاریان شاندیز-وکیل از ما

مهدی عطاریان شاندیز دارای مدرک کارشناسی حقوق و شماره پروانه 22916 از قوه قضایی بوده و در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده، تخصص زیادی دارد. آقای عطاریان هم در لیست بهترین وکلا ملکی در مشهد جایگاه ویژه‌ای دارد و توانسته شهرت زیادی در این زمینه به دست آورد.

ایشان با سخن ورزی و مهارت ویژه خود توانسته‌اند تا به امروز پرونده‌های مختلف زیادی را به صورت قانونی به نتیجه مثبت برسانند و از حقوق دیگران دفاع کنند. از این رو اگر شما نیز به دنبال وکیلی متخصص و کاربلد هستید، بهتر است از مهدی عطاریان شاندیز یاری بگیرید.

آدرس: مشهد، بلوار شفا، جنب دادگاه خانواده

تلفن تماس: 09155587200

سعید عابدیان

 سعید عابدیان-وکیل از ما

سعید عابدیان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، سابقه بسیار درخشانی در انواع دعاوی ملکی دارد و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشهد می‌تواند به شما در حل پرونده‌های مختلف از جمله دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده کمک کند. البته بیشتر تخصص و تمرکز این وکیل باتجربه بر روی دعاوی کیفری بوده و با دادن مشاوره به موکلین خود در رابطه با نوع پرونده ملکی، سعی بر رفع بهتر مشکل دارد.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، مجتمع تجاری ایران زمین

تماس: 09158070164

مرتضی توکل ‌نژاد

 مرتضی توکل ‌نژاد-وکیل از ما

حال که به معرفی بهترین وکلا ملکی در مشهد پرداختیم، جا دارد شما را با مرتضی توکل ‌نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی نیز آشنا کنیم. این وکیل معروف دارای پرونده‌های زیادی در مورد دعاوی کیفری، خانواده و حقوقی بوده ولی به طور تخصصی‌تر بر روی پرونده‌های ملکی کار می‌کند.

وکیل مرتضی توکل نژاد به صورت تلفنی و حضوری آماده مشاوره دادن به موکلین خود بوده و شما می‌توانید خیلی راحت در خصوص موضوع پرونده‌تان هر گونه سوالی که داشتید، از او بپرسید.

آدرس: مشهد، طالقانی شرقی

تماس: 09153214956

مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در مشهد

به طور معمول افرادی که می‌خواهند بهترین وکلا ملکی در مشهد را برای دفاع از خود انتخاب کنند، باید یک‌ سری موارد اصولی و نسبتاً ساده را در نظر بگیرند تا بعدا دچار پشیمانی نشوند و بهترین نتیجه را هم به دست آورند.

از این رو توجه داشته باشید که جنسیت و سن، معیار چندان مناسبی جهت سنجش بد بودن یا خوب بودن یک وکیل ملکی در مشهد نیست. برخی مواقع یک وکیل جوان که تحصیلات بیشتری دارد، می‌تواند از یک وکیل سالخورده که ظاهراً باتجربه است، بیشتر به کارتان بیاید.

همچنین لازم به ذکر است که مرد یا زن بودن وکیل هم خیلی اهمیتی ندارد و شما باید سابقه کاری و تخصص وکیل مورد نظرتان را بررسی کنید. نکته دیگری که نباید نسبت به آن بی‌ توجه باشید، داشتن پروانه وکالت است. به طور معمول مشاوران حقوقی یا وکلا علاوه بر دریافت مدرک کارشناسی یا مدارک بالاتر، جهت دریافت پروانه وکالت مراحل کانون وکلا را هم باید بگذرانند.

تحت هیچ شرایطی تنها با توجه به تبلیغات دیگران، اقدام به انتخاب یک وکیل نکنید و برای به دست آوردن نتیجه‌ای عالی حتما به کانون وکلای دادگستری مراجعه نمایید و پس از مطلع شدن از سابقه وکیل، تصمیم نهایی‌تان را بگیرید.

مزایای انتخاب بهترین وکیل ملکی در مشهد

دقت داشته باشید پرونده‌های ملکی در اکثر مواقع بدون کمک وکیل، خیلی سخت به سرانجام خواهند رسید زیرا موکلین خیلی با قوانین دادگاه آشنایی ندارند و ممکن است با اقدامات بی‌جا و نامناسب، منجر به افزایش مشکلات شوند.

اما کسانی که از بین بهترین وکیل ملکی در مشهد شخصی مطمئن و قابل اعتماد را برای دفاع از حق انتخاب کنند، می‌توانند شاهد نتایج عالی باشند و پرونده را هم به نفع خود حل نمایند. از آن جایی که وکلا تسلط کافی بر قانون دارند، تصمیمات بهتری برای رفع مشکل می‌گیرند و به طور مداوم پیگیری‌ های لازم را نیز انجام می‌دهند.

بهترین وکیل مشهد در واقع علاوه‌بر دفاع از حق، به ارائه مشاوره نیز می‌پردازد تا موکلین نیز بتوانند در دادگاه از حق خود دفاع کنند. با کمک گرفتن از وکیلی متخصص در دعاوی ملکی، روند حل پرونده سریع‌تر خواهد شد و دیگری نیازی به رفت و آمدهای زیاد در دادگاه نخواهید داشت.

مطالب مشابه: بهترین وکیل در مشهد

کلام آخر

دقت داشته باشید دعاوی ملکی از جمله دعاویی به شمار می‌رود که با توجه به موضوع و نوع آن می‌تواند کیفری، حقوقی و یا تلفیقی از هر دو نظیر دعاوی تصرف عداونی را داشته باشد. از این رو اگر برای دفاع از پرونده ملکی‌تان در دادگاه، قصد کمک گرفتن از وکیلی باسابقه و خبره را دارید، توصیه می‌کنیم از میان اسامی نام برده شده بهترین وکیل ملکی در مشهد را برای خود انتخاب کنید تا خیلی سریع به نتیجه مثبتی برسید و حق‌تان پایمال نشود.

4.9/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا