وکلاوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

تعداد پرونده‌های مربوط به دعاوی ملکی در کلان شهری چون مشهد دائم در حال افزایش است و افراد بسیاری هستند که در پی حق و حقوق خود می باشند. حال از آنجایی که رسیدگی به پرونده های ملکی سخت و پیچیده است، بسیاری از افراد به‌دنبال بهترین وکیل ملکی در مشهد هستند تا پیگیری پرونده را به یک فرد مطمئن و متخصص بسپارند. دقت داشته باشید کوچک ترین خطا یا اشتباه در مسیر پرونده، می‌تواند موجب به وجود آمدن مشکلات زیادی شود؛ به همین دلیل توصیه می‌شود حتما از یک وکیل متخصص و آگاه جهت حل پرونده ملکی خود کمک بگیرید.

به طور معمول در دعوای ملکی برای دفاع از حق، قواعد و نکات زیادی وجود دارد که اگر نسبت به آن‌ ها بی‌تفاوت باشید، ممکن است پرونده موردنظر به ضررتان تمام شود. در حال حاضر اکثر وکلای ملکی در مشهد از سابقه کاری مناسبی برخوردار هستند، اما ما سعی داریم در ادامه مقاله نکات مهم و 10 مورد از بهترین وکیل‌ های این شهر که به طور کامل با قوانین مربوطه آشنایی دارند را به شما معرفی کنیم تا انتخابی راحت و بهتر داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید.

اصلی ترین وظایف وکیل ملکی در مشهد

در بین انواع پرونده‌های مختلف، مهم ترین و گران ترین پرونده‌های موجود در دادگاه مربوط به ملک و املاک می‌شود. در واقع پیچیدگی‌ پرونده‌های ملکی، کسب تخصص و تجربه در حیطه حقوقی ملک را بسیار زمان‌بر و سخت کرده است. از این طریق هم وکلا وظایف نسبتا سختی دارند و هم برای به موفقیت رساندن پرونده باید اقدامات ضروری را انجام دهند.

بعضی از وکلا ملکی با تمرکزی که بر روی پرونده‌های خود قرار می‌دهند، در این زمینه به درجه‌ای مطلوب از تسلط و تجربه دست می‌یابند که دیگر وکلا حائز آن نیستند. وکیل ملکی در اصل وظیفه دارد که موکلین خود را در اولین مرحله از شرایط موجود آگاه کند و آن‌ها را به خوبی با حقوق قانونی آشنا نماید.

وکیلی که به خوبی وظایف خود را بشناسد، موکل را از تمام امور لازم مطلع می‌کند و به موقع نیز پیگیری‌ها را انجام می‌دهد. برخورد مناسب و محترمانه، صبر و بردباری، بررسی دقیق، توجه به قوانین، ارائه مشاوره کامل، وقت شناسی و حفظ اسرار موکل نیز جزو دیگر وظایف اصلی بهترین وکیل ملکی در مشهد به حساب می‌آیند.

افرادی که برای حل پرونده‌های ملکی خود در مشهد از یک وکیل وظیفه‌شناس کمک می‌گیرند، می‌توانند سریع‌تر به نتیجه دلخواه‌شان برسند و پیروزی را به شکل فوق العاده‌تری از آن خود کنند. به همین دلیل بهتر است حین انتخاب بهترین وکیل ملکی در مشهد، احتیاط کنید و بدون آگاهی تصمیم نهایی‌تان را نگیرید.

توجه داشته باشید با انتخاب وکیلی که در این حوزه مهارت لازم را ندارد، ممکن است روند پرونده‌تان با مشکل مواجه شود و شاهد نتایج نامناسبی باشید. پس قبل از هر چیزی بهتر است اطمینان حاصل نمایید که وکیل مورد نظرتان در دعاوی ملکی دارای سابقه کار مفیدی بوده و می‌تواند به طور تخصصی بر روی آن کار کند و وظایف خود را انجام دهد.

اصلی ترین وظایف وکیل ملکی در مشهد

ویژگی‌ های بهترین وکیل ملکی در مشهد

• مسئولیت پذیری
• داشتن صداقت در کار
• پیگیری به موقع
• داشتن سابقه و تجربه کافی
• اشتیاق جهت انجام کار
• امانتدار
• حفظ اسرار موکل
• پایبند بودن به قوانین
• داشتن حوصله و صبر
• دانش و تخصص بالا
• توانایی نوشتن مناسب و قوی
• برخوردار بودن از توانایی ارتباطی مطلوب

مطالب مشابه: بهترین وکیل کیفری در مشهد

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

رضا حسینی برج

وکیل رضا حسینی برج

وکیل “رضا حسینی برج” یکی از وکلای پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکلای “حقوقی” با ۱۵سال سابقه کار وکالت هستند. که به صورت حرفه ای در امور حقوقی و ثبت شرکت بیش از ۷۰۰۰ پرونده موفق با رضایتمندی فراوان داشته اند.

 پرونده های موفق حقوقی ایشان نظیر است:

۱- اثبات مالکیت
۲- الزام به تنظیم سند رسمی
۳- تأمین دلیل- دستور موقت ۳روز
۴- شهرداری – کمیسیون ماده ۱۰۰
۵- تخلیه ۳روز
۶- سرقفلی
۷- اجرت‌المثل ایام تصرف
۸- ابطال و یا فسخ (مالکیت،سندرسمی)
۹- پیش فروش آپارتمان
۱۰- دعاوی بانکی (ضمانت،رهن،وقف)
۱۱- قرارداد مشارکت در ساخت
۱۲- ابطال رای داوری
۱۳- ارث و انحصار وراثت ۳روز
۱۴- ثبت فوری شرکت ۳روز
۱۵- الزام به تحویل ملک
۱۶- الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی
۱۷- چک – سفته ۳روز
۱۸- ابطال قرارداد
۱۹- خلع ید
۲۰- تصرف عدوانی( تصرف،ممانعت،مزاحمت)
۲۱- فروش ملک مشاع
۲۲- دعوای تعدیل اجاره بها
۲۳- ثبت فوری برند ۳روز
۲۴- تعزیرات، مزایده، مناقصه
۲۵- وکالت ایرانیان خارج کشور

شماره تماس: 09156024004

شماره تماس دفتر: 05137600011

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، سجاد 6، جنب پیتزا فروشی، پلاک220، طبقه 1

سایت: lawyermashhad.com


رامین پورعطا

وکیل رامین پورعطا

گروه حقوقی رامین پورعطا با همکاری ۴ نفر از وکلای مجرب و با تجربه فعالیت خود را در مشهد آغاز نموده است، این گروه با بهره‌گیری از بهترین وکلای متخصص، باتجربه و جوان توفیق دستیابی به بالاترین ضریب موفقیت در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی را با جلب رضایت حداکثری موکلین در رزمه خود دارا می‌باشد.

ما بر این باوریم کار گروهی بهترین نتایج را برای موکلین به همراه دارد، گروه ما مجهز به آخرین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق است و آماده ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی و اتخاذ بهترین استراتژی جهت دفاع از حقوق موکلین هستیم.

مزایای انتخاب ما:

 1. با پرداخت حق‌الوکاله یک وکیل دادگستری از مشاوره حداقل ۴ وکیل دادگستری بهره‌مند می‌شوید.
 2. اعلام وکالت و قبول پرونده به صورت گروهی؛ به این معنا که حداقل ۲ وکیل دادگستری همراه شما در دادگاه خواهند بود.
 3. ارائه گزارش کاری مستمر به موکلین تا رسیدن به نتیجه مطلوب در پرونده
 4. امکان پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان در زمان روند پرونده به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری
 5. بهره‌گیری از جدیدترین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق
 6. پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه نهایی

شماره تماس: 0915311956505138411148

آدرس وبسایت: www.raminpourata.com

آیدی اینستاگرام: vakil_raminpourata


علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

« علیرضا قدیری» وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.
ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد. مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

آدرس: تماس: 

آدرس: خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

آدرس وبسایت:

آدرس اینستاگرام: alirezaghadiri_vakil@


محسن کتولی

محسن کتولی

جناب آقای محسن کتولی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی می‌باشند و سابقه تدریس در دانشگاه را داشته و بیش از 10 سال نیز سابقه کار و فعالیت مستقیم در حوزه دعاوی ملکی را دارد. ایشان به جهت تسلط بر قوانین و رویه های موجود در دادگاه ها به عنوان یکی از موفق ترین وکلای مشهد در دعوای حقوقی و به ویژه دعاوی ملکی می‌باشند،

دعاوی با موضوعات ذیل در تخصص ایشان است:

 • اثبات مالکیت
 • تصرف عدوانی (تصرف، ممانعت، مزاحمت)
 • کمیسیون ماده 100 شهرداری
 • اجاره و سرقفلی
 • پیش فروش ملک و قرارداد مشارکت
 • الزام به تنظیم سند رسمی، افراز ملک، ملک مشاع
 • خلع ید، پایان کار
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

آقای محسن کتولی از یک تیم حقوقی قوی و شناخته شده ای در مشهد بهره می‌برد که این موضوع باعث شده بیش از 95 درصد پرونده ها را با موفقیت به اتمام برساند بنابراین با خیالی آسوده و مطمئن پرونده خود را به ایشان بسپارید.

رسیدگی به امور اتباع محترم غیر ایرانی و همچنین وکالت از ایرانیان خارج از کشور و پیگیری دعاوی ایشان در ایران نیز از دیگر تخصص های وکیل پایه یک محسن کتولی می‌باشد.

“سازندگان و مالکین محترم اگر قصد تنظیم قراداد مشارکت و یا پیش فروش ساختمان را دارید حتماً از مشاوره تخصصی ایشان بهره مند شوید”

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره با ایشان و تعیین وقت ملاقات می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید:

09155218544

آدرس موسسه و دفتر حقوقی ایشان: مشهد، بلوار وکیل آباد و همچنین در شهرک غرب می‌باشد.

اطلاعات بیشتر در:

http://www.katooli.com

https://katoolivakil.blog.ir/


هانیه رحیمی

هانیه رحیمی

سرکار خانم هانیه رحیمی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکلا در شهر مشهد می باشد که در تمامی زمینه های حقوقی به طور تخصصی به فعالیت می پردازد. ایشان صبر، صداقت، حسن سابقه، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین، ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق:

 • دارای مدرک دکتری تخصصی حقوق خصوصی
 • دارای مقالات متعدد که قابل مشاهده در وبسایت civilica
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

تخصص در امور:

 •  ملکی
 • ثبتی
 • شهرداری
 • خانواده از قبیل طلاق، وصول مهریه، نفقه، حضانت، ملاقات فرزندان، تمکین، استرداد جهیزیه
 • وصول مطالبات، تابعیت و اقامت

شماره تماس: 09154752026

 آدرس: مشهد، نبش سناباد ۴۲

 آدرس اینستاگرام: hanieh.rahimi93


مرتضی رشیدیان

مرتضی رشیدیان

جناب آقای مرتضی رشیدیان، وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می‌باشد و بعنوان یکی از بهترین وکیل های مشهد در بین مردم شناخته شده است. ایشان مشاوره های تخصصی ملکی را با بهترین راهکارها به مردم ارائه می‌دهد و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات ملکی در پرونده ها می‌پردازد. جناب آقای مرتضی رشیدیان با 16 سال سابقه فعال در زمینه های: ملکی، حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک، آپارتمان‌ها، خانواده، شهرداری، اسناد رسمی، تجاری، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده می‌باشد.

از سوابق ایشان می توان به :

 • مشاور حقوقی بانک سپه
 • مشاور حقوقی شرکت ملی پتروشیمی
 • مشاور حقوقی اداره آب
 • وکیل شهرداری مشهد

تخصص ها:

 • دعاوی ملکی
 • امور اراضی
 • دعاوی تجاری
 • تنظیم قراردادها
 • مشاور حقوقی شرکت ها
 • دعاوی علیه نهاد های دولتی و عمومی، شهرداری، منابع طبیعی، اوقاف

شماره تماس: 09155044899

آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، احمدآباد 21، مجتمع تجاری توحید، طبقه چهارم، واحد 405


سید مجید شایسته خو

مجید شایسته خوآقای سیدمجید شایسته خو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشند. ایشان عضو کانون وکلا مرکز از سال ۱۳۷۹ و کانون خراسان از سال ۱۳۸۲، با بیش از ۲۰ سال سابقه وکالت و فارغ التحصیل دانشگاه فردوسی مشهد، با تیمی مجرب از وکلاء و وکیل چند هتل و هولدینگ کلان اقتصادی بوده و دارای حسن سابقه در زمینه پرونده های ملکی بزرگ می باشند. همچنین ایشان، دعاوی مربوط به مهریه و بازداشت املاک را بدرستی پیگیری نموده و دارای فعالیت تخصصی در دعاوی دادگاه انقلاب و پرونده های مواد مخدر نیز هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت سید مجید شایسته خو از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید: 

شماره تماس: 09151135825

آدرس: مشهد، پنجراه سناباد، ساختمان وکلا


زهرا یوسف نیا

زهرا یوسف نیا

سرکار خانم زهرا یوسف نیا، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در مشهد و دارای رتبه ۸ آزمون وکالت و رتبه ۴۲ آزمون قضات نیز می باشند. ایشان دارای ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در کلیه امور:

 •  پرونده های خانواده (طلاق یکطرفه از سوی زوجه، طلاق توافقی، وکالت در طلاق، فسخ نکاح، اثبات زوجیت، مهریه،نفقه، حضانت، ملاقات فرزند، اثبات نسب…)
 • پرونده کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، تصرف عدوانی، رابطه نامشروع، سرقت، مواد مخدر و….
 • پرونده حقوقی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی فسخ قرارداد، اقاله، دعاوی موجر و مستاجر، اثبات مالکیت، الزام به ایفای تعهد و خسارات قراردادی، مطالبه وجه چک و سفته و ….

شماره های تماس: 09155508662 – 09156463855

آدرس: مشهد، بلوار شفا، بین شفا ۲۱ و ۲۳ (بین محمد زاده ۶ و ۸ )، پلاک ۱۴۶، طبقه اول، روبروی دادگاه خانواده


سید احمد مقدم حسینی

احمد مقدم حسینیجناب آقای سید احمد مقدم حسینی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مشهد می باشد. ایشان تسلط و تخصص کاری در تمامی حوزه های حقوق را برعهده دارد و دارای 18 سال سابقه کاری درخشان وکالتی در مشهد و تهران نیز می باشد. آقای مقدم حسینی، سابقه تدریس در دانشکده حقوق و دانشکده الهیات دانشگاه ازاد اسلامی مشهد را نیز دارد.

سوابق:

 • 18 سال سوابق کاری تخصصی در حوزه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151108441

آدرس: مشهد، نبش سناباد ۴۲، ساختمان ۷۷، طبقه دوم


دکتر عباس شفیعی

عباس شفیعی

آقای دکتر عباس شفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، دانش پژوه مقطع دکترای تخصصی حقوق، دارای سابقه اعلام وکالت در حوزه های کیفری و حقوقی، خانواده، بیمه ، ثبتی، مهاجرت و شرکتها و امور قراردادها می باشند.

برخی از تخصص آقای دکتر شفیعی:

 • الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و غیره )
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، جرائم امنیتی و غیره)
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • طلاق توافقی حداقل ۷روزه
 • طلاق به درخواست زوجه
 • مطالبه مهریه حداقل ۷روزه

برخی از سوابق آقای دکتر عباس شفیعی:

 • وکیل و مشاور حقوقی بنیاد شهید استان خراسان رضوی
 • سابقه مشاوره در واحد معاضدت دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • عضو انجمن بزه‌دیدگان ثانویه تحت نظر واحد پیشگیری از وقوع جرم در دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • همکاری و مشاوره اداره امور سرپرستی صغار و محجورین و آسیب دیده های اجتماعی
 • دارای مجوز تدریس در زمینه امور قیمومیت از معاونت محترم دادستان ناحیه ۵ مشهد

جهت بهره‌مندی از مشاوره تخصصی و اعطای وکالت به آقای دکتر عباس شفیعی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

(حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

شماره تماس: 09152032002

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بهارستان ۴، پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹

آدرس وب سایت: https://mashhad-law.com/

مهم ترین نکات انتخاب بهترین وکیل ملکی در مشهد

به طور معمول افرادی که می‌خواهند بهترین وکیل ملکی در مشهد را برای دفاع از خود انتخاب کنند، باید یک‌ سری موارد اصولی و نسبتاً ساده را درنظر بگیرند تا بعدا دچار پشیمانی نشوند و بهترین نتیجه را هم به دست آورند. از این رو توجه داشته باشید که جنسیت و سن، معیار چندان مناسبی جهت سنجش بد بودن یا خوب بودن یک وکیل ملکی در مشهد نیست. برخی مواقع یک وکیل جوان که تحصیلات بیشتری دارد، می‌تواند از یک وکیل سالخورده که ظاهراً باتجربه است، بیشتر به کارتان بیاید.

همچنین لازم به ذکر است که مرد یا زن بودن وکیل هم خیلی اهمیتی ندارد و شما باید سابقه کاری و تخصص وکیل مورد نظرتان را بررسی کنید. نکته دیگری که نباید نسبت به آن بی‌ توجه باشید، داشتن پروانه وکالت است. به طور معمول مشاوران حقوقی یا وکلا علاوه بر دریافت مدرک کارشناسی یا مدارک بالاتر، جهت دریافت پروانه وکالت مراحل کانون وکلا را هم باید بگذرانند.

راه‌های زیادی برای پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در مشهد وجود دارد که می توانید از آن‌‌ها کمک بگیرید. برای مثال ما در سایت وکیل از ما بهترین وکلایی که مشغول به کار هستند را به شما معرفی می کنیم تا خودتان نیز بررسی و تحقیقات لازم را انجام دهید و در نهایت بهترین وکیل را برای رسیدگی به پرونده اخذ کنید.

مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین وکیل

مزایای انتخاب بهترین وکیل ملکی در مشهد

دقت داشته باشید پرونده‌های ملکی در اکثر مواقع بدون کمک وکیل، خیلی سخت به سرانجام خواهند رسید، زیرا موکلین خیلی با قوانین دادگاه آشنایی ندارند و ممکن است با اقدامات بی‌جا و نامناسب، منجر به افزایش مشکلات شوند که حل این مشکلات علاوه بر طولانی کردن روند پیگیری، هزینه های بیشتری را نیز به همراه خواهند داشت.

اما افرادی که از بهترین وکیل ملکی در مشهد که شخصی مطمئن و قابل اعتماد است برای دفاع از حق خود کمک می گیرند، می‌توانند شاهد نتایج عالی باشند و پرونده را هم به نفع خود حل نمایند. از آن جایی که وکلا تسلط کافی بر قانون دارند، تصمیمات بهتری برای رفع مشکل می‌گیرند و به طور مداوم پیگیری‌ های لازم را نیز انجام می‌دهند.

بهترین وکیل ملکی در مشهد در واقع علاوه‌بر دفاع از حق، به ارائه مشاوره نیز می‌پردازد تا موکلین بتوانند در دادگاه از حق خود دفاع کنند. با کمک گرفتن از وکیلی متخصص در دعاوی ملکی، روند حل پرونده سریع‌تر خواهد شد و دیگری نیازی به رفت و آمدهای زیاد در دادگاه نخواهید داشت.

مطالب مشابه: بهترین وکیل در مشهد

کلام آخر

دقت داشته باشید دعاوی ملکی از جمله دعاویی به شمار می‌روند که با توجه به موضوع و نوع آن می‌تواند کیفری، حقوقی و یا تلفیقی از هر دو نظیر دعاوی تصرف عداونی را داشته باشد. از این رو اگر برای دفاع از پرونده ملکی‌تان در دادگاه، قصد کمک گرفتن از وکیلی باسابقه و خبره را دارید، توصیه می‌کنیم از میان اسامی نام برده شده بهترین وکیل ملکی در مشهد را برای خود انتخاب کنید تا خیلی سریع به نتیجه مثبت برسید و حق‌تان پایمال نشود.

4.4/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا