مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه【2023】✈️

در چند سال اخیر، مهاجرت به کشور ترکیه بسیار زیاد شده است، چراکه ترکیه مزایای زیادی برای زندگی، کار، تحصیل و غیره دارد و با استفاده از اخذ ویزای ترکیه و تابعیت در این کشور می توان از مزایای دولت ترکیه که به شهروندانش ارائه می دهد بهره مند شد. اما در این شرایط نیاز به بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه داریم تا از او کمک گرفته تا در مورد بهترین روش مهاجرت به ترکیه متقاضی را راهنمایی کند. در واقع وکیل مهاجرت به ترکیه، شرایط مراحل قانونی و اصولی را برای مهاجرت انجام داده و فرآیند مهاجرت و اخذ اقامت را برای متقاضی تسهیل می کند. البته پیشنهاد ما به شما این است که مقاله بهترین روش مهاجرت به ترکیه + شرایط و هزینه ها را مطالعه کنید تا بتوانید با کمک اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می‌ گیرد بهترین وکیل را انتخاب کنید.

اهمیت اخذ و مراجعه به وکیل ترکیه

اخذ وکیل مهاجرت به ترکیه یک امر الزامی نمی باشد و این امر کاملا اختیاری است. اما حضور و اخذ یک وکیل برای پروسه مهاجرت به ترکیه، می تواند فرآیند مهاجرت به این کشور را با در نظر گرفتن شرایط فعلی متقاضی، آسان تر کند و زمان پروسه مهاجرت را کاهش دهد.

وکیل مهاجرت، اطلاعات کاملی از قوانین مهاجرتی به ترکیه داشته و همچنین به زبان ترکی نیز مسلط می باشد. از آنجایی که مراحل مهاجرت باید درست و اصولی اجرا شود بنابراین وکیل می تواند از ابتدا تا اخذ ویزای ترکیه، همراه و مشاور شما باشد و با توجه به تجربه ای که دارد و از چالش هایی که طی مسیر مهاجرت با خبر است، آن ها را در اختیار موکلش قرار می دهد.

هزینه وکیل مهاجرت به ترکیه

بهترین وکیل مهاجرت در ترکیه

هزینه وکلای مهاجرتی به کشو ترکیه، نرخ ثابتی دارد و عوامل های مختلفی در تغییر نرخ وکلا تاثیر گذار خواهد بود زیرا با توجه به خدماتی که وکلا به متقاضی می دهند قطعا هزینه هم برای هر یک از این متقاضیان متفاوت خواهد بود، بنابراین نمی توان یک مبلغ مشخصی را برای آن در نظر گرفت.

نکته ای که وجود دارد این است که شرایط هر متقاضی با دیگری کاملا متفاوت است و وکیل مهاجرتی با توجه به شرایط، خدمات و نوع شیوه مهاجرتی که شامل تحصیلی، سرمایه گذاری، کاری و غیره است، هزینه حق الوکاله خود را تعیین می کند.

مشخصات بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه

بهترین  وکیل مهاجرتی دارای خصوصیاتی می باشد تا بتوان به او اعتماد کرده و پروسه مهاجرتی خود را به او بسپاریم. برای بررسی کردن این خصوصیات از وکیل مهاجرتی که می خواهید انتخاب کنید، با برگزاری یک جلسه تمامی این موارد در او بررسی کنید.

بنابراین به خصوصیات مهمی از بهترین وکیل مهاجرتی به ترکیه اشاره می کنیم:

 • وکیل مهاجرتی باید دارای تحصیلات بالای حقوقی باشد و به کلیه مسائل و امور مربوط به حقوقی و مهاجرت آشنایی داشته باشد
 • از آنجایی که گاهی تغییرات در قوانین حقوقی خصوصا مهاجرتی در کشورها ممکن است به وجود آید، بنابراین بروز بودن اطلاعات وکیل مهاجرتی تاثیر خیلی زیادی در روند اجرایی پرونده خواهد داشت
 • قدرت تجزیه و تحلیل شرایط متقاضی را داشته باشد
 • صداقت داشته باشد وفازغ از منفعت شخصی خود به متقاضی کمک کند
 • وقت شناس باشد زیرا در امور مهاجرتی یکی از موضوعاتی که برای یک مهاجر در اولویت است زمان می باشد
 • راهکار ها و راه و روش های مهاجرتی را که به پروسه مهاجرت در سریع ترین زمان کمک کرده را بلد باشد
 • وکیل مهاجرتی باید آشنایی کامل با زبان ترکی و فارسی داشته باشد تا در هنگام برقراری ارتباط مشکلی نداشته باشد
 • وکیل مهاجرتی ترکیه، باید تابعیت کشور ترکیه را داشته باشد
 • وکیل مهاجرتی باید مجوز وکالت را داشته باشد
 • وکیل مهاجرتی، باید دارای سوابق و تجربه بالایی در زمینه مهاجرتی داشته باشد و پرونده های زیادی را در این خصوص به ثبت رسانیده باشد
 • وکیل مهاجرتی ترکیه، باید سابقه حضور در دادگستری ترکیه را داشته باشد

مهاجرت به ترکیه در سال 2023

اکثریت افرادی که تصمیم به مهاجرت به کشور ترکیه می گیرند، در وهله اول نمی دانند که چگونه باید مهاجرت کنند یا اینکه چرا می خواهند به این کشور مهاجرت کنند و باید چگونه اقامت در این کشور داشته باشند. در واقع این قبیل سوالات، سوالاتی پر تکرار است که معمولا برای مهاجرینی که قصد سفر به ترکیه را دارند پیش می آید.

وقتی تصمیم برای مهاجرت به کشور ترکیه گرفته می شود باید به این مساله به طور عمیق فکر کرد و تمام مسائل احتمالی را باید در نظر گرفت. کشور ترکیه هم مانند کشورهای دیگر دارای مزایا و معایبی برای زندگی است که قبل از مهاجرت باید به طور کامل از این مزایا و معایب در این کشور آگاه شد که البته در ادامه مقاله هم به آن می پردازیم.

امروزه مهاجرت به ترکیه مانند یک سکوی پرتاپ برای مهاجرت به کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای دیگر است. تحصیل در این کشور که از لحاظ رتبه بندی و کیفیت دانشگاهی در سطح بالایی قرار دارد، می تواند گزینه ای مناسب برای مهاجرت از طریق تحصیلی باشد. خرید ملک و سرمایه گذاری هم یکی دیگر از روش هایی است که به سرعت می توان پاسپورت ترکیه را دریافت کرد و از مزایای شهروندی در این کشور بهره مند شد.

مهاجرت از طریق کار و اردواج هم روش های دیگری برای مهاجرت به کشور ترکیه می باشد که شرایط خاص خودش را دارد و در نهایت هم منجر بهاخذ پاسپورت ترکیه خواهد شد.

حال با دانستن این نکات، باید به پروسه مهاجرت به صورت عمیق تری فکر کرده و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید.

بهترین و سریع ترین روش مهاجرت به ترکیه چیست؟

بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه

سوالی که شاید برای خیلی از مهاجرین پیش می آید این است که سریع ترین و بهترین روش مهاجرت به ترکیه چه روشی است. اما در پاسخ به این سوال باید گفت که بهترین روش مهاجرتی در ترکیه، با توجه به شرایط متقاضیان متفاوت می باشد. هر شخصی بنا به وضعیت مالی خود، میزان تحصیلات، سن، سطح زبان، تجربه کاری و ویژگی های مهم دیگری که در کشور ترکیه برای مهاجرت مهم می باشد، یکی از این روش ها را انتخاب می کند که آن روش برای آن شخص با توجه به شرایط فعلی اش بهترین و سریع ترین روش مهاجرت می باشد.

اما به طور کلی یکی از سریع ترین روش های مهاجرتی به ترکیه، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد که این روش، خود به چندین روش تقسیم می شود که در نهایت هم منجر به اخذ پاسپورت ترکیه و همچنین دریافت مزایای شهروندی در ترکیه می شود.

البته همیشه هم سریع ترین راه، مناسب ترین راه نمی باشد زیرا روش مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری، برای افرادی مناسب است که دارای تمکن مالی خوبی هستند. افرادی که از لحاظ مالی در سطح معمولی و متوسط قرار دارند می توان از روش های دیگر مهاجرتی مانند مهاجرت به ترکیه از طریق کار و مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل اقدام کنند.

اما توصیه می شود قبل از هر اقدامی برای مهاجرت و انتخاب یکی از روش های گفته شده، از بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه کمک بخواهید و از تجربیات او استفاده کنید.

مزایای مهاجرت به ترکیه

یکی از دلایلی که سبب شده است تا مهاجرت به ترکیه خصوصا توسط ایرانی ها زیاد شود، مزیت هایی است که کشور ترکیه برای زندگی و شهروندی دارد. کشور ترکیه به دلیل اینکه نسبت به سایر کشورهای اروپایی از لحاظ هزینه، ارزان تر است می تواند مهم ترین دلیل برای جذب ایرانی ها برای مهاجرت به این کشور باشد. دومین مزیت آن، نزدیک بودن به کشور ایران است که ایرانیان می توانند به راحتی در این کشور، در رفت و آمد باشند. داشتن آب و هوای مناسب در این کشور، یکی دیگر از دلایلی است که مورد توجه مهاجران قرار گرفته است و در نهایت یکی از مهم ترین مزیت های مهاجرت به کشور ترکیه، امکان اخذ پاسپورت است که با داشتن آن، می توان از امکانات و مزایای شهروندی در کشور ترکیه بهره مند شد.

معایب مهاجرت به ترکیه

هر کشوری در کنار مزیت هایی که برای زندگی و مهاجرت دارد، قطعا معایبی را هم شامل می شود. کشور ترکیه هم برای زندگی دارای معایبی است که به آن اشاره می کنیم:

 • یکی از مشکلات مهاجران در وهله ی اول این است که برای مهاجرت به این کشور، باید زبان ترکی را بدانند زیرا مردمان این کشور به زبان انگلیسی صحبت نکرده و فقط زبان ترکی را می دانند.
 • اگر به هر دلیلی برای کار به کشور ترکیه مهاجرت می کنید، باید یادآور شد که این کشور دارای نرخ بالای بیکاری است و حتی اگر هم به نیروی کار نیاز داشته باشند معمولا نیروی ترک استخدام کرده و کمتر از نیرو های خارجی استفاده می کنند.
 • هزینه بنزین و مالیات در کشور ترکیه بسیار بالا می باشد.

اهمیت مشاوره مهاجرت به ترکیه

افرادی که تصمیم به مهاجرت به کشور ترکیه را می گیرند باید به اطلاعات حقوقی و مهاجرتی ترکیه و قوانین مربوط به این کشور آگاه باشند. راه های بالا بردن اطلاعات در این خصوص هم، می توان به مطالعه مقالات معتبر مهاجرتی به صورت رایگان اشاره کرد. این مقالات اطلاعات کاملی از نحوه مهاجرت و چگونگی آن را به صورت رایگان، در اختیار مردم قرار می دهند. سایت مهاجرت جو هدفش بر این بوده است تا صفر تا صد روش مهاجرت به ترکیه را بیان کرده و مشکلات و شرایط آن را به مهاجرینی که قصد رفتن به این کشور را دارند بازگو کند.

یکی دیگر از راه های تکمیل اطلاعات در زمینه مهاجرت به ترکیه، مشورت و کمک از بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه می باشد. وکلای مهاجرتی با دانش و آگاهی که در زمینه های مهاجرتی و همچنین آشنایی با قوانین کشور ترکیه دارند، راحت تر می توانند تا در این مسیر به مهاجران و علاقمندان در این زمینه کمک کنند.

موسسات مهاجرتی معتبر در شهر های مختلف هم، به شما مشاوره و کمک خواهند کرد و با ارائه راهکار و روش هایی با توجه به شرایط مهاجر، بهترین روش ها و سریع ترین را به آن ها پیشنهاد می دهند. معمولا موسسات از ابتدایی ترین مراحل تا انتها با متقاضی همراه هستند و به آن ها کمک خواهند کرد.

تاثیر اخذ وکیل در روند سرعت کار مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرت در ترکیه

وکیل های مهاجرتی با توجه به اطلاعات و دانشی که از قوانین مهاجرتی دارند، بهترین و برترین روش ها را برای بکارگیری پرونده های متقاضیان پیش می گیرند و سعی بر این دارند تا بهترین استراتژی را به کار ببرند تا پرونده به درستی به پیش رود و در فرآیند های مهاجرتی سرعت ایجاد شود.

در واقع وکیل مهاجرتی، تمام شرایط متقاضی و روحیات او را در نظر گرفته و سپس از بین روش های مختلف مهاجرتی، بهترین روش و مناسب ترین روشی که برای این فرد مناسب است را در نظر می گیرد.

هم چنین وکیل مهاجرتی با ارائه مشاوره های حرفه ای و تخصصی در امر مهاجرت، می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد  به اخذ ویزا و اقامت هم کمک زیادی کند.

در هنگام پروسه مهاجرتی، مراحلی وجود دارد که طی کردن و انجام دادن آن به عهده وکیل می باشد. مراحلی همچون انتقال وجه، انتقال سند، اخذ اقامت و استعلام و مواردی از این قبیل، جزو مواردی می باشد که وکیل به متقاضی ارائه می دهد.

با تمامی این تفاسیر انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه، یکی از مهم ترین مواردی است که در گام اول برای مهاجرت کردن لازم است زیرا نتیجه ی مهاجرتی و سود و زیان هر مهاجر، به انتخاب وکیل مهاجرتی اش بستگی دارد.

کلام آخر

ترکیه یکی از کشورهایی است که امروزه بسیار مورد توجه ایرانیان برای مهاجرت واقع شده است. با توجه به اینکه، کشور ترکیه هم قوانین خاص خود را برای مهاجرت دارد و از روش های مختلفی برای مهاجرت استفاده می کند، بنابراین نیاز به دانستن و آگاهی این قوانین الزامی می باشد و قطعا کسی نمی تواند در مدت زمانی که دارد به تمامی این قوانین آگاه باشد. بنابراین اخذ بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تمامی این مراحل را به صورت اصولی و درست به پیش ببرید و در مدت زمان کمتری به هدف خود که همان مهاجرت می باشد برسید.

وکیل مهاجرت با تجربه و چالش هایی که از گذشته در پرونده ها دیگر روبرو شده است، به سرعت می تواند مشکلاتی که در مسیر مهاجرتی شما وجود دارد حل کرده و با ارائه مشاوره های حرفه ای خود، شما را به مسیری بهتر و کوتاه تر یاری دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا