مهاجرت

5 تا از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

کلمه لغوی مهاجرت به معنای جا به جایی به مدت طولانی مدت می باشد و مردم برای آینده ای بهتر و فرار از مشکلات به کشور های مختلف سفر می کنند. اگر در شهر مشهد سکونت دارید و قصد مهاجرت را دارید باید به بهترین وکیل مهاجرت در مشهد مراجعه نمایید.

کشور های زیادی مهاجر پذیر هستند که با توجه به شرایط کاری و فردی هر شخصی، آن ها را قبول کرده و سپس ویزا برای آن ها صادر می شود. هر کشوری قوانین کاری و زندگی مخصوص به خود را دارد و با توجه به این قوانین، افرادی را برای زندگی در کشور انتخاب کرده و ویزا برای آن ها صادر می شود.

در این مسیر، سختی ها و چالش های زیادی وجود داردو حتی ممکن است برخی از افرادی که درخواست ویزا کرده اند، با ردی یا ریجکتی ویزا مواجه شوند. بنابراین تمامی این امور از عهده یک وکیل حاذق و خبره بر می آید که سالها در امور مهاجرت فعالیت داشته و بهترین خدمات را به مردم ارائه داده است. انتخاب بهترین وکیل در مشهد می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کمتری مهاجرت کرده و تمامی امور حقوقی مربوط به مهاجرت خود را به وکیل خود بسپارید. وکیل تمامی مراحل کاری را به صورت اصولی انجام داده و بهترین راه را برای موکل خود انتخاب می نماید تا دچار مشکل نشده و راه انتخاب شده براساس قوانین باشد. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه شوید تا به شما کمک کنیم تا امور مهاجرتی خود را به خوبی انجام داده و در آن موفق شوید.

هزینه وکیل مهاجرتی در مشهد 

هر مهاجری برای انجام کلیه خدمات مهاجرتی خود، هزینه هایی را در نظر می گیرد. یکی از این هزینه ها، اخذ وکیل می باشد. وکلا هزینه های متفاوتی برای انجام کار خود در نظر می گیرند. عواملی مانند نوع ویزا و اقداماتی که باید بهترین وکیل مهاجرت در مشهد انجام دهد، مورد بررسی قرار گرفته و سپس به متقاضی اعلام می شود. در واقع این هزینه ها متغیر است.

اگر که تمامی امور مهاجرتی خود را به یک وکیل مهاجرت بسپارید، پس قطعا هزینه ی بیشتری را باید پرداخت نمایید. پس نمی توان یک مبلغ ثابت را برای یک وکیل در نظر گرفت و براساس همان مبلغ، کلیه کار ها را به پیش برد زیرا شرایط هر شخصی با دیگری متفاوت است و قطعا هزینه های هر فرد نسبت به دیگری هم متفاوت تر خواهد بود.

بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه های مهاجرتی وکیل، نیاز است تا با جلسه ای مشاوره و بررسی پرونده مهاجرت توسط وکیل، میزان هزینه وکالتی را از او بخواهید و سپس با توجه به میزان درآمد و بودجه ای که در نظر گرفتید، وکیل خود را انتخاب نمایید.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی کلیک کنید
✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دکتر عباس شفیعی

عباس شفیعی

آقای دکتر عباس شفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری ،دانش پژوه مقطع دکترای تخصصی حقوق، دارای سابقه اعلام وکالت در حوزه های کیفری و حقوقی، خانواده، بیمه ، ثبتی، مهاجرت و شرکتها و امور قراردادها می باشند.
در زمینه وکالت مهاجرت کشورهای کانادا، استرالیا، آلمان، فرانسه، یونان، اسپانیا، پرتغال، ایتالیا، دانمارک، قبرس، امارات متحده عربی، قطر و عمان و روش‌های مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی و مهاجرت سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند.

وکیل مهاجرت چه کارهایی برای ما می‌تواند انجام دهد؟
وکیل امور مهاجرت در همۀ مراحل، از شروع بررسی شرایط تا رسیدن به کشورِ مقصد و جاافتادن در آنجا می‌ تواند به شما کمک کند. مهم‌ترین کارهایی که این افراد می‌توانند انجام دهند این موارد است:

 • انتخاب بهترین روش مهاجرتی باتوجه‌ به شرایط شما
 • بررسی پرونده و اطلاع دادن نقصِ مدارک
 • پیشنهاد دادن نکات و روش‌هایی برای افزایش امتیاز یا شانس اخذ ویزا
 • ارسال پرونده به اداره مهاجرت با کمترین ریسک
 • پیشنهاد دادن نکاتی برای افزایش شانس قبولی در مصاحبه با آفیسر و سفارت
 • کمک به شما در تقویت رزومه، ترجمه و معادل‌ سازی مدارک و گرفتن مدرک زبان
 • کمک به شما در رزرو بلیط، هتل، امورِ مهاجرتیِ بعد از رسیدن به کشور مقصد و مشکلات موجود
 • کمک به شما در گرفتنِ اقامت دائم و شهروندی
 • کمک به شما در پیداکردن کار یا ثبت‌نام برای تحصیل در کشور مقصد

جهت بهره‌مندی از مشاوره تخصصی و اعطای وکالت به آقای دکتر عباس شفیعی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

(حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

شماره تماس: 09152032002

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بهارستان ۴، پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹

آدرس وب سایت: https://mashhad-law.com/


 رضا حسینی برج

 رضا حسینی برج

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و به امور مهاجرتی و حقوقی تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد انتخاب و معرفی شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد و به آن ها کمک می کند تا بهترین خدمات مهاجرتی و حقوقی را در اختیار آنان قرار دهد. آقای رضا حسینی برج دارای سوابق بالای وکالتی است و نمونه پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس:


ابوالفضل سلطانی

ابوالفضل سلطانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر مشهد به کار در امور وکالتی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد معرفی گردیده است و به امور حقوقی و مهاجرتی آگاه می باشد

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد،

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل مهاجرت کلیک کنید

وکیل خبره مهاجرت در مشهد چه خدماتی را ارائه می دهد؟

با توجه به حساسیت های مربوط به مراحل های صحیح برای مهاجرت و اخذ ویزا و تابعیت، اخذ یک وکیل اجباری و الزامی است. یک وکیل خوب و حاذق می تواند به تمامی امور مهاجرتی رسیدگی نماید و تمامی مراحل کاری مربوط به مهاجرت را به طور اصولی انجام دهد. اگر کسی هستید که قصد مهاجرت به کشوری را دارید، بهتر است از تمامی خدماتی که یک وکیل به شما ارائه می دهد آگاه باشید. بنابراین در ادامه به خدماتی که یک وکیل مهاجرت به موکل خود ارائه می دهد، می پردازیم:

 1. مشاوره و راهنمایی متقاضیان مهاجرت برای انواع ویزاهای مهاجرت
 2. آگاهی متقاضی در خصوص قوانین مربوط به کشور مورد نظر و اخذ ویزا
 3. ارائه لیست مدارکی که برای اخذ ویزا نیاز است
 4. ارسال مدارک لازمه به سفارت
 5. درخواست ویزا برای کشور مورد نظر
 6. تعیین زمان مصاحبه در سفارت کشور مورد نظر
 7. کمک به رفع مشکلاتی مانند ریجکتی یا رد ویزا و ابطال ویزا
 8. کمک به متقاضی برای راه های سرمایه گذاری در کشور مورد نظر
 9. اطلاعات لازم به متقاضی در خصوص شرایط اقتصادی کشور مقصد و تبادلات ارزی
 10. کمک به متقاضیانی که از طریق تحصیل قصد مهاجرت دارند
 11. آگاهی جامع و کامل در خصوص شرایط مهاجرت
 12. ارائه بهترین و امن ترین راه برای مهاجرت
 13. ارائه بهترین روش مهاجرت به متقاضی با توجه به شرایط فعلی و مالی او

ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت در مشهد

هر شغلی نیاز به داشتن ویژگی ها و خصوصیاتی می باشد تا بتوان در آن شغل موفق شد و به عنوان بهترین در آن در بین مردم معرفی گردید. یک وکیل مهاجرتی حاذق هم، با عمل کردن به وظایف کاری خود، به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در مشهد انتخاب می شود و مردم به او اعتماد بیشتری را خواهند داشت.

برای شناخت یک وکیل خوب و متخصص، نیاز است تا ویژگی های یک وکیل مهاجرتی را در نظر گرفته و با توجه به این ویژگی ها، وکیل خود را انتخاب نمایید.

 • همدلی و همدردی: یک وکیل باید قادر باشد تا با شرایط موکلش احساس همدردی و همدلی کند و شرایط او را درک نماید. همین احساس همدلی و همدردی کردن سبب می شود تا مراجعین به وکیل خود اعتماد کرده و راحت تر بتوانند در مورد مسائل خود با او صحبت کنند.
 • تسلط بر داشتن بر قوانین مهاجرتی: وکیل مهاجرتی باید به تمامی قوانین مهاجرت تسلط داشته باشد تا با استفاده از دانش حقوقی خود، به موکلینش کمک کند.
 • به روز رسانی اطلاعات و دانش مهاجرت: احتمال تغییر قوانین مهاجرتی وجود دارد و از آنجایی که یک وکیل با توجه به شرایط کاری و مشاوره هایی که به موکلین خود می دهد، باید قوانین مهاجرتی خود را بروز کرده تا بهتر بتواند خدمات به مراجعین خود را داشته باشد.
 • ارائه راه حل های کاربردی: راه و روش های موثر و کاربردی به موکل در خصوص پیشبرد و پیشرفت در پرونده های مهاجرتی تاثیر گذار خواهد بود و به کاهش زمان در انجام آن کمک خواهد کرد.
 • تحصیلات: داشتن تحصیلات در امور مهاجرت و گذراندن دوره های حقوقی با موفقیت، تسلط و تمرکز را در قوانین حقوقی بالا می برد.
 • قدرت کلامی بالا: وکیل باید قدرت کلامی و نفوذ کلامی بالایی داشته باشد تا در هنگام دفاع از موکل خود، به خوبی صحبت کرده و از او دفاعیات لازمه را به عمل آورد.
 • صداقت و صراحت: صادق بودن با موکل و مراجعین در خصوص پرونده و مشکلات آن، جزیی از وظایف و ویژگی های یک وکیل خوب و متخصص است.
 • متعهد و مسئولیت پذیر: وکیل مهاجرتی باید در مقابل تمامی وظایفی که در وکالت نامه قید شده است، تعهد بالایی داشته باشد و به آن ها عمل نماید.
 • سوابق خوب: وکیلی که دارای سوابق خوب وکالتی و نمونه پرونده های موفق زیادی باشد، بیشتر مورد اعتماد اطمینان موکلین و مردم خواهد بود.
 • خلق و خوی خوب: یک وکیل خوب و مجرب، باید دارای خلق و خوی خوبی باشد. اخلاقیات خوب یک وکیل برای موکل و مراجعین او خیلی مهم است و باید طوری باشد تا مراجعین در هنگام ارتباط و تعاملات با وکیل، احساس راحتی داشته تا بتوانند در مورد مشکلات و موضوعات پرونده خود با او صحبت نمایند.
 • تحصیلات: داشتن تحصیلات در کنار دیگر ویژگی های یک وکیل، تاثیرات بسیار خوبی دارد. هرچقدر که تحصیلات یک وکیل بیشتر باشد، قطعا تسلط کاری و قوانین او هم بیشتر خواهد بود.
 • مهارت: یک وکیل خوب و موفق باید مهارت هایی را که به پیشرفت شغل او کمک می کند را در شغل خود به کار گیرد. به عنوان مثال داشتن مهارت روانشناسی در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعین، می تواند تاثیرات بسیار خوبی را داشته باشد و نحوه ارتباط به طور موثر را با مراجعین خواهد داشت.

کلام آخر

مهاجرت یکی از تصمیم های مهمی است که هر شخصی برای زندگی آینده خود در نظر می گیرد. مهاجرت افراد دلایل متفاوتی دارد که این دلایل می تواند شامل ازدواج، کار، تحصیل، زندگی، سرمایه گذاری، موقعیت شغلی بهتر و غیره باشد. توصیه می شود که این پروسه که گاهی طولانی مدت هم می شود با کمک و مشورت با یک وکیل مهاجرتی انجام پذیرد. کمک خواستن از یک وکیل حاذق در امور مهاجرت می تواند به شما کمک کند تا پروسه طولانی مهاجرت کوتاه تر شود و دچار ضرر و زیان های ناشی از تصمیم اشتباه در این خصوص نشوید.

با مشاوره و راهنمایی های وکیل مهاجرتی خود، می توان به یک تصمیمی درست دست پیدا کرد و بهترین راه را برای مهاجرت به کشور مورد نظر خود پیدا کنید زیرا با توجه به متفاوت بودن قوانین کشور ها و سخت گیری هایی که سفارت ها برای متقاضیان انجام می دهند، سبب می شود تا ریجکتی یا رد شدن ویزا برای افراد متقاضی بیشتر شود و همین امر درخواست برای وکلای حاذق را بیشتر می کند.

در این مقاله می توان با 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد آشنا شد و امور حقوقی مهاجرتی خود را به آنان واگذار کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا