مهاجرت

5 تا از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد ⚖️【آپدیت 1402】

کلمه لغوی مهاجرت به معنای جا به جایی به مدت طولانی مدت می باشد و مردم برای آینده ای بهتر و فرار از مشکلات به کشور های مختلف سفر می کنند. اگر در شهر مشهد سکونت دارید و قصد مهاجرت را دارید باید به بهترین وکیل مهاجرت در مشهد مراجعه نمایید.

کشور های زیادی مهاجر پذیر هستند که با توجه به شرایط کاری و فردی هر شخصی، آن ها را قبول کرده و سپس ویزا برای آن ها صادر می شود. هر کشوری قوانین کاری و زندگی مخصوص به خود را دارد و با توجه به این قوانین، افرادی را برای زندگی در کشور انتخاب کرده و ویزا برای آن ها صادر می شود.

در این مسیر، سختی ها و چالش های زیادی وجود داردو حتی ممکن است برخی از افرادی که درخواست ویزا کرده اند، با ردی یا ریجکتی ویزا مواجه شوند. بنابراین تمامی این امور از عهده یک وکیل حاذق و خبره بر می آید که سالها در امور مهاجرت فعالیت داشته و بهترین خدمات را به مردم ارائه داده است. انتخاب بهترین وکیل در مشهد می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کمتری مهاجرت کرده و تمامی امور حقوقی مربوط به مهاجرت خود را به وکیل خود بسپارید. وکیل تمامی مراحل کاری را به صورت اصولی انجام داده و بهترین راه را برای موکل خود انتخاب می نماید تا دچار مشکل نشده و راه انتخاب شده براساس قوانین باشد.

پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه شوید تا به شما کمک کنیم تا امور مهاجرتی خود را به خوبی انجام داده و در آن موفق شوید.

هزینه وکیل مهاجرتی در مشهد 

هر مهاجری برای انجام کلیه خدمات مهاجرتی خود، هزینه هایی را در نظر می گیرد. یکی از این هزینه ها، اخذ وکیل می باشد. وکلا هزینه های متفاوتی برای انجام کار خود در نظر می گیرند. عواملی مانند نوع ویزا و اقداماتی که باید بهترین وکیل مهاجرت در مشهد انجام دهد، مورد بررسی قرار گرفته و سپس به متقاضی اعلام می شود. در واقع این هزینه ها متغیر است.

اگر که تمامی امور مهاجرتی خود را به یک وکیل مهاجرت بسپارید، پس قطعا هزینه ی بیشتری را باید پرداخت نمایید. پس نمی توان یک مبلغ ثابت را برای یک وکیل در نظر گرفت و براساس همان مبلغ، کلیه کار ها را به پیش برد زیرا شرایط هر شخصی با دیگری متفاوت است و قطعا هزینه های هر فرد نسبت به دیگری هم متفاوت تر خواهد بود.

بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه های مهاجرتی وکیل، نیاز است تا با جلسه ای مشاوره و بررسی پرونده مهاجرت توسط وکیل، میزان هزینه وکالتی را از او بخواهید و سپس با توجه به میزان درآمد و بودجه ای که در نظر گرفتید، وکیل خود را انتخاب نمایید.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی کلیک کنید
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

امیر حسین ملکی زاده

وکیل امیر حسین ملکی زاده

وکیل پایه یک دادگستری،ایشان دارای مدرک دکتری حقوق بین الملل ومدرس حقوق بین الملل و زبان های خارجه می باشند استادی محبوب که بی شک اکثر وکلا ودانشجویان حقوق ایشان را جزو نخبگان حقوق یاد خواهند کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه ازاد مشهد
 • مدیر گروه رشته حقوق
 • مدرس زبان های خارجه و حقوق
 • مولف ومترجم کتاب های حقوقی و بیش از 100 مقاله علمی پژوهشی
 • مهاجرتی
 • کیفری
 • خانواده

شماره تماس: 09155588049

آدرس دفتر وکالت: مشهد بلوار سجاد بهارستان ۲ مجتمع تجاری وصالط ۳ واحد ۳۱

حسین بلندپور

حسین بلندپور

ایشان 10 سال مدیریت موفق در زمینه امور مهاجرتی در شهر مشهد است و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد به مردم شناخته و معرفی شده است. آقای حسین بلند پور دارای سوابق کاری بسیار خوبی می باشد و تخصص بالایی در امور مهاجرت داشته و به مردم مشاوره های بسیار کاربردی و مفیدی را ارائه می دهد تا به آن ها در خصوص امور مهاجرتی شان کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه حرفه ای در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه لس آنجلس آمریکا
 • 2 سال فعالیت به عنوان مسئول کمیته داوران جزیره کیش
 • عضو داوران فعال فدراسیون کشتی آمریکا
 • عضو جامعه مترجمان آمریکا (NAJIT)
 • عضو فعال انجمن بین المللی برق و الکترونیک آمریکا‌(IEEE)
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155671511

آدرس: مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، فاز 1، طبقه 10، واحد 8

 عباس شفیعی

عباس شفیعی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در امور مهاجرتی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد از نگاه مردم شناخته و معرفی شده است و به تمامی امور مهاجرتی، تسلط و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای عباس شفیعی تاکنون نمونه پرونده های متعدد مهاجرتی را انجام داده است و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09152032002

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 3، واحد 9

 رضا حسینی برج

 رضا حسینی برج

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و به امور مهاجرتی و حقوقی تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد انتخاب و معرفی شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد و به آن ها کمک می کند تا بهترین خدمات مهاجرتی و حقوقی را در اختیار آنان قرار دهد. آقای رضا حسینی برج دارای سوابق بالای وکالتی است و نمونه پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار حرفه ای در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09153104004

آدرس: مشهد، بزرگمهر شمالی، پلاک 17، طبقه 2، واحد 201

ابوالفضل سلطانی

ابوالفضل سلطانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر مشهد به کار در امور وکالتی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد معرفی گردیده است و به امور حقوقی و مهاجرتی آگاه می باشد. آقای ابوالفضل سلطانی مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم شهر مشهد ارائه داده و بهترین خدمات حقوقی را در اختیار آنان قرار می دهد تا به آن ها کمک های شایانی داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۰۷۷۲۲۰

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، بین سه راه راهنمایی و میدان فلسطین، ساختمان میلاد، طبقه ۲، واحد۷

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل مهاجرت کلیک کنید

وکیل خبره مهاجرت در مشهد چه خدماتی را ارائه می دهد؟

با توجه به حساسیت های مربوط به مراحل های صحیح برای مهاجرت و اخذ ویزا و تابعیت، اخذ یک وکیل اجباری و الزامی است. یک وکیل خوب و حاذق می تواند به تمامی امور مهاجرتی رسیدگی نماید و تمامی مراحل کاری مربوط به مهاجرت را به طور اصولی انجام دهد. اگر کسی هستید که قصد مهاجرت به کشوری را دارید، بهتر است از تمامی خدماتی که یک وکیل به شما ارائه می دهد آگاه باشید. بنابراین در ادامه به خدماتی که یک وکیل مهاجرت به موکل خود ارائه می دهد، می پردازیم:

 1. مشاوره و راهنمایی متقاضیان مهاجرت برای انواع ویزاهای مهاجرت
 2. آگاهی متقاضی در خصوص قوانین مربوط به کشور مورد نظر و اخذ ویزا
 3. ارائه لیست مدارکی که برای اخذ ویزا نیاز است
 4. ارسال مدارک لازمه به سفارت
 5. درخواست ویزا برای کشور مورد نظر
 6. تعیین زمان مصاحبه در سفارت کشور مورد نظر
 7. کمک به رفع مشکلاتی مانند ریجکتی یا رد ویزا و ابطال ویزا
 8. کمک به متقاضی برای راه های سرمایه گذاری در کشور مورد نظر
 9. اطلاعات لازم به متقاضی در خصوص شرایط اقتصادی کشور مقصد و تبادلات ارزی
 10. کمک به متقاضیانی که از طریق تحصیل قصد مهاجرت دارند
 11. آگاهی جامع و کامل در خصوص شرایط مهاجرت
 12. ارائه بهترین و امن ترین راه برای مهاجرت
 13. ارائه بهترین روش مهاجرت به متقاضی با توجه به شرایط فعلی و مالی او

ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت در مشهد

هر شغلی نیاز به داشتن ویژگی ها و خصوصیاتی می باشد تا بتوان در آن شغل موفق شد و به عنوان بهترین در آن در بین مردم معرفی گردید. یک وکیل مهاجرتی حاذق هم، با عمل کردن به وظایف کاری خود، به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در مشهد انتخاب می شود و مردم به او اعتماد بیشتری را خواهند داشت.

برای شناخت یک وکیل خوب و متخصص، نیاز است تا ویژگی های یک وکیل مهاجرتی را در نظر گرفته و با توجه به این ویژگی ها، وکیل خود را انتخاب نمایید.

 • همدلی و همدردی: یک وکیل باید قادر باشد تا با شرایط موکلش احساس همدردی و همدلی کند و شرایط او را درک نماید. همین احساس همدلی و همدردی کردن سبب می شود تا مراجعین به وکیل خود اعتماد کرده و راحت تر بتوانند در مورد مسائل خود با او صحبت کنند.
 • تسلط بر داشتن بر قوانین مهاجرتی: وکیل مهاجرتی باید به تمامی قوانین مهاجرت تسلط داشته باشد تا با استفاده از دانش حقوقی خود، به موکلینش کمک کند.
 • به روز رسانی اطلاعات و دانش مهاجرت: احتمال تغییر قوانین مهاجرتی وجود دارد و از آنجایی که یک وکیل با توجه به شرایط کاری و مشاوره هایی که به موکلین خود می دهد، باید قوانین مهاجرتی خود را بروز کرده تا بهتر بتواند خدمات به مراجعین خود را داشته باشد.
 • ارائه راه حل های کاربردی: راه و روش های موثر و کاربردی به موکل در خصوص پیشبرد و پیشرفت در پرونده های مهاجرتی تاثیر گذار خواهد بود و به کاهش زمان در انجام آن کمک خواهد کرد.
 • تحصیلات: داشتن تحصیلات در امور مهاجرت و گذراندن دوره های حقوقی با موفقیت، تسلط و تمرکز را در قوانین حقوقی بالا می برد.
 • قدرت کلامی بالا: وکیل باید قدرت کلامی و نفوذ کلامی بالایی داشته باشد تا در هنگام دفاع از موکل خود، به خوبی صحبت کرده و از او دفاعیات لازمه را به عمل آورد.
 • صداقت و صراحت: صادق بودن با موکل و مراجعین در خصوص پرونده و مشکلات آن، جزیی از وظایف و ویژگی های یک وکیل خوب و متخصص است.
 • متعهد و مسئولیت پذیر: وکیل مهاجرتی باید در مقابل تمامی وظایفی که در وکالت نامه قید شده است، تعهد بالایی داشته باشد و به آن ها عمل نماید.
 • سوابق خوب: وکیلی که دارای سوابق خوب وکالتی و نمونه پرونده های موفق زیادی باشد، بیشتر مورد اعتماد اطمینان موکلین و مردم خواهد بود.
 • خلق و خوی خوب: یک وکیل خوب و مجرب، باید دارای خلق و خوی خوبی باشد. اخلاقیات خوب یک وکیل برای موکل و مراجعین او خیلی مهم است و باید طوری باشد تا مراجعین در هنگام ارتباط و تعاملات با وکیل، احساس راحتی داشته تا بتوانند در مورد مشکلات و موضوعات پرونده خود با او صحبت نمایند.
 • تحصیلات: داشتن تحصیلات در کنار دیگر ویژگی های یک وکیل، تاثیرات بسیار خوبی دارد. هرچقدر که تحصیلات یک وکیل بیشتر باشد، قطعا تسلط کاری و قوانین او هم بیشتر خواهد بود.
 • مهارت: یک وکیل خوب و موفق باید مهارت هایی را که به پیشرفت شغل او کمک می کند را در شغل خود به کار گیرد. به عنوان مثال داشتن مهارت روانشناسی در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعین، می تواند تاثیرات بسیار خوبی را داشته باشد و نحوه ارتباط به طور موثر را با مراجعین خواهد داشت.

کلام آخر

مهاجرت یکی از تصمیم های مهمی است که هر شخصی برای زندگی آینده خود در نظر می گیرد. مهاجرت افراد دلایل متفاوتی دارد که این دلایل می تواند شامل ازدواج، کار، تحصیل، زندگی، سرمایه گذاری، موقعیت شغلی بهتر و غیره باشد. توصیه می شود که این پروسه که گاهی طولانی مدت هم می شود با کمک و مشورت با یک وکیل مهاجرتی انجام پذیرد. کمک خواستن از یک وکیل حاذق در امور مهاجرت می تواند به شما کمک کند تا پروسه طولانی مهاجرت کوتاه تر شود و دچار ضرر و زیان های ناشی از تصمیم اشتباه در این خصوص نشوید.

با مشاوره و راهنمایی های وکیل مهاجرتی خود، می توان به یک تصمیمی درست دست پیدا کرد و بهترین راه را برای مهاجرت به کشور مورد نظر خود پیدا کنید زیرا با توجه به متفاوت بودن قوانین کشور ها و سخت گیری هایی که سفارت ها برای متقاضیان انجام می دهند، سبب می شود تا ریجکتی یا رد شدن ویزا برای افراد متقاضی بیشتر شود و همین امر درخواست برای وکلای حاذق را بیشتر می کند.

در این مقاله می توان با 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد آشنا شد و امور حقوقی مهاجرتی خود را به آنان واگذار کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا