وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل خانم در سنندج ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل خانم در سنندج در حقیقت یک نقش مهم در حوزه حقوق دارند. وکلای خانم همانند هر وکیل دیگری مسئولیت نمایندگی حقوقی مشتریان خود را دارند. از جمله کارهای آنها می‌توان به نگارش اسناد قانونی، مشاوره حقوقی، نمایندگی در دادگاه و مذاکره با طرف مقابل اشاره کرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل زن سنندج

در واقع، هیچ بهترین وکیل خانم در سنندج مطلقی وجود ندارد، بلکه وکلا با تخصص و تجارب گوناگون در زمینه‌های مختلف حقوقی فعالیت می‌کنند. در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانم در سنندج میپردازیم.

لیلا کوششی

لیلا کوششی

مدینه سادات حسینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است.سال‌هاست که در زمینه‌های مختلف حقوقی، از جمله کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می‌کند.

شماره تماس: 08733660087

آدرس: سنندج، شهرک سعدی، فاز ۲، خیابان شهید طهماسبی، کوچه شکوفه ۲


شیدا مفاخری

شیدا مفاخری

خانم شیدا مفاخری ایشان با برخورداری از دانش حقوقی عمیق، تجارب ارزشمند و تعهد به عدالت، در کنار شما خواهند بود تا به بهترین نحو ممکن از حقوق موکلین خود در مراجع قضایی دفاع نمایند.

شماره تماس: 08713244548

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، طبقه دوم، واحد ۱۳


پریسا رمضانلو

پریسا رمضانلو

سرکار خانم پریسا رمضانلو، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه‌ی کار قابل توجه در زمینه‌های مختلف حقوقی، خصوصاً دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده. ایشان با مهارت در تنظیم لایحه و شکوائیه و ارائه مشاوره‌های حقوقی حضوری و غیرحضوری موفق، انتخابی مناسب برای کسانی هستند که به دنبال وکیل مجرب در این زمینه‌ها می‌باشند.

شماره تماس: 08733669342

آدرس: سنندج، شهرک سعدی، فاز ۲، خیابان گولان، کوچه ایلخانی زاده، مجتمع سهند، واحد ۴


سمیرا صحرایی

سمیرا صحرایی

سرکار خانم سمیرا صحرایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های حقوقی و کیفری، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

زمینه های فعالیت:

 • وکالت در دعاوی حقوقی
 • وکالت در دعاوی کیفری
 • ارائه مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09188710346

آدرس: مجتمع بانکها، برج استاندارد، طبقه 3، اشتراک گذاری

درامد وکیل خانم موفق

دستمزد وکیل خانم سنندج به عواملی مانند تجربه و تخصص وکیل، پیچیدگی پرونده، محل سکونت و نوع حق الوکاله بستگی دارد. بهترین وکیل در سنندج با تجربه و تخصص بیشتر معمولاً دستمزد بالاتری دریافت می‌کنند، همچنین پرونده‌های پیچیده و در شهرهای بزرگتر هم ممکن است دستمزد بیشتری داشته باشند.

ویژگی های بهترین وکیل خانم در سنندج

ویژگی های بهترین وکیل خانم در سنندج

 • تسلط بر دانش حقوقی
 • فن بیان قوی
 • قدرت تجزیه و تحلیل بالا
 • خلاقیت و ابتکار
 • تعهد و صداقت
 • صبر و حوصله
 • مهارت های بین فردی قوی
 • نظم و انضباط

نکته، در جستجوی بهترین وکیل زن در سنندج هستید؟ لیست بهترین وکلای خانم در سایت وکیل از ما استفاده کنید. وکلای خانم با تخصص در حقوق و کیفری، خدمات حرفه‌ای ارائه می‌دهند. با انتخاب بهترین وکیل کیفری سنندج، می‌توانید به سرعت و با دقت بالا به پرونده‌ی کیفری رسیدگی کنید و به نتایج مطلوبی دست یابید.

کلام آخر

بهترین وکیل خانم در سنندج و مرد هر دو می‌توانند با توانمندی‌های لازم، دعاوی حقوقی و کیفری را به خوبی انجام دهند. هزینه‌های دریافتی آنها ممکن است متفاوت نباشد و به تخصص و توانایی‌های شخصی آنها بستگی دارد. بنابراین، انتخاب بین وکیل زن و مرد بستگی به موضوع پرونده و ترجیحات شخصی موکل است

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا