وکلاوکیل کیفری

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل کیفری در سنندج ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل کیفری در سنندج با تسلط بر قوانین و مقررات مربوطه، تجارب و تخصص خود، می‌تواند از موکل خود در برابر اتهامات کیفری به بهترین نحو ممکن دفاع کند و مسیر احقاق حقوق او را هموار سازد. در این مقاله، ضمن بررسی لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل کیفری در سنندج، به نکات کلیدی در انتخاب بهترین وکیل در سنندج و یافتن بهترین گزینه برای سپردن پرونده‌های کیفری خواهیم پرداخت.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وظایف بهترین وکیل کیفری در سنندج

بهترین وکیل کیفری در سنندج چه وظایفی دارد؟

بهترین وکیل کیفری در سنندج باید شکواییه و دفاعیه تنظیم کند، در بازجویی‌ها و دادرسی‌ها حضور داشته باشد، مدارک و شواهد جمع‌آوری کند و دفاعیات مؤثر ارائه دهد. او باید دارای دانش تخصصی، تجربه کاری، روحیه بالا، صبر و پیگیری مداوم باشد تا بتواند بهترین نتایج را برای موکل خود به دست آورد.

 کاوه وکیلی

کاوه وکیلی

کاوه وکیلی به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متخصص در سنندج شناخته شده است که سالها سابقه ی درخشان در زمینه ی وکالت دارد. ایشان با تخصص و دانش حقوقی خود، در امور مختلف حقوقی، به ویژه در حوزه های ذیل، یاریگر موکلین خود می باشند:

  • ملکی
  • خانواده
  • طلاق
  • اسناد
  • کیفری

 سحر خسروی

 سحر خسروی

خانم سحر خسروی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان، شهر سنندج، مشغول به فعالیت هستند. ایشان با تخصص و تجربه ی خود در زمینه های مختلف حقوقی، به ارائه ی خدمات تخصصی به موکلین خود می پردازند.

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۳۰۳۷۱

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه ی دوم، واحد ۱۸


حمیده طاهائی

حمیده طاهائی

خانم حمیده طاهائی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر سنندج، مشغول به ارائه ی خدمات حقوقی به موکلین خود می باشند. ایشان با برخورداری از تخصص، مهارت و تجربه ی بالا در زمینه های مختلف حقوقی، به عنوان یکی از وکلای برجسته ی سنندج شناخته شده اند.

شماره تماس: 09183766400

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان فلسطین، کوچه حکمت سوم


مرتضی جوانمردی صاحب

مرتضی جوانمردی صاحب

جناب آقای مرتضی جوانمردی صاحب، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی 10 سال فعالیت در شهر سنندج، همواره با تعهدی راسخ به عدالت و کارآمدی، در کنار موکلین خود ایستاده و از حقوق آنها دفاع کرده است. ایشان با ارائه ی طیف گسترده ای از خدمات حقوقی، به عنوان یکی از وکلای برجسته ی این شهر شناخته شده اند.

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۱۰۸۵۵

آدرس: کردستان، سنندج، ابتدای خیابان حسن آباد، کوچه هیمن، ساختمان وکلای یاسان

بهترین وکیل کیفری در سنندج

بهترین وکیل کیفری سنندج می‌تواند با استفاده از دانش و مهارت‌های خود مجازات متهم را کاهش داده و پرونده را به نفع موکل به اتمام برساند. حضور بهترین وکیل خانم در سنندج معمولاً درصد موفقیت پرونده را افزایش داده و از استرس و اضطراب موکل می‌کاهد.
هزینه حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در سنندج

هزینه حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در سنندج

حق‌الوکاله وکیل کیفری سنندج بسته به سختی، پیچیدگی، و مدت زمان پرونده، و همچنین سوابق و رزومه وکیل متغیر است. وکیل پس از بررسی پرونده، میزان حق‌الوکاله را به موکل اعلام می‌کند.

کلام آخر

وکیل کیفری یا جنایی مسئولیت دفاع از متهمان در دادگاه را برعهده دارد. اخذ وکیل کیفری نه تنها به افزایش درصد موفقیت پرونده کمک می‌کند، بلکه باعث کاهش استرس و اضطراب موکل نیز می‌گردد.

4/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا