وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در سنندج ⚖️【آپدیت 1403】

شهر سنندج یکی از شهرهای مربوط به استان کردستان است و وکلای خبره و مجرب بسیار زیادی را دارد که سالهاست در این شهر مشغول به کار وکالت می باشند و به عنوان بهترین وکیل در سنندج از نظر مردم شناخته شده اند. با اخذ یک وکیل خوب و خبره، می توان با خیالی آسوده کلیه امور حقوقی مربوط به مشکلی که وجود دارد را به وکیل مورد نظر سپرد و این اطمینان را حاصل نمود که وکیل به تمامی این امور و تبصره های قانونی تسلط داشته و می تواند به خوبی همه ی آن ها را انجام دهد و پرونده حقوقی را با موفقیت به پایان برساند.

افرادی که در شهر سنندج زندگی می کنند، قطعا در طول زندگی خود ممکن است با مشکلات حقوقی در زمینه های خانواده، ثبتی، ملکی، کیفری و طلاق مواجه شوند که نیاز به وکیلی خبره دارند تا به آن ها کمک کند و راه و روش های درست و اصولی را به آن ها پیشنهاد دهد. با انعقاد قرارداد وکالتی می ان وکیل و موکل، وظایف طرفین تعریف شده و هر دو نفر باید به وظایف و تعهدات موجود در پرونده حقوقی عمل کرده تا بتوانند پرونده حقوقی را با موفقیت در دادگاه به پیش ببرند.

هدف ما در این مقاله این است تا به شما کمک کنیم که وکلای خوب و متخصص را در شهر سنندج بشناسید و از میزان تخصص و مهارتی که دارند مطلع شده تا بتوان به آن ها اعتماد کرده و کلیه امور حقوقی خود را به آنان بسپارید البته به شرط اینکه وکیلی انتخابی شما جزو بهترین وکیل در کردستان یا سنندج باشد و بسیار خبره و کاربلد بوده باشد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین وظایف بهترین وکیل در سنندج

وکیلی که مردم به او اعتماد کافی داشته و به عنوان بهترین وکیل در سنندج از نظر و دیدگاه مردمی شناخته شده است، قطعا به وظایف و تعهداتش به خوبی عمل کرده تا مورد اعتماد مردم واقع شود.

هر وکیلی وظایفی را بر عهده دارد که نیاز است تا این وظایف را به درستی انجام داده تا در کار و حرفه وکالتی خود موفق باشد.

صداقت و صراحت داشتن در حوزه شغلی وکالت، بسیار مهم می باشد. مردم تفاوت صداقت از دروغ و ریا به خود را به خوبی تشخیص می دهند و می دانند تا به چه کسی باید اعتماد کنند. در واقع یک وکیل موظف است تا به هنگام بررسی پرونده حقوقی مراجعه کننده اش، با او صادق باشد و در مورد میزان موفقیت او به صورت احتمالی و مشکلات موجود در آن، با او صادق باشد و تنها به فکر منافع مادی و شغلی خود نباشد.

مهم ترین وظایف بهترین وکیل

مازیار صیادی

مازیار صیادی

آقای مازیار صیادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج می باشد،ایشان با پرستیژترین باهوش ترین و دلسوزترین وکیل در استان کردستان بوده که با توانایی و‌ هوش بالای خود پرونده های پیچیده را به پایان می رساند نامبرده از قبول وکالت در هر پرونده ای امتناع نموده و در انجام امور وکالتی خود بسیار حرفه ای بوده و با وکلای دیگر تفاوت اشکاری در این باب دارد. ایشان بیش از 500 پرونده موفق در کارنامه خود دارد. تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده های مراجعینش دارد. آقای مازیار صیادی در زمینه های مختلف حقوقی اعم از ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و غیره به فعالیت و تخصص می پردازد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری مفیدی را به مردم شهر سنندج ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • ۱۷ سال سابقه فعالیت حقوقی
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی خانوادگی
 • دعاوی ملکی

شماره تماس: 09121714425

آدرس: سنندج، خیابان حافظ، ساختمان روژا، طبقه 2، واحد 4


پرویز پروین

وکیل پرویز پروین

پرویز پروین وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه 10 سال وکالت تخصصی و حرفه ایی در موضوعات ملکی و قرارداد ها و اراضی زراعی و کیفری و غیره فعالیت می نمایند و عضو کانون وکلای دادگستری کردستان می باشند از جمله رزومه های کاری ایشان 10 سال وکیل و مدیر حقوقی بزرگترین و مدرن ترین پروژه تجاری غرب کشور به نام بانتا آبیدر، وکیل و مشاور حقوقی جهاد دانشگاهی استان کردستان با آمار موفقیت در ۹۰ درصد از پرونده ها می باشند لازم به ذکر است آقای پرویز پروین به دلیل حساسیت در اخذ پرونده ها صرفا در موضوعات و پرونده های مهم قبول وکالت می نمایند و با راه کار های دقیق آمار بالایی در موفقیت در پرونده ها در کارنامه کاری ایشان ثبت شده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0918380526808733226463

شماره تماس منشی برای رزرو: 09187701854 ( روزهای کاری شنبه دوشنبه چهارشنبه ساعت6الی9 )

آدرس: سنندج خیابان مولوی کوچه طلوع ساختمان دایان طبقه دوم(ساختمان دفتر خدمات قضایی)


سارا بهمن پور

سارا بهمن پور

 

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج است و در زمینه های مختلف حقوقی  مانند کیفری، خانواده طلاق، ثبتی و غیره قبول دعاوی دارد.  ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سنندج معرفی و شناخته شده است و مشاوره های حقوقی را به مردم در جهت حل مشکلاتشان ارائه می دهد. خانم سارا بهمن پور راه حل های مفید و بسیار کاربردی را به مردمی که مشکلات حقوقی دارند ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در سنندج
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، واحد 13، طبقه 3


زمانه محبتی

زمانه محبتی

سرکار خانم زمانه محبتی، یکی از بهترین وکلای سنندج می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی به کار وکالت مشغول است. ایشان وکیل متخصص با 20 سال سابقه درخشان وکالتی نیز می باشد و دارای تحصیلات لیسانس حقوق و مبانی فقه است و مشاوره های بسیار خوب و مفیدی را به مردم شهر سنندج ارائه داده و ارتباط بسیار خوبی را با آنان برقرار می کند.

خانم زمانه محبتی تخصص در زمینه های حقوقی مانند:

 •  اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده
 • دعاوی اقتصادی
 • دعاوی راهنمایی و رانندگی
 • قصاص
 • مطالبه خسارت
 • مطالبه وجه
 • اجراییات

سوابق کاری:

 • 20 سال سوابق کاری در امور وکالت
 • سابقه کاری در امور مالی و همکاری گسترده با بانک ها
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183771713

آدرس: سنندج، خیابان مولوی، مجتمع میلاد، طبقه 6، واحد 118


 کاوه وکیلی

 کاوه وکیلی

وکیل پایه یک دادگستری  سنندج است و سالهاست که در این شهر به کار وکالتی مشغول می باشد. ایشان در زمینه های حقوقی مانند ملکی، خانواده، طلاق، اسناد، کیفری، ثبتی، تجاری و غیره تخصص داشته و خدمات حقوقی بسیار خوبی را ارائه می دهد تا بتواند به مردم کمک های موثری داشته باشد. آقای کاوه وکیلی به عنوان یکی از بهترین وکیل در سنندج شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در سنندج
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سنندج، میدان آزادی، پاساژ موسوی، طبقه ی فوقانی، واحد ۵


 سحر خسروی

سحر خسروی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان و شهر سنندج می باشد و به کلیه فعالیت های حقوقی به صورت تخصصی می پردازد. ایشان  در کار و حوزه شغلی خود بسیار صبور و اخلاق مدار است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلین و مراجعین خود دارد. خانم سحر خسروی تلاش های بسیار زیادی را برای به ثمر رساندن در پرونده های موکلین و مراجعین خود به همراه دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه ی دوم، واحد ۱۸

حمیده طاهائی

حمیده طاهائی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در سنندج  به فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سنندج معرفی شده و در امور شغلی خود تخصص و مهارت بالایی دارد. خانم حمیده طاهائی مشاوره های مختلفی را به مردم می دهد تا به آن ها در جهت رفع مشکلاتشان کمک های شایانی داشته باشد و بتواند در مدت زمان کمتری مشکل آن ها را حل و فصل نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان فلسطین، کوچه حکمت سوم


مرتضی جوانمردی صاحب

مرتضی جوانمردی صاحب

وکیل پایه یک دادگستری در شهر سنندج است و به کار در حرفه وکالت مشغول می باشد. ایشان خدماتی را مانند تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری را به مردم شهر سنندج ارائه می دهد و آن ها را به بهترین شکل انجام می دهد. آقای مرتضی جوانمردی صاحب به عنوان یکی از بهترین وکیل در سنندج به مردم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو اصلی کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سنندج، ابتدای خیابان حسن آباد، کوچه هیمن، ساختمان وکلای یاسان


مهارت های مورد نیاز یک وکیل در انجام امور حقوقی

 1. مهارت و تخصص در کلیه امور حقوقی در زمینه های خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی، طلاق و غیره
 2. مهارت و تخصص در نوع و نحوه تعاملات با مراجعین و موکلینش
 3. استفاده به موقع از تبصره ها و ماده های حقوقی
 4. تجزیه و تحلیل مشکلا موجود در پرونده های حقوقی
 5. ارائه راه حل های خلاقانه در جهت پیشرفت پرونده های حقوقی
 6. مهارت و تخصص در قواعد مربوط به اصول گزارش نویسی
 7. فن بیان خوب و گیرا و تسلط کلامی بالا در جهت صحبت در دادگاه و دفاعیات از موکل
 8. ارائه مشاوره های خوب و تخصصی به مردمی که دچار مشکلات حقوقی هستند و آگاه سازی آن ها در جهت بالا بردن دانش حقوقی
 9. مطالعه کتب های مختلف حقوقی و بالا بردن دانش و علم حقوقی خود
 10. بروز رسانی اطلاعات حقوقی در صورت تغییر قوانین
 11. مهارت داشتن بر رفتار بدن
 12. کنترل داشتن بر عصبانیت خود و بالا بردن صبر و تحمل
 13. نحوه درست برای به کارگیری اصول کلامی
 14. مهارت بر اصول روانشناسی در جهت ارتباط با مردم و موکلین
 15. افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس خود

مهارت های مورد نیاز یک وکیل

کلام آخر

در هر شهری از کردستان، مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف پیش خواهد آمد. یکی از شهر های استان کردستان که سنندج نام دارد هم دارای پرونده های حقوقی زیادی است که در دادگاه ها دیده می شود و هر یک از افرادی که در این شهر زندگی می کنند به جستجوی بهترین وکیل در سنندج هستند تا تمامی مشکلات خود را به او سپرده و به او اعتماد و اطمینان کنند.

هر وکیلی که در سنندج به واسطه ی شغلش و اعتمادی که مردم به او دارند، تلاش می کند تا بهترین خدمات را به موکلین و مراجعینش ارائه دهد و تمامی پرونده های حقوقی موجود در دادگاه را با موفقیت همراه کند. در واقع به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی توسط یک وکیل، سبب می شود تا سابقه ای خوب از خود به جای گذارد و هنگامی که مراجعین برای واگذاری پرونده های حقوقی خود به وکیل مراجعه می کنند، قطعا تحقیقاتی را در مورد سوابق و آمار پرونده های موفق او انجام می دهند و اگر آمار و موفقیت های پیشین پرونده های وکیل زیاد باشد مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار خواهد گرفت.

با مطالعه در این مقاله می توانید وکلای خوب و متخصص را از وکلای بی تجربه و ناکاربلد تفکیک کنید و این وکلا را بهتر و بیشتر بشناسید تا در هنگام اخذ وکیل برای پرونده حقوقی خود دچار مشکل نشوید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا