وکلاوکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد ⚖️【آپدیت 1402】

دقت داشته باشید وکیل خانواده در واقع وکیلی است که توانایی پذیرفتن وکالت در تمام دعاوی حقوقی را دارد، از این رو هر وکیلی می‌تواند به راحتی دعاوی خانواده را قبول کند اما دارای تخصص کافی در آن زمینه نباشد و با امور خانواده و دعاوی که به آن مربوط هستند هم آشنایی نداشته باشد. به همین دلیل نیز شناخت بهترین وکیل خانواده در مشهد می‌تواند کمک زیادی به شما در انتخاب گزینه‌ای عالی، کرده باشد.

افرادی که از یک وکیل خوب و مجرب برای حل پرونده خانوادگی خود کمک بگیرند، در نهایت می‌توانند احتمال موفق شدن در پرونده را به شکل ویژه‌ای افزایش دهند. وکیل خانواده علاوه‌بر حل کردن پرونده، می‌تواند به اعضای خانواده نیز مشاوره حقوقی بدهد و بهترین راهکارها را به آن‌ها ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های یک وکیل خانواده متخصص و باتجربه، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

ویژگی‌ های یک وکیل خانواده خوب در مشهد

به طور معمول، دانش حقوق دارای شاخه‌های بسیار گسترده و متنوعی است که در هر کدام از این شاخه‌ها نیز وکلا، مشاوران و کارشناسان زیادی فعالیت می‌کنند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین شاخه‌های جامعه، خانواده است. از این رو انتخاب بهترین وکلا خانواده در مشهد اهمیت زیادی دارد.
وکیل خانواده به شکل تخصصی در زمینه پرونده‌های مربوط به خانواده مانند طلاق، حضانت، نفقه، عقد نکاح، مهریه، حجر، سرپرستی، تمکین و یا هر چیز دیگری که به بنیان خانواده مربوط باشد، فعالیت می‌کند. توجه داشته باشید کسی که در زمینه راهنمایی و مشاوره مسائل خانوادگی یا دفاع از حقوق خانواده فعالیت می‌کند، لازم است حتما در زمینه روانشناسی هم اطلاعات کافی داشته باشد.

به دلیل حساس بودن خانواده ممکن است هنگام بروز مشکلات خانوادگی و شخصی، خیلی‌ها فشار روانی زیادی را تجربه کنند. از این جهت وکیل خانواده باید قدرت درک بالایی داشته باشد تا بتواند موکلان با شرایط، سنین و یا روحیات مختلف را بهتر راهنمایی کند.

از دیگر ویژگی‌های بهترین وکیل مشهد داشتن تعهد کاری، صبر، رفتار مناسب، وجدان، صداقت و آگاهی کافی در رابطه با قوانین دادگاه است. تسلط داشتن وکیل به قوانین و مقررات جدید خانواده موجب خواهد شد که او بتواند از آن‌ها در وقت مناسب، عالی ترین استفاده را به نفع پرونده موکل خود بکند.

وکیلی که از حرفه و تخصص کافی برخوردار باشد، توانایی دفاع از موکل خود را دارد و می‌تواند با پیگیری به موقع حق موکل خود را پس بگیرد و همچنین پرونده را به بهترین شکل حل کند.

مهم ترین وظایف وکیل خانواده در مشهد

وکیل خانواده در مشهد نیز مانند سایر وکلا دارای وظایفی خاص بوده که اگر به خوبی آن‌ها را رعایت نکند، ممکن است مشکلات بیشتری به وجود بیاید. یک وکیل متخصص در اصل وظیفه دارد که تمام امور ضروری در مورد پرونده را با موکل خود در میان بگذارد و مشورت‌های لازم را هم انجام دهد.

در نظر گرفتن قوانین، آگاهی از مراحل ضروری، پایبند بودن به مقررات و پیگیری اصولی در روند دعوی نیز به عنوان مهم ترین وظایف وکیل خانواده شناخته شده‌اند. یک وکیل خانواده باید بتواند در اولین مرحله صلح و دوستی را بین افراد برقرار نماید و جلوی به وجود آمدن مشکلات بیشتر و درگیری‌ها را بگیرد.

وکیلی که وظیفه شناس است، می‌تواند نتایج عالی‌تری را به دست آورد و همچنین رضایت موکلین بیشتری را کسب نماید. به طور کلی وظایف خیلی سنگینی بر روی دوش وکیل خانواده نیست اما و اگر وکیلی به خوبی وظایف خود را انجام ندهد، امکان دارد بر مشکلات‌تان افزوده شود و حل پرونده بسیار دشوار شود.

به همین خاطر سعی کنید حتما یک وکیل باتجربه، متخصص و وظیفه شناس که دارای وجدان و تعهد کاری است، را برای حل پرونده خانوادگی خود انتخاب کنید و بدون اطلاعات مناسب، اقدامی انجام ندهید. جهت پیدا کردن وکیلی باسابقه کاری درخشان، می‌توانید از افرادی که در این زمینه تجربه دارند کمک بگیرید.

برای پشیمان نشدن از انتخاب‌تان نیز توصیه می‌کنیم به طور جامع تحقیقات لازم را انجام دهید و از دیگران هم پرس و جو کنید که آیا شخصی قابل اعتماد در نظر گرفته‌اید یا خیر. در حال حاضر تعداد وکلا خانواده در مشهد بسیار زیاد بوده و همین امر انتخاب وکیلی خوب را مقداری دشوار کرده است. بنابراین در ادامه شما را با چند مورد از باتجربه ترین و مناسب ترین وکیل‌ها آشنا کردیم تا دچار مشکل نشوید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل مشهد

بهترین وکیل خانواده مشهد را با لیست 10 تایی بشناسید

در این بخش از مقاله قرار است شما را با لیست 10 تایی بهترین وکلا خانواده در مشهد آشنا کنیم. پس اگر می‌خواهید اطلاعات جامعی در این خصوص کسب نمایید، توصیه می‌کنیم مطالب ذکر شده را نادیده نگیرید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

سید فرهاد حسینی مقدم

وکیل حسینی مقدم

تعداد بسیار زیاد پرونده در امور دعاوی و اختلافات خانوادگی در مشهد لزوم مشاوره با یکی از بهترین وکیل خانواده در شهر مشهد را توجیه می کند. در موقعیتی که بنیان خانواده ها به سستی و سردی گرویده و درصد نسبتا زیادی از زوجین، مدتی پس از عقد، به دلایل مختلف با همسر خود به اختلاف رسیده و احساس می نمایند که تنها پناهگاه خود در زندگی را از دست داده اند، لذا این حق مسلم ایشان است که امکان مراجعه و معرفی بهترین وکیل های خانواده را برای وکالت دعاوی و امور خانوادگی خود هموار نموده و از راهنمایی های صادقانه و پشتیبانی های بی دریغ وکلای مجرب و موفق خود بهره مند گردند.

سیدفرهاد حسینی مقدم یکی از وکلای مجرب در حوزه خانواده می باشند که بش از چند هزار پرونده موفق داشته اند، ایشان بعنوان وکیل دادگستری در پرونده های خانواده، ابتدا تلاش خود را در جهت صلح و سازش و جلوگیری از ایجاد تنش بیشتر زوجین انجام می دهد. و در صورت قبول وکالت، تمام تلاش و توان خود را برای احقاق حقوق موکلین انجام می دهد.

دعاوی مهم خانواده: مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، حضانت و ملاقات فرزند، اثبات نسب، اثبات زوجیت، فسخ نکاح و … می باشد که توسط اسامی بهترین وکیل های خانواده انجام می شود.

شماره تماس: 09155003417

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد15

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

آقای علی ابراهیمی‌مهر وکیل پایه یک دادگستری مشهد و فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با 15 سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای مشهد به حساب می‌آید.

ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. آقای ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد.

در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است. همچنین تیم تخصصی ابراهیمی مهر دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مشهدی‌های عزیز می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی مشهد و سایر امور خانوادگی) به این تیم حقوقی اعطای وکالت نمایند.

تخصص و مهارت:

  • 15 سال سابقه و تخصص حقوقی
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151186862 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5

حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی : امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد که در حوزه خانواده در طی بیش از ۲۰سال فعالیت و صدها پرونده موفق ، مسائل پرونده های حقوقی خانوادگی را که شامل: طلاق و انحلال نکاح، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد، اجازه ازدواج مجدد، حضانت فرزند، نفقه و… می باشد به نحوی شایسته حل نموده اند.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

آدرس: تماس: 09155909549

آدرس: مشهد- خیابان سناباد- نبش سناباد ۴۲

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: وکالت حرفه ای حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 7روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، بصورت کاملاً حرفه ای عمل می‌کند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های شهر مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

وکالت فوری با موضوعات:

۱- طلاق توافقی در ۷روز
۲- مهریه ۳روز
۳- نفقه [معوقه ،جاریه، کیفری] حداقل ۲۰ روز
۴- استرداد جهیزیه ۳روز
۵- حضانت فرزند [ ملاقات ] ۱روز
۶- اثبات زوجیت ،اثبات طلاق
۷- مشاوره قبل ازدواج ،مشاوره قبل طلاق
۸- سرپرستی [طفل ،محجور] ۹- تمکین ،تغییر جنسیت، ازدواج مجدد
۱۰- وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 0915602400405137600011

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد 6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1

سید عنایت الله کراماتی

 سید عنایت الله کراماتی-وکیل از ما

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر مشهد سالهای زیادی است که مشغول به کار در حوزه وکالت می باشد.

آدرس: مشهد،

تماس:

علی قاسمی

علی قاسمی-وکیل از ما

آقای قاسمی به عنوان یکی از وکلای موفق پایه یک در شهر مشهد، پرونده‌های خانوادگی، حقوقی و کیفری مختلف را قبول می‌کند و با آمار و اطلاعات زیادی که دارد، رضایت موکلین بی‌شماری را به دست آورده است.

آدرس: مشهد،

تماس: 

حمید رضا گوهریان

حمید رضا گوهریان-وکیل از ما

حمیدرضا گوهریان، وکیل پایه یک دادگستری، دکتری حقوق عمومی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد شهر مشهد است .

آدرس : مشهد، 

تماس: 

فائزه چهره نیا

فائزه چهره نیا-وکیل از ما

در این بخش از مقاله بهترین وکلا خانواده در مشهد قرار است شما را با فائزه چهره نیا فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از دانشگاه فردوسی شهر مشهد، وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه آزاد اسلامی آشنا کنیم.

آدرس: مشهد،

تماس:

سعید عابدیان

 سعید عابدیان-وکیل از ما

بیشتر تخصص و تمرکز این وکیل باتجربه بر روی دعاوی کیفری بوده و با دادن مشاوره به موکلین خود در رابطه با نوع پرونده ملکی، سعی بر رفع بهتر مشکل دارد.

آدرس: مشهد،

تماس: 

بهترین وکیل خانواده در مشهد کیست؟

به طور کلی نمی‌توان یک وکیل خانواده در مشهد را به عنوان بهترین وکیل معرفی کرد زیرا همان طور که متوجه شدید، در حال حاضر وکلای زیادی با سوابق کاری مناسب در حوزه پرونده‌های مرتبط با خانواده فعالیت می‌کنند که هر کدام نیز دارای ویژگی‌های ممتازی هستند.

وکیلی که قصد دارید برای حل پرونده خانوادگی آن را انتخاب کنید، باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد و با در نظر گرفتن شرایط موکلین خود، پیگیری‌های لازم را انجام دهد تا در سریع‌ ترین زمان ممکن مشکل حل شود و همچنین از حق موکل خود دفاع کند.

برای انتخاب کردن بهترین وکلا خانواده در مشهد می‌توانید از افراد با تجربه نیز کمک بگیرید اما بهتر است تنها توصیه دیگران را در نظر نگیرید و خودتان تحقیقات لازم را به نحو احسن انجام دهید تا بعد دچار مشکلات بیشتری نشوید.

مطالب مشابه: لیست 10تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد

کلام آخر

همه ما می‌دانیم که انتخاب بهترین وکلا خانواده در مشهد از میان گزینه‌ های انبوه، کار چندان راحتی نیست و نیاز به طی کردن یک‌ سری مراحل دارد. از این جهت نیز ما سعی کردیم شما را با چند مورد از باتجربه ترین و متخصص ترین وکلای خانواده در شهر بزرگ مشهد آشنا کنیم تا انتخابی بی‌نقص داشته باشید و بتوانید بدون نگرانی، پرونده‌تان را به دست او بسپارید.

4.2/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا