وکلاوکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

دقت داشته باشید وکیل خانواده در واقع وکیلی است که توانایی پذیرفتن وکالت در تمام دعاوی حقوقی را دارد، از این رو هر وکیلی می‌تواند به راحتی دعاوی خانواده را قبول کند اما دارای تخصص کافی در آن زمینه نباشد و با امور خانواده و دعاوی که به آن مربوط هستند هم آشنایی نداشته باشد. به همین دلیل نیز شناخت بهترین وکیل خانواده در مشهد می‌تواند کمک زیادی به شما در انتخاب گزینه‌ای عالی، کرده باشد.

افرادی که از یک وکیل خوب و مجرب برای حل پرونده خانوادگی خود کمک بگیرند، در نهایت می‌توانند احتمال موفق شدن در پرونده را به شکل ویژه‌ای افزایش دهند. وکیل خانواده علاوه‌بر حل کردن پرونده، می‌تواند به اعضای خانواده نیز مشاوره حقوقی بدهد و بهترین راهکارها را به آن‌ها ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های یک وکیل خانواده متخصص و باتجربه، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی‌ های یک وکیل خانواده خوب در مشهد

به طور معمول، دانش حقوق دارای شاخه‌های بسیار گسترده و متنوعی است که در هر کدام از این شاخه‌ها نیز وکلا، مشاوران و کارشناسان زیادی فعالیت می‌کنند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین شاخه‌های جامعه، خانواده است. از این رو انتخاب بهترین وکلا خانواده در مشهد اهمیت زیادی دارد.
وکیل خانواده به شکل تخصصی در زمینه پرونده‌های مربوط به خانواده مانند طلاق، حضانت، نفقه، عقد نکاح، مهریه، حجر، سرپرستی، تمکین و یا هر چیز دیگری که به بنیان خانواده مربوط باشد، فعالیت می‌کند. توجه داشته باشید کسی که در زمینه راهنمایی و مشاوره مسائل خانوادگی یا دفاع از حقوق خانواده فعالیت می‌کند، لازم است حتما در زمینه روانشناسی هم اطلاعات کافی داشته باشد.

به دلیل حساس بودن خانواده ممکن است هنگام بروز مشکلات خانوادگی و شخصی، خیلی‌ها فشار روانی زیادی را تجربه کنند. از این جهت وکیل خانواده باید قدرت درک بالایی داشته باشد تا بتواند موکلان با شرایط، سنین و یا روحیات مختلف را بهتر راهنمایی کند.

از دیگر ویژگی‌های بهترین وکیل مشهد داشتن تعهد کاری، صبر، رفتار مناسب، وجدان، صداقت و آگاهی کافی در رابطه با قوانین دادگاه است. تسلط داشتن وکیل به قوانین و مقررات جدید خانواده موجب خواهد شد که او بتواند از آن‌ها در وقت مناسب، عالی ترین استفاده را به نفع پرونده موکل خود بکند.

وکیلی که از حرفه و تخصص کافی برخوردار باشد، توانایی دفاع از موکل خود را دارد و می‌تواند با پیگیری به موقع حق موکل خود را پس بگیرد و همچنین پرونده را به بهترین شکل حل کند.

ویژگی‌ های یک وکیل خانواده خوب در مشهد

مهم ترین وظایف وکیل خانواده در مشهد

وکیل خانواده در مشهد نیز مانند سایر وکلا دارای وظایفی خاص بوده که اگر به خوبی آن‌ها را رعایت نکند، ممکن است مشکلات بیشتری به وجود بیاید. یک وکیل متخصص در اصل وظیفه دارد که تمام امور ضروری در مورد پرونده را با موکل خود در میان بگذارد و مشورت‌های لازم را هم انجام دهد.

در نظر گرفتن قوانین، آگاهی از مراحل ضروری، پایبند بودن به مقررات و پیگیری اصولی در روند دعوی نیز به عنوان مهم ترین وظایف وکیل خانواده شناخته شده‌اند. یک وکیل خانواده باید بتواند در اولین مرحله صلح و دوستی را بین افراد برقرار نماید و جلوی به وجود آمدن مشکلات بیشتر و درگیری‌ها را بگیرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد که وظیفه شناس است، می‌تواند نتایج عالی‌تری را به دست آورد و همچنین رضایت موکلین بیشتری را کسب نماید. به طور کلی وظایف خیلی سنگینی بر روی دوش وکیل خانواده نیست اما و اگر وکیلی به خوبی وظایف خود را انجام ندهد، امکان دارد بر مشکلات‌تان افزوده شود و حل پرونده بسیار دشوار شود.

به همین خاطر سعی کنید حتما یک وکیل باتجربه، متخصص و وظیفه شناس که دارای وجدان و تعهد کاری است، را برای حل پرونده خانوادگی خود انتخاب کنید و بدون اطلاعات مناسب، اقدامی انجام ندهید. جهت پیدا کردن وکیلی باسابقه کاری درخشان، می‌توانید از افرادی که در این زمینه تجربه دارند کمک بگیرید.

برای پشیمان نشدن از انتخاب‌تان نیز توصیه می‌کنیم به طور جامع تحقیقات لازم را انجام دهید و از دیگران هم پرس و جو کنید که آیا شخصی قابل اعتماد در نظر گرفته‌اید یا خیر. در حال حاضر تعداد وکلا خانواده در مشهد بسیار زیاد بوده و همین امر انتخاب وکیلی خوب را مقداری دشوار کرده است. بنابراین در ادامه شما را با چند مورد از باتجربه ترین و مناسب ترین وکیل‌ها آشنا کردیم تا دچار مشکل نشوید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل مشهد

بهترین وکیل خانواده مشهد را با لیست 10 تایی بشناسید

در این بخش از مقاله قرار است شما را با لیست 10 تایی بهترین وکلا خانواده در مشهد آشنا کنیم. پس اگر می‌خواهید اطلاعات جامعی در این خصوص کسب نمایید، توصیه می‌کنیم مطالب ذکر شده را نادیده نگیرید.

سید فرهاد حسینی مقدم

وکیل حسینی مقدم

تعداد بسیار زیاد پرونده در امور دعاوی و اختلافات خانوادگی در مشهد لزوم مشاوره با یکی از بهترین وکیل خانواده در شهر مشهد را توجیه می کند. در موقعیتی که بنیان خانواده ها به سستی و سردی گرویده و درصد نسبتا زیادی از زوجین، مدتی پس از عقد، به دلایل مختلف با همسر خود به اختلاف رسیده و احساس می نمایند که تنها پناهگاه خود در زندگی را از دست داده اند، لذا این حق مسلم ایشان است که امکان مراجعه و معرفی بهترین وکیل های خانواده را برای وکالت دعاوی و امور خانوادگی خود هموار نموده و از راهنمایی های صادقانه و پشتیبانی های بی دریغ وکلای مجرب و موفق خود بهره مند گردند.

سیدفرهاد حسینی مقدم یکی از وکلای مجرب در حوزه خانواده می باشند که بش از چند هزار پرونده موفق داشته اند، ایشان بعنوان وکیل دادگستری در پرونده های خانواده، ابتدا تلاش خود را در جهت صلح و سازش و جلوگیری از ایجاد تنش بیشتر زوجین انجام می دهد. و در صورت قبول وکالت، تمام تلاش و توان خود را برای احقاق حقوق موکلین انجام می دهد.

دعاوی مهم خانواده: مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، حضانت و ملاقات فرزند، اثبات نسب، اثبات زوجیت، فسخ نکاح و … می باشد که توسط اسامی بهترین وکیل های خانواده انجام می شود.

شماره تماس: 09155003417

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد15


علی بهروش

علی بهروش

آقای علی به روش، یکی از افراد فعال در حوزه دعاوی خانواده ،دانش پژوه مقطع دکترای حقوق خصوصی و مدرس دانشگاه می باشد و دارای یکی از بزرگترین مجموعه های وکالتی در شهر مشهد است. ایشان را به جهت قدرت در کلام و نترس بودن در برخورد با قضات خبره دادگاه خانواده و بیان نکات ریز پرونده، می توان جزوی از ویژگیشان نامبرد.

یکی از دلایلی که ایشان را می توان جزو وکلای خبره طلاق دانست، وجود یک تیم خبره زیر نظر ایشان بوده که هر یک ا اعضای این تیم در زمان وکالت در پرونده، مسئول پیگیری قسمتی از کار می باشد، چرا که در یک پرونده خانواده علاوه بر دانش حقوقی نیاز به پیگیری مجدانه دارد. آقای به روش مالک و بنیان گذار سامانه وکیل نوین بوده و بالغ بر 2300 وکیل با این سامانه فعالیت داشته و پل ارتباطی خوبی بین وکیل متخصص و مردم بر قرار گردیده است و بین افراد حقوقی و دانشجویانشان دارای نام نشان مثبتی هستند. از رزومه این وکیل، وکالت در دفتر حمایت حقوقی قضایی ایثارگران و آمرین امر به معروف و نهی از منکر بوده و سابقه درخشانی در این سازمان دارد از جمله پرونده هایی که نام ایشان در آن می درخشد: دعاوی مهریه، طلاق، نفقه، جهیزیه و درگیری های خانوادگی می باشد، بنا به ادعای موکلین ایشان طلاق توافقی را ظرف یک هفته به اتمام می رسانند که این امر نیز از شاهکار های حقوقی ایشان به جهت پیگیری تیمی می توان نام برد قابل ذکر است که ایشان هر پرونده ای را نمی پذیرد ولی میتوانید در پرونده های خود از راهنمایی ایشان استفاده کنید.

ضمنا مشاوره ایشان در روز دوشنبه ها با اسم دوشنبه های مهدوی رایگان میباشد، که این امر نیاز است زمان تماس گفته شود .
شماره تماس: 09156222213  – 05136140000
آدرس: مشهد، قاسم آباد، چهار راه ورزش، نبش شاهد 33 برج ایلما،  طبقه 4 واحد 40

آدرس سامانه نوین وکیل:  vakilnovin.ir  – vakilnovin.com


علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی : امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد که در حوزه خانواده در طی بیش از ۲۰سال فعالیت و صدها پرونده موفق ، مسائل پرونده های حقوقی خانوادگی را که شامل: طلاق و انحلال نکاح، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد، اجازه ازدواج مجدد، حضانت فرزند، نفقه و… می باشد به نحوی شایسته حل نموده اند.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

آدرس: تماس: 

آدرس:


رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: وکالت حرفه ای حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 7روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، بصورت کاملاً حرفه ای عمل می‌کند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های شهر مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

شماره تماس:

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد


مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه-وکیل از ما

مهدی بهرامیه نیز با 18 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی، به عنوان بهترین وکیل طلاق در مشهد شناخته شده است. از جمله مهم ترین سوابق کاری این مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، می‌توان به مشاور و وکیل شرکت الکترو استیل، مشاور و وکیل شرکت صنایع کاغذی خراسان گلریز اشاره کرد.
وکیل بهرامیه با آگاهی و دانش کافی که دارد، کمک زیادی به موکلان خود می‌کند و اجازه نمی‌دهد حق کسی ضایع شود. این وکیل باوجدان، صداقت زیادی دارد و شما هم می‌توانید با اعتماد کامل، پرونده طلاق‌تان را به دست او بسپارید.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی و کیفری مرتبط با دعاوی ملکی و چک و اسناد تجاری و لازم الاجرا
 • وکالت تخصصی در دعاوی خانواده و احوال شخصیه خصوصا ایرانیان خارج از کشور
 • وکالت تخصصی در دعاوی مربوط به وقف و موقوفات
 • وکالت در دیوان عدالت اداری

شماره تماس: 09155194568

آدرس: مشهد، احمد آباد، بلوار ملاصدرا


مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری دارای ۱۰سال سابقه درخشان و موفق در دعاوی خانواده می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد می باشد.
ایشان سابقه مشاوره و وکالت در پرونده های: 

 • طلاق
 • مهریه
 • نفقه
 • حضانت
 • تمکین
 • ملاقات فرزند
 •  اثبات نسب
 •  اثبات زوجیت

و سایر دعاوی خانواده را داراست که با فن بیان و تسلط در به روزترین قوانین و تجربه چندین ساله و مشاوره حقوقی پیش از ازدواج با برگزاری جلسات فردی یا مشترک با زوجین، موجب جلب رضایت مشتریان شده است.
انجام مشاوره و وکالت در انواع طلاق از یک طرفه و توافقی، اجرای مهریه از طریق اداره ثبت و دادگاه، حضانت فرزند و سلب حضانت در صورت عدم صلاحیت اخلاقی والدین از جمله خدمات وکالتی ایشان است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک2354، دفتر وکالت مریم جلالی

آدرس سایت: WWW.MARYAMJALALIVAKIL.IR


محسن کتولی

محسن کتولی
جناب آقای محسن کتولی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی می‌باشند و سابقه تدریس در دانشگاه را داشته و بیش از 15 سال نیز سابقه کار و فعالیت در حوزه خانواده را دارد. ایشان به جهت تسلط بر قوانین و رویه های موجود در دادگاه ها به عنوان یکی از موفق ترین وکلای مشهد در دعاوی خانوادگی می‌باشند.

رامین پورعطا

وکیل رامین پورعطا

گروه حقوقی رامین پورعطا با همکاری ۴ نفر از وکلای مجرب و با تجربه فعالیت خود را در مشهد آغاز نموده است، این گروه با بهره‌گیری از بهترین وکلای متخصص، باتجربه و جوان توفیق دستیابی به بالاترین ضریب موفقیت در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی را با جلب رضایت حداکثری موکلین در رزمه خود دارا می‌باشد.

ما بر این باوریم کار گروهی بهترین نتایج را برای موکلین به همراه دارد، گروه ما مجهز به آخرین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق است و آماده ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی و اتخاذ بهترین استراتژی جهت دفاع از حقوق موکلین هستیم.

مزایای انتخاب ما:

 1. با پرداخت حق‌الوکاله یک وکیل دادگستری از مشاوره حداقل ۴ وکیل دادگستری بهره‌مند می‌شوید.
 2. اعلام وکالت و قبول پرونده به صورت گروهی؛ به این معنا که حداقل ۲ وکیل دادگستری همراه شما در دادگاه خواهند بود.
 3. ارائه گزارش کاری مستمر به موکلین تا رسیدن به نتیجه مطلوب در پرونده
 4. امکان پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان در زمان روند پرونده به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری
 5. بهره‌گیری از جدیدترین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق
 6. پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه نهایی

شماره تماس:

آدرس وبسایت:


سید احمد مقدم حسینی

حسینی

جناب آقای سید احمد مقدم حسینی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مشهد می باشد. ایشان تسلط و تخصص کاری در تمامی حوزه های حقوق را برعهده دارد و دارای 18 سال سابقه کاری درخشان وکالتی در مشهد و تهران نیز می باشد. آقای مقدم حسینی، سابقه تدریس در دانشکده حقوق و دانشکده الهیات دانشگاه ازاد اسلامی مشهد را نیز دارد.

سوابق:

 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس:


هانیه رحیمی

هانیه رحیمی

سرکار خانم هانیه رحیمی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکلا در شهر مشهد می باشد که در تمامی زمینه های حقوقی به طور تخصصی به فعالیت می پردازد. ایشان صبر، صداقت، حسن سابقه، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین، ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق:

 • دارای مدرک دکتری تخصصی حقوق خصوصی
 • دارای مقالات متعدد که قابل مشاهده در وبسایت civilica
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

تخصص در امور:

 •  ملکی
 • ثبتی
 • شهرداری
 • خانواده از قبیل طلاق، وصول مهریه، نفقه، حضانت، ملاقات فرزندان، تمکین، استرداد جهیزیه
 • وصول مطالبات، تابعیت و اقامت

شماره تماس: 09154752026

 آدرس: مشهد، نبش سناباد ۴۲

 آدرس اینستاگرام: hanieh.rahimi93

بهترین وکیل خانواده در مشهد کیست؟

به طور کلی نمی‌توان یک وکیل خانواده در مشهد را به عنوان بهترین وکیل معرفی کرد زیرا همان طور که متوجه شدید، در حال حاضر وکلای زیادی با سوابق کاری مناسب در حوزه پرونده‌های مرتبط با خانواده فعالیت می‌کنند که هر کدام نیز دارای ویژگی‌های ممتازی هستند.

وکیلی که قصد دارید برای حل پرونده خانوادگی آن را انتخاب کنید، باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد و با در نظر گرفتن شرایط موکلین خود، پیگیری‌های لازم را انجام دهد تا در سریع‌ ترین زمان ممکن مشکل حل شود و همچنین از حق موکل خود دفاع کند.

برای انتخاب کردن بهترین وکلا خانواده در مشهد می‌توانید از افراد با تجربه نیز کمک بگیرید اما بهتر است تنها توصیه دیگران را در نظر نگیرید و خودتان تحقیقات لازم را به نحو احسن انجام دهید تا بعد دچار مشکلات بیشتری نشوید.

بهترین وکیل خانواده در مشهد کیست؟

مطالب مشابه: بهترین وکیل طلاق در مشهد

کلام آخر

همه ما می‌دانیم که انتخاب بهترین وکلا خانواده در مشهد از میان گزینه‌ های انبوه، کار چندان راحتی نیست و نیاز به طی کردن یک‌ سری مراحل دارد. از این جهت نیز ما سعی کردیم شما را با چند مورد از باتجربه ترین و متخصص ترین وکلای خانواده در شهر بزرگ مشهد آشنا کنیم تا انتخابی بی‌نقص داشته باشید و بتوانید بدون نگرانی، پرونده‌تان را به دست او بسپارید.

4.1/5 - (9 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا