وکلاوکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد 【آپدیت1401】

دقت داشته باشید وکیل خانواده در واقع وکیلی است که توانایی پذیرفتن وکالت در تمام دعاوی حقوقی را دارد، از این رو هر وکیلی می‌تواند به راحتی دعاوی خانواده را قبول کند اما دارای تخصص کافی در آن زمینه نباشد و با امور خانواده و دعاوی که به آن مربوط هستند هم آشنایی نداشته باشد. به همین دلیل نیز شناخت بهترین وکیل خانواده در مشهد می‌تواند کمک زیادی به شما در انتخاب گزینه‌ای عالی، کرده باشد.

افرادی که از یک وکیل خوب و مجرب برای حل پرونده خانوادگی خود کمک بگیرند، در نهایت می‌توانند احتمال موفق شدن در پرونده را به شکل ویژه‌ای افزایش دهند. وکیل خانواده علاوه‌بر حل کردن پرونده، می‌تواند به اعضای خانواده نیز مشاوره حقوقی بدهد و بهترین راهکارها را به آن‌ها ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های یک وکیل خانواده متخصص و باتجربه، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

ویژگی‌ های یک وکیل خانواده خوب در مشهد

به طور معمول، دانش حقوق دارای شاخه‌های بسیار گسترده و متنوعی است که در هر کدام از این شاخه‌ها نیز وکلا، مشاوران و کارشناسان زیادی فعالیت می‌کنند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین شاخه‌های جامعه، خانواده است. از این رو انتخاب بهترین وکلا خانواده در مشهد اهمیت زیادی دارد.
وکیل خانواده به شکل تخصصی در زمینه پرونده‌های مربوط به خانواده مانند طلاق، حضانت، نفقه، عقد نکاح، مهریه، حجر، سرپرستی، تمکین و یا هر چیز دیگری که به بنیان خانواده مربوط باشد، فعالیت می‌کند. توجه داشته باشید کسی که در زمینه راهنمایی و مشاوره مسائل خانوادگی یا دفاع از حقوق خانواده فعالیت می‌کند، لازم است حتما در زمینه روانشناسی هم اطلاعات کافی داشته باشد.

به دلیل حساس بودن خانواده ممکن است هنگام بروز مشکلات خانوادگی و شخصی، خیلی‌ها فشار روانی زیادی را تجربه کنند. از این جهت وکیل خانواده باید قدرت درک بالایی داشته باشد تا بتواند موکلان با شرایط، سنین و یا روحیات مختلف را بهتر راهنمایی کند.

از دیگر ویژگی‌های بهترین وکیل مشهد داشتن تعهد کاری، صبر، رفتار مناسب، وجدان، صداقت و آگاهی کافی در رابطه با قوانین دادگاه است. تسلط داشتن وکیل به قوانین و مقررات جدید خانواده موجب خواهد شد که او بتواند از آن‌ها در وقت مناسب، عالی ترین استفاده را به نفع پرونده موکل خود بکند.

وکیلی که از حرفه و تخصص کافی برخوردار باشد، توانایی دفاع از موکل خود را دارد و می‌تواند با پیگیری به موقع حق موکل خود را پس بگیرد و همچنین پرونده را به بهترین شکل حل کند.

مهم ترین وظایف وکیل خانواده در مشهد

وکیل خانواده در مشهد نیز مانند سایر وکلا دارای وظایفی خاص بوده که اگر به خوبی آن‌ها را رعایت نکند، ممکن است مشکلات بیشتری به وجود بیاید. یک وکیل متخصص در اصل وظیفه دارد که تمام امور ضروری در مورد پرونده را با موکل خود در میان بگذارد و مشورت‌های لازم را هم انجام دهد.

در نظر گرفتن قوانین، آگاهی از مراحل ضروری، پایبند بودن به مقررات و پیگیری اصولی در روند دعوی نیز به عنوان مهم ترین وظایف وکیل خانواده شناخته شده‌اند. یک وکیل خانواده باید بتواند در اولین مرحله صلح و دوستی را بین افراد برقرار نماید و جلوی به وجود آمدن مشکلات بیشتر و درگیری‌ها را بگیرد.

وکیلی که وظیفه شناس است، می‌تواند نتایج عالی‌تری را به دست آورد و همچنین رضایت موکلین بیشتری را کسب نماید. به طور کلی وظایف خیلی سنگینی بر روی دوش وکیل خانواده نیست اما و اگر وکیلی به خوبی وظایف خود را انجام ندهد، امکان دارد بر مشکلات‌تان افزوده شود و حل پرونده بسیار دشوار شود.

به همین خاطر سعی کنید حتما یک وکیل باتجربه، متخصص و وظیفه شناس که دارای وجدان و تعهد کاری است، را برای حل پرونده خانوادگی خود انتخاب کنید و بدون اطلاعات مناسب، اقدامی انجام ندهید. جهت پیدا کردن وکیلی باسابقه کاری درخشان، می‌توانید از افرادی که در این زمینه تجربه دارند کمک بگیرید.

برای پشیمان نشدن از انتخاب‌تان نیز توصیه می‌کنیم به طور جامع تحقیقات لازم را انجام دهید و از دیگران هم پرس و جو کنید که آیا شخصی قابل اعتماد در نظر گرفته‌اید یا خیر. در حال حاضر تعداد وکلا خانواده در مشهد بسیار زیاد بوده و همین امر انتخاب وکیلی خوب را مقداری دشوار کرده است. بنابراین در ادامه شما را با چند مورد از باتجربه ترین و مناسب ترین وکیل‌ها آشنا کردیم تا دچار مشکل نشوید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل مشهد

بهترین وکیل خانواده مشهد را با لیست 10 تایی بشناسید

در این بخش از مقاله قرار است شما را با لیست 10 تایی بهترین وکلا خانواده در مشهد آشنا کنیم. پس اگر می‌خواهید اطلاعات جامعی در این خصوص کسب نمایید، توصیه می‌کنیم مطالب ذکر شده را نادیده نگیرید.

سید فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم

تعداد بسیار زیاد پرونده در امور دعاوی و اختلافات خانوادگی در مشهد لزوم مشاوره با یکی از بهترین وکیل خانواده در شهر مشهد را توجیه می کند. در موقعیتی که بنیان خانواده ها به سستی و سردی گرویده و درصد نسبتا زیادی از زوجین، مدتی پس از عقد، به دلایل مختلف با همسر خود به اختلاف رسیده و احساس می نمایند که تنها پناهگاه خود در زندگی را از دست داده اند، لذا این حق مسلم ایشان است که امکان مراجعه و معرفی بهترین وکیل های خانواده را برای وکالت دعاوی و امور خانوادگی خود هموار نموده و از راهنمایی های صادقانه و پشتیبانی های بی دریغ وکلای مجرب و موفق خود بهره مند گردند.

سیدفرهاد حسینی مقدم یکی از وکلای مجرب در حوزه خانواده می باشند که بش از چند هزار پرونده موفق داشته اند، ایشان بعنوان وکیل دادگستری در پرونده های خانواده، ابتدا تلاش خود را در جهت صلح و سازش و جلوگیری از ایجاد تنش بیشتر زوجین انجام می دهد. و در صورت قبول وکالت، تمام تلاش و توان خود را برای احقاق حقوق موکلین انجام می دهد.

دعاوی مهم خانواده: مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، حضانت و ملاقات فرزند، اثبات نسب، اثبات زوجیت، فسخ نکاح و … می باشد که توسط اسامی بهترین وکیل های خانواده انجام می شود.

شماره تماس: 09155003417

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد15

ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل خوب در مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده مقدم از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از 8000 پرونده موفق داشته و با قاطعیت می‌توان گفت بهترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل علیزاده مقدم در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده بیان شده است:

  1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (جرائم منافی عفت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
  2. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
  3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
  4. پرونده‌های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

تماس: 09151170211

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

امیر راما صالح

امیر راما صالح-وکیل از ما

امیر راما صالح از سال 1390 فعالیت خود را به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، آغاز کرده است. وی در مقطع دکتری حقوق خصوصی تحصیل کرده و توانسته مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق مالکیت فکری از دانشگاه دولتی قم را دریافت نماید.

این وکیل معروف با مراکز عالی و دانشگاه‌های مشهد نیز همکاری‌های زیادی داشته و موفق شده در امور حقوقی، کیفری، تجاری و خانواده، پرونده‌های مختلفی را به نتیجه مورد نظر موکلین خود برساند و از حق آن‌ها دفاع کند.

ناگفته نماند که وکیل صالح علاوه‌بر پروندهای خانواده و طلاق، در مواردی نظیر الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و فسخ قراردادها، پرونده‌های قتل، اثبات بیع و یا قراردادها، خیانت در امانت، ابطال رای داوری، جعل اسناد، تقسیم ارث، کلاهبرداری، تقسیم مال مشترک، فروش مال دیگران، مطالبه وجه چک و سفته، روابط نامشروع و آدم ربایی نیز وکالت قبول می‌کند.

آدرس: مشهد، خیام جنوبی، ساختمان البرز

تماس: 09153870518

الناز سادات مدنیان

الناز سادات مدنیان-وکیل از ما

الناز سادات مدنیان نیز به عنوان بهترین وکیل مشهد و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، سابقه کار طولانی مدتی دارد. این وکیل خبره در زمینه خانواده و مشاوره حقوقی، تخصص بسیار بالایی دارد و با فن بیان قوی، برخورد مناسب و آگاهی کافی، مسیر قانونی صحیح را به موکلین خود نشان می‌دهد.
پایبند بودن به زمان در به پایان رساندن انواع پرونده‌ها، جزو خصوصیات اخلاقی بارز این وکیل خانواده بوده که هر وکیلی از آن برخوردار نیست. خانم مدنیان در تمامی زمینه‌ها وکالت می‌نماید اما عمده پرونده‌های او مربوط به دعاوی خانواده بوده و تخصص زیادی در حل پرونده‌های خانوادگی دارد.

 

آدرس: مشهد، وکیل ‌آباد یازدهم

تماس: 09154006453

نیره برومند ابراهیمی

 نیره برومند ابراهیمی-وکیل از ما

نیره برومند، وکیل پایه یک دادگستری شهر مشهد نیز می‌تواند به راحتی انواع پرونده‌های دعاوی ملکی را حل کند. این وکیل خبره عضو کانون وکلای دادگستری مشهد بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه دولتی اصفهان است.

وی با 8 سال سابقه مفید در زمینه وکالت، تا به امروز پرونده‌های مختلفی را با موضوعات متنوع پذیرفته اما در زمینه ملک و دعاوی ملکی تخصص بیشتری دارد و   افرادی که در این خصوص از وکیل ابراهیمی کمک بگیرند، می‌توانند خیلی سریع شاهد نتایج عالی باشند.

آدرس: مشهد، انتهای فلسطین 19، ساختمان 48

تماس: 09053187422

سید عنایت الله کراماتی

 سید عنایت الله کراماتی-وکیل از ما

سید عنایت اله کراماتی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری مشهد از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه وکالت آغاز کرده و در تمامی دعاوی پرونده داشته است. البته ناگفته نماند که وکیل کراماتی، بیشتر تخصص خود را بر روی پرونده‌های ملکی و مربوط به املاک قرار داده است و شما می‌توانید در این زمینه‌ها به سادگی از او کمک بگیرید.

این وکیل باسابقه دارای شماره پروانه 15475از کانون وکلای مشهد بوده و با توجه به توانایی خود، در سایر دعاوی نظیر دعاوی کیفری، حقوقی و خانوادگی نیز فعالیت می‌کند اما تمرکز خود را بیشتر بر روی پرونده‌های مربوط به ملک صرف می‌نماید.

آدرس: مشهد، نبش صارمی، پلاک 31

تماس: 09157000241

علی قاسمی

علی قاسمی-وکیل از ما

وکیل علی قاسمی، بیش از 12 سال است که در زمینه‌های مختلف حقوقی، فعالیت می‌کند. ایشان فعالیت حرفه‌ای وکالتی‌شان را در دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز کردند و تا کنون شاهد موفقیت‌های زیاده بوده‌اند.

آقای قاسمی به عنوان یکی از وکلای موفق پایه یک در شهر مشهد، پرونده‌های خانوادگی، حقوقی و کیفری مختلف را قبول می‌کند و با آمار و اطلاعات زیادی که دارد، رضایت موکلین بی‌شماری را به دست آورده است.

داشتن دانش حقوقی، ظاهر آراسته، فن بیان عالی، نفوذ کلام، صداقت، راز داری و شناخت قوانین مهم دادگاه، از دیگر ویژگی‌های مهم وکیل علی قاسمی هستند که نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بهارستان 2

تماس: 09154243350

حمید رضا گوهریان

حمید رضا گوهریان-وکیل از ما

حمیدرضا گوهریان، وکیل پایه یک دادگستری، دکتری حقوق عمومی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد شهر مشهد است که می‌تواند پرونده خانوادگی شما را در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه‌ای عالی برساند. این وکیل مشهور علاوه‌بر دعاوی خانواده، پرونده‌های مختلف دیگری را هم در زمینه‌های حقوقی، کیفری، اسناد و قراردادها قبول می‌کند.

آدرس : مشهد، بلوار سجاد، بین سجاد 13 و 15

تماس: 09153102208

فائزه چهره نیا

فائزه چهره نیا-وکیل از ما

در این بخش از مقاله بهترین وکلا خانواده در مشهد قرار است شما را با فائزه چهره نیا فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از دانشگاه فردوسی شهر مشهد، وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه آزاد اسلامی آشنا کنیم.

این وکیل باتجربه دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری مشهد بوده و تسلط کاملی به زبان انگلیسی دارد. ایشان دوره‌های تخصصی داوری دعاوی حقوقی را به خوبی گذرانده‌اند و با کمک تجربه و دانشی که دارند، طی مدت وکالت خود توانسته نتایج مطلوب زیادی کسب نماید.

آدرس: مشهد، وکیل آباد 59، نبش شریف 7

تماس: 05136140000

سعید عابدیان

 سعید عابدیان-وکیل از ما

سعید عابدیان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، سابقه بسیار درخشانی در انواع دعاوی ملکی دارد و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشهد می‌تواند به شما در حل پرونده‌های مختلف از جمله دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده کمک کند. البته بیشتر تخصص و تمرکز این وکیل باتجربه بر روی دعاوی کیفری بوده و با دادن مشاوره به موکلین خود در رابطه با نوع پرونده ملکی، سعی بر رفع بهتر مشکل دارد.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، مجتمع تجاری ایران زمین

تماس: 09158070164

بهترین وکیل خانواده در مشهد کیست؟

به طور کلی نمی‌توان یک وکیل خانواده در مشهد را به عنوان بهترین وکیل معرفی کرد زیرا همان طور که متوجه شدید، در حال حاضر وکلای زیادی با سوابق کاری مناسب در حوزه پرونده‌های مرتبط با خانواده فعالیت می‌کنند که هر کدام نیز دارای ویژگی‌های ممتازی هستند.

وکیلی که قصد دارید برای حل پرونده خانوادگی آن را انتخاب کنید، باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد و با در نظر گرفتن شرایط موکلین خود، پیگیری‌های لازم را انجام دهد تا در سریع‌ ترین زمان ممکن مشکل حل شود و همچنین از حق موکل خود دفاع کند.

برای انتخاب کردن بهترین وکلا خانواده در مشهد می‌توانید از افراد با تجربه نیز کمک بگیرید اما بهتر است تنها توصیه دیگران را در نظر نگیرید و خودتان تحقیقات لازم را به نحو احسن انجام دهید تا بعد دچار مشکلات بیشتری نشوید.

مطالب مشابه: لیست 10تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد

کلام آخر

همه ما می‌دانیم که انتخاب بهترین وکلا خانواده در مشهد از میان گزینه‌ های انبوه، کار چندان راحتی نیست و نیاز به طی کردن یک‌ سری مراحل دارد. از این جهت نیز ما سعی کردیم شما را با چند مورد از باتجربه ترین و متخصص ترین وکلای خانواده در شهر بزرگ مشهد آشنا کنیم تا انتخابی بی‌نقص داشته باشید و بتوانید بدون نگرانی، پرونده‌تان را به دست او بسپارید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا