وکلاوکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد ⚖️ [ آپدیت 1401 ]

تبلیغ در وکیل از ما

دقت داشته باشید وکیل خانواده در واقع وکیلی است که توانایی پذیرفتن وکالت در تمام دعاوی حقوقی را دارد، از این رو هر وکیلی می‌تواند به راحتی دعاوی خانواده را قبول کند اما دارای تخصص کافی در آن زمینه نباشد و با امور خانواده و دعاوی که به آن مربوط هستند هم آشنایی نداشته باشد. به همین دلیل نیز شناخت بهترین وکیل خانواده در مشهد می‌تواند کمک زیادی به شما در انتخاب گزینه‌ای عالی، کرده باشد.

افرادی که از یک وکیل خوب و مجرب برای حل پرونده خانوادگی خود کمک بگیرند، در نهایت می‌توانند احتمال موفق شدن در پرونده را به شکل ویژه‌ای افزایش دهند. وکیل خانواده علاوه‌بر حل کردن پرونده، می‌تواند به اعضای خانواده نیز مشاوره حقوقی بدهد و بهترین راهکارها را به آن‌ها ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های یک وکیل خانواده متخصص و باتجربه، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

ویژگی‌ های یک وکیل خانواده خوب در مشهد

به طور معمول، دانش حقوق دارای شاخه‌های بسیار گسترده و متنوعی است که در هر کدام از این شاخه‌ها نیز وکلا، مشاوران و کارشناسان زیادی فعالیت می‌کنند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین شاخه‌های جامعه، خانواده است. از این رو انتخاب بهترین وکلا خانواده در مشهد اهمیت زیادی دارد.
وکیل خانواده به شکل تخصصی در زمینه پرونده‌های مربوط به خانواده مانند طلاق، حضانت، نفقه، عقد نکاح، مهریه، حجر، سرپرستی، تمکین و یا هر چیز دیگری که به بنیان خانواده مربوط باشد، فعالیت می‌کند. توجه داشته باشید کسی که در زمینه راهنمایی و مشاوره مسائل خانوادگی یا دفاع از حقوق خانواده فعالیت می‌کند، لازم است حتما در زمینه روانشناسی هم اطلاعات کافی داشته باشد.

به دلیل حساس بودن خانواده ممکن است هنگام بروز مشکلات خانوادگی و شخصی، خیلی‌ها فشار روانی زیادی را تجربه کنند. از این جهت وکیل خانواده باید قدرت درک بالایی داشته باشد تا بتواند موکلان با شرایط، سنین و یا روحیات مختلف را بهتر راهنمایی کند.

از دیگر ویژگی‌های بهترین وکیل مشهد داشتن تعهد کاری، صبر، رفتار مناسب، وجدان، صداقت و آگاهی کافی در رابطه با قوانین دادگاه است. تسلط داشتن وکیل به قوانین و مقررات جدید خانواده موجب خواهد شد که او بتواند از آن‌ها در وقت مناسب، عالی ترین استفاده را به نفع پرونده موکل خود بکند.

وکیلی که از حرفه و تخصص کافی برخوردار باشد، توانایی دفاع از موکل خود را دارد و می‌تواند با پیگیری به موقع حق موکل خود را پس بگیرد و همچنین پرونده را به بهترین شکل حل کند.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل مشهد

بهترین وکیل خانواده مشهد را با لیست 10 تایی بشناسید

در این بخش از مقاله قرار است شما را با لیست 10 تایی بهترین وکلا خانواده در مشهد آشنا کنیم. پس اگر می‌خواهید اطلاعات جامعی در این خصوص کسب نمایید، توصیه می‌کنیم مطالب ذکر شده را نادیده نگیرید.

فاطمه حسنی تبار

فاطمه حسنی تبار-وکیل از ما

فاطمه حسنی تبار، مشاور و وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای خراسان رضوی بوده و در زمینه‌های‌ خانواده و حقوقی اعم از مهریه، طلاق به صورت یک طرفه یا توافقی، مطالبه سرقفلی، اثبات نسب، تنظیم قرارداد، شناسنامه، نفقه، مطالبه وجه اسناد تجاری، اجرت المثل، دعاوی ملکی، تقسیم ارث و خلع ید تصرف عدوانی فعالیت می‌کند.

آدرس: مشهد، احمد آباد، مجتمع تجاری توحید

تماس: 09190744958

علیرضا دوستی

علیرضا دوستی-وکیل از ما

این مورد از بهترین وکلا خانواده در مشهد حدود 9 سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد و تا به امروز توانسته بیش از 100 پرونده مختلف مربوط به دعاوی خانواده را به نتیجه‌ای موفق برساند. علیرضا دوستی به عنوان یک مشاور حقوقی باتجربه، دارای پروانه وکالت با شماره 16885 از قوه قضایی است و از بهترین راهکارها نیز جهت حل مشکلات موکلین خود بهره می‌گیرد. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه بیرجند هستند و تمام سعی خود را به کار می‌گیرند تا رضایت موکل‌های خود را جلب نمایند.

آدرس: مشهد، بلوار شفا  

تماس: 09159115870

امیر راما صالح-وکیل از ما

امیر راما صالح از سال 1390 فعالیت خود را به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، آغاز کرده است. وی در مقطع دکتری حقوق خصوصی تحصیل کرده و توانسته مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق مالکیت فکری از دانشگاه دولتی قم را دریافت نماید.

این وکیل معروف با مراکز عالی و دانشگاه‌های مشهد نیز همکاری‌های زیادی داشته و موفق شده در امور حقوقی، کیفری، تجاری و خانواده، پرونده‌های مختلفی را به نتیجه مورد نظر موکلین خود برساند و از حق آن‌ها دفاع کند.

ناگفته نماند که وکیل صالح علاوه‌بر پروندهای خانواده و طلاق، در مواردی نظیر الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و فسخ قراردادها، پرونده‌های قتل، اثبات بیع و یا قراردادها، خیانت در امانت، ابطال رای داوری، جعل اسناد، تقسیم ارث، کلاهبرداری، تقسیم مال مشترک، فروش مال دیگران، مطالبه وجه چک و سفته، روابط نامشروع و آدم ربایی نیز وکالت قبول می‌کند.

آدرس: مشهد، خیام جنوبی، ساختمان البرز

تماس: 09153870518

الناز سادات مدنیان

الناز سادات مدنیان-وکیل از ما

الناز سادات مدنیان نیز به عنوان بهترین وکیل مشهد و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، سابقه کار طولانی مدتی دارد. این وکیل خبره در زمینه خانواده و مشاوره حقوقی، تخصص بسیار بالایی دارد و با فن بیان قوی، برخورد مناسب و آگاهی کافی، مسیر قانونی صحیح را به موکلین خود نشان می‌دهد.
پایبند بودن به زمان در به پایان رساندن انواع پرونده‌ها، جزو خصوصیات اخلاقی بارز این وکیل خانواده بوده که هر وکیلی از آن برخوردار نیست. خانم مدنیان در تمامی زمینه‌ها وکالت می‌نماید اما عمده پرونده‌های او مربوط به دعاوی خانواده بوده و تخصص زیادی در حل پرونده‌های خانوادگی دارد.

 

آدرس: مشهد، وکیل ‌آباد یازدهم

تماس: 09154006453

عباس شیخ الاسلامی

عباس شیخ الاسلامی-وکیل از ما

عباس شیخ الاسلامی عضو هیات علمی حقوق جزا و کیفر شناسی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مشهد، حقوقدان، دانشیار پایه 18، وکیل پایه یک دادگستری، مدیر مسئول مجله وکیل مدافع و عضو هیات تحریر نشریات حقوقی است. این شخص متخصص و با سابقه در امور وکالت خانوادگی، حرفه عالی دارد و با صبر و صداقت پرونده‌های مختلف را بررسی می‌کند.

آدرس: مشهد، بلوار مدرس، مجتمع خاتم، واحد 44

تماس: 09153148848

محمد رضا پوست چی

یکی دیگر از وکیل‌های متخصص در دعاوی خانواده، محمد رضا پوست چی است. این وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، نزدیک 13 سال سابقه کاری دارد و در اکثر مواقع پیش از اقدام به دفاع از موکل، سعی بر رفع مشکل و خصومت بین افراد می‌کند. وکیل پوست چی دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مشهد بوده و تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی خانواده و طلاق است.

آدرس: مشهد، بلوار مدرس، ساختمان خاتم

تماس: 09151040284

جواد پور احمدی مشهدی

جواد پور احمدی مشهدی-وکیل از ما

جواد پور احمدی مشهدی نیز به عنوان بهترین وکلا خانواده در مشهد به شمار می‌رود. این مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، برخورد بسیار صمیمانه‌ای با موکلان خود دارد و بسیار مسئولیت پذیر است که همین امر موجب رضایت چندین برابری موکلان از او شده است.‌

وکیل جواد پور احمدی مشهدی با 14 سال سابقه در زمینه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین حقوق قضایی از دانشگاه آزاد مشهد است.

آدرس: مشهد، میدان راهنمایی، به طرف سه راه فلسطین، ساختمان برلیان

تماس: 09155059582

علی قاسمی

علی قاسمی-وکیل از ما

وکیل علی قاسمی، بیش از 12 سال است که در زمینه‌های مختلف حقوقی، فعالیت می‌کند. ایشان فعالیت حرفه‌ای وکالتی‌شان را در دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز کردند و تا کنون شاهد موفقیت‌های زیاده بوده‌اند.

آقای قاسمی به عنوان یکی از وکلای موفق پایه یک در شهر مشهد، پرونده‌های خانوادگی، حقوقی و کیفری مختلف را قبول می‌کند و با آمار و اطلاعات زیادی که دارد، رضایت موکلین بی‌شماری را به دست آورده است.

داشتن دانش حقوقی، ظاهر آراسته، فن بیان عالی، نفوذ کلام، صداقت، راز داری و شناخت قوانین مهم دادگاه، از دیگر ویژگی‌های مهم وکیل علی قاسمی هستند که نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بهارستان 2

تماس: 09154243350

حمید رضا گوهریان

حمید رضا گوهریان-وکیل از ما

یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد آقای حمیدرضا گوهریان، وکیل پایه یک دادگستری هستند، دکتری حقوق عمومی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد شهر مشهد است که می‌تواند پرونده خانوادگی شما را در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه‌ای عالی برساند. این وکیل مشهور علاوه‌بر دعاوی خانواده، پرونده‌های مختلف دیگری را هم در زمینه‌های حقوقی، کیفری، اسناد و قراردادها قبول می‌کند.

آدرس : مشهد، بلوار سجاد، بین سجاد 13 و 15

تماس: 09153102208

فائزه چهره نیا

فائزه چهره نیا-وکیل از ما

در این بخش از مقاله بهترین وکلا خانواده در مشهد قرار است شما را با فائزه چهره نیا فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از دانشگاه فردوسی شهر مشهد، وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه آزاد اسلامی آشنا کنیم.

این وکیل باتجربه دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری مشهد بوده و تسلط کاملی به زبان انگلیسی دارد. ایشان دوره‌های تخصصی داوری دعاوی حقوقی را به خوبی گذرانده‌اند و با کمک تجربه و دانشی که دارند، طی مدت وکالت خود توانسته نتایج مطلوب زیادی کسب نماید.

آدرس: مشهد، وکیل آباد 59، نبش شریف 7

تماس: 05136140000

بهترین وکیل خانواده در مشهد کیست؟

به طور کلی نمی‌توان یک وکیل خانواده در مشهد را به عنوان بهترین وکیل معرفی کرد زیرا همان طور که متوجه شدید، در حال حاضر وکلای زیادی با سوابق کاری مناسب در حوزه پرونده‌های مرتبط با خانواده فعالیت می‌کنند که هر کدام نیز دارای ویژگی‌های ممتازی هستند.

وکیلی که قصد دارید برای حل پرونده خانوادگی آن را انتخاب کنید، باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد و با در نظر گرفتن شرایط موکلین خود، پیگیری‌های لازم را انجام دهد تا در سریع‌ ترین زمان ممکن مشکل حل شود و همچنین از حق موکل خود دفاع کند.

برای انتخاب کردن بهترین وکلا خانواده در مشهد می‌توانید از افراد با تجربه نیز کمک بگیرید اما بهتر است تنها توصیه دیگران را در نظر نگیرید و خودتان تحقیقات لازم را به نحو احسن انجام دهید تا بعد دچار مشکلات بیشتری نشوید.

مطالب مشابه: لیست 10تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد

کلام آخر

همه ما می‌دانیم که انتخاب بهترین وکلا خانواده در مشهد از میان گزینه‌ های انبوه، کار چندان راحتی نیست و نیاز به طی کردن یک‌ سری مراحل دارد. از این جهت نیز ما سعی کردیم شما را با چند مورد از باتجربه ترین و متخصص ترین وکلای خانواده در شهر بزرگ مشهد آشنا کنیم تا انتخابی بی‌نقص داشته باشید و بتوانید بدون نگرانی، پرونده‌تان را به دست او بسپارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا