وکلا

✔️10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

استفاده از واژه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد در این شهر، برای وکلای کارکشته و حاذق به کار برده می شود. بهترین وکیل مشهد دارای ویژگی هایی است که قابل اعتماد برای مردم و موکلین خود می شود و همین موضوع سبب خواهد شد تا یک وکیل به عنوان بهترین انتخاب شود. در این مقاله به طور کامل به معرفی لیستی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می پردازیم. در این لیست وکلای خانم و آقا در شهر مشهد معرفی شده‌اند که همگی تسلط و تمرکز کافی به کلیه قوانین حقوقی را داشته و مدیریت زمانی را به بهترین شکل انجام می دهند تا رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد به وکیلی گفته می شود که دارای سوابق کاری خوب و درخشان در حوزه وکالت باشد و پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان رسانده باشد. یک وکیل خوب و متخصص قادر است تا با بیان خوب و مهارت سخنوری، از موکل خود در دادگاه دفاع نماید و براساس چارچوب کاری، پرونده را به خوبی پیش ببرد. حس تعهد و مسئولیت پذیری موکل، سبب خواهد شد که صرفا برای منافع مالی خود به فعالیت حقوقی نپردازد، بلکه از روی وجدان کاری و تجربه ای که دارد برای حق و حقوق موکلش تلاش کند.

همچنین داشتن صداقت برای یک وکیل از دیدگاه یک مراجعه کننده یا موکل، حرف اول را می زند و وکیلی که قادر نخواهد بود، پرونده ای را به انجام برساند باید با صداقت تمام اعلام نماید و از قبول پرونده خودداری کند. در کلان شهر ها مانند مشهد، مردم به جستجوی یک وکیل خوب و حاذق هستند و با بررسی جمع آراء مثبت پرونده های وکالتی که انجام شده است، وکیل خود را انتخاب می کنند. برای آشنایی با بهترین وکیل حقوقی در مشهد کلیک کنید.

رامین پورعطا

وکیل رامین پورعطا

گروه حقوقی رامین پورعطا با همکاری ۴ نفر از وکلای مجرب و با تجربه فعالیت خود را در مشهد آغاز نموده است، این گروه با بهره‌گیری از بهترین وکلای متخصص، باتجربه و جوان توفیق دستیابی به بالاترین ضریب موفقیت در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی را با جلب رضایت حداکثری موکلین در رزمه خود دارا می‌باشد.

ما بر این باوریم کار گروهی بهترین نتایج را برای موکلین به همراه دارد، گروه ما مجهز به آخرین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق است و آماده ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی و اتخاذ بهترین استراتژی جهت دفاع از حقوق موکلین هستیم.

مزایای انتخاب ما:

 1. با پرداخت حق‌الوکاله یک وکیل دادگستری از مشاوره حداقل ۴ وکیل دادگستری بهره‌مند می‌شوید.
 2. اعلام وکالت و قبول پرونده به صورت گروهی؛ به این معنا که حداقل ۲ وکیل دادگستری همراه شما در دادگاه خواهند بود.
 3. ارائه گزارش کاری مستمر به موکلین تا رسیدن به نتیجه مطلوب در پرونده
 4. امکان پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان در زمان روند پرونده به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری
 5. بهره‌گیری از جدیدترین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق
 6. پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه نهایی

شماره تماس: 09153119565 – 05138411148

آدرس وبسایت: www.raminpourata.com

آیدی اینستاگرام: vakil_raminpourata


علی بهروش

علی بهروش

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر مشهد مشغول به انجام کلیه دعاوی وکالتی است و به طور تخصصی به حل مشکلات موکلین و مراجعین می پردازد و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد انتخاب شده است.

تخصص و مهارت: 

 • دکتری حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151026897

آدرس: مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، شاهد 33، برج ایلما، ورودی اداری، طبقه چهار، واحد 401


زهرا یوسف نیا

زهرا یوسف نیا

سرکار خانم زهرا یوسف نیا، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در مشهد و دارای رتبه ۸ آزمون وکالت و رتبه ۴۲ آزمون قضات نیز می باشند. ایشان دارای ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در کلیه امور:

 •  پرونده های خانواده (طلاق یکطرفه از سوی زوجه، طلاق توافقی، وکالت در طلاق، فسخ نکاح، اثبات زوجیت، مهریه،نفقه، حضانت، ملاقات فرزند، اثبات نسب…)
 • پرونده کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، تصرف عدوانی، رابطه نامشروع، سرقت، مواد مخدر و….
 • پرونده حقوقی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی فسخ قرارداد، اقاله، دعاوی موجر و مستاجر، اثبات مالکیت، الزام به ایفای تعهد و خسارات قراردادی، مطالبه وجه چک و سفته و ….

شماره های تماس: 09155508662 – 09156463855

آدرس: مشهد، بلوار شفا، بین شفا ۲۱ و ۲۳ (بین محمد زاده ۶ و ۸ )، پلاک ۱۴۶، طبقه اول، روبروی دادگاه خانواده


محسن کتولی

محسن کتولی

جناب آقای محسن کتولی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی می‌باشند و سابقه تدریس در دانشگاه را داشته و بیش از 15 سال نیز سابقه کار و فعالیت در حوزه خانواده را دارد و به جهت تسلط بر قوانین و رویه های موجود در دادگاه ها به عنوان یکی از موفق ترین وکلای مشهد در دعاوی خانوادگی می‌باشند.

دعاوی:

 • طلاق
 • مهریه
 •  نفقه
 •  تمکین
 •  استرداد جهیزیه
 • حضانت فرزند
 • و ازدواج مجدد از مهمترین تخصص های ایشان در موضوع خانواده می‌باشد.

“دریافت حکم طلاق در سریعترین زمان ممکن و در مواردی حتی بدون مراجعه به مشاوره پیش از طلاق ”
حتماً قبل از هر اقدامی با ایشان مشورت کنید .

آقای محسن کتولی از یک تیم حقوقی قوی و شناخته شده ای در مشهد بهره می‌برد که این موضوع باعث شده بیش از 95 درصد پرونده ها را با موفقیت به اتمام برساند بنابراین با خیالی آسوده و مطمئن پرونده خود را به ایشان بسپارید.

همچنین ثبت ازدواج و طلاق اتباع محترم غیر ایرانی نیز از دیگر تخصص های ایشان می‌باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره با ایشان و تعیین وقت ملاقات می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید:

09155218544


مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی، با ده سال سابقه مشاوره و وکالت از وکلای متخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین و ملاقات فرزند، جهیزیه و اثبات ازدواج و نسب می باشد که با صدها پرونده موفق به عنوان یکی از مجرب ترین و خوش برخوردترین وکلای مشهد مشغول به کار است.
ایشان در پرونده های کیفری با مشاوره تخصصی و معرفی بهترین و جدیدترین اقدام قضایی، همراه شما تا رسیدن به رای قطعی خواهد بود.
سپردن پرونده هایی نظیر کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، چک بلامحل، جرائم مربوط به پیش فروش آپارتمان، روابط نامشروع و جرائم منافی عفت، شرب خمر، مواد مخدر، قتل و غیره به این وکیل با تجربه، شما را تا رسیدن به نتیجه از رفت و آمد به دادگاه بی نیاز نموده و نهایتا موجبات آرامش خیالتان را فراهم می آورد.
امور حقوقی و ملکی، دعاوی تجاری و بانکی، چک و سفته، تنظیم سند، تصادفات و اخذ دیه و قبول وکالت ایرانیان مقیم در خارج از کشور، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه و تنظیم حقوقی قرارداد ها، فسخ و ابطال قرارداد ها، از دیگر تخصص های این وکیل حاذق و خوشنام است.
دعاوی تخلیه، خلع ید، مطالبه اجرت المثل و اجاره بها، امور ثبتی و تغییر نام و نام خانوادگی و سن از دیگر تخصص های این وکیل جوان است. خانم مریم جلالی از بهترین وکلای مشهد با متد برگزاری جلسات صلح و سازش سعی در مصالحه و سازش بین طرفین داشته و با میانجیگری به رسالت حرفه ای خود عمل می نماید. رضایت موکلین از عملکرد ایشان و بهره مندی از به روز ترین فنون دفاع، بیان و مذاکره، ایشان را در زمره بهترین وکیل مشهد قرار داده است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 


مصطفی زمان زاده

وکیل مصطفی زمانی زاده

مصطفی زمان زاده، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دانش آموخته دانشگاه فردوسی مشهد و  دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و در مدت بیش از ۱۷ سال فعالیت حقوقی، اجرایی و انتظامی خود توانسته به عنوان یک وکیل مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر مشهد و نیشابور، سایر شهرهای استان و کشور، فردی مسئولیت‌پذیر نسبت به امورات موکلین شناخته شود.

وکیل مصطفی زمان زاده به همراه تیمی مجرب و زبده به همراه دیگر  وکلای نخبه (اساتید دانشگاه، قضات و افسران بازنشسته و..) در عرصه های مختلف حقوقی و تخصصی از ابتدای آغار حرفه شریف وکالت تاکنون، پرونده های متعددی را با موفقیت و رضایت موکلین  به نتیجه رسانده اند.

 • وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی اعم از امور ملکی، قرادادها، مطالبه وجه چک و سفته، الزام به ایفای تعهد و …
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، جرائم امنیتی و….)
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

آدرس دفتر وکالت: مشهد، بلوار سجاد، نرسیده به چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه چهارم واحد ۴۰۴

شماره تماس: 09155976367


علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

« علیرضا قدیری» وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵ سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.
ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلای کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امور ملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد. مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

آدرس: تماس: 09155909549

آدرس: خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر


علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

آقای علی ابراهیمی‌مهر وکیل پایه یک دادگستری مشهد و فارغ‌ التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با 15 سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای مشهد به حساب می‌آید.

ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. آقای ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد.

در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است. همچنین تیم تخصصی ابراهیمی مهر دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مشهدی‌های عزیز می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی مشهد و سایر امور خانوادگی) به این تیم حقوقی اعطای وکالت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه و تخصص حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151186862 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5

حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

اهمیت اخذ بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

مشکلات حقوقی همواره وجود داشته است و گاهی آنقدر ناخواسته وارد زندگی شخصی و کسب و کار وارد می شود که در آن لحظه نمی توان تصمیم درستی گرفت، بنابراین خیلی از افراد جهت حفظ آرامش خود و جلوگیری از استرس و اضطراب، به سرعت وکیلی را انتخاب می کنند تا صفر تا صد امور حقوقی خود را به او واگذار نمایند.

وکیل به دلیل آگاهی کامل به اطلاعات حقوقی و تحصیلاتی که در این رشته داشته است، به تمامی قوانین حقوقی تسلط کامل داشته و به خوبی می داند که چه موقع باید از تبصره ها و ماده های قانونی استفاده نماید. حضور بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، سبب می شود که میزان تاثیر گذاری مثبت در پرونده بیشتر شود و روال کاری و قانونی کار به درستی انجام گیرد.

خصوصا برای برخی پرونده ها که نیاز به زمان و تجربه بیشتری برای انجام آن ها هست، تنها حضور یک وکیل است که می تواند درصد شکست در پرونده های حقوقی را کاهش دهد و پرونده موکل را با نتایج مثبت همراه سازد، بنابراین برای دستیابی به حق و حقوق خود، نیاز است تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد استفاده نمایید تا با سرعت بیشتری به حق خود برسید.

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری

هر وکیل دارای ویژگی های بسیاری است که به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری انتخاب می شود. این ویژگی های در زمینه های اخلاقی و توانایی حقوقی است. در واقع علم حقوق به دلیل پیچیدگی ها و سختی هایی که دارد نیاز به تخصص و مهارت یک وکیل با ویژگی هایی دارد که به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری انتخاب شده است. ویژگی هایی برای بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

 • وکیل باید دارای تحصیلات مرتبط با رشته حقوق باشد
 • سوابق کاری طولانی مدت و تخصص بالای وکالتی
 • اشراف کامل به کلیه ماده ها و تبصره های حقوقی
 • حضور به موقع در دادگاه و دفاع از موکل
 • فن و گفتار قوی
 • میزان موفقیت و آمار بالا در پرونده های وکالتی از پیش برعهده گرفته است
 • اخلاقیات خوب و نحوه ارتباط درست با موکلین و مراجعین
 • ارائه مشاوره های مفید و تخصصی
 • ارائه راهکارها و راه حل های مناسب به موکلین و مراجعین

کلام آخر

در شهر مشهد که جزو کلان شهرها محسوب می شود، مشکلات حقوقی همواره وجود داشته و درخواست برای وکلا در هر زمینه ای از حقوق وجود دارد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد کلیه خدمات حقوقی را انجام می دهد و در دادگاه بهترین دفاعیات را انجام می دهد، همچنین یک وکیل باید سوابق کاری خوب و بالایی داشته باشد تا مورد اعتماد مردم واقع شود. انتخاب درست وکیل سبب می شود تا پرونده های حقوقی هرچند سخت در شرایط و روال درستی قرار گیرد و سرعت انجام کار برای آن ها بالاتر شود. ما در این مقاله اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم که بتوانید با استفاده از آن ها بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد را پیدا کنید و با خیال راحت پرونده را به او بسپارید تا پیگیری های لازم را انجام دهد و شما را به حق و حقوقی که دارید برساند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا