وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد 【آپدیت1401】

تبلیغ در وکیل از ما

به طور معمول افرادی که بهترین وکیل طلاق در مشهد را برای خود انتخاب کنند، خیلی درگیر طی کردن مراحل قانونی نخواهند شد و وکیل‌شان به‌ سادگی تمام اقدامات لازم را انجام می‌دهد. دقت داشته باشید یک وکیل با تجربه و خوب، در اولین مرحله سعی می‌کند که مشکل را بین زوجین حل نماید و در صورتی که به نتیجه دلخواه نرسد، کارهای لازم را برای جدا شدن آن‌ ها انجام می‌دهد.

در حال حاضر تعداد وکیل‌ های طلاق موجود در شهر مشهد، بسیار زیاده بوده و همین امر موجب می‌شود انتخاب یک شخص باتجربه و متخصص برای اکثر افراد دشوار شود. به همین دلیل هم ما قصد داریم در ادامه مقاله شما را با ویژگی‌ های یک وکیل خوب آشنا کنیم و همچنین به معرفی چند نمونه از بهترین وکیل‌ های این شهر بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

مهم ترین مراحل برای انجام طلاق در مشهد

قبل از این که به معرفی بهترین وکلا طلاق در مشهد بپردازیم، بهتر است با مراحل انجام طلاق و وظایف وکیل طلاق اشنا شوید و اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید تا بعداً دچار سردرگمی نشوید و به خوبی اقدامات لازم را هم انجام دهید.

به طور معمول افرادی که برای طلاق از وکیلی باتجربه کمک می‌گیرند، روند پرونده‌ شان پیشرفت بهتری خواهد داشت و سریعتر کارهای لازم را انجام می‌دهند. در صورتی که زوجین قصد داشته باشند به صورت توافقی از یک‌ دیگر جدا شوند، در اولین مرحله وکیل سعی در راهنمایی کردن و مشاوره دادن به آن‌ها را دارد.

اگر وکیل طلاق نتواند به خوبی آن‌ها را برای صلح و حل مسئله متقاعد کند، برای صادر شدن گواهی عدم سازش باید حداقل 5 جلسه به مشاوره روانشناسی بهزیستی بروند. در این زمان با تشخیص مشاور، گواهی عدم انصراف از طلاق و گواهی عدم سازش صادر خواهد شد.

پس از پایان جلسات مشاوره، دادخواست طلاق ثبت می‌شود و پرونده را به شورای حل اختلاف ارجاع می‌دهند. بهترین وکیل طلاق در مشهد هنگام طی کردن این مراحل، شما را به خوبی راهنمایی می‌کند تا به مشکل برنخورید. توجه داشته باشید در این مرحله باید دادخواست در دفتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت شود.

اصل و کپی کارت ملی، شناسنامه، رونوشت یا اصل عقدنامه، نسخه وکالت نامه دادگستری و اصل وکالت نامه طلاق از جمله مدارک مورد نیازی هستند که باید آن‌ها را در اختیار وکیل خود قرار دهید. بعد از این که پرونده به دادگاه ارجاع داده شد، باید مدارک اصلی طلاق را نیز به دادگاه ارائه دهید.

معمولا در طلاق از سمت زوج به علت وجود حق طلاق، مراحل لازم مقداری راحت‌تر انجام خواهد شد و وکیل طلاق در مشهد می‌تواند سریع‌تر کارهای لازم را انجام دهد. صدور رای طلاق از طرف زوج، منوط به پرداخت حق و حقوق زن از جمله نفقه و مهریه به صورت اقساط یا نقد است.

ناگفته نماند که در صورت طلاق دادن زوج با دلیلی به شکل غیر موجه، نیمی از اموال مرد به زن تعلق خواهد گرفت. توجه داشته باشید در طلاق از طرف زوجه، لازم است مراحل پیچیده‌تری طی شود زیرا باید یکی از شروط 12 گانه که در عقدنامه برای طلاق قید شده، اثبات شود.

این کار می‌تواند توسط وکیل طلاق در مشهد به شکل بهتری صورت بگیرد، پس به هیچ عنوان دست به اقدامات خودسرانه نزنید. پس از این که شرایط طلاق توسط وکیل اثبات شد، حکم طلاق صادر می‌شود و در آخر آن را برای اجرا به دفترخانه طلاق ارجاع می‌دهند.

مطالب مشابه: بهترین وکیل خانواده در مشهد

10مورد از بهترین وکیل‌های طلاق در مشهد

حال که به خوبی با ویژگی‌ های بهترین وکلا طلاق در مشهد آشنا شدید، بهتر است چند مورد از باتجربه ترین وکیل‌ های طلاق در این شهر را هم بشناسید تا در صورت لزوم، خیلی راحت از آن‌ها کمک بگیرید. پس تا حد ممکن نسبت به مطالبی که در ادامه ذکر می‌شود، بی‌تفاوت نباشید.

وحید ملازاده ایابی

وحید ملازاده ایابی-وکیل از ما

وحید ملازاده ایابی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع مراحل طلاق را طی کنید و به نتیجه مطلوبی دست یابید. این وکیل متخصص فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد بوده و از سال 1387 در رشته وکالت کار خود را آغاز کرده است.

وکیل ملازاده ایابی با پذیرش وکالت تخصصی و دعاوی در امور خانوادگی به شکل ویژه‌ای پرونده‌ها را حل می‌کند. ایشان تا کنون توانسته در این زمینه تجارب ارزشمند و متعددی را کسب نماید و تعداد قابل توجهی از پرونده‌های ارجاعی را به موفقیت برساند.

آدرس: مشهد، قاسم‌آباد، بلوار شاهد

تماس: 09155177481

خدیجه ذاکر

خدیجه ذاکر-وکیل از ما

وکیل پایه یک دادگستری خدیجه ذاکر نیز با سوابق عالی خود توانسته لقب بهترین وکیل طلاق در مشهد را از آن خود کند. این وکیل مشهور بیش از 6 سال است که به صورت تخصصی در پرونده‌های طلاق و خانواده وکالت می‌کند و طی این مدت شاهد نتایج بسیار عالی بوده است.
خدیجه ذاکر در کار خود حرفه و تخصص زیادی دارد و تمام اقدامات لازم را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد تا رضایت موکلین خود را جلب نماید. ایشان تا کنون فعالیت‌های خیرخواهانه زیادی را نیز انجام داده و به عنوان قیم افتخاری و متخصص در پرونده‌های دادسرای ناحیه 5 شهر مشهد آن را می‌شناسند.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد

تماس: 09151069858

بهجت کبیری

بهجت کبیری وکیل پایه یک دادگستری با 11 سال سابقه، توانسته در بین وکلای برتر شهر مشهد قرار بگیرد. این وکیل حرفه‌ای عضو رسمی کانون وکلای مشهد بوده و تا به امروز پرونده‌های زیادی در زمینه خانواده و طلاق داشته است. بهجت کبیری کارشناس فقه و حقوق مبانی اسلامی، براساس تجربه، فن بیان قوی، پشتکار و آگاهی، پرونده‌های مختلف را حل می‌کند و به موکلان خود نیز درباره موضوع پرونده، مشاوره لازم را می‌دهد.

آدرس: مشهد، طرقبه به سمت خیابان صاحب الزمان، پاساژ اوقاف

تماس: 09155240465

عباس شفیعی

عباس شفیعی-وکیل از ما

یکی دیگر از وکیل‌های معروف و کاربلد در مشهد که حرفه زیادی در حل پرونده‌های طلاق دارد، عباس شفیعی است. ایشان به عنوان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در حال حاضر با چندین نهاد غیر دولتی و دولتی در مشهد همکاری می‌کند و پرونده‌های موفق زیادی در موضوع طلاق، استرداد جهیزیه، مهریه و نفقه در رزومه خود دارد.

آدرس: مشهد، بلوار بزرگ‌مهر جنوبی

تماس: 09152032002

زهرا قنادی زاد

زهرا قنادی زاد

در این بخش از مقاله بهترین وکلا طلاق در مشهد قرار است شما را با وکیل زهرا قنادی زاد آشنا کنیم. این وکیل خبره دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و 8 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد.
زهرا قنادی زاد مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، پرونده‌های خانوادگی مختلفی را تا کنون به موفقیت رسانده و رزومه کاری عالی دارد. ایشان دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه بوده و با اراده قوی و پشتکار توانسته مراجعین خود را در زمینه طلاق به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند.

آدرس: مشهد، احمد آباد، بلوار رضا

تماس: 09153588230

مسعود سلطانی

مسعود سلطانی-وکیل از ما

یکی دیگر از بهترین وکیل‌های طلاق مشهد، مسعود سلطانی است. این وکیل پایه یک دادگستری در دعاوی خانوادگی و طلاق بسیار متخصص بوده و سابقه کار طولانی دارد. وی در چندین سال وکالت خود توانسته رضایت و توجه موکلین زیادی را کسب کند و پرونده‌های زیادی را هم به نتیجه برساند. بنابراین اگر به دنبال بهترین وکیل طلاق در مشهد هستید، مسعود سلطانی می‌تواند گزینه‌ای قابل قبول و عالی باشد.

آدرس: مشهد، احمد آباد، پلاک 314

تماس: 09155165004

حبیب اله حذیفی

حبیب اله حذیفی-وکیل از ما

حبیب اله حذیفی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مشهد، مدرس دانشگاه علمی فناوری در دروس حقوق ورزشی، مخل اشتغال پروانه مشهد، رئیس اداره کل ورزش و جوانان، لیسانس حقوق قضایی و وکیل اداره کل راه و شهرسازی در مشهد است.
وکیل حذیفی دارای بیش از 100 پرونده در زمینه‌های مختلف خانواده، حقوقی و کیفری بوده اما رسیدگی به دعاوی مربوط به خانواده از جمله طلاق، استرداد جهیزیه، حذف نام همسر از شناسنامه و نفقه جزو مهم ‌ترین پرونده‌های کاری وی در زمینه وکالت هستند.

آدرس: مشهد، خیابان مدرس، طبقه سوم ساختمان 121

تماس: 09153130520

صالح کاوری

صالح کاوری-وکیل از ما

صالح کاوری نیز به عنوان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در مشهد فعالیت می‌کند. آخرین مدرک تحصیلی این مورد از بهترین وکلا طلاق در مشهد کارشناسی حقوق قضایی بوده و در حال حاضر انواع پرونده‌های مربوط به طلاق را حل می‌کند. وی دارای سابقه پروانه وکالت بوده و شما می‌توانید با خیالی آسوده، پرونده‌تان را به دست او بسپارید و در سریع ترین زمان ممکن به یک نتیجه مناسب و عالی برسید.

آدرس: مشهد، بلوار فلسطین، خیابان سناباد

تماس: 09153139600

سید رضا جلالیان

سید رضا جلالیان-وکیل از ما

سید رضا جلالیان علاوه‌بر پروندهای طلاق، در امور بانکی، ملکی، امور حسبی، قراردادهای بین المللی و خانواده نیز پرونده‌های زیادی را به نتیجه رسانده که همین امر موجب محبوبیت آن در بین موکلان شده است. این وکیل پایه یک دادگستری مشهد، به عنوان مشاور حقوقی موکلان خود را به خوبی راهنمایی می‌کند و از بهترین راهکارها جهت رفع مشکل استفاده می‌کند.
وکیل جلالیان دارای مدرک کارشناسی ارشد خصوصی از دانشگاه آزاد نیشابور و مدرک کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد مشهد است و توانسته پروانه وکالت به شماره 8323 را دریافت نماید.
از دیگر سوابق کاری مهم سید رضا جلالیان طی 6 سال وکالتش می‌توان به وکیل شرکت چشمه نوشان خراسان، وکیل تعاونی اعتباری الزهرا، وکیل موسسه مالی و اعتباری بنیاد، وکیل موسسه مالی و اعتباری کاسپین، وکیل و مشاور حقوقی بانک کشاورزی اشاره کرد.

آدرس: مشهد، قاسم آباد

تماس: 09151050241

مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه-وکیل از ما

مهدی بهرامیه نیز با 18 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی، به عنوان بهترین وکیل طلاق در مشهد شناخته شده است. از جمله مهم ترین سوابق کاری این مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، می‌توان به مشاور و وکیل شرکت الکترو استیل، مشاور و وکیل شرکت صنایع کاغذی خراسان گلریز اشاره کرد.
وکیل بهرامیه با آگاهی و دانش کافی که دارد، کمک زیادی به موکلان خود می‌کند و اجازه نمی‌دهد حق کسی ضایع شود. این وکیل باوجدان، صداقت زیادی دارد و شما هم می‌توانید با اعتماد کامل، پرونده طلاق‌تان را به دست او بسپارید.

آدرس: مشهد، احمد آباد، بلوار ملاصدراف

تماس: 09155194568

ویژگی‌ های بهترین وکیل طلاق در مشهد

افرادی که قصد دارند از همسر خود جدا شوند و به دنبال بهترین وکلا طلاق در مشهد هستند، باید حتما با ویژگی‌های یک وکیل نمونه آشنا باشند تا بتوانند انتخابی بی‌نقص داشته باشند. از این رو اگر شما هم جزو این افراد هستید، بهتر است بدانید مهمترین و اصلی ترین ویژگی یک وکیل طلاق خوب در شهر مشهد این است که متعهد، راستگو، امانت‌دار، صبور و باوجدان باشد.

در واقع وکیل مورد نظر باید بیشتر به فکر نفع شما باشد و تنها اهداف خود را در نظر نگیرد. وکیل مورد نظرتان باید از قوانین و دانش روز جدید طلاق و پیگیری آگاه باشد و حوصله تمام مراحل لازم را طی کند.

توجه داشته باشید وکیلی که دارای کلام گویا و روی خوش نباشد، نمی‌تواند به خوبی از موکل خود دفاع کند و به نتیجه مطلوبی برسد. پس تا حد امکان نسبت به این موضوع هم بی‌تفاوت نباشید. یکی دیگر ویژگی‌ های بهترین وکیل طلاق، تجربه و سابقه کاری او است. پس حتما قبل از انتخاب یک وکیل برای طلاق، سابقه کاری و تخصص او را مورد بررسی قرار دهید.

مطالب مشابه: بهترین وکیل در مشهد

کلام آخر

شهر مشهد به عنوان شهری بزرگ، دارای آمار طلاق نسبتا بالایی است و از این جهت نیز وکیل طلاق در آن جا جایگاه مهمی دارد. در واقع با افزایش آمار طلاق طی سال‌های متوالی، درخواست وکیل طلاق هم افزایش یافته است و خیلی‌ها به دنبال بهترین وکلا طلاق در مشهد هستند.
فراموش نکنید اگر از یک شخص بدون آگاهی برای حل پرونده طلاق کمک بگیرید که فقط عنوان وکیل را دارند، نه تنها به نتیجه مطلوبی دست نخواهید یافت بلکه ممکن است مشکلات بیشتری را بر روی دوش‌تان قرار بگیرد. پس حتما قبل از انتخاب وکیل طلاق، تحقیقات‌تان را به طور کامل انجام دهید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا