وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

به طور معمول افرادی که بهترین وکیل طلاق در مشهد را برای خود انتخاب کنند، خیلی درگیر طی کردن مراحل قانونی نخواهند شد و وکیل‌شان به‌ سادگی تمام اقدامات لازم را انجام می‌دهد. دقت داشته باشید یک وکیل با تجربه و خوب، در اولین مرحله سعی می‌کند که مشکل را بین زوجین حل نماید و در صورتی که به نتیجه دلخواه نرسد، کارهای لازم را برای جدا شدن آن‌ ها انجام می‌دهد.

در حال حاضر تعداد وکیل‌ های طلاق موجود در شهر مشهد، بسیار زیاده بوده و همین امر موجب می‌شود انتخاب یک شخص باتجربه و متخصص برای اکثر افراد دشوار شود. به همین دلیل هم ما قصد داریم در ادامه مقاله شما را با ویژگی‌ های یک وکیل خوب آشنا کنیم و همچنین به معرفی چند نمونه از بهترین وکیل‌ های این شهر بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین مراحل برای انجام طلاق در مشهد

قبل از این که به معرفی بهترین وکلا طلاق در مشهد بپردازیم، بهتر است با مراحل انجام طلاق و وظایف وکیل طلاق اشنا شوید و اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید تا بعداً دچار سردرگمی نشوید و به خوبی اقدامات لازم را هم انجام دهید.

به طور معمول افرادی که برای طلاق از وکیلی باتجربه کمک می‌گیرند، روند پرونده‌ شان پیشرفت بهتری خواهد داشت و سریعتر کارهای لازم را انجام می‌دهند. در صورتی که زوجین قصد داشته باشند به صورت توافقی از یک‌ دیگر جدا شوند، در اولین مرحله وکیل سعی در راهنمایی کردن و مشاوره دادن به آن‌ها را دارد.

اگر وکیل طلاق نتواند به خوبی آن‌ها را برای صلح و حل مسئله متقاعد کند، برای صادر شدن گواهی عدم سازش باید حداقل 5 جلسه به مشاوره روانشناسی بهزیستی بروند. در این زمان با تشخیص مشاور، گواهی عدم انصراف از طلاق و گواهی عدم سازش صادر خواهد شد.

پس از پایان جلسات مشاوره، دادخواست طلاق ثبت می‌شود و پرونده را به شورای حل اختلاف ارجاع می‌دهند. بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد هنگام طی کردن این مراحل، شما را به خوبی راهنمایی می‌کند تا به مشکل برنخورید. توجه داشته باشید در این مرحله باید دادخواست در دفتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت شود.

اصل و کپی کارت ملی، شناسنامه، رونوشت یا اصل عقدنامه، نسخه وکالت نامه دادگستری و اصل وکالت نامه طلاق از جمله مدارک مورد نیازی هستند که باید آن‌ها را در اختیار وکیل خود قرار دهید. بعد از این که پرونده به دادگاه ارجاع داده شد، باید مدارک اصلی طلاق را نیز به دادگاه ارائه دهید.

معمولا در طلاق از سمت زوج به علت وجود حق طلاق، مراحل لازم مقداری راحت‌تر انجام خواهد شد و وکیل طلاق در مشهد می‌تواند سریع‌تر کارهای لازم را انجام دهد. صدور رای طلاق از طرف زوج، منوط به پرداخت حق و حقوق زن از جمله نفقه و مهریه به صورت اقساط یا نقد است.

ناگفته نماند که در صورت طلاق دادن زوج با دلیلی به شکل غیر موجه، نیمی از اموال مرد به زن تعلق خواهد گرفت. توجه داشته باشید در طلاق از طرف زوجه، لازم است مراحل پیچیده‌تری طی شود زیرا باید یکی از شروط 12 گانه که در عقدنامه برای طلاق قید شده، اثبات شود.

این کار می‌تواند توسط وکیل طلاق در مشهد به شکل بهتری صورت بگیرد، پس به هیچ عنوان دست به اقدامات خودسرانه نزنید. پس از این که شرایط طلاق توسط وکیل اثبات شد، حکم طلاق صادر می‌شود و در آخر آن را برای اجرا به دفترخانه طلاق ارجاع می‌دهند.

مهم ترین مراحل برای انجام طلاق در مشهد

مطالب مشابه: بهترین وکیل خانواده در مشهد

حال که به خوبی با ویژگی‌ های بهترین وکلا طلاق در مشهد آشنا شدید، بهتر است چند مورد از باتجربه ترین وکیل‌ های طلاق در این شهر را هم بشناسید تا در صورت لزوم، خیلی راحت از آن‌ها کمک بگیرید. پس تا حد ممکن نسبت به مطالبی که در ادامه ذکر می‌شود، بی‌تفاوت نباشید.

سید فرهاد حسینی مقدم

وکیل حسینی مقدم

وکیل فرهاد حسینی مقدم، از وکلای مجرب و متخصص در حوزه خانواده و طلاق می باشد، ایشان در دعاوی و امور طلاق، بر حسب رسالت اخلاقی و حرفه ای به دنبال صلح و سازش زوجین است و در صورت عدم سازش و اصرار بر جدایی، وکالت پرونده را انجام و با تجربه و راهکارهای هوشمندانه و قانونی که دارد در کوتاهترین زمان ممکن کار موکلش را انجام می دهد.

آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به این موضوع و آگاهی از حقوق و تکالیف خود و طرف مقابل باعث میشود که طرف دعوا در تصمیم گیری ها و اقدامات خود به دنبال یکی از وکلای خوب برای طلاق و جدایی از طرف زوجه، زوج یا طلاق توافقی باشد ما در این نوشته وکیل حسینی مقدم را بعنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد معرفی می نماییم.

شماره تماس: 09155003417

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد15


خدیجه ذاکر

خدیجه ذاکر

سرکار خانم خدیجه ذاکر، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در مشهد است که به واسطه فعالیت دقیق و موفقی که داشته، یکی از محبوب ترین وکلا شناخته شده است. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه موفق در دعاوی خانواده
 • کسب رتبه برتر کانون خراسان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0935551279809151069858

آدرس: مشهد، بلوار سجاد

(وقت مشاوره فقط با هماهنگی قبلی)


علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی : امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد که در حوزه خانواده در طی بیش از ۲۰سال فعالیت و صدها پرونده موفق ، مسائل پرونده های حقوقی خانوادگی را که شامل: طلاق و انحلال نکاح، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد، اجازه ازدواج مجدد، حضانت فرزند، نفقه و… می باشد به نحوی شایسته حل نموده اند.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

آدرس: تماس: 

آدرس:


رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: وکالت حرفه ای حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 7روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، بصورت کاملاً حرفه ای عمل می‌کند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های شهر مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • طلاق توافقی
 • طلاق مرد
 • طلاق زن
 • ثبت ازدواج، ثبت طلاق.
 • مشاوره قبل ازدواج، مشاوره قبل طلاق.
 • جهیزیه
 • مهریه
 • تمکین
 • ازدواج مجدد
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 0915602400405137600011

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد 6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1


مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای خراسان رضوی با ده سال سابقه وکالت ،در حیطه طلاق با متد برگزاری جلسات حرفه ای از طریق مذاکره، سازش، تنظیم صورتجلسه و در صورت تمایل زوجین به جدایی، ارائه نوین ترین راهکار قانونی شما را تا رسیدن به آرامش خاطر همراهی می نماید. وکیل مریم جلالی با تجربه و دانش نسبت به حقوق خانواده و حقوق قضایی در زمره بهترین وکیل طلاق مشهد است چرا که علاوه بر بازکردن گره های قانونی روند طلاق، به فکر آرامش و حفظ موقعیت موکل خود هم می باشد. انواع طلاق نیاز به پیگیری منظم و دفاع تخصصی تا رسیدن به نتیجه دارد.
طلاق توافقی، طلاق یک طرفه از جانب زوج یا زوجه، وکالت در طلاق برای زوجه، از جمله مواردی است که متناسب با توان مالی موکل پذیرش مشاوره و وکالت می نماید.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک2354، دفتر وکالت مریم جلالی

آدرس سایت: WWW.MARYAMJALALIVAKIL.IR


محسن کتولی

محسن کتولی

جناب آقای محسن کتولی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی می‌باشند و سابقه تدریس در دانشگاه را داشته و بیش از 15 سال نیز سابقه کار و فعالیت در حوزه خانواده را دارد و به جهت تسلط بر قوانین و رویه های موجود در دادگاه ها به عنوان یکی از موفق ترین وکلای مشهد در دعاوی خانوادگی می‌باشند.

دعاوی:

 • طلاق
 • مهریه
 •  نفقه
 •  تمکین
 •  استرداد جهیزیه
 • حضانت فرزند
 • و ازدواج مجدد از مهمترین تخصص های ایشان در موضوع خانواده می‌باشد.

“دریافت حکم طلاق در سریعترین زمان ممکن و در مواردی حتی بدون مراجعه به مشاوره پیش از طلاق ”
حتماً قبل از هر اقدامی با ایشان مشورت کنید .

آقای محسن کتولی از یک تیم حقوقی قوی و شناخته شده ای در مشهد بهره می‌برد که این موضوع باعث شده بیش از 95 درصد پرونده ها را با موفقیت به اتمام برساند بنابراین با خیالی آسوده و مطمئن پرونده خود را به ایشان بسپارید.

همچنین ثبت ازدواج و طلاق اتباع محترم غیر ایرانی نیز از دیگر تخصص های ایشان می‌باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره با ایشان و تعیین وقت ملاقات می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید:

09155218544

آدرس موسسه و دفتر حقوقی ایشان در: مشهد بلوار وکیل آباد و همچنین در شهرک غرب می‌باشد.

اطلاع بیشتر در:

http://www.katooli.com

https://katoolivakil.blog.ir/


رامین پورعطا

وکیل رامین پورعطا

گروه حقوقی رامین پورعطا با همکاری ۴ نفر از وکلای مجرب و با تجربه فعالیت خود را در مشهد آغاز نموده است، این گروه با بهره‌گیری از بهترین وکلای متخصص، باتجربه و جوان توفیق دستیابی به بالاترین ضریب موفقیت در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی را با جلب رضایت حداکثری موکلین در رزمه خود دارا می‌باشد.

ما بر این باوریم کار گروهی بهترین نتایج را برای موکلین به همراه دارد، گروه ما مجهز به آخرین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق است و آماده ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی و اتخاذ بهترین استراتژی جهت دفاع از حقوق موکلین هستیم.

مزایای انتخاب ما:

 1. با پرداخت حق‌الوکاله یک وکیل دادگستری از مشاوره حداقل ۴ وکیل دادگستری بهره‌مند می‌شوید.
 2. اعلام وکالت و قبول پرونده به صورت گروهی؛ به این معنا که حداقل ۲ وکیل دادگستری همراه شما در دادگاه خواهند بود.
 3. ارائه گزارش کاری مستمر به موکلین تا رسیدن به نتیجه مطلوب در پرونده
 4. امکان پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان در زمان روند پرونده به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری
 5. بهره‌گیری از جدیدترین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق
 6. پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه نهایی

شماره تماس:


زهرا یوسف نیا

زهرا یوسف نیاسرکار خانم زهرا یوسف نیا، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در مشهد و دارای رتبه ۸ آزمون وکالت و رتبه ۴۲ آزمون قضات نیز می باشند. ایشان دارای ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در کلیه امور:

 •  پرونده های خانواده (طلاق یکطرفه از سوی زوجه، طلاق توافقی، وکالت در طلاق، فسخ نکاح، اثبات زوجیت، مهریه،نفقه، حضانت، ملاقات فرزند، اثبات نسب…)
 • پرونده کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، تصرف عدوانی، رابطه نامشروع، سرقت، مواد مخدر و….
 • پرونده حقوقی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی فسخ قرارداد، اقاله، دعاوی موجر و مستاجر، اثبات مالکیت، الزام به ایفای تعهد و خسارات قراردادی، مطالبه وجه چک و سفته و ….

شماره های تماس: 0915550866209156463855

آدرس: مشهد، بلوار شفا، بین شفا ۲۱ و ۲۳ (بین محمد زاده ۶ و ۸ )، پلاک ۱۴۶، طبقه اول، روبروی دادگاه خانواده


سید رضا جلالیان

سید رضا جلالیان-وکیل از ما

سید رضا جلالیان علاوه‌بر پروندهای طلاق، در امور بانکی، ملکی، امور حسبی، قراردادهای بین المللی و خانواده نیز پرونده‌های زیادی را به نتیجه رسانده که همین امر موجب محبوبیت آن در بین موکلان شده است. این وکیل پایه یک دادگستری مشهد، به عنوان مشاور حقوقی موکلان خود را به خوبی راهنمایی می‌کند و از بهترین راهکارها جهت رفع مشکل استفاده می‌کند.
وکیل جلالیان دارای مدرک کارشناسی ارشد خصوصی از دانشگاه آزاد نیشابور و مدرک کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد مشهد است و توانسته پروانه وکالت به شماره 8323 را دریافت نماید.
از دیگر سوابق کاری مهم سید رضا جلالیان طی 6 سال وکالتش می‌توان به وکیل شرکت چشمه نوشان خراسان، وکیل تعاونی اعتباری الزهرا، وکیل موسسه مالی و اعتباری بنیاد، وکیل موسسه مالی و اعتباری کاسپین، وکیل و مشاور حقوقی بانک کشاورزی اشاره کرد.

آدرس: مشهد

تماس: 


مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه-وکیل از ما

مهدی بهرامیه نیز با 18 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی، به عنوان بهترین وکیل طلاق در مشهد شناخته شده است. از جمله مهم ترین سوابق کاری این مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، می‌توان به مشاور و وکیل شرکت الکترو استیل، مشاور و وکیل شرکت صنایع کاغذی خراسان گلریز اشاره کرد.
وکیل بهرامیه با آگاهی و دانش کافی که دارد، کمک زیادی به موکلان خود می‌کند و اجازه نمی‌دهد حق کسی ضایع شود. این وکیل باوجدان، صداقت زیادی دارد و شما هم می‌توانید با اعتماد کامل، پرونده طلاق‌تان را به دست او بسپارید.

آدرس: 

تماس:

ویژگی‌ های بهترین وکیل طلاق در مشهد

افرادی که قصد دارند از همسر خود جدا شوند و به دنبال بهترین وکلا طلاق در مشهد هستند، باید حتما با ویژگی‌های یک وکیل نمونه آشنا باشند تا بتوانند انتخابی بی‌نقص داشته باشند. از این رو اگر شما هم جزو این افراد هستید، بهتر است بدانید مهمترین و اصلی ترین ویژگی یک وکیل طلاق خوب در شهر مشهد این است که متعهد، راستگو، امانت‌دار، صبور و باوجدان باشد.

در واقع وکیل مورد نظر باید بیشتر به فکر نفع شما باشد و تنها اهداف خود را در نظر نگیرد. وکیل مورد نظرتان باید از قوانین و دانش روز جدید طلاق و پیگیری آگاه باشد و حوصله تمام مراحل لازم را طی کند.

توجه داشته باشید وکیلی که دارای کلام گویا و روی خوش نباشد، نمی‌تواند به خوبی از موکل خود دفاع کند و به نتیجه مطلوبی برسد. پس تا حد امکان نسبت به این موضوع هم بی‌تفاوت نباشید. یکی دیگر ویژگی‌ های بهترین وکیل طلاق، تجربه و سابقه کاری او است. پس حتما قبل از انتخاب یک وکیل برای طلاق، سابقه کاری و تخصص او را مورد بررسی قرار دهید.

ویژگی‌ های بهترین وکیل طلاق در مشهد

مطالب مشابه: بهترین وکیل در مشهد

کلام آخر

شهر مشهد به عنوان شهری بزرگ، دارای آمار طلاق نسبتا بالایی است و از این جهت نیز وکیل طلاق در آن جا جایگاه مهمی دارد. در واقع با افزایش آمار طلاق طی سال‌های متوالی، درخواست وکیل طلاق هم افزایش یافته است و خیلی‌ها به دنبال بهترین وکلا طلاق در مشهد هستند.
فراموش نکنید اگر از یک شخص بدون آگاهی برای حل پرونده طلاق کمک بگیرید که فقط عنوان وکیل را دارند، نه تنها به نتیجه مطلوبی دست نخواهید یافت بلکه ممکن است مشکلات بیشتری را بر روی دوش‌تان قرار بگیرد. پس حتما قبل از انتخاب وکیل طلاق، تحقیقات‌تان را به طور کامل انجام دهید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید.

3.4/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا