وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری ⚖️【آپدیت 1403】

هدف از ارائه این مقاله، کمک به خانم هایی است که در ساری زندگی می کنند و در آستانه ی طلاق هستند و می خواهند حق و حقوق خود را که همان مهریه است، از همسر خود طلب کنند. بنابراین به دلیل ناآگاهی از قوانین مهریه و حقوقی، بهترین وکیل مهریه در ساری را انتخاب می کنند تا هرچه زودتر بتوانند مهریه خود را با کمک وکیل خود، طلب نمایند.

برای اخذ مهریه، شرایط و قوانینی وجود دارد که با رعایت کردن این قوانین، می توان مهریه را دریافت کرد. بهترین وکیل در ساری که به تمامی دعاوی ها هم تسلط کامل دارد به موکلینش کمک می کند در مسیر مهریه با مشکل مواجه نشود و بتواند مهریه خود را چه به صورت نقدی یا غیر نقدی دریافت نماید. در ادامه شما کاربران عزیز را با 5 نفر از بهترین وکیل مهریه در ساری آشنا خواهیم کرد که در هنگام روبرو شدن با طلاق و اخذ مهریه، به آن ها مراجعه نمایید و از آن ها کمک بخواهید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مزیت های اخذ وکیل طلاق

در هنگام روبرو شدن با طلاق، معمولا خانم ها به دنبال اخذ مهریه خود هستند تا بتوانند به هر صورت که شده مهریه خود را دریافت نمایند. مهریه جزو حق و حقوق قانونی زن محسوب می شود و مرد موظف به پرداخت آن می باشد. در این شرایط خیلی از افراد اخذ وکیل را الزامی نمی دانند و یا آن را هزینه اضافی می دانند، در صورتی که کمک خواستن از وکیل و انتخاب او برای پرونده طلاق، سبب جلوگیری از خسارات احتمالی می شود و پرونده به بهترین شکل و در چارچوب قانون انجام می شود.

پرونده های مربوط به طلاقی که اخذ مهریه هم در آن ها وجود دارد، نیاز به بهترین وکیل مهریه در ساری دارد تا با مشاوره های حقوقی وکیل و تبصره های حقوقی مربوط به طلاق، به بهترین شکل انجام شود. وکیل سرعت انجام کار را بالاتر برده و در هزینه های اضافی که ممکن است به دلیل ناآگاهی موکل به وجود آید، توسط وکیل جلوگیری خواهد شد بنابراین اخذ یک وکیل مهریه خوب و مجرب نه تنها موجب ضرر و زیان نخواهد بود بلکه مزیت های فراوانی هم در پی خواهد داشت که به آن اشاراتی داشتیم.

مزیت های اخذ وکیل طلاق

کتایون عسکری

کتایون عسکری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی را در شهر ساری به کار وکالت مشغول بوده است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در ساری شناخته شده است و به تمامی دعاوی های دیگر هم تسلط دارد. خانم کتایون عسکری سابقه درخشانی را دارد و بهترین و کاربردی ترین مشاوره های حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم‌شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مازندران، ساری، خیابان مازیار، مازیار ٢، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد ٢

حسن ذاکریان

حسن ذاکریان

وکیل پایه یک دادگستری در ساری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در ساری انتخاب شده است. ایشان در زمینه دعاوی های مهریه، خانواده، کیفری، مالی، ملکی و غیره مشغول به کار است و بهترین خدمات را به مردم شهر ساری ارائه می دهد. آقای حسن ذاکریان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد.

 • نویسنده و مترجم
 •  مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112555517

آدرس: ساری، خیابان 18 دی، پاساژ میلاد، طبقه فوقانی

وحید قاسمی

وحید قاسمی

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در ساری شناخته شده است. ایشان سالهای زیادی است که به طور تخصصی به دعاوی های مختلف می پردازد و سابقه ی درخشانی دارد. آقای وحید قاسمی در حرفه و شغلش بسیار حرفه ای است و راهکار های بسیار خوبی را به مراجعین و مردم شهر ساری ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سوابق کاری و تخصصی در وکالت
 • دکتری حقوق
 • داور کنگره بین المللی حقوق شهروندی
 • فعال حوزه حقوق کودک
 • مولف کتب و مقالات
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ساری، خیابان قارن قارن 7، اولین ساختمان، سمت راست، طبقه دوم

عبدالحمید دباغیان

عبدالحمید دباغیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای تجربه و مهارت بسیار خوبی در دعاوی های مختلفی مانند مهریه، طلاق، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره می باشد. ایشان کمک ها و مشاوره های بسیار خوبی را به مردم شهر ساری ارائه می دهد. آقای عبدالحمید دباغیان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در ساری در بین مردم شناخته شده است و دارای اخلاقیات بسیار خوبی در هنگام ارتباط با مردم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ساری،

رحیم رمضان اشرفی

 

رحیم رمضان اشرفی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بسیار خوب است. ایشان به کار وکالت به صورت تخصصی می پردازد و به دعاوی ها هم آگاه است. آقای رمضان اشرفی مورد اعتماد مردم واقع گردیده است و تخصص بالایی در رفع مشکلات حقوقی مردمی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • 8 سال تخصص کاری در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۲۳۶۰۹

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان خورشید، طبقه سوم، واحد ۱۱

ویژگی های بهترین وکیل مهریه در ساری

هر وکیلی دارای ویژگی ها و شرایطی است که به عنوان بهترین وکیل مهریه در ساری توسط مردم انتخاب می شود. در واقع با شناخت یکسری ویژگی ها است که می توان وکیل خوب و مجرب را با وکیل ناکاربلد تشخیص داد. با شناخت این ویژگی ها برای انتخاب وکیل مهریه در ساری، می توان انتخاب درستی داشت و دچار انتخابی اشتباه نشد زیرا اخذ وکیلی که اطلاعات کافی در زمینه ی حقوقی و مهریه نداشته باشد، نمی تواند کمک اصولی و اساسی به موکل خود داشته باشد. بنابراین در ادامه به ویژگی های بهترین وکیل مهریه در ساری اشاراتی داشته ایم:

 • در هنگام انتخاب وکیل مهریه، در ابتدا به تخصص او دقت نمایید. وکلای پایه یک دادگستری به تمامی دعاوی ها مسلط هستند اما معمولا برخی وکلا، در یک یا دو مورد از دعاوی ها، تخصص بالایی دارند. بنابراین وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی او مهریه بوده باشد و به قوانین های خانواده آگاه باشد.
 • سوابق وکیل مهریه یا خانواده، می تواند خیال موکل را از هر جهتی آسوده نماید. وکیلی که دارای سوابق بالا و بسیار خوبی باشد، بیشتر مورد اعتماد مردم واقع می شود.
 • هرچقدر که میزان مهارت یک وکیل در جهت پیشرفت کاری اش بیشتر باشد، در کار و حرفه اش موفق تر خواهد بود. مثلا فراگیری دانش روانشناسی، بیان خوب و مواردی از این قبیل، به رشد کاری وکیل کمک خواهد کرد. بنابراین یک وکیل در جهت پیشرو کاری خویش، باید در تمامی مهارت های مرتبط با حرفه اش، خود را تقویت نماید.
 • مطالعه زیاد و بروز رسانی اطلاعات وکیل، از مهم ترین مواردی است که یک وکیل باید به آن اهمیت دهد. در واقع هرچقدر که اطلاعات حقوقی وکیل بروز تر باشد، بهتر می تواند به مشکلات های مختلف رسیدگی نماید.
 • اخلاقیات خوب و نحوه ی ارتباط یک وکیل با موکلینش، برای خیلی از افراد که به وکیل مراجعه می کنند مهم می باشد. وکیل باید توانایی برقراری ارتباط درست با مراجعین و موکلین خود را داشته باشد و با آن ها احساس همدردی کند.
 • بیان خوب قدرت کلامی بالای وکیل، در دادگاه به او کمک خواهد کرد تا دفاعیات خوبی را از موکل خود داشته باشد. قدرت کلامی یک وکیل آنقدر مهم است که می تواند سبب مثبت شدن رای دادگاه شود و همه چیز را به نفع موکلش به پایان برساند.

برای جستجوی بهترین وکیل مهریه در ساری چه کنم؟

موضوع طلاق و اخذ مهریه موضوع مهمی است اما مهم تر از آن چگونگی پیدا کردن بهترین وکیل مهریه در ساری است. در این شرایط همه ی افراد در جستجوی بهترین وکیل خانواده در ساری هستند که به موضوعات طلاق و مهریه هم تسلط داشته باشد. برای جستجوی یک وکیل خبره در این زمینه، نیاز است تا روش هایی را بکار ببرید تا با شناخت بیشتر از این وکلا، انتخاب درستی داشته باشید. در ذیل به راه های جستجوی بهترین وکیل مهریه در ساری پرداخته ایم:

 • تحقیقات درست و اصولی از منابع معتبر می تواند به شما در جهت شناخت بهترین وکیل مهریه کمک کند. افراد قابل اعتمادی در نزدیکی شما که سابقه اخذ وکیل خانواده را داشته اند، گزینه ی مناسبی محسوب می شوند.
 • موسسه های حقوقی موجود در ساری، به شما کمک خواهند کرد تا بهترین وکیل در هر دعاوی را که نیاز داشته باشید، اخذ نمایید. در واقع با توجه به مشکل و نیاز شما، وکیل حقوقی به شما معرفی می گردد. البته باید این نکته را هم در نظر داشت که موسسه های حقوقی باید معتبر بوده و دارای مجوز هم بوده باشند.
 • سایت های حقوقی و مجلات حقوقی مانند وکیل از ما، می توانند نتایج مطلوبی را برای کاربران داشته باشند. این سایت ها بهترین وکلا با هر تخصصی را به کاربران معرفی می کنند.
 • خوشبختانه امروزه بیشتر وکلا، دارای سایت های شخصی و صفحات اجتماعی هستند که بیشتر به معرفی خود و خدماتشان می پردازند بنابراین اگر وکیلی مورد نظر شماست می توانید به سایت شخصی یا صفحات مجازی آن ها مراجعه کنید.

جستجوی بهترین وکیل مهریه

کلام آخر

بخش مهمی از زندگی هر انسانی، تشکیل زندگی و خانواده است و مهم ترین قسمت اصلی آن، پایداری و ثبات آن زندگی مشترک است. اما در برخی مواقع، اختلافات زوجین شدت پیدا کرده و منجر به درگیری و یا در نهایت درخواست طلاق می شود. در مراحل طلاق، معمولا زن درخواست مهریه خود را دارد و می خواهد تا حقی که به صورت قانونی برای او تعیین شده است را بگیرد. برای اخذ مهریه در برخی مواقع ممکن است مشکلاتی پیش آید و مرد حاضر به پرداخت مهریه نباشد و یا از لحاظ مالی در شرایطی برای پرداخت مهریه نباشد.

بهترین راه برای دریافت مهریه، اخذ بهترین وکیل مهریه در ساری است. وکیل با تجربیاتی که در از پرونده های پیشین خود دارد، بهترین راهکار را به موکل خود ارائه می دهد و با جمع آوری اسناد و مدارکی به نفع موکلش، شرایط را برای او به خوبی پیش می برد تا به هر طریقی شده، مهریه را به او بدهد. بنابراین اخذ یک وکیل خوب و مجربی که سالهاست در کار وکالت است و به دعاوی خانواده هم تسلط دارد، می تواند کمک های بسیار زیادی را برای موکلش داشته باشد. بهترین وکیل طلاق در ساری، به تمامی قوانین مربوط به طلاق و مهریه تسلط داشته و به مشکلات در این زمینه مدیریت می کند.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا