وکلاوکیل طلاق

5 تا از بهترین وکیل طلاق در ساری ⚖️【آپدیت 1403】

طلاق یکی از موضوعات حقوقی شایع در جوامع امروزی ما می باشد. دلایل طلاق در خانواده ها متفاوت است ولی بیشترین دلایل مربوط به طلاق شامل مواردی مانند شرایط اقتصادی نامناسب، فقر فرهنگی، اعتیاد، عدم تفاهم و غیره می باشد. در شهر ساری هم مانند دیگر شهر های ایران، پرونده های طلاق نسبت به سایر پرونده های خانوادگی دیگر، زیادتر است، بنابراین قصد داریم تا به معرفی بهترین وکیل طلاق در ساری بپردازیم و کاربران را با وکلای طلاق و میزان تخصص و مهارتشان آشنا کنیم زیرا در این مواقع، زوجین به دنبال وکیلی هستند تا به او اعتماد کرده تا بتوانند پرونده خانوادگی خود را به او سپرده و از او کمک بگیرند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

از چه راه هایی بهترین وکیل طلاق در ساری را پیدا کنم

یکی از مهم ترین دغدغه های زوجین در هنگام مواجه شدن با مشکلات خانوادگی خصوصا امر طلاق، جستجوی یک وکیل متخصص و خبره در امور طلاق است. در شهر ساری هم زوجینی که دچار اختلافات خانوادگی هستند در جستجوی بهترین وکیل در مازندران می باشند تا بتوانند صفر تا صد امور طلاق خود را به او واگذار کنند.

بنابراین راه هایی برای شناخت بهترین وکلا در شهر ساری وجود دارد که به آن می پردازیم.

یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای شناخت بهترین وکیل در ساری، جستجو و مطالعه مجله های حقوقی معتبر می باشد. سایت وکیل از ما به تمامی وکلای مجرب و متخصص در همه ی زمینه های حقوقی خصوصا طلاق اشاره دارد و بهترین وکلا را با توجه به میزان تخصص و مهارتشان به شما معرفی می کند.

مراجعه به موسسات حقوقی از دیگر روش هایی برای جستجوی وکیل طلاق است. بنابراین با مراجعه به این موسسات و با در نظر گرفتن میزان انتظار و توقعی که از وکیل خود دارید و همچنین میزان بودجه ای که برای کار خود در نظر گرفته اید، وکیلی مجرب را به شما معرفی خواهند کرد و سپس با برگزاری جلسات مشاوره ای که با او دارید می توانید در صورت رضایت، قرارداد را با او منعقد کنید.

به طور کلی با معرفی هر وکیل از جانب دوستان یا آشنایان و یا موسسات دیگر، توصیه می شود که وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه امور خانوادگی سوابق کاری خوبی داشته و پرونده های زیادی را با موفقیت به انجام رسانیده باشد، زیرا سوابق و تجربه کاری یک وکیل طلاق، در وهله ی اول بسیار اهمیت دارد.

مزیت های اخذ وکیل طلاق

اکثر پرونده های طلاق، معمولا زمانبر هستند و بدون اخذ وکیل به سختی انجام می پذیرد، زیرا زوجین با قوانین حقوقی مربوط به طلاق آشنا نیستند و ممکن است با ناآگاهی خود مشکلاتشان را افزایش دهند. بنابراین حتما توصیه می شود تا از وکیلی خبره و موفق در هنگام مراحل اجرایی طلاق خود استفاده کنید.

اخذ وکیل طلاق، مزیت هایی را در پی دارد که به طور کلی به مهم ترین مزیت های آن می پردازیم:

 • تسلط و تمرکز کامل وکلای خانواده به تمامی مواد قانونی طلاق و نحوه ی استفاده درست آن در روند اجرایی پرونده
 • آشنایی با تمامی مراحل طلاق و اجرای اصولی آن
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده که باعث تسریع در انجام پرونده طلاق می شود
 • روانشناسی درست و صحیح از زوجین به جهت کمک به آن ها در کاهش آسیب های طلاق
 • استفاده از هوش و ذکاوت به جهت جلوگیری از تضییع شدن حق و حقوق مادی و معنوی زوجین
 • کاهش زمان در مراحل اجرایی پرونده توسط وکیل
 • تنظیم لایحه دفاعیات و ارائه دفاعیات قابل قبول در دادگاه توسط وکیل طلاق
 • بالا رفتن درصد موفقیت در پرونده طلاق توسط وکیل
 • احساس آرامش و اطمینان خاطر موکل به دلیل سپردن تمامی امور به وکیل طلاق
 • حضور وکیل در جلسات دادگاه به جای موکل
 • جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از ناآگاهی از قوانین طلاق و سپردن تمامی امور به وکیل

مزیت های اخذ وکیل طلاق

الهام پیشگر

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر ساری است و به عنوان بهترین وکیل در ساری شناخته شده است زیرا دارای سوابق و تجربه ی بسیار بالایی می باشد. خانم الهام پیشگر، وکالت در بانک های ملت و تجارت و همچنین پست بانک ایران را برعهده دارد و مشاور حقوقی هیئت ورزشهای دانشگاهی استان مازندران را هم انجام می دهد.

3تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه و تخصص وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان مازندران
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس:

شیرین لقمانی

شیرین لقمانی

وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران و شهر ساری می باشد و سالهای زیادی است که در حوزه های مختلف وکالتی مانند طلاق، خانوادگی، کیفری، ملکی، ثبتی، مالی و غیره مشغول به کار است. ایشان دارای سوابق بالا و درخشان حقوقی می باشد و داشتن صداقت در کارش سبب شده است تا به عنوان بهترین وکیل طلاق در ساری شناخته شود و مورد اعتماد مردم قرار گیرد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کاری  و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان مازندران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09113543827

آدرس: مازندران، شهر ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان سیمرغ

کمیل رمضانی

کمیل رمضانی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر ساری مشغول به فعالیت حقوقی می باشد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مانند خانوادگی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد و همچنان در تلاش است تا دفاعیات خیلی خوبی از موکلینش در دادگاه داشته باشد. آقای کمیل رمضانی مشاوره های حرفه ای و تخصصی را به موکلینش ارائه می دهد و به آن ها در این خصوص کمک های شایانی می کند. همچنین ایشان به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های معتبری مانند عرفان طبرستان، ساروج و شن و ماسه 109 فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ساری،

رضا طالبی داد وکلائی

رضا طالبی داد وکلائی

وکیل پایه یک دادگستری در ساری است و همچنان در این شهر مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی می باشد. ایشان در دعاوی های مختلفی همچون طلاق، کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و غیره فعالیت دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در ساری هم شناخته شده است. پیگیری به موقع پرونده ها توسط ایشان، سبب شده است تا پرونده های زیادی را با موفقیت همراه کند و موجب جلب رضایت موکلینش شود.

 • عضو کانون وکلای دادگستری در شهر ساری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان بیتا

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل خانواده در ساری

نکات مهم در انتخاب وکیل در ساری

 1. میزان تخصص و تجربه ی وکیل خانواده، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وکیلی را انتخاب کنید که میزان تخصص و مهارت او بیشتر در زمینه دعاوی های خانوادگی خصوصا طلاق باشد، زیرا وکلایی هستند که در یک یا دو زمینه وکالتی تخصص بسیار زیادی دارند. بنابراین برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در ساری حتما مشورت داشته و تحقیقات لازمه را انجام دهید.
 2. وکیل شما موظف است تا به تمامی سوالات شما که برایتان مبهم است پاسخگو باشد و سپس باید نکات و اطلاعات مهم اولیه را در مورد قوانین طلاق را در اختیار شما قرار دارد تا پیش زمینه ای از دانش حقوقی در این خصوص داشته باشید تا بهتر بتوانید درکی از روند اجرایی کار در رابطه با پروندتان  را توسط وکیل داشته باشید
 3.  توجه داشته باشید که همانطور که تجربه و تخصص یک وکیل بسیار مهم است، اخلاق مداری و میزان ارتباط با او هم بسیار مهم است، زیرا قرار است تا شما با او ساعت ها گفتگو داشته باشید و ارتباط برقرار کنید بنابراین باید با او احساس راحتی  داشته باشید. بنابراین ویژگی اخلاقی وکیل طلاق از جمله مواردی است که هنگام انتخاب وکیل باید به آن توجه شود.

انجام مراحل مهم طلاق توسط وکیل

برای اخذ طلاق، انجام اصولی مراحل طلاق، بسیار مهم می باشد که توسط وکیل طلاق انجام می پذیرد. این مراحل عبارتند از:

 • صدور گواهی عدم سازش

اگر که طلاق میان زوجین توافقی باشد باید به مدت حداقل 5 جلسه به مشاوره روانشناسی که در بهزیستی تعیین شده، مراجعه کرده و سپس با توجه به تشخیص مشاور، گواهی عدم سازش برای زوجین صادر شود.

 • دادخواست طلاق

بعد از صدور درخواست طلاق، پرونده های طلاق به شورای حل اخلاف ارجاع داده می شود، سپس ثبت دادخواست طلاق، از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضایی امکان پذیر می باشد. در این مرحله، مدارکی باید به وکیل طلاق داده شود که این مدارک عبارتند از: اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، اصل عقد نامه، اصل وکالت نامه طلاق و  در صورت وجود یک نسخه وکالت نامه دادگستری باید ارائه شود.

 • ارجاع به دادگاه خانواده

پس از اینکه پرونده طلاق به دادگاه ارجاع داده شد، مدارک اصلی برای طلاق به دادگاه فرستاده شده و سپس در مورد دلایل طلاق دفاعیه صورت می گیرد. در مراحل طلاق، برگه وکالت طلاق زوجین که در مراحل اولیه انجام شده است بسیار مهم می باشد و جزو مدارک اصلی محسوب می شود که باید حفظ و نگهداری شود.

اگر که زوجه دارای حق طلاق باشد، مراحل کاری برای او نسبتا راحت تر خواهد بود، اما به طور کلی قضات نسبت به صدور حکم طلاق سخت گیر تر شده اند و صدور حکم طلاق زمانی انجام می پذیرد که پرداخت حق و حقوق زن مانند نفقه، مهریه و غیره به صورت نقد یا اقساط رعایت شده باشد.

متاسفانه طلاق از سمت خانم سخت تر از آقا می باشد و خانم باید یکی از شروط های 12 گانه ای که مربوط به طلاق است و در عقدنامه ذکر شده است را داشته باشد. بنابراین توصیه می شود که خانم ها در امر طلاق خود حتما از وکیل طلاق با تجربه و خبره کمک بخواهند تا مراحل کاری توسط وکیل انجام پذیرد.

 • اثبات شروط طلاق

همانطور که گفتیم طلاق از طرف زوجه یا خانم باید شامل یکی از شروط 12 گانه ای باشد که در عقد نامه ذکر شده است و همچنین باید اثبات یکی از این شروط 12 گانه طلاق صورت پذیرد. بنابراین اثبات شروط یکی از سخت ترین کارهایی است که باید توسط زوجه انجام گیرد. ولی اگر که زوجه یک وکیل طلاق مجرب را اخذ کند، وکیل می تواند برای اثبات شروط طلاق به زوجه کمک کند، به عنوان مثال اثبات برای ازدواج دوم مرد و یا رابطه نامشروع مرد، اعتیاد داشتن، کتک کاری و ضرب و جرح توسط مرد که خانم می تواند با ارائه نامه پزشکی قانونی و نامه کلانتری، اثبات کند. تمامی این دلایل می تواند در دادگاه مطرح شده و دلایل موجه ای برای قصد طلاق باشد تا منجر به گرفتن رای دادگاه به نفع خانم باشد.

 • اجرای حکم طلاق

بعد از اثبات شرایط طلاق توسط وکیل، حکم طلاق صادر می شود و سپس جهت اجرا شدن طلاق، حکم به دفترخانه طلاق فرستاده می شود.

انجام مراحل مهم طلاق توسط وکیل

کلام آخر

در بسیاری از موارد، حضور یک وکیل خبره و با تجربه در پرونده های طلاق، می تواند افراد بسیاری را از مسیر اشتباه نجات دهد و با ارائه راه حل ها و راهکارهای مناسب وکیل به زوجین، آن ها را از سردرگمی بیرون آورد. بنابراین وکیل طلاق کسی است که به تمامی قوانین حقوقی و طلاق، آشنایی کامل داشته و می تواند مراحل دادرسی را در سرعت بخشیدن به فرآیند طلاق بیشتر کند.

از آنجایی که پرونده های طلاق، دارای پیچیدگی و شرایط خاصی می باشد، پس به یک وکیل طلاق مجرب نیاز است تا این نوع از پرونده ها را با موفقیت انجام دهد. در این مقاله به طور کامل در مورد ویژگی ها و شرایط یک وکیل خبره و موفق طلاق توضیح داده شده است تا با مطالعه آن بتوانید نسبت به انتخاب وکیل طلاق برای پرونده خود، با آگاهی بیشتری، انتخاب خود را انجام دهید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا