وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد ⚖️【آپدیت 1402】

پرونده های مهریه جزو پرونده های حساس می باشند که دارای ارزش مالی هم هستند و برای زوجه بسیار قابل اهمیت است زیرا مهریه جزو حق خانم محسوب می شود و زوجه برای گرفتن حق و حقوق خود که همان مهریه می باشد باید از بهترین وکیل مهریه در مشهد استفاده نمایند.

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل در مشهد پرداخته ایم. وکلایی در شهر مشهد وجود دارند که به کار و حرفه وکالت مشغول هستند و بسیار حرفه ای در این زمینه عمل می کنند که در این مقاله به معرفی آن ها پرداخته ایم تا در هنگام مواجه شدن با مشکل طلاق و گرفتن حق و حقوق خود، بتوانید از این وکلا کمک بخواهید. وکلای مهریه به تمامی پرونده های خانواده و مالی آگاه هستند و قوانین مربوط به آن را به خوبی می دانند و کمک های بسیار زیادی را برای موکلین خود دارند.

خیلی مهم است که از وکلایی استفاده شود که تخصص بالایی در زمینه امور طلاق و مهریه دارند. برخی وکلا هستند که در یک یا دو دعاوی تخصص بالایی دارند که یکی از آن ها طلاق یا مهریه است. بنابراین بهتر است وکلایی را برای کار خود انتخاب نمایید که تخصص اصلی شان مهریه و طلاق باشد تا بهتر بتوانند مشکلات را مدیریت نمایند.

در چه شرایطی مهریه به زن تعلق نمی گیرد؟

از آنجایی که مهریه حق یک زن می باشد و باید به او داده شود اما برخی مواقع هم وجود دارد که مهریه به زن تعلقی نمی گیرد. طبق ماده قانون مدنی 1089، در شرایطی که عقد باطل بوده و نزدیکی صورت نگرفته باشد و به هر دلیلی عقد فسخ شده باشد مهریه به زن پرداخت نخواهد شد. در صورتی هم که مرد ناتوانی جنسی داشته باشد نصف مهریه به زن تعلق خواهد گرفت.

اما در برخی مواقع هم اتفاق می افتد که زن درخواست برای مهریه و طلاق دارد ولی زندگی مشترکی صورت نگرفته است که در این صورت زن باید دلایلی را به دادگاه ارائه دهد تا درخواستش مورد قبول واقع شود. در صورت باکرگی زن، نصف مهریه به او تعلق خواهد گرفت و در صورتی که نزدیکی صورت گرفته باشد، باید به صورت کامل مهریه به زن پرداخت شود. در چنین شرایطی توصیه می شود از بهترین وکیل مهریه در مشهد کمک بخواهید و تمامی مراحل کاری و اخذ مهریه را به او بسپارید. وکیل با تجربه ای که در خصوص پرونده های مهریه دارد، می تواند بهترین راه و روش های ممکنه را به موکلش پیشنهاد دهد و به او کمک های بسیار زیادی کند.

مطالب مشابه: برای دیدن 10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد کلیک کنید

 علیرضا دوستی

علیرضا دوستی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد توسط مردم انتخاب شده است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی مشغول به کار است و سابقه ی بسیار درخشانی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09159115870

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار شفا، نبش شفا 30، پلاک 1، طبقه 2

کیمیا وهاب زاده موسوی

کیمیا وهاب زاده موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر مشهد می باشد و در سایر زمینه های حقوقی قبول دعاوی می کند. ایشان دوره های آموزشی داوری و اقتصادی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09105146717

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

 جواد پوراحمدی مشهدی

جواد پوراحمدی مشهدی

وکیل پایه یک دادگستری است و وکیلی بسیار باتجربه می باشد و سالهای زیادی است که در حوزه وکالت مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد توسط مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 14 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155059582

آدرس: مشهد، میدان راهنمایی، به طرف سه راه فلسطین، ساختمان برلیان، طبقه2، واحد4

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد است و سوابق کاری بسیار بالایی را دارد و مردم شهر مشهد به او اعتماد کاملی دارند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد به کار تخصصی می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سوابق کار در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151181735

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار مدرس، ساختمان 14، طبقه پنجم، واحد 26

وحید اله یارپور

وحید اله یارپور

وکیل پایه یک دادگستری است و به تمامی دعاوی ها تخصص و مهارت بالایی دارد و در همایش های بزرگ و شرکت های خصوصی معتبر به عنوان وکیل و مشاور حقوقی مشغول به کار است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال تخصص کار وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155000786

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، احمدآباد بین عدالت و محتشمی پلاک 142

 حمید رضا گوهریان

 حمید رضا گوهریان

وکیل پایه یک دادگستری و متخصص  است و در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، قرارداد ها و غیره تخصص بسیار بالایی دارد و پرونده های موکلین را با موفقیت به پایان می رساند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09153102208

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بین سجاد 13 و 15، پلاک 209، واحد 8

 رحیم باغبان

 رحیم باغبان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی است به کار تخصصی حرفه وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد شناخته و معرفی شده است و نویسنده کتب هایی از جمله قرارداد های تجاری بین المللی و اصول و قواعد مهم و مسئولیت شرکت های چند ملیتی بوده است. آقای رحیم باغبان نویسنده مقاله های خارجی و داخلی می باشد و آن ها را در سوابق کاری خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • 30 سال سوابق کاری وکالت
 • استادیار دانشگاه در دانشکده حقوق دانشگاه آزاد مشهد به مدت 30 سال
 • نویسنده حقوقی

شماره تماس: 09151135550

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، ساختمان 110، واحد 116

 رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد انتخاب شده است و به تمامی دعاوی ها تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • 10 سال سابقه کاری در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09153104004

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بزرگمهر شمالی، پلاک 17، طبقه 2، واحد 201

 سعیده فرهادی نژاد

سعیده فرهادی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهاست که در شهر مشهد به کلیه فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان به کار و حرفه خود تسلط بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155509295

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل ثمانه و چهارراه مهدی، جنب بانک ملی، پلاک 207، طبقه 2

 وجیهه قریشی

وجیهه قریشی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و در کار و حرفه خود بسیار مهارت داشته و مورد اعتماد مردم واقع شده است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد شناخته و به مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155117760

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد.بهارستان2

مطالب مشابه: برای مشاهده 10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد کلیک کنید

مهمترین نکات در انتخاب بهترین وکیل مهریه در مشهد

همیشه بر انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای تاکید شده است و برای این انتخاب در جهت درست و صحیح، نیاز است تا نکاتی در نظر گرفته شود تا با در نظر گرفتن این نکات، مراجعه کننده دچار اشتباه برای اخذ وکیل نشود. برای اخذ بهترین وکیل مهریه در مشهد، اقداماتی لازم است تا به بهترین شکل توسط وکیل مهریه انجام شود. دانستن این نکات خیلی مهم و کمک کننده برای مراجعه کننده خواهد بود. بنابراین در ادامه به نکاتی مهم برای انتخاب بهترین وکیل مهریه در مشهد اشاره می کنیم:

 • قبل از هر اقدامی، نیاز است تا وکیل در مورد شرایط پرونده مطالعه کاملی داشته باشد تا در جریان کاری و محتوایی پرونده قرار گیرد تا بتواند بررسی ها و پیگیری های لازمه را انجام دهد.
 • وکیل موظف است تا مدارک و اسناد موکلش را در جهت ارائه او در دادگاه، جمع آوری کند و سپس به دفاعیات از او در دادگاه بپردازد.
 • وکیل مهریه انتخابی، باید دارای صبر و تحمل بالایی باشد زیرا گاهی برخی پرونده ها خصوصا طلاق زمانبر شده و نیاز به صبوری وکیل دارد تا با کمک او، مابقی مراحل به خوبی پشت سر گذاشته شود.
 • وکیل باید مطالعه روزانه حقوقی داشته باشد و اطلاعاتش بروز شده باشد زیرا امکان تغییر قوانین وجود دارد و نیاز است تا وکیل با این تغییرات همراه شده و اطلاعات خود را بروز نماید.
 • داشتن سوابق و تجربه کاری وکیل، از مهم ترین موارد مهمی است که باید در نظر گرفته شود. هرچقدر که سوابق کاری بیشتر باشد، تخصص کاری وکیل هم بیشتر خواهد بود.
 • رسیدگی و پیگیری های به موقع وکیل، سبب پیشرفت و پیشبرد پرونده خواهد بود. بنابراین باید وکیلی انتخاب شود که سماجت در کارش داشته باشد.
 • امانتدار خوبی باشد و اطلاعاتی که در اختیار او قرار می گیرد به طور امانت نزد خود نگاه دارد و این اسرار را به دیگران فاش نکند.
 • تخصص لازمه را در زمینه مهریه و امور طلاق داشته باشد تا به درستی بتواند رسیدگی های لازمه را انجام دهد.
 • یک وکیل خوب مهریه، با راهنمایی های درست به موکلش، ابهاماتی که در ذهن او وجود دارد را رفع می کند و راهکار های بسیار اصولی را به او می دهد تا مشکلات را هر چه سریع تر رفع نماید.

بهترین وکیل مهریه در مشهد چه کسی است؟

هر شخصی که به دنبال گرفتن مهریه خود از همسرش می باشد، در قدم اول به جستجوی بهترین وکیل مهریه است تا با کمک او بتواند حق قانونی خود را که همان مهریه است را پس بگیرد. مهریه جزو حق و حقوق هر زنی محسوب می شود و بنا به مقدار و نوع آن، باید مرد تمام آن را به زن پرداخت نماید. اما در برخی مواقع مشکلاتی برای اخذ مهریه به وجود می آید و یا مرد از دادن مهریه امتناع می کند که در این شرایط نیاز به بهترین وکیل مهریه در مشهد است تا به کمک و راهنمایی های او، مهریه را پس گرفت.

برای انتخاب بهترین وکیل مهریه در مشهد، نیاز است تا شناخت کافی از ویژگی های یک وکیل خوب و خبره داشته باشیم تا بتوان به او اعتماد کرده و پرونده حقوقی – خانوادگی خود را به او بسپاریم. یک وکیل خوب و خبره مهریه در مشهد، اطلاعات و دانش کافی را در زمینه مشکلات خانوادگی و مهریه را دارد و تحصیلات خود را با موفقیت در زمینه حقوق گذرانده است و تخصص اصلی او دعاوی خانواده می باشد زیرا  وکیلی که تخصص اصلی اش دعاوی خانواده است، به امور خانواده خصوصا مهریه تسلط بالایی دارد و کمک های بسیار زیاد و مفیدی را برای موکلین خود دارد.

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد به تمامی دعاوی های حقوقی تسلط دارد و در تمامی این امور فعالیت می کند اما پیشنهاد می شود وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی او مربوط به دعاوی خانواده باشد تا بهتر بتواند به مشکلات موجود در این پرونده ها رسیدگی داشته باشد و آن ها را حل کند.

یک وکیل خوب و متخصص در امور خانواده و مهریه با ارائه راه حل های مفید و قانونی که به موکل خود می دهد، به آن ها کمک می کند تا در کوتاهترین زمان، مهریه خود را گرفته و در پرونده خانواده موفق شوند.

کلام آخر

از آنجایی که ازدواج یک امر غیر مالی است اما در کنار آن، آثار مالی را در پی دارد و به نوعی حقوق مالی محسوب می شود که این حقوق مالی مختص زوجه می باشد و جزو حق و حقوق او محسوب می شود بنابراین به هنگام جاری شدن خطبه عقد، مرد موظف به پرداخت مهریه زن می باشد. نوع و مقدار مهریه به صورت کاملا توافقی بین زوجین و خانواده زوجین تعیین می گردد که مرد موظف به پرداخت آن می باشد.

قوانین مختلفی برای پرداخت مهریه وجود دارد که نیاز است تا آگاهی کافی در این زمینه وجود داشته باشد. در این شرایط انتخاب و اخذ یک وکیل خوب مهریه می تواند به مثبت بودن پروسه مهریه کمک بسیار زیادی کند و مراحل اجرایی آن توسط وکیل به درستی پیش رود تا خطا و اشتباهی صورت نگیرد.

با مطالعه در این مقاله به شما کمک کرده ایم تا برای اخذ بهترین وکیل مهریه در مشهد، از وکلایی که در این مقاله هستند کمک بخواهید و یکی از آن ها را برای کار و امور حقوقی خود استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا