وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

حفظ بنیان خانواده از مهم ترین بخش های یک خانواده محسوب می شود و پایداری و دوام یک زندگی به رشد خانواده و ادامه نسل ها در آینده کمک بسیار زیادی می کند. اما گاهی پیش می آید که در زندگی شخصی مشکلات متعدد بسیار زیادی به وجود می آید که  منجر به تمام شدن زندگی، توسط زوجین می شود. متاسفانه در ایران، پرونده های طلاق بسیار زیادی در دادگاه وجود دارد که هر کدام دارای دلایل مختلفی می باشند. سایت حقوقی وکیل از ما، در این مقاله به بهترین وکیل طلاق در اصفهان می پردازد و  ویژگی و سوابق کاری وکلا را به مردم عزیز اصفهان معرفی می کند تا راحت تر بتوانند بهترین وکیل در اصفهان را بشناسند و انتخاب کنند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل طلاق در اصفهان

قابل اعتماد بودن وکیل، یکی دیگر از ویژگی هایی است که باید هر وکیل داشته باشد تا موکل به راحتی بتواند مسائل را با جزییات با او در میان بگذارد، زیرا بازگویی برخی مسائل خصوصا گفتن جزییات، گاهی می تواند تاثیر خوبی در اجرای روند پرونده داشته باشد. پس زوجینی که قصد طلاق دارند باید به دنبال وکیلی باشند که در زمینه پرونده های خانواده دارای تجربه و رزومه قابل قبولی باشد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل مهریه در اصفهان کلیک کنید

وکیل طلاق اصفهان

مهنوش ذبیحی

وکیل مهنوش ذبیحی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در اصفهان در زمینه دعاوی های مختلف مانند خانوادگی، حقوقی، ملکی، ثبتی و غیره فعالیت دارد و با توجه به سوابق خوبی که در وکالت خصوصا حوزه خانوادگی دارد به عنوان بهترین وکیل خانواده در اصفهان شناخته شده است. خانم مهوش ذبیحی تجربیات و تخصص لازم را در زمینه تنظیم اسناد قراردادهای بین المللی، صادرات و واردات، تجاری، قراردادها، ثبت شرکت و برندینگ و مسلط به اینکوترمز 2020 می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • دارای مدرک آیلتس آکادمیک
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132033442

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین طبقه چهارم

سیما علوی حجازی

بهترین وکیل طلاق در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در اصفهان مشغول به کار است. ایشان در زمینه های وکالتی همچون خانوادگی، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری وکالت
 • دکترا حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی در اصفهان

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۰۳۲۶۱۲

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب، واحد ۱۴

سهیلا باقرپور

بهترین وکیل طلاق در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد و مشغول فعالیت در زمینه های خانوادگی،ملکی، ثبتی، کیفری، حقوقی و غیره می باشد و با رضایتی که در اکثر پرونده های وکالتی داشته است، به عنوان بهترین وکیل طلاق در اصفهان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای مدرک قرارداد نویسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبه روی دادگستری، ساختمان ماکان پنجم، طبقه دوم، واحد ۲۵

شهاب نیلی احمدی

بهترین وکیل طلاق در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و  سابقه موفقیت در دهها پرونده وکالتی را دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در اصفهان معرفی شده است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی مانند خانوادگی، کیفری، ثبتی، ملکی، حقوقیو غیره تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوی آسیاب، پلاک۱

سید ناصر شجاعی

بهترین وکیل طلاق در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در اصفهان همچنان مشغول به فعالیت است و در زمینه دعاوی های مختلف مانندخانوادگی، کیفری، حقوقی، ملکی و غیره فعالیت می کند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • داور قوه قضاییه

شماره تماس:

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق، خیابان شیخ مفید، نبش کوچه شماره پنج، ساختمان دکوراژ، طبقه اول

امید تاجمیر ریاحی

بهترین وکیل طلاق در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است. ایشان در دعاوی های خانوادگی، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره مشغول به فعالیت می باشد ودارای دهها پرونده موفق در حوزه های مختلف وکالتی است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس رشته حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:  ۰۹۱۳۳۷۷۸۲۵۰

آدرس: اصفهان، خیابان نشاط، رو به روی بانک ملی، ساختمان مهر، طبقه اول

محسن نور محمدی

بهترین وکیل طلاق در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و در زمینه دعاوی های مختلف  مانند خانوادگی، کیفری، حقوقی، ملکی و غیره در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  بیش از 12 سال سابقه وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری اصفهان
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری، ابتدای کوچه شهید صادقی، ساختمان شمره هفتم، طبقه همکف

مهدی کشوری

بهترین وکیل طلاق در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای  پرونده های موفق وکالتی بسیار زیادی می باشد. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی همچون خانوادگی، معاملات، شرکت های تجاری، ملکی، کیفری و غیره  فعالیت می کند و به عنوان بهترین وکیل طلاق در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 18 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133195335

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان، طبقه سوم، واحد ۳۶

حامد ابراهیمی

 

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و به تمامی امور و دعاوی حقوقی تسلط کامل دارد. آقای حامد ابراهیمی وکیلی بااخلاق است که به امور وکالتی تسلط بالایی دارد. آقای حامد ابراهیمی در کلیه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی می کند تا رضایت موکلین خود را به همراه داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، مجتمع ماکان ۵، طبقه دوم، واحد ۲۵

تلفن تماس: 09133117113

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان

وکیل طلاق کیست

وکیل طلاق به کسی گفته می شود که با گذراندن تحصیلات آکادمیک در این حوزه و تخصص و تجربه بالا، بتواند به تمامی قوانین مربوط به طلاق  تسلط داشته باشد و مراحل دادرسی مربوط به فرآیند طلاق را به درستی و با سرعت انجام دهد و در نهایت به پیشبرد پرونده کمک کند. حضور وکیل طلاق در پرونده های طلاق باعث انجام شدن روال کاری پرونده در مسیر مثبت و درست است که درنهایت منجر به پیروزی در پرونده می شود.

ویژگی‌ های وکیل طلاق

هر وکیلی در هر حوزه ای از وکالت، دارای ویژگی هایی نیز می باشد. یک وکیل طلاق خوب هم دارای ویژگی هایی است که در جهت رسیدن به موفقیت، باید آنها را ارتقا بخشد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • تسلط کامل و آشنایی بر قوانین طلاق به خصوص ماده 1127 تا 1133 در قانون مدنی و درست استفاده کردن به موقع از این قوانین در جهت پیشبرد پرونده
 • آشنایی به مراحل طلاق
 • آگاهی از دانش روانشناسی و روانشناختی در جهت کمک به شرایط فعلی زوجین و  زوج های آسیب دیده
 • پیگیری و بررسی مداوم پرونده که گاهی ممکن است به طول بی انجامد
 • هوش بالا در جهت تحلیل مسائل و مشکلات در راستای پرونده و جلوگیری از تضییع حقوق مادی و معنوی موکل خود
 • فن بیان بالا و اعتماد به نفس خوب که منجر به دفاعیه قوی به نفع موکل در دادگاه می شود

انواع طلاق

طلاق انواع مختلفی دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم :

 • طلاق توافقی ( همانطور که از نامش پیداست، طلاق به صورت توافقی بین دو نفر صورت می گیرد و این تصمیم و اجرای آن با توافقات کامل دو طرف انجام می شود و در این مورد زن و مرد با تصمیمی که با یکدیگر گرفته اند، زندگی خود رابه پایان می رسانند.  از مزایای این نوع طلاق، نیازی به درخواست اعتراض و مراجعه به دادگاه نمی باشد و همین امر موجب تسریع بودن در پرونده، برای جاری شدن حکم می گردد).
 • طلاق توسط زوجه ( در این شرایط، دادخواست طلاق از جانب زن می باشد و دلایل طلاق باید در یکی از شروط 12 گانه ضمن عقد باشد و درصورتی که مرد، با این دادخواست مخالفت کند، زن باید با طی کردن شرایطی خاص و با در دست داشتن مواردی همچون عدم پرداخت نفقه، غیبت زوج و غیره می تواند به دادگاه مراجعه کند و در خواست طلاق دهد. طلاق از طرف زن، دارای شرایط های مختلفی است که با وجود داشتن یک وکیل مجرب، می توان به کنترل کردن این شرایط کمک کرد).
 • طلاق توسط زوج ( براساس شرایط شرعی که وجود دارد، مرد هر زمان که تصمیم بر جدایی بگیرد می تواند همسرش را طلاق دهد. همچنین طبق قوانین شرع بعد از جاری شدن حکم طلاق، مرد تا سه ماه بعد می تواند اظهار پشیمانی کند و حق بازگشت به طلاق را  می تواند داشته باشد. این روش از طلاق برای مرد، اصلا سخت نیست و بعد از طی کردن مراحلی، می تواند درخواست طلاق را اجرا کند و از همسرش جدا شود.

مراحل انجام طلاق توسط وکیل

وکیل با پذیرفتن پرونده های طلاق، تعهد و وظایفی را به عهده دارد که با طی کردن مراحلی که انجام می دهد، پرونده در حالت اجرایی  قرار می گیرد. این مراحل توسط وکیل عبارتند از :

صدور گواهی عدم سازش

اگر که طلاق زوجین به صورت توافقی باشد باید به مدت چند جلسه به مشاوره های روانشناسی بهزیستی رفته و در صورت تشخیص مشاور در جهت عدم سازش با یکدیگر، گواهی عدم سازش  برای آنها صادر می شود.

دادخواست جهت ثبت طلاق توافقی

با توجه به قوانین جدید در پرونده های طلاق توافقی، این پرونده ها به شورای حل اختلاف ارجاع داده می شود و بعد از مشاوره، دادخواست برای طلاق توافقی به ثبت می رسد و مدارکی مانند اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه ، اصل و کپی عقدنامه و در آخر اصل وکالت نامه طلاق به وکیل طلاق داده می شود تا مابقی مراحل توسط وکیل مربوطه انجام شود.

ارجاع دادخواست طلاق به دادگاه خانواده

پس از اینکه پرونده به دادگاه ارجاع شد، باید مدارک اصلی به دادگاه  ارائه داده شود که مهم ترین آن برگه مشاوره بهزیستی می باشد، سپس زوجین بایددر مورد دلایل طلاق خود، دفاعیاتی  را بیان کنند تا بر اساس آن بررسی صورت گیرد. در قانون جدید طلاق، قضات نسبت به  صدور طلاق سخت گیر تر شده اند و در این میان، شرایط برای زوجه سخت تر از زوج می باشد، به دلیل اینکه باید یکی از شروط مربوط به 12 گانه ای  که در عقد نامه ذکر شده است را داشته باشد تا با طلاق وی موافقت شود.

اثبات برای شروط طلاق

همانطور که گفتیم شروط های 12 گانه ای در عقدنامه ذکر شده است که زوجه باید یکی از این شروط را داشته باشد تا بتواند از همسرش جدا شود، بنابراین وکیل طلاق در این مرحله با توجه به تجربیات و دانشی که دارد، می تواند به زوجه کمک کند تا اجرای حکم در سریع ترین حالت خود قرار گیرد، هرچند که این مرحله جزو دشوارترین مرحله وکلای طلاق می باشد به عنوان مثال دلایلی مانند اعتیاد مرد یا ازدواج دوم مرد و غیره از دلایلی برای دفاعیات طلاق در دادگاه می باشد که البته در مواردی مانند ضرب و شتم یا جراحت زوجه از طرف مرد، نیازمند به نامه کلانتری و پزشکی قانونی می باشد تا در دادگاه جهت اثبات طلاق استفاده شود.

اجرا و جاری شدن حکم طلاق

در مرحله آخر،  اثبات شرایط طلاق با مدارک و شواهد موجود توسط وکیل انجام می پذیرد و حکم طلاق جاری و صادر می شود، سپس به دفترخانه طلاق ارجاع داده می شود تا حکم به اجرا دربیاید.

مراحل انجام طلاق توسط وکیل

مدارک لازمه جهت انجام طلاق

مدارکی برای انجام طلاق نیاز است که لازمه به اجرا درآوردن پرونده طلاق توسط وکیل می باشد. این مدارک شامل :

 • عقدنامه و یا سند ازدواج
 • کارت ملی و شناسنامه
 • وکالت نامه وکیل (در صورتی که اقدام به داشتن وکیل صورت گرفته باشد)
 • گواهی مشاوره های قبل از طلاق

هزینه یک وکیل طلاق خبره

حق الوکاله یک وکیل طلاق با توجه به نوع طلاق  که شامل ( حضانت فرزند، اجرت المثل، نفقه، مهریه و غیره) متفاوت است و با توجه به درجه سختی کار، مبلغی توسط وکیل تعیین می شود و در نهایت با توافق میان وکیل و موکل قرارداد بسته می شود.

کلام آخر

متاسفانه تعداد پرونده های طلاق در دادگاه ها زیاد شده است، بنابراین وکیل هایی هستند که در حوزه های مختلف وکالتی تخصص دارند و مشغول به فعالیت می باشند. در اصفهان هم روزانه دادخواست های طلاق زیادی در دادگاه خانواده به چشم می خورد، به همین دلیل بسیاری از زوجینی که تصمیم به طلاق می گیرند همواره به دنبال بهترین وکیل طلاق در اصفهان هستند و مهم ترین دغدغه آنان در مراحل اولیه طلاق همین موضوع می باشد. یک وکیل طلاق در اصفهان باید با روند پرونده های خانواده در مراجع قضایی آشنا و تسلط کافی داشته باشد. در این مقاله می توانید لیستی از بهترین وکیل طلاق در اصفهان را مشاهده نمایید و از آن ها مشاوره بخواهید.

3.5/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا