وکلاوکیل طلاق

5 تا از بهترین وکیل طلاق در زنجان ⚖️【آپدیت 1403】

معمولا تصور بر این است که تعداد پرونده های حقوقی در شهرستان ها کم است ولی امروزه با توجه به افزایش جمعیت در همه ی شهرهای ایران، مشکلات آنان هم زیاد تر شده است، خصوصا مشکلات خانواده و طلاق که متاسفانه افزایش داشته و تعداد پرونده های طلاق هم در دادگاه زنجان زیاد دیده می شود. وکلای خبره و متخصص زیادی در زنجان وجود دارد و برای شناخت بهترین وکیل طلاق در زنجان، توصیه می شود که این مقاله را تا انتها مطالعه کرده تا با این وکلا بیشتر آشنا شوید.

در واقع وکلای حرفه ای و کاربلد، دارای ویژگی هایی نیز می باشند که بهتر است تا با شناخت این ویژگی ها، بهتر توانسته آن ها را شناخته تا به آن ها اعتماد کرده و پرونده حقوقی و یا طلاق خود را به آن ها بسپارید، زیرا انتخاب و اخذ وکیل در پرونده طلاق بسیار مهم و حائز اهمیت است و پروسه طلاق ، در مدت زمان کمتر و با تخصص و آگاهی بیشتری به پیش رود.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دلایل مهم اخذ وکیل طلاق در زنجان

دلایل های زیادی وجود دارد تا در هنگام مواجه شدن با مشکلات خانواده و تصمیم طلاق، بهترین وکیل طلاق در زنجان را اخذ کنید. معمولا زوجین در هنگام اخذ طلاق، دارای آسیب های روحی جدی هستند و شرایط را سخت می بینند زیرا نمی توانند به درستی برای انجام کار خود تصمیم بگیرند، همچنین آگاهی در خصوص قوانین حقوقی طلاق هم ندارند، بنابراین تصمیم می گیرند تا از بهترین وکیل در زنجان و خبره ترین آن استفاده کنند تا حداقل از استرس ناشی از این مشکل بکاهند.

بنابراین به مهم ترین دلایل اخذ وکیل طلاق در زنجان می پردازیم:

 • تخصص و مهارت حقوقی بالای وکیل
 • سپردن صفر تا صد امور طلاق به وکیل
 • احساس آرامش و کاهش استرس
 • تسریع در انجام مراحل کاری پرونده
 • استفاده از راهکارهای اصولی وکیل
 • تنظیم لایحه دفاعیات توسط وکیل و ارائه آن به دادگاه
 • بالا رفتن درصد موفقیت در پرونده طلاق
 • کاهش زمان اجرایی پرونده طلاق
 • انتخاب وکیل به عنوان نماینده حقوقی
 • عدم الزام حضور در دادگاه و حضور وکیل به جای موکل
 • جلوگیری از خسارات و ضرر و زیان های احتمالی
 • ارائه ادله های محکم و قوی توسط وکیل در دادگاه
 • مشورت خواستن از وکیل طلاق
 • بهره گیری از تجربیات مفید وکیل
 • بروز بودن اطلاعات وکیل طلاق در کلیه قوانین طلاق
 • ارائه مشاوره های کاربردی و اصولی توسط وکیل
مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل خانواده در زنجان

فائزه آیت اللهی

فائزه آیت الهی

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی و دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. ایشان یکی از بهترین وکلای خانواده در زنجان می باشد و از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، مؤسسه روانشناسی نیماه تهران و مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خانواده
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127411090

آدرس: زنجان، میدان قائم، ساختمان قائم، طبقه چهارم، واحد 407


محمود برجی

محمود برجی

وکیل پایه یک دادگستری است و در حال حاضر در شهر زنجان مشغول به فعالیت در کلیه دعاوی های ملکی، ثبتی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره می باشد. ایشان تخصص بسیار خوبی در مسائل حقوقی دارد و بهترین مشاوره ها را به موکلینش ارائه می دهد و به آن ها راه و روش های مناسبی در جهت حل مشکلشان می کند. آقای محمود برجی به عنوان بهترین وکیل در زنجان فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پردیس، طبقه دوم، پلاک 237، واحد 4


سمیه رضایی

سمیه رضایی

وکیل پایه یک دادگستری در استان زنجان می باشد و در این شهر به فعالیت های تخصصی و حرفه ای وکالت می پردازد. ایشان به عنوان بهترین وکیل طلاق در زنجان شناخته شده است و موکلینش ارتباط خیلی خوبی را با او برقرار می کنند. خانم سمیه رضایی جایگاه بسیار خوبی را در بین مردم داشته و موجب اعتماد آنان نیز شده است.

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، بن بست دارایی، ساختمان اشکان، طبقه۲


جواد شعوری

جواد شعوری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر زنجان همچنان مشغول به فعالیت در زمینه های طلاق، ملکی، کیفری، خانواده، تجاری و غیره می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل طلاق در زنجان مشغول به کار است و روش های بسیار خوبی را در جهت کمک به مردم برای حل مشکل حقوقی شان ارائه می دهد. آقای جواد شعوری دارای بیان بسیار خوب می باشد و در دادگاه دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، روبروی کوچه پرستار

هزینه وکیل طلاق در زنجان در سال 1401

هر وکیل طلاق در زنجان، بابت ارائه انجام خدمات و بر عهده گرفتن پرونده های طلاق، حق الوکاله ای را اخذ می کند. میزان حق الوکاله در قرارداد فی مابین بین وکیل و موکل به صورت شفاف و واضح نوشته شده است و موکل موظف است تا طبق قرارداد، آن را به وکیلش پرداخت کند. هزینه حق الوکاله وکیل، ثابت نمی باشد و متغیر است و  عواملی وجود دارد که وکلا برای تعیین نرخ پرونده های وکالتی خود به کار می برند. این عوامل که در تعیین افزایش یا کاهش حق الوکاله دخیل است مواردی است مانند سختی انجام کار، میزان زمان مورد استفاده در پرونده و موضوع پرونده که در میزان هزینه وکیل تاثیر گذار خواهد بود. در واقع هرچقدر که پرونده طلاق پیچیده تر و سخت تر باشد، میزان هزینه آن هم بیشتر خواهد بود.

در برخی مواقع هم میزان تجربه، سابقه و محبوبیت یا معروفیت یک وکیل طلاق در میزان هزینه او تاثیر خواهد گذاشت. به عنوان مثال وکیلی که سالهای زیادی در زنجان مشغول به کار بوده است و تجربیات بسیار خوبی در کلیه پرونده های طلاق دارد، قطعا نسبت به وکیلی که تازه کار است هزینه بیشتری خواهد داشت. پس بهتر است در هنگام انتخاب و اخذ وکیل، به میزان سوابق وکیل تان هم دقت داشته باشید.

سعی کنید که وکیل طلاق را براساس بودجه ای که تعیین کرده اید انتخاب کنید. دلیلی وجود ندارد که حتما وکیلی را انتخاب کنید که نتوانید از پس هزینه های آن برآیید.

معمولا و در نهایت میزان حق الوکاله وکیل، به صورت توافقی بین وکیل و موکل انجام می پذیرد و سپس قرارداد منعقد خواهد شد. توصیه می شود که همه چیز به طور شفاف و واضح در قرارداد ذکر شود، خصوصا میزان حق الوکاله ای که بابت انجام کاری که وکیل قرار است انجام دهد در قرارداد ذکر شود.

برای اطلاع از حق الوکاله وکلا، معمولا وکیل جلسه مشاوره ای را برگزار کرده و با بررسی و مطالعه دقیق پرونده طلاق، میزان حق الوکاله خود را در آن جلسه، به مراجعه کننده بازگو می کند. در این شرایط مراجعه کننده می تواند تصمیم بگیرد که آیا توانایی اخذ این وکیل را با توجه به بودجه اش دارد یا خیر.

شرایط انتخاب وکیل طلاق در زنجان

زمانی که زوجین با مشکلات خانوادگی روبرو می شوند و یا تصمیم قطعی خود را برای طلاق می گیرند، تنها فکر و دغدغه ذهنی شان، اخذ بهترین وکیل طلاق در زنجان می باشد. برای انتخاب یک وکیل خبره و حاذق در امر طلاق، شرایطی وجود دارد که بهتر است این شرایط را در نظر گرفته تا وکیل کاربلد را از وکیل ناکاربلد تشخیص داد.

توصیه می شود که به این شرایط دقت داشته باشید تا از همان ابتدا با انتخاب یک وکیل ناکاربلد به دردسر نیفتید و دچار انتخابی اشتباه نشوید. زیرا یک انتخاب اشتباه، سبب می شود تا پرونده طلاق با شکست مواجه شده و دچار خسارات و ضرر زیان هایی هم در این راستا شوید. بنابراین در ادامه به شرایط بهترین وکیل طلاق در زنجان می پردازیم:

 • در هنگام انتخاب بهترین وکیل طلاق در زنجان، تحقیق و بررسی های لازمه را انجام دهید. یا اینکه می توان تحقیقات را از اطرافیان و یا دوستانی که قبلا سابقه مراجعه به وکیل طلاق را داشته اند، انجام دهید. همچنین می توان با مراجعه به موسسات حقوقی معتبری که در شهر زنجان وجود دارد در مورد وکلایی که در آنجا مشغول به کار هستند را، با توجه به سوابق و تجربه کاری شان انتخاب کنید. راه دیگر، مراجعه به صفحات مجازی وکلا یا سایت های شخصی وکلا در زنجان می باشد که با مطالعه دقیق در سایت ها و نظرات یا دیدگاه های مردم، می توان به نتایج خوبی رسید.
 • در هنگام انتخاب وکیل، به تخصص و مهارت کاری او دقت داشته باشید. معمولا برخی وکلا در بعضی از دعاوی ها تخصص خوبی دارند نه در همه ی دعاوی ها، بنابراین وکیلی را برای پرونده طلاق خود انتخاب کنید که در زمینه طلاق تخصص داشته و حوزه اصلی و وکالتی او، طلاق باشد.
 • مجوز و مدارک وکیل طلاقی که انتخاب کردید را بررسی کنید و از معتبر بودن مدرک و یا مجوزش اطمینان پیدا کنید.
 • اگر خانم یا آقا بودن وکیل انتخابی تان برایتان مهم است، از همان ابتدا باید به این موضوع دقت داشته باشید تا در ادامه مسیر دچار مشکل نشوید زیرا در پرونده های طلاق، بیان جزییات زندگی شخصی به وکیل مهم می باشد، بنابراین وکیلی را باید انتخاب کرد که بتوان با او احساس راحتی داشت و به راحتی مسائل خانوادگی را با او درمیان گذاشت و از بیان آن ها واهمه نداشت.
 • بعد از انتخاب وکیل مورد نظر طلاق خود، یک جلسه مشاوره با او داشته و در مورد میزان حق الوکاله، شرایط پرونده، شرایط کاری و موقعیت فعلی خود صحبت کنید و در نهایت انتخاب نهایی خود را برای اخذ وکیل طلاق انجام دهید.
 • وکیل طلاقی را انتخاب کنید که بیان بسیار خوبی داشته باشد زیرا کلمات دارای بیشترین قدرت بوده، خصوصا در شغل وکالت که میزان قدرت و نفوذ کلامی در آن مهم می باشد، بنابراین وکیلی در حرفه کاری اش موفق است که در دادگاه بتواند با قدرت کلمات و بیان خود، از موکلش دفاع کند و پرونده را با موفقیت به پیش ببرد.
 • وکیل طلاق باید صبر و تحمل بالایی داشته باشد زیرا در کار وکالت خصوصا حوزه طلاق، پرونده ها زمانبر شده و  زمان طولانی را به خودش اختصاص می دهد، بنابراین وکیل موظف است که تا انتهای پرونده در کنار موکلش باشد و با صبوری، پرونده را به پیش ببرد و از حق و حقوق موکلش در دادگاه دفاع کند.
 • یکی دیگر از ویژگی های وکیل طلاق، خوشرویی و خلق خوب او می باشد زیرا معمولا افرادی که درگیر مشکلات خانوادگی هستند، دارای شرایط روحی بدی می باشند، بنابراین وکیل باید در این شرایط حامی و پشتیبان موکلش بوده و از لحاظ روحی به او کمک کند.

کلام آخر

پرونده طلاق، از حساس ترین و مهم ترین پرونده های خانواده می باشد و اخذ وکیل طلاق، مزایای بسیار زیادی را در پی خواهد داشت. بسیاری از پرونده های خانواده خصوصا طلاق، با اخذ بهترین وکیل طلاق، با موفقیت همراه بوده است و در نهایت رای دادگاه به نفع موکل تمام شده و حق و حقوق، به او بازگردانده شده است.

دلیل موفقیت اکثر پرونده های طلاق، دانش و تخصص وکیل می باشد. او به همه ی قوانین حقوقی آگاه است و با بهره گیری از دانش حقوقی خود، بهترین راهکارها را به موکلش ارائه می دهد تا بتواند به او در پیش بردن پرونده طلاقش، کمک کرده باشد. همچنین تجربه کاری او در روند اجرایی طلاق، تاثیر بسزایی خواهد داشت.

توصیه می شود که از همان ابتدا کلیه پرونده طلاق را به وکیل بسپارید زیرا هیچ وکیلی حاضر نیست تا پرونده ای را که تا اواسط کار پیش رفته است یا در اختیار وکیل دیگری بوده است را تقبل کند. پس انتخاب یک وکیل در پروسه طلاق بسیار اهمیت دارد که به میزان اهمیت آن در مقاله پرداخته ایم.

4/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا