وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله می خواهیم به بررسی راهکارها و روش های رسیدگی به طلاق و همچنین معرفی ده تا از بهترین وکیل طلاق در همدان بپردازیم. در واقع تشکیل زندگی مشترک، نتیجه ی علاقه و پیوندی عاطفی می باشد که باعث می شود تا دو نفر از زندگی خود رضایت کافی داشته باشند تا جایی که خوشبختی را در زندگی خود احساس کنند. اما گاهی، اختلافات در زندگی ریشه دوانده و سبب می شود تا زوجین به جای ادامه زندگی، تصمیم به طلاق و جدایی بگیرند. شاید گاهی طلاق باعث نجات یک زندگی شود اما به طور کلی، وکیل طلاق موظف است تا زوجینی را که به قصد طلاق به او مراجعه داشته اند، سعی در ایجاد رابطه مسالمت آمیز و پیش بردن به سوی رابطه پایدار و ادامه زندگی کند. اما گاهی هم اجبار به ادامه زندگی مشترک، باعث اختلافات جدی بیشتری در زندگی خواهد شد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل طلاق در همدان

طلاق یک راه جدایی میان زوجین است و وکیل طلاق شخصی است که این مسیر جدایی را برای موکل خود آسانتر کرده و با استفاده از روش ها و قانون های حقوقی، بهترین راهکار ها و روش ها را برای آن ها در نظر می گیرد. وکیل طلاق جدیدترین قانون های طلاق و مراحل اصولی دادگاه را به خوبی می داند و به تمامی این موارد، آگاهی کامل دارد زیرا تجربه زیادی در این زمینه داشته و به صورت کاملا حرفه ای اقدام کرده و می تواند راهگشای موکلینش باشد. از زمانی که وکیل طلاق پرونده طلاق را برعهده می گیرد، نسبت به آن تعهد داشته و از زمان طرح دادخواست و پیگیری تمامی امور پرونده تا زمان صادر شدن حکم قطعی دادگاه، با موکلش همراه می شود و اجرای آن را قبول می نماید. یکی از اهداف وکیل طلاق این است که پرونده را با موفقیت در دادگاه همراه کند و حق و حقوقی که از جانب موکلش تضییع شده است را به او بازگرداند.

موضوع طلاق، مساله ای زمانبر است و ممکن است دارای مسیری خسته کننده برای زوجین باشد. بنابراین با اقدام و مشورت با یک وکیل طلاق مجرب، امکان کوتاه تر شدن این مسیر امکان پذیر می شود.

وکیل طلاق درهمدان چه وظایفی دارد

وکیل طلاق در مواجهه با پرونده طلاق زوجین، وظایفی را بر عهده دارد. که به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

 • کلیه امور مربوط به جدایی و طلاق زوجینی که دیگر قادر به ادامه زندگی نمی باشند را برعهده دارد
 • عواملی که باید قبل از ثبت طلاق و درخواست طلاق، زوجین از آن مطلع باشند را به آن ها بازگو می کند
 • آگاه کردن زوجین در رابطه با مباحث حقوقی طلاق و حقوق هر دو نفر برای طلاق که شامل مهریه، نفقه و حضانت فرزند می شود
 • وکیل با در اختیار گرفتن پرونده طلاق و سپردن وکالت موکلش، تعهد این را دارد که بدون هدر دادن وقت و به طور آگاهانه، پروسه طلاق را انجام دهد

وکیل طلاق درهمدان چه وظایفی دارد

میثم کاظمی ویژه

میثم کاظمی

وکیل پایه یک دادگستری در همدان است و در حوزه های مختلف حقوقی مانند طلاق، کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی و غیره مشغول به کار می باشد. ایشان با سعی و کوشش خود توانسته است تا به عنوان بهترین وکیل طلاق شناخته شود. آقای میثم کاظمی ویژه مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مراجعه کنندگانش برگزار می کند و راهکار های بسیار خوبی در زمینه های مختلف حقوقی ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس  : 09182110113

آدرس: همدان، برج سعیدیه، طبقه 8، واحد804

مریم عاشری

مریم عاشری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به کار است. ایشان تسلط و تمرکز بر قوانین حقوقی را دارد و توانسته است تا اعتماد مردم در زمینه های مختلف وکالتی را جلب کند. خانم مریم عاشری به عنوان بهترین وکیل طلاق در همدان شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مراجعین خود می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • 6 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09198158894

آدرس: همدان، جنب دادگستری

علی قائم مقام

علی قائم مقام

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر همدان مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. آقای علی قائم مقام دارای سوابق و تجربه بسیار بالایی است و همواره در تلاش است تا بتواند در دادگاه از موکلینش دفاعیات خوبی را به عمل آورد و موجب جلب رضایت در آنان شود . ایشان به مدت 12 سال در دانشگاه شهر همدان سابقه تدریس داشته است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • 14 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09188138296

آدرس: همدان، برج زاگرس، طبقه 8،  واحد 805

علی اسدی حبیب

علی اسدی حبیب

وکیل پایه یک دادگستری در همدان می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در همدان، همچنان مشغول به فعالیت می باشد. ایشان به عنوان وکیلی با صداقت و امانت دار در بین مراجعه کنندگانش معرفی شده است و همواره در تلاش است تا رضایت موکلینش را جلب کند و پرونده های آنان را با موفقیت در دادگاه به پیش ببرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:  09188114877

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، ابتدای کوچه دادگستری، مقابل اداره پست، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد۳

وحید جلائی

وحید جلائی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان می باشد و دارای سوابق بسیار بالایی در حوزه وکالتی است و بیانی شیوا و قدرت بیان بالایی دارد و موفق شده است تا در دادگاه پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت برساند. آقای وحید جلائی در دعاوی های مختلفی مانند طلاق، کیفری، مالی، خانوادگی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد و یکی از مهم ترین اهدافش رضایت موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • دکتری حقوق عمومی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188185624

آدرس: همدان، میدان جهاد، ابتدای جهان نما، نرسیده به هلال احمر، ساختمان ایران مهر، طبقه ۶، واحد ۲۴

مهدی نظری

مهدی نظری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان همچنان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان در تلاش است تا با ارائه مشاوره های حقوقی، راهکارهای خوبی را به موکلین و مراجعه کنندگانش ارائه دهد. آقای مهدی نظری در زمینه دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، تجاری، مالی و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 2 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالتی
 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس  : ۰۹۱۲۰۱۳۰۵۱۵

آدرس: همدان، ابتدای خیابان خواجه رشید، پاساژ خواجه رشید طبقه اول، دفتر وکالت جواد ص

بهرنگ زرندی

بهرنگ زرندی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به کار است. ایشان دارای گواهینامه تایید صلاحیت از معاونت حقوقی ریاست جمهوری را برعهده دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در همدان شناخته شده است و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع گردیده است. آقای بهرنگ زرندی به عنوان عضوی از کمیته حقوقی مدیران شهرداری های کلانشهرهای کشور در حال فعالیت می باشد و همچنین در زمینه دعاوی های مختلف هم در حال فعالیت در این شهر است.

تخصص و مهارت:

 • دکترا حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو اصلی کمیسیون معاملات عمده شهرداری در همدان
 • رییس کمیته حقوقی مرکز مطالعات شورای اسلامی در شهر همدان
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

شماره تماس  : 09183149800

آدرس: همدان، صالح آباد، روبروی مسجد جامع

حسن قربانی

حسن قربانی

وکیل پایه یک دادگستری در همدان است و با تلاش و کوشش خود توانسته است تا سابقه درخشانی را در زمینه فعالیت حقوقی داشته باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل طلاق در همدان مشغول به فعالیت است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09181118183

آدرس: همدان ،خیابان بوعلی (سیزده خانه)، کوچه شهید لعلی ، بن بست فقیهی ، پلاک ۲۱ ، طبقه همکف

افسانه مرادی

افسانه مرادی

وکیل پایه یک دادگستری شهر همدان می باشد و  به خوبی در دادگاه از موکلینش دفاع کرده و لایحه دفاعیات بسیار خوبی را مطرح می کند و همواره در تلاش است تا پرونده های موکلینش را با موفقیت به ثبت برساند. ایشان در دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری و ثبتی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124126610

آدرس: همدان، صالح آباد، ابتدای خیبان شهید بهشتی، جنب شیرینی سرای ولیعهد

ستار عزیزی

ستار عزیزی

وکیل پایه یک دادگستری در همدان است و  به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا در شهر همدان فعالیت داشته است و به عنوان بهترین وکیل طلاق در همدان شناخته شده است. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، خانواده، طلاق، ملکی، کیفری، مالی و غیره دارای سابقه و تجربه بسیار بالایی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09188317318

آدرس: همدان، دانشگاه بوعلی سینا، دانشکده ادبیات و علوم انسانی

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین خانواده در همدان

ویژگی های مهمی که یک وکیل طلاق در همدان باید داشته باشد

 1. تسلط و تمرکز کافی به امور خانواده و قوانین طلاق
 2.  تجربه و سوابق بالایی در پرونده های طلاق و خانوادگی داشته باشد
 3. تجزیه و تحلیل اطلاعات برای حل پرونده های طلاق را داشته باشد
 4. با شعبات دادگاه و شرایط محیطی آنجا، آگاه باشد
 5. منظم و وقت شناس باشد
 6. پیگیر و با پشتکار باشد زیرا پرونده های طلاق باید به موقع انجام شده و نیاز به پیگیری های مداوم و مستمر می باشد

مزایای اخذ وکیل طلاق

اخذ وکیل طلاق دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

 1. نیازی به حضور زوجین در هنگام مراحل طلاق و پروسه آن نیست زیرا وکیل مانند یک نماینده برای موکل عمل می کند و بدون حضور موکل می تواند به تنهایی تمامی مراحل طلاق را انجام دهد
 2. صرفه جویی در هزینه و زمان
 3. عدم حضور زوجین در هرکدام از مراحل دادگاه (در صورت وکالت دادن به وکیل)
 4. بالا رفتن درصد موفقیت پرونده و جاری شدن صیغه طلاق
 5. گرفتن حق و حقوق تضییع شده

نکات مهم در مورد وکالت و حق طلاق

 • اگر که زن حق طلاق از همسرش را داشته باشد، برای امور مربوط به طلاق، باید به وکیل دادگستری مراجعه کند زیرا از لحاظ قانونی اجرای وکالت نامه بدون حضور داشتن وکیل دادگستری وجود ندارد.
 • اگز زوجین در خارج از کشور باشند و بخواهند از همدیگر جدا شوند، باید به سفارت یا کنسولگری مراجعه کنند و وکالت به طلاق را به هرکسی که تمایل دارد واگذار نمایند
 • در صورت عدم حضور مرد در دفترخانه برای جاری شدن صیغه طلاق، این صیغه اجرا نخواهد شد و نمی توان او را وادار به انجام این کار کرد
 • در موضوع حق طلاق، حدود اختیارات باید تعیین شود. یعنی که مرد در وکالت خود قید می کند که اجرای طلاق در قبال بخشیدن بخشی از مهریه باشد یا تمام مهریه باشد.
 • در صورتی که مرد به زن حق طلاق را بدهد، مرد باید در وکالت نامه (حق توکیل به غیر) را ذکر کند یعنی زن بدون نیاز و حضور مرد، اقدام به جدا شدن نماید زیرا در غیر اینصورت زن با عدم اختیار و بی ارزشی وکالت نامه مواجه می شود.
 • اگر که زن حق طلاق را داشته باشد، برای امر طلاق باید به وکیل دادگستری مراجعه کرده و مراحل قانونی را برای طلاق سپری کند زیرا از لحاظ قانونی، اجرای وکالت نامه بدون حضور وکیل امکان پذیر نمی باشد.

نکات مهم در مورد وکالت و حق طلاق

کلام آخر

حضور وکیل طلاق در هنگام تصمیم برای طلاق زوجین تاثیر بسیار زیادی به همراه دارد. وکیل طلاق با بهره گیری از دانش و تجربیات خود در زمینه ی قوانین وکالتی طلاق می تواند به زوجین کمک بسیار زیادی کند و پروسه طلاق را که زمانبر است، در مدت زمان محدودی به انجام برساند. در پروسه طلاق، نیاز است تا مراحلی اصولی به درستی انجام شود تا در نهایت حکم طلاق جاری شده و حق تضییع شده را به موکلش بازگرداند.

نکته ای که مهم است این است که بهتر است در انتخاب وکیل طلاق، حساسیت زیادی را داشته باشید، زیرا وکیلی که ناکاربلد و بی تجربه باشد، علاوه بر اینکه باعث تلف شدن وقت شما می شود، باعث می شود تا دچار ضرر و زیان شده و مدت زمان این پروسه به طول بی انجامد، بنابراین با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر و سایت های حقوقی معتبری که در این زمینه فعالیت دارند می توان وکیل طلاق موردنظر خود را انتخاب کرد.

سایت وکیل از ما در این مقاله، به بررسی نکات مهمی در مورد موضوع طلاق و معرفی بهترین وکیل طلاق در همدان می پردازد که به سرعت و بدون در نظر گرفتن وقت، بتوانید وکیل خود را انتخاب نمایید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا