وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در همدان ⚖️【آپدیت 1403】

یکی از شاخه های مهم حقوقی، که در دادگاه ها مطرح است دعاوی خانواده نام دارد.  برخی از وکلا به صورت تخصصی در این دعاوی مشغول به کار هستند که به آن ها وکیل خانواده گفته می شود. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بهترین وکیل خانواده در همدان بپردازیم. در واقع وکلایی را معرفی می کنیم که در کار و حرفه ی خود متبحر هستند و سالهای زیادی در همدان مشغول به فعالیت های حقوقی می باشند، به طوریکه جزو بهترین وکیل در همدان محسوب و شناخته شده اند.

وکیل خانواده یا خانوادگی، به موضوعات مربوط به روابط خانوادگی می پردازد و با ارائه مشاوره به زوجین و افرادی که دچار مشکلات خانوادگی می باشند، در وهله ی اول تلاش می کند تا حفظ و بقای کانون خانواده را در آن ها حفظ کند و صلح برقرار کرده و از تشدید اختلاف بین آن ها اجتناب کند، در نهایت اگر هیچ راهی برای ادامه زندگی و یا ایجاد صلح بین آن ها وجود نداشت، در آن صورت است که وکیل خانوادگی به گرفتن حق تضییع شده آن ها اقدام می کند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونه یک وکیل خانواده خوب در همدان پیدا کنم

وقتی با مشکلات خانوادگی روبرو می شویم به جستجوی بهترین وکیل خانواده در شهر خود هستیم،  زیرا اخذ یک وکیل خانواده خوب، تاثیر بسیار زیادی در کسب نتایج مطلوب در دعاوی های خانوادگی دارد و از تلف شدن وقت و ایجاد ضرر و زیان جلوگیری به عمل می آورد، بنابراین در این شرایط به دنبال راهی هستیم تا بتوانیم وکیلی را اخذ کنیم که بتوان به او اعتماد کرده و پرونده خانوادگی یا طلاق را به او بسپاریم.

در صورتی که وکیل خانواده را نشناسیم، می توانیم با جستجو در اینترنت و یا مراجعه به سایت های حقوقی معتبر که وکلا را با توجه به مهارت و تخصص شان معرفی کرده اند، این وکلا را پیدا کرده و در مورد آن ها تحقیق می کنیم. سایت وکیل از ما، تمام سعی و تلاشش بر این است که لیست بهترین وکیل خانواده در همدان یا بهترین وکلا را در هر حوزه ای، در اختیار مخاطبان قرار دهد و با ارائه اطلاعات کامل، مراجعه کنندگان را از شناخت وکلا آگاه کند.

اگر که وکیل مورد نظر خود را در سایت های حقوقی معتبر پیدا کردید، می توانید به صفحات مجازی که در اینترنت دارد مراجعه کرده و در مورد او بیشتر تحقیق کنید. این وکلا، معمولا در مورد شرایط کاری خود و میزان پرونده های موفق خود در صفحات مجازی شان صحبت می کنند. توصیه می شود که قرار ملاقات حضوری با وکیل مورد نظرتان داشته و موضوع پرونده را برای او توضیح دهید. اکثریت وکلا به جز مشاوره های حضوری، مشاوره به صورت تلفنی یا آنلاین دارند که می توان با توجه به شرایط خود، یکی از این نوع مشاوره ها را انتخاب کرد.

اگر که وکیل مورد نظر خود در موسسه حقوقی فعالیت دارد، بهتر است که قبل از مراجعه با او و عقد قرارداد، از تخصص او آگاه شده و مبلغ حق الوکاله اش را بدانید و سپس برای مشاوره و انعقاد قرارداد اقدام نمایید.

در جلسه اولیه مشاوره، تمامی موارد مهمی که از یک وکیل انتظار دارید را بررسی کنید و از توانایی، قدرت کلام، صداقت، اخلاق و تخصص او مطمعن شده سپس  پرونده خود را به او بسپارید. در نهایت پس از اینکه هزینه وکیل را پرداخت کردید و برگه وکالت نامه را دریافت کردید، تمامی امور مربوط به دعاوی خانوادگی برعهده وکیل خانوادگی تان خواهد بود.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان

وظایف یک وکیل خانواده خبره

وکیل خانواده، وظایفی را در قبال حرفه و موکل خود دارد که باید در طول فعالیت وکالتی اش، آن ها را انجام دهد.

مهم ترین وظیفه ای که وکیل خانواده دارد، دفاع از موکلش است. وکیل خانواده باید توانایی این را داشته باشد تا با تنظیم لایحه دفاعی قوی از موکلش، در دادگاه از او دفاع کند. وکیل خانواده در دفاع از موکلش، باید کلیه ابعاد پرونده را بررسی کرده و تمام تلاش خود را بکار گیرد تا حق او ضایع نشود و در نهایت پرونده با نتایج مطلوب مواجه شود.

پیگیری مستمر و مدام پرونده خانوادگی، از دیگر وظایف وکیل خانواده می باشد. وکیل خانواده موظف است تا پس از برعهده گرفتن پرونده خانوادگی، نسبت به او و روال کاری پرونده تعهد داشته و تا مرحله نهایی در کنار موکلش باشد.

به جز مباحث کاری که جزو اصلی ترین وظایف وکیل محسوب می شود، اخلاق مداری وکیل هم مهم می باشد. او موظف به حفظ اسرار موکل خود بوده است و باید از تبانی کردن با طرف مقابل پرونده، خودداری کند. تمامی این موارد باعث می شود تا اعتماد داشتن به وکیل خانواده بیشتر شده و پرونده های خانوادگی بیشتری به او واگذار گردد، در غیر اینصورت است که موکل قادر است تا بخاطر عدم وظایف وکیل و تخلف از او، اقدام به شکایت کند.

وظایف یک وکیل خانواده خبره

بهرنگ زرندی

بهرنگ زرندی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان مشاور حقوقی شهردار همدان می باشد و همچنین به عنوان مدیر حقوقی برای امور قراردادهای کل شهرداری همدان فعالیت داشته است. آقای بهرنگ زرندی دارای سابقه درخشان وکالتی است و به عنوان بهترین وکیل خانواده در همدان مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکترا حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای گواهینامه تایید صلاحیت از معاونت حقوقی ریاست جمهوری
 • عضو اصلی کمیسیون معاملات عمده شهرداری در همدان
 • عضو کمیته حقوقی مدیران شهرداری های کلانشهرهای کشور
 • رییس کمیته حقوقی مرکز مطالعات شورای اسلامی در شهر همدان
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

شماره تماس  : 09183149800

آدرس: همدان، صالح آباد، روبروی مسجد جامع

ستار عزیزی

ستار عزیزی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان است و دارای سابقه وکالتی درخشانی می باشد و تجربه بسیار زیادی در حوزه های مختلف حقوقی دارد. ایشان در دعاوی های مختلفی مانند خانواده، طلاق، ملکی، کیفری، مالی و غیره فعالیت دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد و توانسته است تا اعتماد و اطمینان آنان را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا
 • کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09188317318

آدرس: همدان، دانشگاه بوعلی سینا، دانشکده ادبیات و علوم انسانی

علی قائم مقام

علی قائم مقام

وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان است و دارای سابقه بسیار بالای وکالتی هم می باشد. ایشان سوابق طولانی مدت در شرکت های معتبری مانند شرکت بیمه آسیا را برعهده داشته است و در زمینه دعوای های خانوادگی، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • 14 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مدرس دانشگاه به مدت 12 سال
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09188138296

آدرس: همدان، برج زاگرس، طبقه 8،  واحد 805

میثم کاظمی ویژه

میثم کاظمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان می باشد و سالیان زیادی است که در این حرفه مشغول به فعالیت است. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، طلاق، تجاری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت است و به دلیل سابقه خوبی که دارد به عنوان بهترین وکیل خانواده در همدان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس  : 09182110113

آدرس: همدان، برج سعیدیه، طبقه 8، واحد804

حسن قربانی

حسن قربانی

وکیل پایه یک دادگستری در همدان است و در حوزه های مختلف وکالتی مانند خانوادگی، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره در این شهر مشغول به فعالیت می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانواده در همدان معرفی شده است و موفق شده است تا با کار و فعالیت حرفه ای خود، رضایت مردم و موکلینش را به خود جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09181118183

آدرس: همدان ،خیابان بوعلی (سیزده خانه)، کوچه شهید لعلی ، بن بست فقیهی ، پلاک ۲۱ ، طبقه همکف

فائزه حسنلو

فائزه حسنلو

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانواده در همدان شناخته شده است و توانسته است تا ده ها پرونده موفق را در کارنامه حقوقی خود به ثبت برساند. خانم فائزه حسنلو مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است و با برگزاری مشاوره های تخصصی خود، توانسته است تا به مردم همدان کمک زیادی در زمینه های حقوقی داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188101446

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان پردیس 5، طبقه 2

مهدی نظری

مهدی نظری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر همدان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان با سعی و کوشش خود توانسته است تا بهترین راهکارها را در مشاوره های حقوقی اش به مردم ارائه دهد. آقای مهدی نظری با صداقتی که در حوزه کاری خود دارد، تلاش کرده است تا اعتماد و اطمینان مردم را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • 2 سال سابقه کار وکالتی
 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس  : ۰۹۱۲۰۱۳۰۵۱۵

آدرس: همدان، ابتدای خیابان خواجه رشید، پاساژ خواجه رشید طبقه اول، دفتر وکالت جواد صاحبی

حسین آراسته

حسین آراسته

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت های حقوقی در زمینه های خانوادگی، کیفری، ملکی، طلاق، ثبتی و غیره دارد. آقای حسین آراسته به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک مهر اقتصاد فعالیت داشته است و به دلیل سابقه  درخشانی که در امور وکالتی داشته، به عنوان بهترین وکیل خانواده در همدان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۱۲۰۷۷۹

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، طبقه سوم، واحد ۲۹

فریدون طاهری

فریدون طاهری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان همچنان مشغول به کار است. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک مهر اقتصاد و موسسه کوثر فعالیت داشته است و به عنوان بهترین وکیل خانواده در همدان معرفی شده است. آقای فریدون طاهری در حوزه های مختلف وکالتی مانند خانوادگی، کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، ظلاق و غیره فعالیت دارد و تخصص و مهارت بالایی هم در اکثریت پرونده های حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09189139918

افسانه مرادی

افسانه مرادی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و  همچنان در شهر همدان مشغول به فعالیت های حقوقی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانواده در همدان تخصص و مهارت زیادی دارد و یکی از اهدافش این است تا از موکلینش در دادگاه دفاع کرده و پرونده های موکلین را با موفقیت همراه کند. خانم افسانه مرادی برلیان هیمشه در تلاش است تا موکلینش را راضی نگه دارد و پرونده هایی را که برعهده گرفته است را با موفقیت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124126610

آدرس: همدان، صالح آباد، ابتدای خیبان شهید بهشتی، جنب شیرینی سرای ولیعهد

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در همدان

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در همدان

مهم ترین دعاوی های خانواده

 • حضانت:

حضانت یکی از مواردی است که در دعاوی خانوادگی زیاد به آن پرداخته می شود. وقتی که حضانت طفل به عهده یکی از والدین باشد، هیچ کدام از والدین نمی توانند از حضانت فرزند خود خودداری کنند و در صورتیکه امتناع صورت گیرد، باید از وکیل خانوادگی مشورت و کمک گرفته شود.

 •  نفقه:

نفقه زن جزو مواردی است که حتی اگر زن ثروتمند هم باشد حق دارد که آن را طلب کند، زیرا حق قانونی او می باشد. زن حتی علاوه بر نفقه در حال حاضر خود، نفقه گذشته را هم می تواند مطالبه کند.

 •  مهریه:

یکی از شایع ترین موضوعات دعاوی خانواده، مربوط به مهریه می باشد. طبق قوانینی که در قانون مدنی حاکم است، مرد می تواند قسمتی از مهریه و یا تمام آن را به صورت اقساطی به زن پرداخت کند.

مهم ترین دعاوی های خانواده

کلام آخر

انتخاب درست وکیل خانواده در دعاوی خانواده، جزو مهم ترین مسائل مهمی است که باید به درستی انجام پذیرد. وکیل خانواده اگر که دارای تجربه و مهارت بسیار بالایی باشد، می تواند در مدت زمان کمتری و سپس با بهره گیری از دانش خود به موکلینش کمک کرده و پرونده را در جهت مثبتی به پیش ببرد.

 برخی از پرونده های خانوادگی، ممکن است زمانبر شده و در این شرایط وکیلی را که از قبل انتخاب کردید باید صبر و تحمل بالایی داشته باشد، تا بتواند با آرامش مسائل را تجزیه و تحلیل کرده و تا اجرای حکم در کنار موکلش بوده باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا