وکلا

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز پرداخته ایم که تمامی این وکلا، دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی هستند و موجب اعتماد و اطمینان مردم هم نیز می باشند. وصول مطالبات به معنای پس گیری معوقه طلب بدهکاران می باشد که می توان براساس مدارک و اسنادی که وجود دارد، اقدامات لازمه را انجام دهید. در واقع اسنادی مانند چک و سفته به پول نقد بخشی از فرآیند وصول مطالبات محسوب می شود. وصول مطالبات مالی است که با جنبه های حقوقی همراه است و باید به صورت دو جانبه در قالب توافق نامه انجام گیرد که می تواند در قالب قرارداد یا توافقات شفاهی باشد.

در چنین شرایطی نیاز به بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز الزام می شود تا بتواند با دانش و آگاهی که در زمینه های حقوقی و وصول مطالبات دارد بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد و مشاوره های تخصصی را ارائه دهد.

نکته ای که وجود دارد این است که در انتخاب وکیل خود، دقت لازم را داشته تا وکیلی را انتخاب نمایید که بهترین مشاوره و خدمات را به شما ارائه دهد و صرفا به دلیل منافع مالی خود، پرونده وکالتی را به عهده نگیرد.

بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز کیست؟

بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز به کسی گفته می شود که به تمامی اصول و قوانین حقوقی تسلط کامل دارد و تحصیلات حقوقی خود را به صورت تخصصی گذرانده است. یک وکیل خبره با بررسی و پیگیری های لازمه تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده های حقوقی می کند تا بتواند بهترین نتایج را حاصل نماید. همچنین تسلط کلامی او در هنگام دفاعیات در دادگاه و در مقابل قاضی، سبب می شود تا به نفع موکلش عمل نماید و پرونده را با موفقیت همراه سازد به همین دلیل است که حضور یک وکیل در کلیه پرونده های حقوقی موجب می شود تا بهترین خدمات به موکل ارائه داده شود و وکیل به دلیل دانش حقوقی که دارد می تواند راهکارهای تخصصی را ارائه نماید و پرونده را در مسیر رشد و پیشرفت به پیش ببرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز کلیک کنید

سحر ایزدی

بهترین وکیل طلاق در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و مشاور حقوقی. ایشان بهترین خدمات وکالای را به موکلین ارائه می دهند و همین موضوع باعث رضایت موکلین در حوزه های مختلف وکالتی شده است. فارغ التحصیل از دانشگاه اصفهان و دارای دکتری حقوق بین الملل. قبول وکالت در دعاوی خانواده،حقوقی و کیفری
متخصص در پرونده های تصادف

شماره تماس: 09171249610

آدرس: شیراز، رحمت اباد، روبروی بیمارستان فرهمندفر


مهدی شیروانی

آقای شیروانی
جناب آقای مهدی شیروانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شیراز می باشد. ایشان دارای 20 سال سابقه کار قضایی می باشد و مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره را می پذیرد.

سوابق خدمت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • 20 سال سابقه کار قضایی
 • خدمت در دادسرای نظام
 • مشاور حقوقی شهرداری شیراز
 • مشاور حقوقی دانشگاه it شیراز
 • مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره
 •  مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی….

شماره تماس: 09173033449

آدرس: شیراز، میدان شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد 51


  فاطمه بیات فارس

فاطمه بیات

وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا و کارنامه کاری درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است و دارای فن بیان بالا و تسلط کلامی خوب می باشد. ایشان مفید ترین خدمات حقوقی را در اختیار مردم قرار می دهد و جهت جلب رضایت مردم تلاش خود را می کند.

تخصص و مهارت:

 •  12 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۰۵۷۷۶۱

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش حکیمی شرقی، طبقه فوقانی، چرم چنته، طبقه اول


سید روح اله معزی

روح اله معزی

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد و  به عنوان عضو کانون وکلا دادگستری در استان فارس مشغول فعالیت دارد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی تخصص و مهارت بالایی دارد و در زمینه دعاوی وصول مطالبات، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، حقوقی و غیره فعالیت دارد و حرفه ای ترین مشاوره ها را نیز ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه سوم، واحد 35


 امین کاظمی ابنوی

امین کاظمی ابنوی

وکیل پایه یک دادگستری است و سوابق کاری بالا و درخشانی دارد. ایشان تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود کرده و مشاوره های تخصصی حقوقی را به آن ها ارائه می دهد. آقای امین کاظمی ابنوی

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، چهارراه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه دوم، واحد 3 (طبقه فوقانی لوازم خانگی تفال)


محمد حسن نوش دخت فارسی

محمدحسن نوش دخت فارسی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر شیراز به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز مشغول به کار می باشد و تسلط کلامی بالای کلامی به هنگام دفاعیات از موکلینش دارد. آقای محمد حسن نشو دخت به تمامی قوانین حقوقی تسلط کامل داشته و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم نیز ازائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، بلوار شهید رجایی، بالاتر از کوچه 32، ساختمان قائم، طبقه 2، واحد 201


 داوود بی نیاز

داوود بی نیاز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشد و در زمینه های وصول مطالبات، ملکی، ثبتی، کیفری، مالی، تجاری و غیره مشغول به کار می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز است و به کار وکالت مشغول می باشد و تمام تلاش خود را برای به سرانجام رساندن پرونده های موکلین و مراجعین خود می کند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، منطقه 1، محله صدرا، نبش کوچه یک، روبروی کتابخانه خوارزمی، طبقه دوم


فاطمه کهن

فاطمه کهن

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و مشاوره های حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی را به مردم ارائه می دهد. ایشان تخصص و مهارت بالایی در امور وکالتی دارد و در زمینه هایی مانند وصول مطالبات، کیفری، ملکی، مالی، تجاری و غیره به کار وکالت مشغول می باشد. خانم فاطمه کهن وکیلی با اخلاق است و ارتباط خوبی را با موکلین و مراجعین خود برقرار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، روبروی کوچه 1، ساختمان سیب سفید، طبقه 2


 بهمن هاشمی

بهمن هاشمی

وکیل پایه یک دادگستری شیراز است و کاربردی ترین مشاوره ها را به مردم ارائه می دهد تا در مدت زمان کوتاهی مشکلات آن ها را حل نماید. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز شناخته شده است و موجب اعتماد و اطمینان مردم نیز واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، نبش چهارراه سینما سعدی، به سمت سه راه برق، ساختمان افشار، طبقه 2، واحد 3


سجاد محمدی

سجاد محمدی

وکیل پایه یک دادگستری شیراز است و به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز مشغول به فعالیت می باشد. ایشان وکیلی با تجربه کاری است و مدیریت زمان لازم را برای حل مشکلات حقوقی مردم دارد که همین موضوع سبب می شود تا در مدت زمان کمتری به حل مشکلات مردم نیز بپردازد و موجب رضایت مردم شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

وظایف یک وکیل خوب و حرفه ای چیست؟

 • برگزاری مشاوره های حقوقی و تخصصی و راهنمایی به مراحعین و موکلین
 • مشدولیت پذیری بالا در جهت پرونده هایی که برعهده می گیرد
 • تلاش برای به نتایج مطلوب رساندن پرونده
 • بررسی و پیگیری مداوم پرونده های حقوقی
 • جمع آوری اطلاعات و داده های مفید از پرونده در جهت دفاعیات موکل در دادگاه
 • راهکارهای خلاقانه و به تسریع رساندن امور کلی پرونده
 • صداقت و برقراری ارتباط درست و صحیح با موکلین و مراجعین
 • پایخ به سوالات موکلین و مراجعین و آگاه سازی آن ها
 • خلق و خوی مناسب و اخلاق مداری بالا
 • سماجت داشتن برای پیشرفت و پیشبرد پرونده های حقوقی
 • حضور وکیل در تمامی جلسات دادگاه و دادسراها
 • اعتماد به نفس و عزت نفس بالا
 • رازداری و فاش نکردن اسرار حقوقی موکلین و مراجعین
 • ارائه راه و روش های کاربردی و مفید
 • ارائه گزارشات کاری به موکل در جهت اطلاع رسانی در جهت روال کلی کار
 • حفاظت از اسناد و مدارکی به او سپرده شده است
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز کلیک کنید

هزینه وکیل وصول مطالبات در شیراز چقدر است؟

بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز بابت امور وکالتی که انجام می دهد، حق الوکاله ای را از موکلش دریافت می کند. وکیل با بررسی پرونده، مشکلات و سختی های آن را در نظر گرفته و سپس هزینه حق الوکاله خود را به موکل یا مراجعه کننده اعلام می دارد. به طور کلی هزینه حق الوکاله وکلا، براساس عوامل های مختلف مانند سختی های پرونده یا زمانبر بودن آن تعیین می شود و هزینه ثابتی ندارد.

برخی از وکلا هم هستند که با توجه به سوابق و تجربیات کاری که دارند هزینه وکالتی خود را افزایش می دهند زیرا وکیلی که سالها در حوزه وکالتی بوده است و سابقه درخشانی را هم داشته، قطعا از تجربیات بالایی برخوردار است و مشکلات را به آسانی می تواند حل نماید از طرفی، وکلای با سابقه بیشتر مورد اعتماد مردم هستند و پرونده های بیشتری هم به آنان واگذار خواهد شد، به همین دلیل است که امکان افزایش هزینه حق الوکاله برای آن ها بیشتر خواهد بود. توصیه می شود به هنگام انتخاب وکیل، هزینه حق الوکاله ای آن ها را در نظر بگیرید و با توجه به بودجه ای که دارید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در ادامه کار، با مشکلات مواجه نشوید.


کلام آخر

یکی از مهم ترین چالش های مشترک در میان کسب و کارها، وصول مطالبات است زیرا آینده هر کسب و کاری به سرمایه و پول بستگی دارد. در واقع معاملات مالی بخش هایی جدا ناپذیر در فعالیت اقتصادی محسوب می شود و قطعا در میان توافقات دو جانبه میان طرفین شکل می گیرد. در واقع اگر فرد نتواند مطالبات را به درستی انجام دهد، ورشکستگی او حتمی می باشد بنابراین حضور یک وکیل خوب و حرفه ای در انجام کلیه امور حقوقی سبب می شود تا او بتواند پرونده های وصول مطالبات را به بهترین شکل به پیش ببرد و در پیشرفت او موثر باشد به دلیل اینکه یک وکیل حرفه ای با توجه به تجربیاتی که از پرونده های گذشته دارد و با توجه به دانش حقوقی اش، می تواند بهترین نتایج را ارائه دهد و موجب پیروزی پرونده شود. از این رو شما می توانید در انتخاب وکیل دقت لازمه را به خرج دهید زیرا در وهله اول انتخاب یک وکیل بسیار مهم است و اگر در همان مراحل اولیه انتخاب وکیل به درستی انجام نگیرد می تواند تبعات زیادی را به همراه داشته باشد. در این مقاله لیستی 10 تایی از بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز را در اختیار شما قرار داده ایم تا با تحقیقات و بررسی های لازم بتوانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا