وکلا

10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

افرادی که در شهر شیراز زندگی می کنند، پس از اینکه با مشکلات حقوقی روبرو شدند ترجیح می دهند تا از بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز کمک و راهنمایی بخواهند. اخذ یک وکیل خوب و خبره سبب می شود تا وکیل از دانش و مهارت خود استفاده کرده و براساس تجربیاتی که دارد، پرونده را به جلو پیش ببرد. نمونه پرونده های چک و مشکلات آن ها، گاهی می تواند پیچیده باشد و یک فرد عادی نمی تواند مشکلات اینچنینی را حل نماید زیرا تجربه کافی را در این زمینه ندارد. در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز پرداخته ایم.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد کلیک کنید

بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز کیست؟

بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز به کسی گفته می شود که به تمامی قوانین مربوط به چک تسلط داشته باشد و تحصیلات حقوقی بالایی داشته باشد. وکیلی مورد اعتماد و اطمینان مردم می باشد که سوابق و تخصص بالایی داشته باشد و نمونه پرونده های موفق زیادی داشته باشد. هر وکیلی که پرونده ای را برعهده می گیرد، موظف است تا تمامی مراحل کاری آن را به بهترین شکل انجام دهد و مسئولیت پذیر باشد تا پرونده در دادگاه با موفقیت همراه شود.

شناخت بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز باید با تحقیقات کامل و کافی از منابع معتبری مانند سایت ها و یا مجلات حقوقی قابل انجام است. مجله حقوقی وکیل از ما می تواند در این زمینه به شما کمک کند تا در مدت زمان کمتری وکیل مورد نظر خود را پیدا نمایید.

سحر ایزدی

بهترین وکیل طلاق در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و مشاور حقوقی. ایشان بهترین خدمات وکالای را به موکلین ارائه می دهند و همین موضوع باعث رضایت موکلین در حوزه های مختلف وکالتی شده است. فارغ التحصیل از دانشگاه اصفهان و دارای دکتری حقوق بین الملل. قبول وکالت در دعاوی خانواده،حقوقی و کیفری
متخصص در پرونده های تصادف

شماره تماس: 09171249610

آدرس: شیراز، رحمت اباد، روبروی بیمارستان فرهمندفر


مهدی شیروانی

آقای شیروانی
جناب آقای مهدی شیروانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شیراز می باشد. ایشان دارای 20 سال سابقه کار قضایی می باشد و مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره را می پذیرد.

سوابق خدمت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • 20 سال سابقه کار قضایی
 • خدمت در دادسرای نظام
 • مشاور حقوقی شهرداری شیراز
 • مشاور حقوقی دانشگاه it شیراز
 • مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره
 •  مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی….

شماره تماس: 09173033449

آدرس: شیراز، میدان شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد 51


امین پور طهماسبی فرد

امین پور طهماسبی فرد

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و در زمینه های ملکی، چک، کیفری، خانواده، تجاری و غیره مشغول به فعالیت تخصصی می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، معالی آباد، بلوار دکتر شریعتی، بن بست 5 س کلاسیک، طبقه 4، واحد 7


محمد حسن نوش دخت فارسی

محمدحسن نوش دخت فارسی

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد. ایشان وکیلی با تسلط کاری بالا می باشد و دارای سوابق درخشان وکالتی نیز می باشد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به صورت کاملا تخصصی برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، بلوار شهید رجایی، بالاتر از کوچه 32، ساختمان قائم، طبقه 2، واحد 201


ابراهیم احمدی

ابراهیم احمدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر شیراز مشغول به فعالیت می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بسیار بالا است و به عنوان یکی از بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز مشغول به فعالیت است و نمونه پرونده های موفق زیادی را دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 5، ساختمان سورنا


فاطمه کهن

فاطمه کهن

وکیل پایه یک دادگستری است و مشاور حقوقی در شهر شیراز را به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می کند و راهکار های بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، روبروی کوچه 1، ساختمان سیب سفید، طبقه 2


سهیلا فخری

سهیلا فخری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز است. ایشان وکیلی متخصص در کلیه دعاوی حقوقی است و مورد اعتماد مردم واقع شده است. ایشان بهترین خدمات حقوقی را در اختیار مردم شیراز قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، گودگری، بعد از بیمارستان فرهمندفر، ساختمان سام، طبقه 6


امین قویدل

امین قویدل

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز شناخته شده است. ایشان وکیلی با تخصص و سابقه کاری بالا است و مهارت بالایی در زمینه های مختلف حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کاری وکالتی
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173140500

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، مقابل اداره مالیاتی، نبش کوچه 8، طبقه 2


محمد مهدی رئیس زاده

محمد مهدی رئیس زاده

وکیل پایه یک دادگستری و با سابقه کاری بالا می باشد. ایشان وکیلی حرفه ای و با تجربیات بسیار بالا در کلیه دعاوی حقوقی است و مشاوره های تخصصی حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، خیابان پوستچی، خیابان سدجمال الدین، طبقه فوقانی قنادی گلها، طبقه 3


کریم مویدی

کریم مویدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و وکیلی متخصص در حوزه وکالت می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز می باشد و به امور حقوقی و حل مشکلات حقوقی، تسلط بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، نبش خیابان بعثت، ساختمان وکلا، طبقه سوم

کلام آخر

گاهی پیدا کردن و یا شناخت یک وکیل می تواند سخت باشد اما با در نظر گرفتن یکسری نکات و ویژگی هایی کلیدی برای انتخاب یک وکیل، می توان انتخابی مناسب داشت. در شهر شیراز می توان با مراجعه به موسسه های حقوقی و یا مجلات حقوقی، بهترین وکیل در شیراز را پیدا کرد و کلیه امور مربوط به چک و یا هر موضوع دیگری را به او سپرد و یا با مشاوره های حقوقی از او، تصمیم درستی را برای انجام امور حقوقی اتخاذ کرد.

4/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا