وکلاوکیل ملکی

5 تا از بهترین وکیل ملکی در ساری ⚖️【آپدیت 1403】

در چندین سال اخیر به دلیل عدم ثبات در قیمت ملک، ارزش ملک هم هر روزه در حال بالا رفتن است و به همین دلیل میزان کلاهبرداری ها زیاد شده است. در شهر ساری نمونه پرونده های ملکی زیادی در دادگاه وجود دارد و در این شرایط، نیاز است تا اخذ بهترین وکیل ملکی در ساری صورت گیرد تا مشکلات ناشی از ملک و املاکی که اتفاق افتاده است را برطرف کند.

طبق آمار، افرادی که از بهترین وکلای ملکی برای پرونده خود استفاده کرده اند، احتمال موفقیت در پرونده های آنان نسبت به افرادی که از وکیل استفاده نکرده اند زیاد بوده است. زیرا وکیل ملکی طبق تجربیاتی که از پرونده های دیگر ملکی دارد، بهتر می تواند به تجزیه و تحلیل مشکلات ملکی از سایر پرونده های دیگر بپردازد. بنابراین افرادی که از بهترین وکیل در ساری برای حل پرونده ملکی خود کمک می‌گیرند، شانس پیروزی‌شان بیشتر است و می‌توانند شاهد نتایج عالی‌تری باشند.  به طور کلی می توان گفت که انتخاب یک وکیل خوب و خبره در اولویت می باشد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در ساری چه کسی است

وکیل ملکی ای می تواند به عنوان بهترین وکیل انتخاب می شود که دارای ویژگی هایی باشد که به آن می پردازیم:

 1. پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری را داشته باشد
 2. تسلط کافی بر قوانین حقوقی را داشته باشد و پرونده های ملکی زیادی را در گذشته بر عهده گرفته باشد
 3. تخصص و مهارت در زمینه دعاوی ملکی را داشته باشد
 4. باتجربه باشد و دارای سوابق بالای وکالتی نیز باشد
 5. دارای نمونه پرونده های موفق ملکی زیادی، بوده باشد
 6. در حوزه ملکی، کتاب و یا تالیفاتی داشته باشد
 7. اطلاعات حقوقی ملکی اش به روز باشد
 8. نحوه ی ارتباط با موکلین را بداند و ارتباط موثر با آن ها داشته باشد
 9. قدرت بیان بالایی داشته باشد
 10. تنها به فکر منافع خود نباشد
 11. تجزیه و تحلیل درست و اصولی را برای حل و فصل کردن مشکلات ملکی به کار ببرد
 12. با موکلش صادق باشد و در جلسات اولیه مشاوره در مورد میزان موفقیت پرونده اش با صراحت صحبت کند
 13. از دادن وعده و وعید های پوچ به موکل پرهیز کند
 14. گزارشاتی را مبنی بر نحوه انجام کار و شرایط پرونده، به موکلش بدهد

اصلی ترین وظایف وکیل ملکی در ساری

پیچیدگی هایی که در پرونده ملکی وجود دارد سبب شده است تا وقتی کسی با مشکلات ملکی در ساری مواجه شود در وهله اول به سراغ بهترین وکیل در ساری رفته و صفر تا صد امور حقوقی ملکی خود را به بسپارد. در واقع زمانبر بودن و پیچیدگی های یک پرونده ملکی فقط از یک وکیل ملکی مجرب بر می آید، بنابراین وکلا برای به موفقیت رساندن پرونده، نیاز است تا اقداماتی ضروری و وظایفی را که برعهده دارند را به درستی انجام دهند.

 1. وکیل در وهله اول، نیاز است تا در ابتدا موکلش را از شرایط موجود آگاه کند و در رابطه با مسائل حقوقی و ملکی او را آشنا نماید تا به هنگام پیش رفتن مراحل اجرایی پرونده خود، بهتر بتواند از مراحل کار باخبر شده و آن ها را درک کند.
 2. یک وکیل ملکی، پرونده ای را که به عهده می گیرد، باید متعهد به انجام آن باشد و سپس با تمرکز و تسلط بالا آن را انجام دهد.
 3. به موقع پیگیری کردن پرونده ملکی، سبب می شود تا روال اجرایی کار به درستی پیش رود.
 4. برخورد درست با موکل و احترام گذاشتن وکیل به موکلش، جزو وظایف اصلی وکیل محسوب می شود
 5. ویژگی های اخلاقی مانند امانتداری، رازداری، وقت شناسی، صبوری و وظیفه شناسی جزو دیگر ویژگی های یک وکیل موفق است که سبب می شود مردم به او اعتماد کنند.
 6. ارائه مشاوره های حرفه ای و تخصصی به موکلین و ارائه راهکار ها و راه و روش های درست به موکل، می تواند به پیشبرد پرونده کمک بسیار زیادی کند.
 7. قدرت بیان و تسلط کلامی، جزو مواردی مهمی است که یک وکیل در دادگاه به آن نیاز دارد تا بتواند از موکلش دفاع کرده و حق قانونی او را که ضایع شده است را باز پس گیرد.
 8. وکیل موظف است تا موکلش را در جریان مراحل کاری پرونده قرار داده و گزارشاتی را مبنی بر اینکه پرونده او در چه مرحله ای قرار دارد بگذارد.
 9. وکیلی موفق است که بدون در نظر گرفتن منافعش، تمام هدفش جلب رضایت موکل و به موفقیت رساندن پرونده حقوقی باشد که به واگذار شده است.

اصلی ترین وظایف وکیل ملکی در ساری

فاطمه خلیلی پالندی

فاطمه خلیلی پالندی

سرکار خانم فاطمه خلیلی پالندی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در ساری می باشد. ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با شماره پروانه 49489 می باشد. خانم فاطمه خلیلی دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

 شماره ی تماس: 09113266012

 آدرس: مازندران، ساری، خیابان شیخ طبرسی، بین طبرسی ۳ و ۵، ساختمان روستیک، طبقه ی چهارم، واحد ۱۰


رحیم رمضان اشرافی

رحیم رمضان اشرافی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر ساری است و در دعاوی های ملکی، کیفری، خانوادگی، مالی، تجاری و غیره فعالیت دارد. همچنین ایشان سابقه موفقیت پرونده های مختلف وکالتی را در کارنامه وکالتی خود داشته است و توانسته است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی شناخته شود. آقای رحیم رمضان اشرافی به عنوان رییس شرکت سهامی بیمه ایران در شهرهای اردبیل، زنجان، خرمدره، و مشکین شهر است و همچنین به عنوان معاون فنی شرکت سهامی بیمه ایران در علی آباد کتول هم فعالیت داشته است.

شماره تماس:

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان15 خرداد، ساختمان خورشید، طبقه سوم، واحد 11


الهه عسگری

الهه عسگری

وکیل پایه یک دادگستری ساری می باشد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در ساری مشغول به فعالیت است. ایشان دارای بیان خوب و تسلط کلامی بالایی است و به خوبی می تواند در دادگاه  از موکلش دفاعیات لازمه را به عمل آورد. خانم الهه عسگری در تمامی جلسات موکلین حضور پیدا می کند و در کارش بسیار متعهد می باشد.

شماره تماس:

آدرس: ساری، خیابان شهید طبرسی، ساختمان البرز، طبقه دوم

هزینه وکلای ملکی در سال 1402

وکلا در هر زمینه ای از دعاوی های حقوقی که فعالیت دارند، حق الوکاله ای را از موکلین دریافت می کنند. حق الوکاله وکلا ثابت نمی باشد و متغیر است و عواملی بر هزینه های حق الوکاله یک وکیل تاثیر گذار می باشد. وکلا براساس شرایط موجود در پرونده و میزان سختی کاری که می خواهند برای یک پرونده حقوقی یا کیفری انجام دهند، میزان هزینه را تعیین می کنند. البته زمانبر بودن یک پرونده هم تاثیری در میزان هزینه آن دارد.

شاید شغل وکالت جزو معدود شغل هایی باشد که قیمت ثابتی ندارد و به دلیل حساسیت بالا و زحمتی که دارد میزان هزینه حق الوکاله تعیین می شود. در واقع یک وکیل براساس میزان زحمت و تلاشی که برای یک پرونده حقوقی و کیفری دارد هزینه وکالتی اش را تعیین می کند.

تعیین هزینه وکالتی ، معمولا در جلسه اولیه مشاوره توسط وکیل انجام می گیرد. وکیل با بررسی کلی پرونده و در نظر گرفتن همه شرایط موجود در پرونده، هزینه وکالتی اش را به موکلش اعلام می کند. اما معمولا هزینه وکالتی می تواند با توافق میان وکیل و موکل انجام گیرد و سپس قرارداد منعقد گردد.

در نظر گرفتن حق الوکاله یک وکیل به جز سوابق کاری او، جزو مواردی است که برای خیلی از مراجعه کنندگان مهم می باشد. بنابراین قبل از انتخاب وکیل حتما از میزان حق الوکاله ای که برای پرونده شما در نظر گرفته است آگاه شوید و سپس انتخاب خود را انجام دهید.

اهمیت مشاوره با وکیل ملکی ساری

قبل از انعقاد قرارداد با وکیل ملکی خود، حتما یک یا دو جلسه با او مشاوره داشته باشید و ویژگی هایی که در مورد یک وکیل برایتان مهم است را در جلسات مشاوره در نظر بگیرید. انتخاب وکیل یکی از مهم ترین موضوعات در پرونده تان است زیرا قرار است تا ساعت ها با او در گفتگو باشید و با او جلساتی را در آینده داشته باشید، پس راحتی و ارتباط برقرار کردن با او باید برایتان راحت باشد تا بهتر بتوانید مشکلاتتان را با او بازگو کنید.

در جلسات مشاوره نحوه برخورد و خلق و خوی او را در نظر بگیرید. صبوری و خوش اخلاقی یک وکیل در کارتان و ارتباط با او تاثیر بسیارزیادی را به همراه دارد. همچنین نوع بیان و قدرت کلامی او را در نظر بگیرید زیرا وکیلی که دارای تسلط کلامی خوب و بالایی باشد دفاعیات بهتری را در دادگاه، از شما ارائه می دهد. تمامی این موارد شاید در مراحل اولیه چندان مهم به نظر نرسد ولی در طی مراحل کاری بسیار مهم می باشد و در نحوه اجرایی پرونده موثر واقع می شود.

قبل از تنظیم قرار ملاقات با وکیل مورد نظر، از هزینه جلسات مشاوره ای او باخبر شوی زیرا برخی وکلا بابت جلسات مشاوره ای که برگزار می کنند هزینه می گیرند و برخی دیگر به صورت رایگان در جلسات اولیه با موکل خود ارتباط برقرار می کنند.

حوزه مربوط به دعاوی ملکی

موضوعاتی که به دعاوی ملکی مربوط می شود شامل مسکونی، کشاورزی و دیگر موضوعات مربوط به املاک مسکونی و تجاری می باشد. همه ی این موضوعات جزو دسته دعاوی ملکی محسوب می شود و نیاز به آگاهی و تخصص دارد. تمامی مراجع اداری و دادگستری با توجه به میزان صلاحیت خود، می توانند به دعاوی ملکی رسیدگی کرده و سپس اظهار نظر کنند.

دعاوی های ملکی در دادگستری رسیدگی می شود و محاکم با استعلامات مورد نظر خود و سپس مدارک مورد نیاز، اقدام به صادر کردن رای می کند. دعاوی های ملکی نیاز به مطرح کردن در مراجع دادگستری را دارند و مابقی دعاوی هایی که به موضوع ثبتی مربوط می شود نیاز به مطرح کردن آن در اداره ثبتی دارد.

برخی از موضوعات ملکی، خارج از دعاوی می باشد. این موضوعات شامل پیگیری ثبت در اداره اسناد و املاک، تهیه سند تک برگ، تنظیم قرارداد های ملکی، پیگیری ثبت در اداره اسناد و املاک، دعاوی های مربوط به ملک و املاک، اثبات مالکیت، احراز مالکیت و غیره از جمله مواردی هستند که نیاز به داشتن وکیل ملکی دارند.

حوزه مربوط به دعاوی ملکی

کلام آخر

در این مقاله سعی کرده ایم تا بهترین وکیل ملکی در ساری را معرفی کنیم تا بهتر بتوانید گزینه ای مناسب و ایده آل در مورد وکیل خود را انتخاب کنید. با انتخاب وکیل ملکی در مجلات حقوقی معتبر مانند وکیل از ما، در مدت زمان کمتری می توانید انتخاب درستی داشته باشید و وکیل خود را با توجه به میزان سوابق و تجربه ای که دارد انتخاب کنید. وکیل ملکی ای موفق است که تجربه و دانش خوبی در زمینه های حقوقی داشته باشد و در زمینه دعاوی ملکی هم کار کرده باشد تا بتوان به او اعتماد کرده و بتوانید امور حقوقی ملکی خود را به او واگذار کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا