وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در سیرجان ⚖️【آپدیت 1403】

منطقی ترین راه پس از روبرو شدن با مشکلات حقوقی، اخذ بهترین وکیل در سیرجان است که در کار و امور وکالتی خود، تخصص بسیار بالایی داشته باشد. وکیل با بر عهده گرفتن پرونده های حقوقی، در مقابل آن مسئول است و باید با راه ها و روش هایی که نسبت به آن ها آشنایی دارد و اطمینان دارد که می تواند پرونده را با موفقیت انجام دهد، در پرونده های موکلین خود بکار ببرد.

تمامی امور حقوقی مربوط به پرونده های موکلین، از صفر تا صد به عهده وکیل است و از آنجایی که این امور نیازمند یک فرد متخصص و حرفه ای می باشد، پس توصیه می شود در هر شهری از کرمان که هستید، بهترین وکیل در کرمان را انتخاب نمایید و تحقیقات لازمه را برای وکیل انتخابی خود انجام دهید و سپس به او اعتماد نمایید. این تحقیقات باید از منبع هایی که معتبر هستند انجام شود تا دچار اشتباه و خطا در این خصوص نشوید.

در مجلات حقوقی و سایت های معتبر حقوقی، همواره تاکید بر اهمیت انتخاب وکیل ذکر شده است و اگر در همان مراحل اولیه کار، انتخاب درستی داشته باشید می توانید در ادامه کار، با خیالی آسوده امور حقوقی خود را به وکیل خود بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

هزینه وکیل در سیرجان

هر وکیلی با توجه به امور حقوقی که انجام می دهد، حق الوکاله ای را از موکلش دریافت می کند که میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن، به طور کامل در قرارداد وکالتی که فی ما بین انجام شده است، درج می گردد. اما میزان حق الوکاله ی وکیل در سیرجان، براساس شرایط و مشکلات موجود در پرونده حقوقی است. مثلا برخی پرونده های حقوقی نیاز به صرف زمان بیشتری برای انجام کار دارند و یا دچار چالش ها و مشکلات بسیار زیادی هستند، از این رو یک وکیل با در نظر گرفتن تمامی این موارد، میزان هزینه حق الوکاله ای خود را تعریف می کند و به موکل اعلام می دارد.

تمامی این موارد در جلسه مشاوره ای که وکیل تعیین می کند شکل گرفته و سپس پرونده حقوقی مطالعه و بررسی شده و سپس میزان حق الوکاله به طور دقیق اعلام می شود.

برخی وکلا هم هستند که بابت جلسات مشاوره ای که برگزار می کنند، هزینه ای را از مراجعین خود دریافت می کنند تا در مورد شرایط موجود در پرونده و مشکلات آن، صحبت هایی را با مراجعین خود داشته باشند. اگر که هزینه ی مشاوره و حق الوکاله ی وکلا، برایتان مهم است، پس بهتر است قبل از هر اقدامی و یا قرار ملاقات با وکیل، از میزان هزینه مربوطه ی وکیل آگاه شوید.

نکته ای که وجود دارد و بهتر است که به آن اشاره شود این است که، هزینه ی بالای وکالتی برخی وکلا، دلیل بر بهتر بودن یا متخصص بودن آن ها نیست. البته در برخی موارد، استثنا هایی وجود دارد و آن این است که برخی وکلا که در شهر یا منطقه ای، معروف و محبوب هستند و یا دارای رزومه ی بسیار خوب وکالتی یا سابقه ای درخشان هستند، نسبت به وکلایی دیگر، هزینه ی وکالتی شان بیشتر است زیرا مردم اعتماد بیشتری به آن ها دارند. اما به طور کلی هزینه ی بالای وکالتی برای وکلای دیگر دلیل محکمی بر خوب بودن آن ها نمی باشد و در هنگام انتخاب وکیل، باید به این نکات توجه بسیاری داشت.

فاطمه کریمی گوغری

فاطمه کریمی گوغری

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان کرمان و شهرستان سیرجان فعالیت های تخصصی وکالتی را برعهده دارد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی، مالی، تجاری و غیره مشغول به کار است و به عنوان بهترین وکیل در سیرجان توسط مردم انتخاب شده است. خانم فاطمه کریمی گوغری تمام سعی و تلاشش برای به مثبت رساندن رای دادگاه برای پرونده های حقوقی است که بر عهده می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:  ۰۹۱۳۰۶۲۴۳۷۷

آدرس: کرمان، سیرجان، بلوار دکتر صفارزاده، چهار راه طلوع، روبروی دادسرای عمومی و انقلاب

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمان است و سالهای زیادی است که در شهرستان سیرجان به فعالیت های حقوقی مختلف مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سیرجان شناخته شده است و دارای قدرت بیان بسیار عالی و نفوذ کلامی بسیار خوب می باشد. آقای محمد ابراهیمی به کلیه دعاوی های حقوقی تسلط کامل دارد و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سال تجربه و تخصص کار وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09172167425

آدرس: کرمان، سیرجان، بلوار دکتر صادقی، چهارراه تامین اجتماعی، ساختمان برنا، طبقه دو

سیدمحمد مهدی نبوی

محمد مهدی نبوی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان است و سال هاست که در شهر سیرجان به امور حقوقی در زمینه های مختلف می پردازد. ایشان دارای بیانی بسیار خوب می باشد و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلینش انجام می دهد و بسیار متبحر و متخصص در کار خود می باشد. آقای محمد مهدی نبوی به عنوان یکی از بهترین وکیل در سیرجان معرفی و انتخاب گردیده است و به تمامی امور حقوقی تسلط و تمرکز بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131456264

آدرس:  کرمان، سیرجان، خیابان شریعتی، مجتمع میلاد، طبقه 1،  واحد 11

وحیده جبیری

وحیده جبیری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرستان سیرجان می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سیرجان به کلیه فعالیت های حقوقی می پردازد و به تمامی قوانین و مقررات حقوقی هم تسلط بالایی دارد. خانم وحیده جبیری مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد و همواره در تلاش است تا بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد تا رضایت آنان را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۴۷۶۹۱۵

آدرس:  کرمان، سیرجان، بلوارسید جمال الدین اسد آبادی، روبروی دادگستری

بهترین وکیل در سیرجان چه خصوصیت هایی دارد؟

وکیلی که پرونده حقوقی موکلش را بر عهده می گیرد، از همان لحظه به عنوان نماینده رسمی حقوقی موکلش انتخاب می شود و به جای موکلش در امور حقوقی تصمیم گرفته، در دادگاه ها حضور پیدا کرده و حمایت گر او خواهد بود. حتی در مواقعی که موکل نمی تواند در دادگاه حضور پیدا نماید، وکیل به جای او حضور پیدا کرده و از او دفاعیات بسیار خوبی را به عمل می آورد. بهترین وکیل در سیرجان به تمامی وظایف خود آگاه و واقف است و در جهت بهتر بودن آن تلاش می کند تا مراحل کاری و اجرایی را به درستی پیش ببرد زیرا در امور حقوقی، مراحلی وجود دارد که باید به خوبی و اصولی پشت سر گذاشته شود و یک وکیل به تمامی این مراحل آگاهی کاملی دارد.

یک وکیل حقوقی در زمینه دعاوی های ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده و طلاق به فعالیت می پردازد و معمولا در یک یا دو دعاوی بیشتر از سایر دعاوی ها، تخصص بیشتری دارد که با توجه به موضوع و مشکلاتی که در پرونده حقوقی تان وجود دارد، باید وکیل مورد نظر خود را با توجه به تخصصی که دارد انتخاب کرد.

همچنین سوابق و تجربه ی سالیانه ی یک وکیل، تاثیر بسیار مثبتی در موفقیت پرونده های حقوقی خواهد داشت زیرا با مشکلاتی که از قبل در پرونده های حقوقی دیگر وجود داشته است، آگاه بوده و شناخت کافی را دارد.

به طور کلی انتخاب بهترین وکیل در سیرجان، سبب می شود که روال کاری به درستی و اصولی انجام گردد و پرونده با درصد بالایی با موفقیت همراه شود.

مهم ترین وظایف یک وکیل خبره در سیرجان چیست؟

 • تلاش برای پایمال نشدن حق و حقوق موکل و پس گرفتن آن
 • افزایش مهارت های مربوط به حقوق
 • امانتدار و حفاظت از اسناد و مدارکی که توسط موکل به وکیل داده شده است
 • فاش نکردن اسرار موکل
 • پیگیری و بررسی مکرر پرونده حقوقی
 • تهیه گزارشاتی به موکل، مبنی بر روند اجرای کار
 • صداقت و صراحت وکیل
 • حضور در کلیه جلسات دادسرا و دادگاه
 • دفاعیات قوی و موثر از موکل در دادگاه
 • عدم خیانت به موکل
 • تلاش برای حفظ آرامش موکل و مراجعه کنندگانی که مشکلات حقوقی دارند
 • ارائه جلسات مشاوره های اصولی و کاربردی با راه حل های خلاقانه
 • ارتباط موثر و درست برقرار کردن با موکلین و حس همدلی و همدردی داشتن با آن ها
 • رساندن پرونده های حقوقی به نتایج دلخواه موکلین
 • ارائه روش های درست در جهت پیشروی پرونده های حقوقی
 • بالا بردن سرعت انجام کار و وقت شناس
 • خودداری از ضرر و زیان به موکل
 • آشنایی با مراحل اجرایی و دادگاهی
 • بروز بودن قوانین حقوقی
 • مطالعه کتب های مختلف حقوقی و افزایش دانش و علوم حقوق
 • تحصیلات بالای وکالتی
 • تخصص بالا و تجربیات بسیار خوب در حوزه های مختلف حقوقی
 • بیان خوب و گیرا در جهت دفاعیات موکل در مقابل قاضی پرونده
 • آموختن دانش روانشناسی و به کار گیری آن در ارتباط با موکلین و مراجعین خود
 • خلق و خوی مناسب و بسیار خوب
 • تلاش برای جلب رضایت موکلین و مراجعین

تعهدات وکیل و موکل در پرونده های حقوقی

قبل از هر اقدامی از پرونده های حقوقی، قرارداد وکالتی میان وکیل و موکل بسته می شود و تمامی وظایف و کارکردهایی که وکیل و موکل قرار است در مقابل هم انجام دهند، در قرارداد شرح داده شده و به طور واضح بیان داده می شود. وکیل و موکل موظف هستند تا به تعهدات و وظایف خود عمل کرده تا پرونده حقوقی را با موفقیت به پیش ببرند. در واقع همکاری دو جانبه ای باید توسط وکیل و موکل انجام گردد، تا مراحل کاری در جهت مثبت به پیش رود. تمامی مواردی که در وکالت نامه قید می شود خصوصا حق الوکاله ی وکیل، به صورت توافقی خواهد بود و نحوه ی پرداخت آن هم، به صورت کاملا توافقی در وکالت نامه درج می شود. در واقع وکیل باید تمامی وظایف های مربوطه را، به صورت واضح در وکالت نامه قید کند تا ابهاماتی در آینده پیش نیاید.

به طور کلی وکیل و موکل باید نسبت به حقوقی که در مقابل هم دارند، به یکدیگر احترام بگذارند و اگر کوتاهی توسط یکی از آن ها انجام گیرد، موجب بی نظمی و اختلال در انجام کار خواهد شد و هر دو نفر آن ها شامل ضرر و زیان می شوند.

کلام آخر

امروزه در هر شهری از ایران، با توجه به بروز مشکلات حقوقی، درخواست وکیل در هر حوزه و زمینه ای هم زیاد تر شده است. شهرستان سیرجان، یکی از شهر های استان کرمان است که وکلای خوب و حرفه ای در این شهر مشغول به انجام کار وکالتی هستند. این وکلا با استراتژی های مناسب خود، می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده های حقوقی را با موفقیت به اتمام برسانند.

البته سوابق کاری یک وکیل بسیار مهم می باشد و وکیلی که تجربه سالها وکالت را دارد، در سریع ترین زمان ممکن می توان به موکلین خود کمک ککند و راهگشای مشکلات حقوقی آن ها باشد. عمل کردن به یکسری ویژگی ها، سبب می شود تا وکیل به عنوان بهترین وکیل در یک شهر یا منطقه، توسط مردم شناخته شود.

توصیه می شود که قبل از انتخاب و اخذ وکیل خود، تحقیقات لازمه را انجام دهید. تحقیقات درست از افراد قابل اعتماد و منبع های معتبر، از ضروری ترین مواردی است که یک شخص پس از روبرو شدن با مشکلات حقوقی باید انجام دهد تا اعتماد سازی به وکیل شکل گیرد. زیرا قرار کسی که وکیلی را اختیار می کند، قرار است تا با او تعاملات زیادی داشته باشد و از همه مهمتر اسناد و مدارک خود را به او بسپارد و مشکلات حقوقی خود را، با جزییات شرح دهد.

بنابراین اگر از همان مراحل اولیه، تحقیقات خود را در خصوص انتخاب وکیل انجام ندهید، ممکن است با خسارات جبران ناپذیری مواجه شده و مدت زمان اجرای پرونده، بیشتر شود.

3.3/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا