وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز صحبت کنیم که دارای علم و دانش حقوقی در زمینه های مختلف می باشند و با گذراندن دوره های حقوق و تحصیلات در این رشته، می توانند به عنوان بهترین وکیل در تبریز انتخاب شوند. به طور واضح تر، وکیل به شخصی گفته می شود که به موجب قراردادی که با موکل دارد، مامور به انجام کار حقوقی شده و پرونده ای را که برعهده گرفته است، پیگیری و بررسی می کند و موظف است تا تمامی فعالیت های مرتبط با پرونده را برعهده بگیرد و به بهترین نحو انجام دهد.

اگر در شهر تبریز ساکن هستید و به جستجوی یک وکیل خوب و حاذق می باشید، می توانید به این سایت وکیل از ما مراجعه کرده و از لیستی که از وکلا معرفی کرده ایم، یکی از این وکلا را انتخاب نمایید. واگذاری پرونده های حقوقی به یک وکیل، درصد موفقیت پرونده را بالا برده و مراحل کاری هم به طور اصولی قابل انجام خواهد بود، پیشنهاد می کنیم که مطالعه این مقاله را از دست ندهید و از وکلای متخصص در این مقاله کمک بخواهید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز کلیک کنید

وکیل پایه یک دادگستری کیست و به چه کسی گفته می شود؟

یک وکیل پایه یک دادگستری به کسی گفته می شود که همواره برای پیشرفت و پیشبرد حقوق موکل خود تلاش می کند و با توجه به تعهدی که دارد، در تلاش است تا عدالت را گسترش دهد و موجب کاهش بزهکاری در جامعه شود. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز باید دارای وجدان کاری باشد و تنها به دلیل منفعت مالی، به کار در وکالت و امور حقوقی نپردازد.

به طور کلی هر شخصی با مواجه شدن با مشکلات حقوقی در هر زمینه ای، می تواند بدون اخذ وکیل پایه یک دادگستری به انجام پرونده بپردازد زیرا اخذ وکیل، امری اجباری نیست اما تجربیات ثابت کرده است که میزان موفقیت در پرونده هایی که توسط وکیل انجام شده است، بیشتر است و احتمال شکست در آن ها هم کمتر می باشد زیرا سپردن هر اموری به متخصص و کاردان آن، موفقیت در آن کار بیشتر خواهد بود خصوصا اینکه این امور هم حقوقی بوده باشد زیرا امور حقوقی نیاز به دانش و تخصص در قوانین حقوقی است و قوانین حقوقی نیاز به تجربیات و تخصص بالایی دارد.

زهرا محمدی

زهرا محمدی

یکی از بهترین وکلای شهر تبریز خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشد، ایشان دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری تبریزو کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می باشد.

خدمات ایشان:

 • تنظیم دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال از طریق نرم افزارهای ارتباطی حتی بدون حضور شما.
 • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
 • خانواده: طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
 • دعاوی حقوقی: طالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه ،تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

تخصص:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • تنظیم قرارداد

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822


مینا علوی

وکیل مینا علوی

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های ذیل، بعنوان یک وکیل معتمد در راستای احقاق حقوق شهروندان محترم، فعالیت می نماید:

 1. دعاوی خانواده، طلاق توافقی، طلاق یک جانبه و ارائه مشاوره های راهبردی در جهت تحکیم روابط زوجین
 2. دعاوی ارث، تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت
 3. دعاوی ملکی، تنظیم قراردادهای فروش و مشارکت در ساخت، ابطال و فسخ قراردادها
 4. دعاوی مطالبات حقوقی؛ چک و سفته و …
 5. مسلط به حقوق کسب و کار و امور قرارداد نویسی (تنظیم قراردادهای سرمایه گذاری و مشارکت و …)
 6. فعالیت در زمینه شرکت های تجاری، امور ثبت شرکت ها و برند و کمک به راه اندازی استارت آپ ها
 7. دعاوی کارگری و کارفرمایی و تنظیم قراردادهای کار
 8. مشاوره در پرونده های مالیاتی
 9. مشاوره در امور داوری و دعاوی آن

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و اعطای وکالت، می توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143172852

آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324


خیراله اربطانی

خیراله اربطانی

آقای خیراله اربطانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و مشاور حقوقی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران میباشد. قبولی ۳ سال متوالی از آزمون مرکز وکلا از موفقیتهای ایشان محسوب میشود. آقای خیر اله اربطانی متخصص در امور دعاوی، ملکی ثبتی و خانواده می باشند و وکالت در این دعاوی را می پذیرند. جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای خیراله اربطانی با شماره زیر تماس بگیرید.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی
 • کیفری
 • ملکی
 • ثبتی
 • خانواده
 • تغییر کاربری غیر مجاز امور اراضی

آدرس: تبریز ،ابرسان اسکان ۱ طبقه ۸

تماس: ۰۹۱۴۲۲۲۴۳۵۹


فریبا قنبری

وکیل فریبا قنبری

خانم فریبا قنبری، وکیل پایه دادگستری، مشاوره حقوقی و متخصص در امور خانواده با مدرک کارشناسی ارشد و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز با 10 سال، سابقه وکالت در پرونده های خانواده ، به عنوان راهنمایی صادق و پشتیبانی امین، شهروندان محترم را در دعاوی خانواده یاری می نماید.

قبول وکالت و مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری در خصوص:

 1. مشاوره حقوقی خانواده قبل از ازدواج و نحوه تنظیم شروط ضمن عقد
 2. طلاق توافقی و یک جانبه
 3. برگزاری جلسات مشاوره و صلح و سازش در راستای شناسایی چرخه زندگی مشترک و تداوم رابطه زوجین
 4. دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، اعسار و تقسیط مهریه، تمکین، حضانت و ملاقات طفل
 5. تنظیم اسناد رسمی همچون: سند رسمی ازدواج ، وکالت در طلاق ، وکالت در اعطای حضانت و سرپرستی فرزند
 6. مشاوره در امور حسبی، اعم از ارث و تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت و مالیات بر ارث، امور محجورین و نصب قیم
 7. اهدای جنین و تنظیم قرارداد رسمی اجاره رحم
 8. محاسبات حقوقی اعم از مهریه، ارث

تماس: 09144094117

آدرس: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324


بهنام پرتوی

بهنام پرتوی

بهنام پرتوی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت و امور حقوقی در پرونده های جرائم پزشکی، جنائی و خانواده. وکیل بهنام پرتوی از کارنامه کاری درخشانی برخوردار هستند و چندین دوره عضویت هیات مدیره و ریاست کمیسیون معاضدت قضائی مرکز وکلاء قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی را عهده دار بوده که اخیراً نیز برای چندین بار به این سمت انتخاب شدند.

ایشان آخرین مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه تهران دریافت نمودند و در بیش از صدها پرونده در زمینه های تخصصی خویش قبول وکالت کردند که در اکثر قریب به اتفاق پرونده ها در پرتو عنایات حق تعالی موجبات احقاق حق موکلین خویش شدند.

تخصص ها:

 • دعاوی مربوطه به جرائم پزشکی اعم از قصور پزشکی مانند به کارگیری افراد فاقد صلاحیت حرفه ای در موسسات پزشکی و پیراپزشکی، تأسیس موسسه پزشکی بدون اخذ پروانه، سقط جنین، اشتغال به طبابت بدون مجوز قانونی ، قصور در اقدامات پرستاری
 • دعاوی کیفری (جنایی) اعم از قتل، کلاهبرداری، ادم ربائی، سرقت، اختلاس، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، جاسوسی، حدود و اقدام علیه امنیت، اخلال در نظام اقتصادی کشور
 • دعاوی خانواده اعم از انواع طلاق به درخواست زوجین ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه و حضانت اطفال و طلاق به درخواست زوجه به علت تحقق شروط ضمن عقد نکاح و عسر و حرج
 • دعاوی ملکی اعم از اثبات مالکیت ، خلع ید ، ابطال سند مالکیت اختلافی ، فک رهن، الزام به تنظیم سند ، فسخ قرارداد ، تغییر کاربری زمینهای کشاورزی

آدرس: تبریز خیابان امام، چهاراه منصور، نرسیده به مسجد حاج احمد جنب بانک پارسیان موسسه حقوقی بهنام پرتوی

شماره تماس: 09143141946

آیدا نگاهبانی

خانم آیدا نگاهبانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تبریز می باشد و یکی از حاذق ترین وکلا در زمینه ی دعاوی خانواده (طلاق توافقی _ طلاق از طرف زوج و زوجه_ اجرت المثل زندگی مشترک_ مطالبه نفقه و مهریه و طلاق غیابی) است. ایشان با تجارب ارزشمند و موثر و داشتن صداقت و استمرار همراه با بکارگیری اصول قانونی، می تواند در کمترین زمان، پرونده های متعدد موکلان خود را در رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی نماید. خانم آیدا نگاهبانی رتبه ی ۱۱ آزمون وکالت کانون وکلای آذربایجان شرقی را داشته و دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

متخصص در دعاوی:

 • خانواده
 • مهریه
 • طلاق

شماره تماس: 09143201031

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز کلیک کنید

وظایف وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز کسی است که با جدیت و سعی و تلاش به امور حقوقی بپردازد و بتواند به طور تخصصی به مشاوره حقوقی بپردازد. هر وکیل، وظایفی را برعهده دارد که نسبت به وظایف کاری خودش تعهد داشته و بتواند به بهترین نحو به آن ها بپردازد. وکیل پایه یک دادگستری تمامی مواردی که باید در عقد وکالت گفته شود را به طور واضح  به صورت مکتوب نوشته شود و تمامی موارد مهم را مشخص نماید.

یکی از اصلی ترین وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، دفاع همه جانبه برای منافع موکل بر طبق فرآیند قانونی است، در واقع دفاعی که یک وکیل در دادگاه انجام می شود می تواند منجر به موفقیت در پرونده و شرایط موکل شود. یک دفاع خوب فقط به داشتن یک وکیل خوب بستگی دارد و نقش وکیل در این مرحله از پرونده، بسیار پررنگ خواهد بود.

یکی دیگر از وظایف وکیل پایه یک دادگستری، شرافت و وجدان کاری است که بتواند آن را در امور کاری خویش به کار ببرد و صرفا برای منافع مالی فعالیت نکند، همچنین یک وکیل با تقویت مهارت هایی که به پشرفت کاری اش کمک می کند، سبب می شود تا به نبست رقبایش از لحاظ کاری، جلوتر رود. یکی از این مهارت ها، مهارت روانشناسی است که نحوه ارتباط با موکلین و مراجعه کنندگان را به خوبی بداند و همچنین با آن ها همدلی و همدردی داشته باشد.

در ادامه به مهم ترین وظایف وکیل پایه یک دادگستری می پردازیم:

 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری نظم کاری داشته و اقدامات لازمه را به طور سریع و در اسرع وقت انجام می دهد زیرا موکل یکی از مواردی مهمی که در پرونده حقوقی اش مهم است، زمان انجام کار می باشد که به طولانی مدت نشود و به موقع انجام شود.
 • یکی دیگر از وظایف مهم وکیل، تنظیم قرارداد وکالت است که به روشنی و با ذکر تمامی موارد در دو نسخه تنظیم گردد.
 • وکیل موظف است تا در تمامی جلسات دادرسی حضور داشته باشد و حتی می تواند به جای موکلش در دادگاه حضور ییدا کند.
 • وکیل موظف است تا راه حل ها و راهکارهایی را ارائه دهد که موثرترین و کم هزینه ترین راه حل محسوب شود و همه ی منافع موکلش را در نظر گیرد.
 • وکیل پس از انعقاد قرارداد، درخواست شکواییه لازم مربوط به پرونده را تنظیم کرده و لوایح مربوط به پرونده حقوقی موکل را هم تنظیم می کند.
 • اخلاق مداری و درک شرایط موکل، سبب می شود تا موکل و یا مراجعه کننده به راحتی بتواند در مورد مشکلات و مسائل مربوطه با وکیلش صحبت کند.

کلام آخر

مشکلات و مسائل حقوقی در جامعه، برای هرکسی وجود دارد و در هنگام رخ دادن این مشکلات، داشتن استرس و اضطراب امری طبیعی است و نیاز به مشاوره و راهنمایی از شخصی است که آگاهی و اطلاعات کافی را در این زمینه دارد و اشراف به مقررات و قواعد حقوقی است. مشاوره با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، موجب تاثیر گذاری نتایج مثبت در پرونده های حقوقی خواهد شد خصوصا نمونه پرونده هایی که سختی و پیچیدگی هایی خود را داشته و به تنهایی و بدون وکیل، قابل حل نیست، به طور مثال پرونده هایی مربوط به طلاق و یا مهریه که جزو پرونده های زمانبر می باشند و معمولا زوج هر اقدامی را مبنی بر عدم پرداخت مهریه می کند و یا پرونده های کیفری که به دلیل ارتباط مستقیم با جان و مال و آبروی اشخاص، جزو پرونده های سخت و پیچیده محسوب می شود.  و نیاز به یک وکیلی خبره می باشد که سالها تجربه و مهارت را در این مسیر و رشته گذرانده باشد. با رجوع به سایت وکیل از ما، وکیل برای هر شهری از ایران را که بخواهید، می توانید اخذ نمایید و با توجه به پرونده و مشکل حقوقی که دارید، وکیل خود را از لیست های معرفی شده انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا