وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز ⚖️【آپدیت 1402】

یکی از حساس ترین و خطرناک ترین پرونده‌ها در دادگاه، پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری است که نتیجه آن در نحوه زندگی و آینده‌تان تأثیر بسیار زیادی دارد. از این رو خیلی از افراد به دنبال بهترین وکلا کیفری در تبریز هستند تا با کمک آن‌ها بتوانند شاهد نتایج بهتری باشند.

دقت داشته باشید یک وکیل کیفری باتجربه، به صورت اختصاصی در پرونده‌های مورد نظر وکالت و فعالیت می‌کند. به همین دلیل بهتر است در انتخاب خود کوشا باشید و قبل از هر کاری، تحقیقات و بررسی‌های لازم را انجام دهید تا دچار مشکل نشوید. همچنین اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می‌خواهید وکیلی متخصص در حل پرونده‌تان نقش داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

انواع دادگاه کیفری در شهر تبریز

در شهر بزرگ تبریز، روابط پیچیده اقتصادی و اجتماعی زیادی بین مردم وجود دارد و همین امر نیز موجب فراهم شدن زمینه اختلافات مختلف و در نتیجه پرونده‌های کیفری شده است. بهتر است بدانید در این شهر 2 نوع دادگاه کیفری وجود دارد که در هر کدام از آن‌ها به مشکلات مختلفی رسیدگی می‌شود.

  • دادگاه کیفری یک

افرادی که می‌خواهند از بهترین وکیل کیفری در تبریز برای رسیدگی به مشکلات خود کمک بگیرند، بهتر است ابتدا با یک‌سری موارد مهم در این رابطه آشنا شوند. توجه داشته باشید در دادگاه کیفری یک تبریز، جرایم سنگینی نظیر تجاوز یا قتل که مجازات‌شان حبس یا اعدام است، بررسی می‌شود.

فراموش نکنید وکیلی که برای دفاع از خود در دادگاه کیفری یک تبریز انتخاب می‌کنید، باید از حرفه کافی برخوردار باشد و قوانین موجود را هم به خوبی بشناسد تا مشکلات بیشتری به وجود نیاید. پس تحت هیچ شرایطی بدون آگاهی، دست به اقدامی نزنید.

  • دادگاه کیفری دو

یکی دیگر از دادگاه‌هایی که در آن به پرونده‌های کیفری رسیدگی می‌کنند، دادگاه کیفری دو است. در این دادگاه، تمام جرایم رخ داده در حوزه تبریز به جز جرائم مربوط به دادگاه کیفری یک رسیدگی می‌شود. برای حل پرونده در این دادگاه هم بهتر است از وکیلی خبره کمک بگیرید تا پیگیری‌های لازم، به موقع انجام شود و نتیجه مثبتی به دست آورید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در تبریز

همان طور که در ابتدای مقاله هم گفته شد، پرونده‌های کیفری جزو حساس ترین پرونده‌ها در دادگاه به شمار می‌روند و در صورت شکست، ممکن است پیامدهای غیر قابل جبرانی را به همراه داشته باشند. به همین دلیل توصیه می‌شود حتما از بهترین وکلا کیفری در تبریز کمک بگیرید. در ادامه نیز بهتر است مواردی که ذکر شده، نادیده گرفته نشود تا با چند مورد از عالی ترین وکلا شهر تبریز آشنا شوید و انتخاب وکیلی کاربلد برای‌تان بسیار آسان باشد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

سعید پور الوار

سعید پور الوار-وکیل از ما

یکی از بهترین وکلا کیفری در تبریز که تخصص عالی در حوزه کاری خود دارد، وکیل سعید پور الوار است. ایشان به عنوان مشاور حقوقی نمایشگاه بین المللی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شرکت بیر در شهر تبریز فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید با خیالی آسوده پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری را به دست او بسپارید. نا گفته نماند وکیل پور الوار علاوه‌بر دعاوی کیفری، در زمینه دعاوی حقوقی و خانواده هم تخصص دارد.

سعید پور الوار با سابقه کار طولانی مدت خود توانسته تجربیات مفید زیادی را به دست آورد و از آن‌ها برای حل پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری، استفاده کند. این وکیل خوش برخورد از صبر بالایی نیز برخوردار بوده و اجازه نمی‌دهد زمانی که برای رسیدگی به موضوع پرونده در اختیار دارد، بیهوده هدر برود.

آدرس : تبریز، خیابان امام، آبرسان، ساختمان اسکان 2

تماس : 09144001948

جواد صادقی

 جواد صادقی-وکیل از ما

جواد صادقی نیز به عنوان مشاور حقوقی‌ و وکیل پایه یک دادگستری شهر تبریز، مهارت زیادی در حل پرونده‌های کیفری دارد. وی دارای 8 سال سابقه مفید در زمینه وکالت بوده و تا کنون به غیر از دعاوی کیفری، در دعاوی خانواده، اعسار، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان‌ها، ملکی، داوری، مؤجر و مستأجر، شهرداری، عقود و معاملات نیز پرونده‌های بسیار زیادی را به نتیجه مطلوبی رسانده است.

با سپردن پرونده‌های کیفری به دست وکیل جواد صادقی، دیگر نیازی نیست نگران به وجود آمدن مشکلات بیشتری باشید زیرا این وکیل مشهور، نهایت سعی خود را به کار می‌گیرد تا رضایت موکلین را به کار خود جلب کند.

آدرس : تبریز، سه راه امین، باشگاه ایرانیان، واحد شماره 1

تماس : 09145822985

علی فلاح

 علی فلاح-وکیل از ما

نمونه‌ای دیگر از بهترین وکلا کیفری در تبریز که دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره 1528 بوده، علی فلاح نام دارد. آخرین مدرک تحصیلی این وکیل باتجربه کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و تا به امروز توانسته موفقیت‌های زیادی به دست آورد.

وکیل فلاح در دادگاه برای حل پرونده‌های کیفری، تمام تلاش خود را به کار می‌برد تا حق کسی ضایع نشود. ایشان علاوه‌بر پرونده‌های حساس کیفری، در دعاوی خانواده، طلاق، ارث و میراث، سرپرست، ثبت احوال، مالی، املاک، ثبت اسناد و شهرداری هم تخصص ویژه‌ای دارند.

آدرس : تبریز، چهارراه آبرسان

تماس : 09143109556

رضا حقیقی فرد

 رضا حقیقی فرد-وکیل از ما

رضا حقیقی فرد، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه درخشان در زمینه انواع دعاوی کیفری، می‌تواند در سریع ترین زمان ممکن نتایج عالی را به وجود بیاورد و پرونده‌های سخت را به نحو احسن خاتمه دهد.

این وکیل متخصص در سال 1385 با فعالیت موفق و پشتکار عالی خود توانست از کانون وکلا قوه قضاییه، پروانه وکالت به شماره 6853 را دریافت نماید. وکیل رضا حقیقی فرد با رسیدگی مناسب، آشنایی با قوانین دادگاه و صبر بالا، اقدامات لازم را انجام می‌دهد و جلب رضایت موکلین برای او اهمیت زیادی دارد.

آدرس : تبریز، خیابان اکبر زمانی، حافظ اول، پلاک 24

تماس : 09143011262

علی سایبان

 علی سایبان-وکیل از ما

وکیل علی سایبان نیز توانسته به عنوان بهترین وکیل کیفری در تبریز شهرت زیادی کسب نماید. با این که حل کردن پرونده‌های کیفری کار چندان راحتی نیست اما افرادی که از یک وکیل خوب مانند علی سایبان در این خصوص کمک بگیرند، می‌توانند بدون مشکل مراحل لازم را طی کنند و با مشکلات بیشتری مواجه نشوند.

این شخص خبره از روش‌های عالی برای دفاع از موکلین خود در دادگاه استفاده می‌کند و علاوه‌بر رسیدگی به پرونده، مشاوره‌ای عالی هم به شما ارائه می‌دهد تا به شکل ناخواسته دست به کارهای غیر ضروری نزنید.

آدرس : تبریز، رو به روی داروخانه خورشید

تماس : 09144913348

علیرضا دانشی

 علیرضا دانشی-وکیل از ما

در این بخش از مطلب قرار است شما را با وکیل علیرضا دانشی آشنا کنیم. این وکیل معروف دارای رتبه 4 اختبار کانون وکلای تبریز بوده و تا کنون توانسته بیش از 300 پرونده مختلف را به نتیجه‌ای موفق برساند. وی در سال 1392 موفق به کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن پترزبورگ روسیه شده و به عنوان مولف کتاب « واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان » شهرت زیادی کسب نموده است.

وکیل دانشی تخصص بالایی در حل پرونده‌های کیفری دارد، از این جهت اگر زمانی در شهر بزرگ تبریز با موضوع کیفری درگیر شدید، جهت رسیدگی بهتر و تسریع بخشیدن پرونده توصیه می‌شود به این وکیل اعطای وکالت کنید. علیرضا دانشی به عنوان استاد دانشگاه پیام نور، وکیل شرکت آذرپی سهند، مدیر عامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و وکیل تی‌پی هلدینگ هم فعالیت می‌کند.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع وکلای دادگستری

تماس : 09144892734

راضیه نجفقلی زاده

 راضیه نجفقلی زاده-وکیل از ما

یکی دیگر از بهترین وکلا کیفری در تبریز که می‌تواند به موکلین خود در حل پرونده‌های مختلف کمک شایانی کند، راضیه نجفقلی زاده است. این وکیل پایه یک دادگستری با سابقه طولانی مدت و شناخت قوانین دادگاه، بهترین راهکارها را به موکلین خود ارائه می‌دهد و نمی‌گذارد مشکلات گسترده‌تری به وجود بیاید.

راضیه نجفقلی زاده به عنوان یکی از راز دار ترین وکلای شهر تبریز شناخته شده است و شما می‌توانید تمام مشکلات خود را با خیالی آسوده با او در میان بگذارید و اصلا نگران فاش شدن اصرار مهم‌تان نباشید.

آدرس : تبریز، امام خمینی

تماس : 09148953612

مینا علوی

مینا علوی-وکیل از ما

مینا علوی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد در حقوق خصوصی انواع پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری را قبول می‌کند و افرادی که از او کمک بگیرند، می‌توانند راه بهتری را انتخاب کنند و اجازه ندهند زمانی که در اختیارشان است، هدر برود.

این وکیل معروف حدود 11 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف دارد و شما می‌توانید به غیر از رسیدگی پرونده‌های کیفری، از ایشان برای حل پرونده‌های دعاوی حقوقی، خانواده، ارث و تقسیم مال، مطالبه وجه و سایر موارد نیز راهنمایی و کمک بگیرید. سرکار خانم مینا علوی دارای برخوردی بسیار صمیمانه بوده و شما می‌توانید به راحتی مشکلات خود را با او در میان بگذارید.

آدرس : تبریز، چهار راه منصور، ساختمان باراما، واحد 1

تماس : 09143172852

حسن پاشازاده

حسن پاشازاده-وکیل از ما

وکیل حسن پاشازاده نیز با سابقه کاری عالی خود توانسته نظر موکلین زیادی را جلب نماید و پرونده‌های بسیاری را به نتیجه مثبت برساند. این وکیل خبره با دانش و تخصصی که دارد، بهترین راهکارها را به شما ارائه می‌دهد و نمی‌گذارد حق و حقوق‌تان ضایع شود.

آقای پاشازاده از صبر بسیار بالایی برخوردار بوده و به کار خود نیز تعهد دارد. افرادی که برای رسیدگی و حل پرونده کیفری خود از این وکیل معروف کمک بگیرند، کمتر با مشکلات احتمالی مواجه می‌شوند و می‌توانند مسئله را به نفع خود خاتمه دهند.

آدرس : تبریز، برج بلور، طبقه 8

تماس : 09141130236

راضیه طهماسب نژاد

 راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما

راضیه طهماسب ‌نژاد، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر تبریز کار می‌کند. این وکیل حرفه‌ای با بیش از 10 سال سابقه فعالیت مفید، توانسته دانش حقوقی خود را به موکلین ثابت نماید و شاهد پیشرفت‌های زیادی باشد.

وکیل طهماسب نژاد از ویژگی‌های مهمی همچون امانت داری، نفوذ کلام، برخورد مناسب، داشتن تعهد کاری و پایبند بودن به زمان برخوردار است و می‌تواند به بهترین شکل ممکن رسیدگی‌های لازم را انجام دهد.

خانم راضیه طهماسب نژاد به غیر از پرونده‌های کیفری، می‌تواند در دعاوی خانوادگی، حقوقی، ثبتی و ملکی هم به شما کمک کند و خیلی سریع رسیدگی‌های لازم را انجام دهد. ایشان تخصص زیادی بر روی پرونده‌های کلاهبرداری، سرقت، فروش مال ‌غیر، توهین و تخریب، جعل، تصادفات، خیانت در امانت و ضرب و جرح دارند و می‌توانند به صورت تخصصی بر روی چنین پرونده‌هایی کار کنند.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، واحد 1

تماس : 09144120489

لزوم مراجعه به وکیل کیفری در تبریز

افرادی که برای دفاع از حقوق خود به دنبال بهترین وکیل کیفری در تبریز هستند، با انتخاب شخصی متخصص می‌توانند شاهد موفقیت‌های بیشتری باشند. وکلای متخصص، اغلب با قوانین دادگاه آشنایی کافی دارند و می‌توانند برای حل مشکلات، از راهکارهای بهتری استفاده کنند.

توجه داشته باشید یک وکیل حرفه‌ای علاوه‌ بر رسیدگی به‌ موقع و پیگیری دقیق، از موکل خود نیز به بهترین شکل ممکن در دادگاه دفاع می‌کند تا مشکلات بیشتری به وجود نیاید و همچنین پرونده سریع‌تر خاتمه یابد. در صورتی‌ که شما شاکی باشید، برای شروع به رسیدگی لازم است شکوائیه‌ مخصوصی را ثبت و تنظیم نمایید. این شکوائیه از نظر محتوایی و اصولی باید بی‌نقص و دقیق باشد.

از این‌ رو ممکن است هر کسی از عهده ثبت آن برنیاید، در چنین شرایطی یک وکیل خبره می‌تواند کمک زیادی به شما کند و کار تنظیم و ثبت را به‌ صورت مطلوب انجام دهد. پس تا حد امکان سعی کنید برای حل کردن پرونده‌های کیفری، از وکلای باتجربه در شهر تبریز کمک بگیرید و بدون آگاهی کافی دست به اقدامی نزنید.

البته ناگفته نماند که برای انتخاب یک وکیل خوب نیاز است پیش از هر چیزی، سابقه کاری و میزان تخصص شخص مورد نظرتان را بررسی کنید تا بعداً به مشکل برنخورید. پس تا حد امکان بدون آگاهی و اطلاعات کافی، تصمیم نگیرید و حتما از افراد باتجربه در این زمینه راهنمایی بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید و زمان و هزینه زیادی را هم هدر ندهید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز

کلام آخر

در نظر داشته باشید افرادی که برای حل پرونده‌های کیفری، از بهترین وکلا کیفری در تبریز کمک نمی‌گیرند، ممکن است به صورت ناخواسته دست به اقدامات یا کارهای نامناسبی بزنند و از این طریق دچار مشکلات بسیار زیادی شوند. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم موارد مهمی که در این مقاله ذکر شد را نادیده نگیرید و از میان گزینه‌هایی که معرفی کردیم، یک وکیل خوب برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب کنید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا