وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز ⚖️【آپدیت 1402】

امروزه به دلیل سودآوری بالای املاک و همچنین عدم ثبات قیمت ملک، پرونده‌های ملکی زیادی در دادگاه‌ های شهر تبریز وجود دارد. از این رو نیز خیلی‌ها به فکر کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در تبریز هستند. دقت داشته باشید وکیل ملکی که برای دفاع از خود در دادگاه انتخاب می‌کنید، باید در حوزه‌های مختلف مهارت کافی داشته باشد و اجازه ندهد حق کسی ضایع شود.

افرادی که از بهترین وکلا ملکی در تبریز برای حل پرونده خود کمک می‌گیرند، شانس پیروزی‌شان بیشتر است و می‌توانند شاهد نتایج عالی‌تری باشند. بنابراین بهتر است شما هم نسبت به این موضوع بی‌تفاوت نباشید و در انتخاب یک وکیل خبره، دقت کافی داشته باشید.

انواع دعاوی ملکی

هر وکیل ملکی به طور معمول با دعاوی ملکی زیادی سر و کار دارد اما بعضی از این دعاوی دارای موضوعات رایج و پر تکرار در مراجع قضایی هستند که در ادامه مطلب قصد داریم شما را با آن‌ها آشنا کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

  • دعوی خلع ید

دعوی خلع‌ ید به آن دسته از شکایت‌هایی مربوط می‌شود که مالک از متصرف غیرقانونی ملک خود شکایت کرده و از مراجع قضایی تقاضای خلع ید متصرف از ملک را خواستار است.

در این دعاوی، شخص متصرف اول به شکل قراردادی و قانونی، با اجازه مالک به انتفاع از ملک می‌پردازد ولی بعد از تمام شدن مهلتی که از قبل تعیین شده، ملک را به مالک خود پس نمی‌دهد و به شکل غیرقانونی آن را تصرف می‌کند.

از جمله مهم‌ ترین مسائلی که در این دعاوی مالک ممکن است با آن درگیر شود، اثبات مالکیت بلامنازع وی بر ملک بوده که کار چندان راحتی نیست و هر کسی هم از عهده آن برنمی‌آید. در چنین شرایطی شما می‌توانید از بهترین وکلا ملکی در تبریز کمک بگیرید و خیلی راحت از حق خود دفاع کنید.

  • الزام به تنظیم سند رسمی

همان‌ طور که می‌دانید نقل و انتقال ملک فقط در صورت وجود داشتن سند رسمی برای آن امکان‌ پذیر بوده اما در برخی از موارد، فروشنده برای خریدار سند رسمی تنظیم نمی‌کند. دقت داشته باشید امکان تنظیم سند رسمی برای ملک در رهن بانک وجود ندارد و برای این کار باید ملک را از رهن بانک خارج کرد.

در دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، افراد خریدار با کمک یک وکیل متخصص و دادگاه فروشنده را به تنظیم کردن سند رسمی وادار می‌نمایند. کسانی که با قوانین دادگاه آشنایی کافی ندارند، ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوند. پس اگر شما هم آگاهی کافی در این زمینه ندارید، بهتر است حتما از یک وکیل خود راهنمایی بگیرید.

  • الزام به تحویل مبیع

افراد فروشنده باید بعد از فروختن ملک به مشتری، حتما مبیع را تحویل به وی دهند اما گاهی اوقات فروشندگان نسبت به این‌ موضوع بی‌تفاوت هستند. مخصوصا هنگامی که زمانی میان وقوع تنظیم سند رسمی وجود داشته باشد، به علت سودجویی فروشنده از بالا رفتن قیمت‌ها، این موضوع بیشتر مشاهده خواهد شد.

در حین بروز چنین مشکلاتی خریدار می تواند با کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در تبریز، نسبت به طرح دعوای الزام به تحویل مبیع علیه خریدار اقدام نماید و ملک خریداری شده را به راحتی دریافت کند.

  • رفع تصرف عدوانی

پیچیده بودن دعاوی رفع تصرف عدوانی در طرح دعوی به شکل حقوقی و کیفری بوده زیرا اغلب دعاوی که به صورت حقوقی مطرح می‌شوند، مجدداً نمی‌توانند به روش کیفری اقامه شوند اما دعاوی کیفری‌ می‌توانند دوباره به روش حقوقی مطرح شوند.

همین امر اهمیت کمک گرفتن از وکیل ملکی را در دعاوی رفع تصرف عدوانی را چندین برابر می‌کند.

  • دعوی رفع مزاحمت

یکی دیگر از رایج ترین دعاوی ملکی، دعوی رفع مزاحمت است. در این دعوی متصرف ملک یا مال غیر منقول از شخص مزاحم در تصرف خود شکایت می‌کند و از این طریق‌ به رفع مزاحمت او می‌پردازد. توجه داشته باشید یک وکیل ملکی حرفه‌ای، با طی کردن مراحل لازم می‌تواند سریع‌تر این موضوع را خاتمه دهد و به نتیجه مطلوبی دست یابد. از این رو توصیه می‌شود هر زمانی که با چنین مشکلی مواجه شدید، حتما از وکیل ملکی کمک بگیرید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز

امروزه در هر شهر یا کشوری برای کسب مالکیت، بین افراد اختلاف یا دعوا وجود دارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن دعاوی ملکی شده است. دقت داشته باشید حل پرونده‌های ملکی به نحو احسن، نیازمند وکیل ملکی بوده که بتواند نسبت به احقاق حق و دفاع از موکل خود اقدام نماید. بنابراین بهتر است در ادامه مطلب نیز همراه ما بمانید تا شما را با چند مورد از بهترین وکلا ملکی در تبریز آشنا کنیم.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی هم به عنوان بهترین وکلا تبریز تا کنون بیش از 300 پرونده موفق داشته و توانسته رتبه 4 اختبار کانون وکلای تبریز را از آن خود کند. شاید برای‌تان جالب باشد بدانید وی مولف کتاب «واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان»، وکیل تی پی هلدینگ، وکیل شرکت آذر پی سهند، میر عامل مؤسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و همچنین استاد دانشگاه پیام نور است.

از جمله مهم ترین تخصص‌های وکیل دانشی نیز می‌توان به دعاوی رایانه‌ای، داوری، دعاوی قاچاق، مجازات‌های باز دارنده، تعزیرات، دعاوی پیمان، جرائم علیه عنف عمومی و اخلاق، مهاجرت، ارث و وصیت اشاره کرد.

تخصص:

  • خانواده
  • کیفری
  • ارث
  • حقوقی

آدرس: تبریز، خیابان قانون، طبقه 6 مجتمع وکلای دادگستری

تماس: 09144892734

افسون آدم نژاد

افسون آدم نژاد-وکیل از ما

افسون آدم نژاد به عنوان یکی از باتجربه ترین و متخصص ترین وکلا ملکی تبریز توانسته شهرت زیادی به دست آورد و نظر افراد زیادی را نیز به خود جلب نماید. این وکیل خبره انواع پرونده‌های ملکی و حقوقی اعم از مزاحمت، کلاهبرداری، خلع ید، تصرف عدوانی و التزام به تنظیم سند را می‌پذیرد و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن بررسی می‌کند. ناگفته نماند که خانم آدم نژاد، در تمام زمینه‌ها تخصص ویژه‌ای دارد اما تاکنون در زمینه ملک و دعاوی که به آن مربوط هستند پرونده‌های بیشتری قبول کرده است.

آدرس : تبریز، نرسیده به پل سجادیه، پلاک 106

تماس : 09141035508  

مجید پورشکر

 مجید پورشکر-وکیل از ما

یکی دیگر از بهترین وکلا ملکی در تبریز که به عنوان مشاور حقوقی نیز فعالیت می‌کند، مجید پورشکر است. این وکیل باتجربه سوابق کاری درخشانی دارد و توانسته با بیانی واضح، آشنایی به قانون، پیگیری و بررسی دقیق، رضایت افراد زیادی را به دست آورد. وکیل پورشکر در سال 1394 توانست پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری را به شماره 1394010100122222 دریافت نماید و تا به امروز پرونده‌های زیادی را به موفقیت برساند.

آدرس : تبریز،17 شهریور، مقابل بانک گردشگری، ساختمان افرا

تماس : 09141180574

علی جاوید

علی جاوید-وکیل از ما

علی جاوید مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری تبریز به شماره 944 بوده و در سال 1381 تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است. ایشان در کنکور سراسری توانست رتبه برتر کشوری را از آن خو کند و همچنین از خدمت نظام وظیفه معاف شود.

آقای جاوید در سال 1382 به عنوان عضو رسمی کانون وکلای تبریز کار خود را به صورت تخصصی شروع کرد و همزمان با کار وکالت، مشاور حقوقی شرکت‌ها و نهادهای مختلقی بوده است. ناگفته نماند که این مورد از بهترین وکلا ملکی در تبریز تا کنون چندین کتاب و مقاله را نیز تألیف کرده است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، واحد 2

تماس : 09141193504

خدیجه صمدی پاکچین

 خدیجه صمدی پاکچین-وکیل از ما

وکیل پایه یک دادگستری تبریز، خدیجه صمدی پاکچین حدود 10 سال سابقه کاری مفید دارد و طی این مدت توانسته مشکلات ملکی زیادی را برطرف کند. این وکیل معروف دارای پروانه وکالت به شماره 23548 بوده و در کار خود حرفه زیادی دارد. وکیل صمدی پاکچین با تمام موکلین خود برخوردی صمیمانه دارد و شما می‌توانید با خیال راحت تمام مشکلات مربوط به پرونده ملکی‌تان را با او در میان بگذارید.

آدرس : تبریز، برج ارم، طبقه 6

تماس : 09144087197

پریسا بهشادی

 پریسا بهشادی-وکیل از ما

پریسا بهشادی نیز با کار و حرفه بی‌نظیر خود توانسته در لیست بهترین وکلا تبریز، جایگاه ویژه‌ای به دست آورد. این وکیل خبره به صورت حضوری و غیر حضوری به موکلین خود مشاوره می‌دهد و به رفع اختلاف و مشکلات پرونده‌های مختلف می‌پردازد.

خانم پریسا بهشادی در حوزه‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و طلاق هم تخصص زیادی دارد اما بهتر است بدانید که بیشترین تمرکز خود را بر روی حل پرونده‌های ملکی قرار داده است. از جمله دعاوی شامل اختلاف در ملک که وی در آن‌ها تخصص دارد، می‌توان خرید و فروش اموال غیر منقول، منابع طبیعی، املاک شهرداری، موجر و مستاجر، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد، زمین شهری و اوقاف را نام برد.

آدرس : تبریز، چهارراه محققی به سمت باغ گلستان، مقابل پارکینگ امت، طبقه 2

تماس‌ : 09143003412

حسین یوسفی

حسین یوسفی-وکیل از ما

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد کمک گرفتن از بهترین وکلا ملکی در تبریز را دارید، آقای حسین یوسفی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری بهترین انتخاب است. وی دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 1638 بوده و تمام پرونده‌ها را با صبر و بردباری حل می‌کند.

وکیل یوسفی تا به امروز توانسته پرونده‌های ملکی، خانوادگی، کیفری، حقوقی، شرکتی و ثبتی را به نتیجه مثبت برساند و نظر موکلین بیشماری را به خود جلب نماید. این وکیل معروف از ویژگی‌های اخلاقی مهمی برخوردار بوده که از جمله مهم ترین آن‌ها می‌توان متعهد بودن به کار را نام برد.

آدرس : تبریز، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار

تماس : 09143577831

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما
در این بخش از مقاله قصد داریم وکیل طهماسب نژاد را به شما معرفی کنیم.‌ این وکیل متخصص دارای پروانه وکالت از کانون وکیل دادگستری شهر تبریز به شماره پروانه 139301010011189 بوده و علاوه‌بر دعاوی ملکی، پرونده‌های دیگری را هم می‌پذیرد.

بهتر است بدانید آخرین مدرک تحصیلی خانم راضیه طهماسب نژاد کارشناس ارشد حقوق خصوصی است. ایشان با 10 سال سابقه کاری درخشان، نفوذ کلام، برخورد مناسب، راه حل دهنده بودن، متعهد بودن، امانت داری و صبر بالا رضایت افراد زیادی را به دست آورده و کسانی که پرونده ملکی خود را به دست او بسپارند، می‌توانند در مدت زمانی نسبتاً کوتاه به نتایج عالی دست یابند.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، مقابل برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

تماس : 09144120489

حامد کریمی کوسالاری

 حامد کریمی کوسالاری-وکیل از ما

حامد کریمی کوسالاری، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری تبریز دارای پروانه وکالت به شماره 22452 است و سابقه کاری طولانی دارد. از جمله پرونده‌های ملکی که به دست ایشان سپرده شده می‌توان پرونده‌های شرکت باز آفرینی شهری ایران، اداره راه و شهر سازی، سازمان ملی زمین و مسکن را نام برد. وکیل کریمی کوسالاری با آگاهی نسبت به قوانین و پشتکار توانسته پرونده‌های خود را به نحو احسنت جلو ببرد و اجازه ندهد حقوق افراد پایمال شود.

آدرس : تبریز، ترکمنچای، دادگاه بخشی

تماس : 09149038011

رشید اعظمی

رشید اعظمی-وکیل از ما
وکیل رشید اعظمی، تخصص ویژه‌ای در جرایم املاک و مستغلات دارد و می‌تواند به شکل فوق العاده‌ای دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، منابع طبیعی، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد، زمین شهری و اوقاف، تخلیه، سرقفلی، موجر و مستاجر را به نفع موکلین خود خاتمه دهد. پس اگر شما هم می‌خواهید در دادگاه حق‌تان ضایع نشود و با مشکلات بیشتری هم رو به رو نشوید، بهتر است حتما از این وکیل خوش اخلاق کمک بگیرید.

آدرس : تبریز، ولیعصر، ساختمان ماهان، طبقه 4

تماس : 09144120946

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی-وکیل از ما
یکی دیگر از بهترین وکیل ملکی در تبریز که مهارت قابل توجهی در کار خود دارد، علیرضا دانشی است. این شخص با دانش و حرفه‌ای که دارد، توانسته رتبه 4 اختبار کانون وکلای تبریز را کسب نماید و جایگاه عالی در بین افراد به دست آورد.

علیرضا دانشی به غیر از دعاوی ملکی، پرونده‌های مختلف با موضوعات دیگر را هم قبول می‌کند و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن بررسی می‌کند. وکیل دانشی به موقع پیگیری‌ های لازم را انجام می‌دهد و همین امر جلوی اتلاف زمان را می‌گیرد.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه 6

تماس : 09144892734

اهمیت انتخاب وکیل ملکی در تبریز

از جمله مهم ترین دعاوی در تبریز، می‌توان دعاوی مربوط به ملک و املاک را نام برد که گاهی اوقات افراد به دلیل نداشتن آگاهی کافی و عدم شناخت قوانین هنگام حل آن‌ها با مشکلات بیشتری مواجه می‌شوند. از این رو وجود یک وکیل ملکی با تجربه می‌تواند بسیار کارآمد و مؤثر باشد.

وکیل ملکی به خوبی قوانین دادگاه را می‌شناسد و می‌تواند اقدامات لازم را به شکل عالی‌تری انجام دهد. پس توصیه می‌شود برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و سرمایه زیاد، انجام امور ملکی را به دست یک وکیل کاربلد بسپارید و بدون برنامه ریزی، دست به کاری نزنید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در تبریز

کلام آخر

در این مقاله چند مورد از بهترین وکیل ملکی در تبریز را به شما معرفی کردیم تا انتخاب گزینه‌ای ایده‌آل و مناسب، برای‌تان راحت‌تر شود. از این رو بهتر است در انتخاب خود احتیاط کافی به خرج دهید و سراغ وکیلی بروید که تجربه کافی در کار خود داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است پرونده‌تان به خوبی بررسی نشود و دچار مشکل شوید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. جهت فسخ قرارداد مشارکت در ساخت و اخذ خسارت از سازنده متخلف راهنمایی میخواستم باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا