وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

امروزه به دلیل سودآوری بالای املاک و همچنین عدم ثبات قیمت ملک، پرونده‌های ملکی زیادی در دادگاه‌ های شهر تبریز وجود دارد. از این رو نیز خیلی‌ها به فکر کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در تبریز هستند. دقت داشته باشید وکیل ملکی که برای دفاع از خود در دادگاه انتخاب می‌کنید، باید در حوزه‌های مختلف مهارت کافی داشته باشد و اجازه ندهد حق کسی ضایع شود. افرادی که از بهترین وکلا ملکی در تبریز برای حل پرونده خود کمک می‌گیرند، شانس پیروزی‌شان بیشتر است و می‌توانند شاهد نتایج عالی‌تری باشند. بنابراین بهتر است شما هم نسبت به این موضوع بی‌تفاوت نباشید و در انتخاب یک وکیل خبره، دقت کافی داشته باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

انواع دعاوی ملکی

هر وکیل ملکی به طور معمول با دعاوی ملکی زیادی سر و کار دارد اما بعضی از این دعاوی دارای موضوعات رایج و پر تکرار در مراجع قضایی هستند که در ادامه مطلب قصد داریم شما را با آن‌ها آشنا کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

 • دعوی خلع ید

دعوی خلع‌ ید به آن دسته از شکایت‌هایی مربوط می‌شود که مالک از متصرف غیرقانونی ملک خود شکایت کرده و از مراجع قضایی تقاضای خلع ید متصرف از ملک را خواستار است.

در این دعاوی، شخص متصرف اول به شکل قراردادی و قانونی، با اجازه مالک به انتفاع از ملک می‌پردازد ولی بعد از تمام شدن مهلتی که از قبل تعیین شده، ملک را به مالک خود پس نمی‌دهد و به شکل غیرقانونی آن را تصرف می‌کند.

از جمله مهم‌ ترین مسائلی که در این دعاوی مالک ممکن است با آن درگیر شود، اثبات مالکیت بلامنازع وی بر ملک بوده که کار چندان راحتی نیست و هر کسی هم از عهده آن برنمی‌آید. در چنین شرایطی شما می‌توانید از بهترین وکلا ملکی در تبریز کمک بگیرید و خیلی راحت از حق خود دفاع کنید.

 • الزام به تنظیم سند رسمی

همان‌ طور که می‌دانید نقل و انتقال ملک فقط در صورت وجود داشتن سند رسمی برای آن امکان‌ پذیر بوده اما در برخی از موارد، فروشنده برای خریدار سند رسمی تنظیم نمی‌کند. دقت داشته باشید امکان تنظیم سند رسمی برای ملک در رهن بانک وجود ندارد و برای این کار باید ملک را از رهن بانک خارج کرد.

در دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، افراد خریدار با کمک یک وکیل متخصص و دادگاه فروشنده را به تنظیم کردن سند رسمی وادار می‌نمایند. کسانی که با قوانین دادگاه آشنایی کافی ندارند، ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوند. پس اگر شما هم آگاهی کافی در این زمینه ندارید، بهتر است حتما از یک وکیل خود راهنمایی بگیرید.

انواع دعاوی ملکی

 • الزام به تحویل مبیع

افراد فروشنده باید بعد از فروختن ملک به مشتری، حتما مبیع را تحویل به وی دهند اما گاهی اوقات فروشندگان نسبت به این‌ موضوع بی‌تفاوت هستند. مخصوصا هنگامی که زمانی میان وقوع تنظیم سند رسمی وجود داشته باشد، به علت سودجویی فروشنده از بالا رفتن قیمت‌ها، این موضوع بیشتر مشاهده خواهد شد.

در حین بروز چنین مشکلاتی خریدار می تواند با کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در تبریز، نسبت به طرح دعوای الزام به تحویل مبیع علیه خریدار اقدام نماید و ملک خریداری شده را به راحتی دریافت کند.

 • رفع تصرف عدوانی

پیچیده بودن دعاوی رفع تصرف عدوانی در طرح دعوی به شکل حقوقی و کیفری بوده زیرا اغلب دعاوی که به صورت حقوقی مطرح می‌شوند، مجدداً نمی‌توانند به روش کیفری اقامه شوند اما دعاوی کیفری‌ می‌توانند دوباره به روش حقوقی مطرح شوند.

همین امر اهمیت کمک گرفتن از وکیل ملکی را در دعاوی رفع تصرف عدوانی را چندین برابر می‌کند.

 • دعوی رفع مزاحمت

یکی دیگر از رایج ترین دعاوی ملکی، دعوی رفع مزاحمت است. در این دعوی متصرف ملک یا مال غیر منقول از شخص مزاحم در تصرف خود شکایت می‌کند و از این طریق‌ به رفع مزاحمت او می‌پردازد. توجه داشته باشید یک وکیل ملکی حرفه‌ای، با طی کردن مراحل لازم می‌تواند سریع‌تر این موضوع را خاتمه دهد و به نتیجه مطلوبی دست یابد. از این رو توصیه می‌شود هر زمانی که با چنین مشکلی مواجه شدید، حتما از وکیل ملکی کمک بگیرید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز

امروزه در هر شهر یا کشوری برای کسب مالکیت، بین افراد اختلاف یا دعوا وجود دارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن دعاوی ملکی شده است. دقت داشته باشید حل پرونده‌های ملکی به نحو احسن، نیازمند وکیل ملکی بوده که بتواند نسبت به احقاق حق و دفاع از موکل خود اقدام نماید. بنابراین بهتر است در ادامه مطلب نیز همراه ما بمانید تا شما را با چند مورد از بهترین وکلا ملکی در تبریز آشنا کنیم.

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی هم به عنوان بهترین وکلا تبریز تا کنون بیش از 300 پرونده موفق داشته و توانسته رتبه 4 اختبار کانون وکلای تبریز را از آن خود کند. شاید برای‌تان جالب باشد بدانید وی مولف کتاب «واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان»، وکیل تی پی هلدینگ، وکیل شرکت آذر پی سهند، میر عامل مؤسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و همچنین استاد دانشگاه پیام نور است.

از جمله مهم ترین تخصص‌های وکیل دانشی نیز می‌توان به دعاوی رایانه‌ای، داوری، دعاوی قاچاق، مجازات‌های باز دارنده، تعزیرات، دعاوی پیمان، جرائم علیه عنف عمومی و اخلاق، مهاجرت، ارث و وصیت اشاره کرد.

تخصص:

 • خانواده
 • کیفری
 • ارث
 • حقوقی

آدرس: تبریز، خیابان قانون، طبقه 6 مجتمع وکلای دادگستری

تماس: 09144892734


آرش خرم نیا

آرش خرم نیاجناب آقای آرش خرم نیا، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای تبریز شناخته شده است. ایشان با بیش از 10 سال سابقه درخشان کاری و فعالیت در کلیه دعاوی حقوقی، توانسته است اعتماد و اطمینان مردم را جلب کرده و رضایت موکلین را به همراه داشته باشد. صبر، حسن سابقه، پاسخگویی، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب و همچنین پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص: 

 • 10 سال سوابق کاری وکالتی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09141151874

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلا، طبقه ۶


علی جاوید

علی جاوید-وکیل از ما

علی جاوید مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری تبریز به شماره 944 بوده و در سال 1381 تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است. ایشان در کنکور سراسری توانست رتبه برتر کشوری را از آن خو کند و همچنین از خدمت نظام وظیفه معاف شود.

آقای جاوید در سال 1382 به عنوان عضو رسمی کانون وکلای تبریز کار خود را به صورت تخصصی شروع کرد و همزمان با کار وکالت، مشاور حقوقی شرکت‌ها و نهادهای مختلقی بوده است. ناگفته نماند که این مورد از بهترین وکلا ملکی در تبریز تا کنون چندین کتاب و مقاله را نیز تألیف کرده است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، واحد 2

تماس : 09141193504


زهرا محمدی

زهرا محمدی

یکی از بهترین وکلای شهر تبریز خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشد، ایشان دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری تبریزو کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می باشد.

خدمات ایشان:

 • تنظیم دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال از طریق نرم افزارهای ارتباطی حتی بدون حضور شما.
 • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
 • خانواده: طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
 • دعاوی حقوقی: طالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه ،تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

تخصص:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • تنظیم قرارداد

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822


آیدا نگاهبانی

آیدا نگهبانی

خانم آیدا نگاهبانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تبریز می باشد و یکی از حاذق ترین وکلا در زمینه ی دعاوی خانواده (طلاق توافقی _ طلاق از طرف زوج و زوجه_ اجرت المثل زندگی مشترک_ مطالبه نفقه و مهریه و طلاق غیابی) است. ایشان با تجارب ارزشمند و موثر و داشتن صداقت و استمرار همراه با بکارگیری اصول قانونی، می تواند در کمترین زمان، پرونده های متعدد موکلان خود را در رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی نماید. خانم آیدا نگاهبانی رتبه ی ۱۱ آزمون وکالت کانون وکلای آذربایجان شرقی را داشته و دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

متخصص در دعاوی:

 • خانواده
 • مهریه
 • طلاق

شماره تماس: 09143201031

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون


پریسا بهشادی

پریسا بهشادی-وکیل از ما

پریسا بهشادی نیز با کار و حرفه بی‌نظیر خود توانسته در لیست بهترین وکلا تبریز، جایگاه ویژه‌ای به دست آورد. این وکیل خبره به صورت حضوری و غیر حضوری به موکلین خود مشاوره می‌دهد و به رفع اختلاف و مشکلات پرونده‌های مختلف می‌پردازد.

خانم پریسا بهشادی در حوزه‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و طلاق هم تخصص زیادی دارد اما بهتر است بدانید که بیشترین تمرکز خود را بر روی حل پرونده‌های ملکی قرار داده است. از جمله دعاوی شامل اختلاف در ملک که وی در آن‌ها تخصص دارد، می‌توان خرید و فروش اموال غیر منقول، منابع طبیعی، املاک شهرداری، موجر و مستاجر، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد، زمین شهری و اوقاف را نام برد.

آدرس : تبریز، چهارراه محققی به سمت باغ گلستان، مقابل پارکینگ امت، طبقه 2

تماس‌ : 


حسین یوسفی

حسین یوسفی-وکیل از ما

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد کمک گرفتن از بهترین وکلا ملکی در تبریز را دارید، آقای حسین یوسفی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری بهترین انتخاب است. وی دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 1638 بوده و تمام پرونده‌ها را با صبر و بردباری حل می‌کند.

وکیل یوسفی تا به امروز توانسته پرونده‌های ملکی، خانوادگی، کیفری، حقوقی، شرکتی و ثبتی را به نتیجه مثبت برساند و نظر موکلین بیشماری را به خود جلب نماید. این وکیل معروف از ویژگی‌های اخلاقی مهمی برخوردار بوده که از جمله مهم ترین آن‌ها می‌توان متعهد بودن به کار را نام برد.

آدرس : تبریز، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار

تماس : 


راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما
در این بخش از مقاله قصد داریم وکیل طهماسب نژاد را به شما معرفی کنیم.‌ این وکیل متخصص دارای پروانه وکالت از کانون وکیل دادگستری شهر تبریز به شماره پروانه 139301010011189 بوده و علاوه‌بر دعاوی ملکی، پرونده‌های دیگری را هم می‌پذیرد.

بهتر است بدانید آخرین مدرک تحصیلی خانم راضیه طهماسب نژاد کارشناس ارشد حقوق خصوصی است. ایشان با 10 سال سابقه کاری درخشان، نفوذ کلام، برخورد مناسب، راه حل دهنده بودن، متعهد بودن، امانت داری و صبر بالا رضایت افراد زیادی را به دست آورده و کسانی که پرونده ملکی خود را به دست او بسپارند، می‌توانند در مدت زمانی نسبتاً کوتاه به نتایج عالی دست یابند.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، مقابل برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

تماس : 


حامد کریمی کوسالاری

حامد کریمی کوسالاری-وکیل از ما

حامد کریمی کوسالاری، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری تبریز دارای پروانه وکالت به شماره 22452 است و سابقه کاری طولانی دارد. از جمله پرونده‌های ملکی که به دست ایشان سپرده شده می‌توان پرونده‌های شرکت باز آفرینی شهری ایران، اداره راه و شهر سازی، سازمان ملی زمین و مسکن را نام برد. وکیل کریمی کوسالاری با آگاهی نسبت به قوانین و پشتکار توانسته پرونده‌های خود را به نحو احسنت جلو ببرد و اجازه ندهد حقوق افراد پایمال شود.

آدرس : تبریز، ترکمنچای، دادگاه بخشی

تماس :


رشید اعظمی

رشید اعظمی-وکیل از ما
وکیل رشید اعظمی، تخصص ویژه‌ای در جرایم املاک و مستغلات دارد و می‌تواند به شکل فوق العاده‌ای دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، منابع طبیعی، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد، زمین شهری و اوقاف، تخلیه، سرقفلی، موجر و مستاجر را به نفع موکلین خود خاتمه دهد. پس اگر شما هم می‌خواهید در دادگاه حق‌تان ضایع نشود و با مشکلات بیشتری هم رو به رو نشوید، بهتر است حتما از این وکیل خوش اخلاق کمک بگیرید.

آدرس : تبریز، ولیعصر، ساختمان ماهان، طبقه 4

تماس : 

اهمیت انتخاب وکیل ملکی در تبریز

از جمله مهم ترین دعاوی در تبریز، می‌توان دعاوی مربوط به ملک و املاک را نام برد که گاهی اوقات افراد به دلیل نداشتن آگاهی کافی و عدم شناخت قوانین هنگام حل آن‌ها با مشکلات بیشتری مواجه می‌شوند. از این رو وجود یک وکیل ملکی با تجربه می‌تواند بسیار کارآمد و مؤثر باشد.

وکیل ملکی به خوبی قوانین دادگاه را می‌شناسد و می‌تواند اقدامات لازم را به شکل عالی‌تری انجام دهد. پس توصیه می‌شود برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و سرمایه زیاد، انجام امور ملکی را به دست یک وکیل کاربلد بسپارید و بدون برنامه ریزی، دست به کاری نزنید.

اهمیت انتخاب وکیل ملکی در تبریز

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در تبریز

کلام آخر

در این مقاله چند مورد از بهترین وکیل ملکی در تبریز را به شما معرفی کردیم تا انتخاب گزینه‌ای ایده‌آل و مناسب، برای‌تان راحت‌تر شود. از این رو بهتر است در انتخاب خود احتیاط کافی به خرج دهید و سراغ وکیلی بروید که تجربه کافی در کار خود داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است پرونده‌تان به خوبی بررسی نشود و دچار مشکل شوید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. جهت فسخ قرارداد مشارکت در ساخت و اخذ خسارت از سازنده متخلف راهنمایی میخواستم باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا