وکلاوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

امروزه داشتن ملک، یکی از سرمایه های بزرگ هر شخص می باشد و با توجه به قیمت روز افزون ملک، ارزش آن هم بالاتر می رود. از آنجایی که قوانینی ملکی بسیار پیچیده است سایت وکیل از ما به شما پیشنهاد می کند تا در صورت بروز مشکل در این خصوص،به یک وکیل ملکی مراجعه کنید، زیرا یک وکیل ملکی به تمامی قوانین و تبصره ها اشراف داشته و در سریعترین زمان ممکن، پرونده را به نتیجه رسانده و مشکل را حل خواهد کرد. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل ملکی در شیراز می پردازیم تا با معرفی آنها، بهتر بتوانید در مورد انتخاب وکیل، تصمیم درستی بگیرید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اهمیت داشتن وکیل ملکی در شیراز

انتخاب یک وکیل با سابقه متبحر، می تواند کمک بسیار زیادی را در زمینه مشکلات ملکی داشته باشد و پرونده را در جهت مثبت پیش ببرد زیرا وکلا به دلیل تسلط بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی و ملکی، توانایی این را دارند تا با استفاده از تبصره های قانونی و روش های موثر حقوقی، مشکلات ملکی را حل کنند، خصوصا کارشناسان رسمی دادگستری با توجه به اینکه در محاکم قضایی از اعتبار ویژه ای برخوردارند می توانند یک مشاور خیلی خوب در این زمینه باشند. نکته ای که در اینجا حائز اهمیت می باشد این است که در هنگام انتخاب وکیل ملکی و یا کارشناس دادگستری باید میزان سوابق او بررسی گردد زیرا وکلایی که دارای سوابق بالایی هستند قطعا تجربه ی خوبی را در پرونده های مختلف ملکی خواهند داشت و می توانند پرونده را به نتیجه مطلوب برسانند. بنابراین بهتر است با مراجعه به موسسه های معتبر حقوقی، بهترین وکیل در شیراز را بشناسید و کار خود را به او بسپارید.

چگونگی پیدا کردن یک وکیل مجرب در شیراز

دغدغه ای که بعد از مشکلات ملکی به وجود می آید، انتخاب یک وکیل ملکی قابل اعتماد و مجرب می باشد. بنابراین راه هایی برای پیدا کردن این وکلا وجود دارد. یکی از ساده ترین راه ها تحقیق و پرس و جو  از افراد قابل اعتماد، در مورد بهترین وکیل ملکی در شیراز می باشد. معمولا وکلای با سابقه و متخصص در هر شهری خوشنام هستند و با توجه به آمار موفقیت پرونده هایی که انجام داده اند باعث جلب اعتماد و اطمینان مردم شده اند، بنابراین با یک تحقیق و پرس و جو ساده می توان وکیل های خوشنام و مجرب را سریعا پیدا کرد. راه های دیگری وجودمانند مراجعه به موسسات حقوقی معتبر در شیراز وجود دارد که با صحبت در مورد شرایط فعلی خود، بهترین وکیل شیراز را با توجه به نوع پرونده تان، به شما معرفی می کنند. سومین راهی که در این خصوص وجود دارد مطالعه سایت های معتبر در مورد وکلا و یا مراجعه به سایت های وکیل های ملکی می باشد که با مطالعه دیدگاه های مردم در سایت نسبت به وکیل مورد نظر، می توان میزان رضایت را از وکیل مورد نظر بدست آورد.

چگونگی پیدا کردن یک وکیل مجرب در شیراز

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ارث در شیراز کلیک کنید

حامد اسکندری

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و با توجه به موفقیت در پرونده های مختلف، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • ده سال سابقه کار در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09171114836

آدرس: شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد یکم


غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

تخصص و مهارت:

 • مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی
 • قبول پرونده های حقوقی و کیفری
 • قبول پرونده های خانواده و ثبتی
 • قبول پرونده های تصادفات
 • مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09178002693

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه


مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

آقای مجتبی کیومرثی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد که با داشتن سابقه کافی و درخشان به موکلین و مراجعین خود در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های ملکی و امور قراردادها، خدمات ارائه داده و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل از نگاه مردم شناخته شود. در سوابق و رزومه علمی ایشان، می توان به کسب رتبه دوم آزمون تصدی منصب قضاوت، رتبه دهم ورودی وکالت و رتبه دوم اختبار کانون وکلای دادگستری اشاره داشت. همچنین آقای کیومرثی علاوه بر اشتغال به امر وکالت و مشاوره حقوقی، در زمینه داوری در امور حقوقی به منظور حل و فصل اختلافات اشخاص نیز مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

• وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
• متخصص در دعاوی ملکی و امور قراردادها
• مشاوره و تنظیم انواع قراردادها اعم از داخلی و بین المللی
• مشاوره و تنظیم انواع دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه
• داور دعاوی حقوقی و امور قراردادها و عضو کانون داوران دادگستری

برای اعطای وکالت به آقای کیومرثی، یکی از وکلای خوب شیراز، از طریق اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09172220205

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

(مراجعه با هماهنگی قبلی)


معصومه میراحمدی

معصومه میراحمدی

سرکار خانم معصومه میراحمدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و در دعاوی مختلف به صورت تخصصی مشغول به کار است. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. سرکار خانم معصومه میراحمدی دارای چندین سال سوابق کاری درخشان می باشد و تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن پرونده های حقوقی کرده تا رضایت موکلین را جلب نماید.

شماره تماس: 09120949093


سحر ایزدی

سحر ایزدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و مشاور حقوقی. ایشان بهترین خدمات وکالای را به موکلین ارائه می دهند و همین موضوع باعث رضایت موکلین در حوزه های مختلف وکالتی شده است. فارغ التحصیل از دانشگاه اصفهان و دارای دکتری حقوق بین الملل. قبول وکالت در دعاوی خانواده،حقوقی و کیفری
متخصص در پرونده های تصادف

شماره تماس: 09171249610

آدرس: شیراز، رحمت اباد، روبروی بیمارستان فرهمندفر


نگین پورغلام

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق و کارنامه درخشان وکالتی در شیراز است. ایشان بعد از برگزاری مشاوره با موکل خود، نتایج احتمالی را با صراحت با موکل بیان کرده و با ارائه راهکارهای مناسب، او را راهنمایی می کند تا تصمیم گیری بهتری بگیرد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در شیراز از نگاه مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 4 سال تجربه وکالتی
 • تسلط بر امور مذاکرات و قراردادها
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • تسلط بر زبان انگلیسی

شماره تماس:

آدرس:  شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15


مهدی شیروانی

آقای شیروانی
جناب آقای مهدی شیروانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شیراز می باشد. ایشان دارای 20 سال سابقه کار قضایی می باشد و مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره را می پذیرد.

سوابق خدمت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • 20 سال سابقه کار قضایی
 • خدمت در دادسرای نظام
 • مشاور حقوقی شهرداری شیراز
 • مشاور حقوقی دانشگاه it شیراز
 • مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره
 •  مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی….

شماره تماس: 09173033449

آدرس: شیراز، میدان شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد 51

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز کلیک کنید

 بیشترین نمونه از پرونده های ملکی

دو مورد مهم در پرونده های ملکی  وجود دارد که جز پر درآمدترین پرونده ها در زمینه ملکی می باشد و بیشترین درخواست وکیل را  هم دارد. این موردها شامل :

 1. تصرف عدوانی : منظور تسلط قانونی بر ملک، توسط شخص دیگری می باشد. در این پرونده، وکیل ملکی وظیفه دارد تا با پیگیری و بررسی، شکایت فرد شاکی کننده رسیدگی به پرونده را آغاز کند.
 2. ایجاد مزاحمت در املاک:  به طور کلی مزاحمت در املاک به منظور تصرف کردن ملک توسط شخص دیگری را ایجاد مزاحمت در املاک می گویند. در این پرونده، وکیل ملکی موظف است تا از حق ضایع شده ی مالک دفاع کند البته در این نوع از پرونده ها حالت های متفاوتی وجود دارد که باید بررسی شود.

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به دو دسته تقسیم می شوند:

 1. دعاوی ملکی کیفری : این نوع دعاوی، بیشتر با قانون شکنی و جرم در ارتباط است و بیشترین موضوع آن، در مورد کلاهبرداری می باشد و در ابتدا با شکایت شاکیان پرونده آغاز می شود.
 2. دعاوی ملکی حقوقی : این مورد مهم ترین نوع دعاوی ملکی می باشد که بیشتر هم اتفاق می افتد و معمولا به صورت سهوی و قابل پیش بینی می باشد. در این نوع پرونده ها،  قاضی با بررسی و تجزیه و تحلیل موضوع، دادگاه را به پیش می برد.

دلایلی برای مراجعه به وکیل ملکی

از آنجایی که پرونده های ملکی جزو سرسخت ترین پرونده ها هستند و با مال و اموال اشخاص ارتباط مستقیم دارند، بنابراین اخذ یک وکیل ملکی متخصص از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. وکیل ملکی با استفاده به موقع از قوانین و تبصره ها، تمام تلاشش را می کند تا از حق موکلش دفاع کند زیرا در نمونه پرونده های ملکی، امکان تضییع شدن حق افراد وجود دارد و در صورت استفاده نکردن از وکیل و ناآگاهی موکل، امکان به وجود آمدن ضررهای مالی در این نوع پرونده ها  بسیار دیده می شود.

ویژگی های یک وکیل ملکی خبره

یک وکیل ملکی خبره، ویژگی های زیادی دارد. یکی از ویژگی های مهمی که راحت تر بتوان به او اعتماد کرد، میزان سوابق کاری او می باشد زیرا تسلط و تجربه در قوانین حقوقی نیاز به زمان زیادی دارد و وکیلی که چندین سال در این حوزه کار کرده است دارای تجربه های متعدد از پرونده های  مختلف ملکی می باشد. یک وکیل ملکی وظیفه دارد تا با مطالعه دقیق پرونده، از جزییات آن آگاهی نسبی پیدا کند و  سپس با درخواست مدارک و اسناد موردنیاز از موکل، آنها را ضمیمه پرونده می کند، بنابراین قوانین ملکی جزو سخت ترین پرونده ها می باشد و برای حل آن ها، نیاز به یک وکیلی می باشد که سالها تجربه و دانش را در این زمینه داشته باشد تا پرونده را به نتیجه مطلوبی برساند.

هزینه وکیل ملکی در شیراز

وکلای ملکی در شیراز دارای حق الوکاله های مختلفی می باشند و با توجه به درجه سختی کار و نوع پرونده، میزان حق الوکاله آنها هم تغییر می کند. البته گاهی میزان سوابق و میزان آمار پرونده های موفق یک وکیل هم، در کاهش یا افزایش حق الوکاله یک وکیل می تواند تاثیرگذار باشد. در هر صورت برای اطلاع از میزان حق الوکاله یک وکیل ملکی، باید پرونده توسط او بررسی شود و سپس بعد از آن هزینه به موکل اطلاع داده می شود.

برخی از افراد مراجعه به وکیل را، هزینه اضافی می دانندو از مراجعه به وکیل برای کار حقوقی خود امتناع می کنند، ولیکن باید به این نکته توجه داشت که اخذ یک وکیل مجرب، حتی باعث صرفه جویی در هزینه های موکل می شود زیرا اگر متقاضی، پرونده را بدون وکیل پیش ببرد با درصدخیلی بالایی با شکست مواجه خواهد شد و دچار خسارات جبران ناپذیری نیز می شود.

هزینه وکیل ملکی در شیراز

کلام آخر

داشتن یک وکیل خوب و متخصص در مواقعی که دچار مشکلات حقوقی می شوید به مانند یک حامی برای شما عمل می کند و باعث می شود تا پروسه زمانی پرونده در مدت زمان کمتری به پایان برسد و همچنین در طول این مدت، باعث آرامش خاطر شما نیز خواهد شد زیرا وکیل، با توجه به دانش و آگاهی که در این زمینه دارد تمام تلاشش را می کند تا با تنظیم لایحه دفاعیه در دادگاه و با قدرت و نفوذ کلام خود، از شما در برابر قاضی دادگاه دفاع کند و پرونده را به نفع شما به اتمام برساند. پس بهتر است هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی، به یک وکیل با سابقه اعتماد کرده و صفر تا صد کار را به او واگذار کنید.

4/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا