وکلاوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز ⚖️【آپدیت 1402】

امروزه داشتن ملک، یکی از سرمایه های بزرگ هر شخص می باشد و با توجه به قیمت روز افزون ملک، ارزش آن هم بالاتر می رود. از آنجایی که قوانینی ملکی بسیار پیچیده است سایت وکیل از ما به شما پیشنهاد می کند تا در صورت بروز مشکل در این خصوص،به یک وکیل ملکی مراجعه کنید، زیرا یک وکیل ملکی به تمامی قوانین و تبصره ها اشراف داشته و در سریعترین زمان ممکن، پرونده را به نتیجه رسانده و مشکل را حل خواهد کرد. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل ملکی در شیراز می پردازیم تا با معرفی آنها، بهتر بتوانید در مورد انتخاب وکیل، تصمیم درستی بگیرید.

اهمیت داشتن وکیل ملکی در شیراز

انتخاب یک وکیل با سابقه متبحر، می تواند کمک بسیار زیادی را در زمینه مشکلات ملکی داشته باشد و پرونده را در جهت مثبت پیش ببرد زیرا وکلا به دلیل تسلط بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی و ملکی، توانایی این را دارند تا با استفاده از تبصره های قانونی و روش های موثر حقوقی، مشکلات ملکی را حل کنند، خصوصا کارشناسان رسمی دادگستری با توجه به اینکه در محاکم قضایی از اعتبار ویژه ای برخوردارند می توانند یک مشاور خیلی خوب در این زمینه باشند. نکته ای که در اینجا حائز اهمیت می باشد این است که در هنگام انتخاب وکیل ملکی و یا کارشناس دادگستری باید میزان سوابق او بررسی گردد زیرا وکلایی که دارای سوابق بالایی هستند قطعا تجربه ی خوبی را در پرونده های مختلف ملکی خواهند داشت و می توانند پرونده را به نتیجه مطلوب برسانند. بنابراین بهتر است با مراجعه به موسسه های معتبر حقوقی، بهترین وکیل در شیراز را بشناسید و کار خود را به او بسپارید.

چگونگی پیدا کردن یک وکیل مجرب در شیراز

دغدغه ای که بعد از مشکلات ملکی به وجود می آید، انتخاب یک وکیل ملکی قابل اعتماد و مجرب می باشد. بنابراین راه هایی برای پیدا کردن این وکلا وجود دارد. یکی از ساده ترین راه ها تحقیق و پرس و جو  از افراد قابل اعتماد، در مورد بهترین وکیل ملکی در شیراز می باشد. معمولا وکلای با سابقه و متخصص در هر شهری خوشنام هستند و با توجه به آمار موفقیت پرونده هایی که انجام داده اند باعث جلب اعتماد و اطمینان مردم شده اند، بنابراین با یک تحقیق و پرس و جو ساده می توان وکیل های خوشنام و مجرب را سریعا پیدا کرد. راه های دیگری وجودمانند مراجعه به موسسات حقوقی معتبر در شیراز وجود دارد که با صحبت در مورد شرایط فعلی خود، بهترین وکیل شیراز را با توجه به نوع پرونده تان، به شما معرفی می کنند. سومین راهی که در این خصوص وجود دارد مطالعه سایت های معتبر در مورد وکلا و یا مراجعه به سایت های وکیل های ملکی می باشد که با مطالعه دیدگاه های مردم در سایت نسبت به وکیل مورد نظر، می توان میزان رضایت را از وکیل مورد نظر بدست آورد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ارث در شیراز کلیک کنید
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

حامد اسکندری

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و با توجه به موفقیت در پرونده های مختلف، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • ده سال سابقه کار در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09171114836

آدرس: شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد یکم


غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

تخصص و مهارت:

 • مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی
 • قبول پرونده های حقوقی و کیفری
 • قبول پرونده های خانواده و ثبتی
 • قبول پرونده های تصادفات
 • مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09178002693

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه


مجتبی کیومرثی

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشد و سابقه فعالیت در زمینه های ملکی، تجاری، ثبتی، اسناد رسمی و غیره را دارد و با فعالیت و پشتکار خویش توانسته، بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد و به عنوان یهترین وکیل ملکی در شیراز معرفی شود.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 5 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09172220205

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم


محمد جاودانی

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد و  با تسلط بر قوانین وکالتی و کارنامه درخشانی که در حوزه های مختلف وکالتی داشته است، به عنوان بهترین وکیل ملکی در شیراز مشغول به فعالیت می باشد. آقای محمد جاودانی در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی و ملکی هم تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171175280

آدرس: شیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، نبش کوچه31، ساختمان اوتانا دوم، واحد 301


سحر ایزدی

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر شیراز مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، حقوقی، ثبت اسناد، خانواده و غیره فعالیت دارد. خانم سحر ایزدی خدمات وکالتی همچون مشاوره حضوری و غیرحضوری، اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، نوشتن اوراق قضایی را به عهده دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در شیراز در بین مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09171249610

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، بلوار زرهی


سید محسن ظریف کارفرد

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف مانند ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارد و با سوابق درخشانی که در وکالت دارد به عنوان بهترین وکیل ملکی در شیراز به مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09171179526

آدرس:  شیراز، بلوار مطهری (زرگری سابق )، نبش کوچه پانزدهم، طبقه اول


سید روح اله معزی

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و تخصص و مهارت  بالایی در تنظیم لایحه دفاعی و انواع قراردادها را به عهده دارد. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف مانند ملکی، خانوادگی، ثبتی، کیفری و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارشناس حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • تسلط به زبان عربی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۱۰۲۳۸۹

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه سوم، واحد 35


غلام حسین خلیفه

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق بسیار درخشان و موفقیت در دهها پرونده حقوقی می باشد. آقای غلام حسین خلیفه متخصص در تنظیم قرارداد نویسی است و در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، طلاق، ثبتی و غیره در شهر شیراز فعالیت دارد. ایشان با پشتکار خویش موفق شده است تا جزو بهترین وکیل ملکی در شیراز باشد.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • مولف کتاب آیین دادرسی مدنی
 • داور کانون وکلا دادگستری فارس
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09178002693

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان بانک پارسیان، طبقه سوم، واحد چهارم


نگین پورغلام

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق و کارنامه درخشان وکالتی در شیراز است. ایشان بعد از برگزاری مشاوره با موکل خود، نتایج احتمالی را با صراحت با موکل بیان کرده و با ارائه راهکارهای مناسب، او را راهنمایی می کند تا تصمیم گیری بهتری بگیرد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در شیراز از نگاه مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 4 سال تجربه وکالتی
 • تسلط بر امور مذاکرات و قراردادها
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • تسلط بر زبان انگلیسی

شماره تماس:  09171194651

آدرس:  شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15


اسماعیل ساربانی

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشد و دارای سوابق بالا و درخشانی در حوزه های مختلف وکالتی است . ایشان به عنوان مشاور و وکیل در بیشتر موسسات و سازمان های معتبر فعالیت داشته است و در زمینه دعاوی های مختلف مانند ملکی، حقوقی، ثبتی، خانواده و غیره قبول دعاوی می کند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 14 سال سابقه کار در زمینه وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۷۰۴۰۵۷۸۲

آدرس: شیراز، سی متری سینماسعدی، خیابان ذوالانوارشرقی، روبروی کوچه شانزدهم، ساختمان آوا، طبقه دوم، واحدسوم

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز کلیک کنید

 بیشترین نمونه از پرونده های ملکی

دو مورد مهم در پرونده های ملکی  وجود دارد که جز پر درآمدترین پرونده ها در زمینه ملکی می باشد و بیشترین درخواست وکیل را  هم دارد. این موردها شامل :

 1. تصرف عدوانی : منظور تسلط قانونی بر ملک، توسط شخص دیگری می باشد. در این پرونده، وکیل ملکی وظیفه دارد تا با پیگیری و بررسی، شکایت فرد شاکی کننده رسیدگی به پرونده را آغاز کند.
 2. ایجاد مزاحمت در املاک:  به طور کلی مزاحمت در املاک به منظور تصرف کردن ملک توسط شخص دیگری را ایجاد مزاحمت در املاک می گویند. در این پرونده، وکیل ملکی موظف است تا از حق ضایع شده ی مالک دفاع کند البته در این نوع از پرونده ها حالت های متفاوتی وجود دارد که باید بررسی شود.

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به دو دسته تقسیم می شوند:

 1. دعاوی ملکی کیفری : این نوع دعاوی، بیشتر با قانون شکنی و جرم در ارتباط است و بیشترین موضوع آن، در مورد کلاهبرداری می باشد و در ابتدا با شکایت شاکیان پرونده آغاز می شود.
 2. دعاوی ملکی حقوقی : این مورد مهم ترین نوع دعاوی ملکی می باشد که بیشتر هم اتفاق می افتد و معمولا به صورت سهوی و قابل پیش بینی می باشد. در این نوع پرونده ها،  قاضی با بررسی و تجزیه و تحلیل موضوع، دادگاه را به پیش می برد.

دلایلی برای مراجعه به وکیل ملکی

از آنجایی که پرونده های ملکی جزو سرسخت ترین پرونده ها هستند و با مال و اموال اشخاص ارتباط مستقیم دارند، بنابراین اخذ یک وکیل ملکی متخصص از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. وکیل ملکی با استفاده به موقع از قوانین و تبصره ها، تمام تلاشش را می کند تا از حق موکلش دفاع کند زیرا در نمونه پرونده های ملکی، امکان تضییع شدن حق افراد وجود دارد و در صورت استفاده نکردن از وکیل و ناآگاهی موکل، امکان به وجود آمدن ضررهای مالی در این نوع پرونده ها  بسیار دیده می شود.

ویژگی های یک وکیل ملکی خبره

یک وکیل ملکی خبره، ویژگی های زیادی دارد. یکی از ویژگی های مهمی که راحت تر بتوان به او اعتماد کرد، میزان سوابق کاری او می باشد زیرا تسلط و تجربه در قوانین حقوقی نیاز به زمان زیادی دارد و وکیلی که چندین سال در این حوزه کار کرده است دارای تجربه های متعدد از پرونده های  مختلف ملکی می باشد. یک وکیل ملکی وظیفه دارد تا با مطالعه دقیق پرونده، از جزییات آن آگاهی نسبی پیدا کند و  سپس با درخواست مدارک و اسناد موردنیاز از موکل، آنها را ضمیمه پرونده می کند، بنابراین قوانین ملکی جزو سخت ترین پرونده ها می باشد و برای حل آن ها، نیاز به یک وکیلی می باشد که سالها تجربه و دانش را در این زمینه داشته باشد تا پرونده را به نتیجه مطلوبی برساند.

هزینه وکیل ملکی در شیراز

وکلای ملکی در شیراز دارای حق الوکاله های مختلفی می باشند و با توجه به درجه سختی کار و نوع پرونده، میزان حق الوکاله آنها هم تغییر می کند. البته گاهی میزان سوابق و میزان آمار پرونده های موفق یک وکیل هم، در کاهش یا افزایش حق الوکاله یک وکیل می تواند تاثیرگذار باشد. در هر صورت برای اطلاع از میزان حق الوکاله یک وکیل ملکی، باید پرونده توسط او بررسی شود و سپس بعد از آن هزینه به موکل اطلاع داده می شود.

برخی از افراد مراجعه به وکیل را، هزینه اضافی می دانندو از مراجعه به وکیل برای کار حقوقی خود امتناع می کنند، ولیکن باید به این نکته توجه داشت که اخذ یک وکیل مجرب، حتی باعث صرفه جویی در هزینه های موکل می شود زیرا اگر متقاضی، پرونده را بدون وکیل پیش ببرد با درصدخیلی بالایی با شکست مواجه خواهد شد و دچار خسارات جبران ناپذیری نیز می شود.

کلام آخر

داشتن یک وکیل خوب و متخصص در مواقعی که دچار مشکلات حقوقی می شوید به مانند یک حامی برای شما عمل می کند و باعث می شود تا پروسه زمانی پرونده در مدت زمان کمتری به پایان برسد و همچنین در طول این مدت، باعث آرامش خاطر شما نیز خواهد شد زیرا وکیل، با توجه به دانش و آگاهی که در این زمینه دارد تمام تلاشش را می کند تا با تنظیم لایحه دفاعیه در دادگاه و با قدرت و نفوذ کلام خود، از شما در برابر قاضی دادگاه دفاع کند و پرونده را به نفع شما به اتمام برساند. پس بهتر است هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی، به یک وکیل با سابقه اعتماد کرده و صفر تا صد کار را به او واگذار کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا