وکلاوکیل کیفری

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

پرونده های کیفری دارای اهمیت و حساسیت زیادی هستند زیرا با جان و مال انسان رابطه مستقیم دارند، بنابراین می توان گفت که حضور یک وکیل خوب و متخصص در روند و پیشبرد پرونده های کیفری از اهمیت بسیارزیادی برخوردار است. سایت وکیل از ما فهرستی از بهترین کیفری در شیراز را با توجه به سوابق خوب وکلا و موفقیت در پرونده های پیشینی که داشته اند به مردم معرفی کرده است تا در کمترین زمان بتوانند با وکیل موردنظر ارتباط برقرار کرده و در نهایت او را انتخاب کنند. در هر زمینه ای از دعاوی می توان به بهترین وکیل در شیراز مراجعه کرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مزایای استفاده از وکیل کیفری در شیراز

وکلای زیادی در شهر شیراز وجود داره، که همین باعث میشه در انتخاب بهترین وکیل در شیراز دچار شک و تردید بشیم. یک وکیل کیفری با توجه به گذراندن تحصیلات آکادمیک و کارآموزی و شناخت قوانین و تبصره ها، به تمامی قوانین و مقررات مربوط به حوزه های مختلف وکالتی آشنا می باشد و با ارائه دادن مشاوره تخصصی به موکل و بررسی جزییات پرونده، راحت تر می تواند لایحه دفاعیات را در دادگاه به نفع موکل خود ارائه دهد و از او دفاع کند.

نکته ای که در پرونده های کیفری حائز اهمیت می باشد این است که فقط یک بار مطرح کردن این پرونده ها در دادگاه وجود دارد و امکان ارائه طرح مجدد آن نیست بنابراین انتخاب اشتباه یک وکیل کار نابلد، باعث می شود تا حقوق موکل ضایع شود و دچار خسارات و زیان هایی هم در این راستا شود. در واقع سپردن پرونده به یک وکیل کیفری خبره باعث می شود، تا در کوتاهترین زمان و به بهترین شکل، مراحل قانونی کیفری به درستی انجام شود و در پیشبرد مثبت پرونده نقش اساسی داشته باشد.

مزایای استفاده از وکیل کیفری در شیراز

حامد اسکندری

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و با توجه به موفقیت در پرونده های مختلف، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

شماره تماس:

آدرس:


غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

تخصص و مهارت:

 • مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی
 • قبول پرونده های حقوقی و کیفری
 • قبول پرونده های خانواده و ثبتی
 • قبول پرونده های تصادفات
 • مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09178002693

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه


سمانه برزگر

بهترین وکیل خانواده در شیراز

خانم سمانه برزگر یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز می باشد. خانم سمانه برزگر آماده ارائه خدمات وکالتی در زمینه های کیفری، حقوقی، شهرداری، ثبتی و خانوادگی می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  بیش از ده سال تجربه کاری وکالت
 •  کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 •  عضو کانون وکلا دادگستری شیراز

شماره تماس:

آدرس: شیراز، ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، نبش کوچه چهارم، ساختمان یاشیل، طبقه دوم، واحد 3


مهدی سمیعی

بهترین وکیل کیفری در شیراز

آقای مهدی سمیعی یکی دیگر از بهترین وکیل کیفری در شیراز می باشند، قبول دعاوی در پرونده های کیفری، خانوادگی، ملکی و غیره را به عهده دارد و به دلیل سابقه درخشان و موفقیت در پرونده های مختلف به عنوان بهترین وکیل کیفری در شیراز مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق
 •  مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، فلکه شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد51


سعید زراعت پیشه

بهترین وکیل خانواده در شیراز

یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز سعید زراعت پیشه وکیل پایه یک دادگستری شیراز می باشد و از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل کیفری در شیراز شناخته شده است. ایشان در زمینه دعاوی کیفری، ملکی، مالی، خانواده، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارد و همچنین تسلط کامل بر امور و بررسی قراردادها را هم برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • تسلط بر زبان انگلیسی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلاء، طبقه دوم


نگین پورغلام

بهترین وکیل کیفری در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشد. همچنین ایشان یک وکیل خبره در زمینه وکالت می باشد که بعد از قبول پرونده و برگزاری جلسه ای با موکل، اسناد و مدارک را بررسی کرده سپس نتایج احتمالی را با موکل درمیان می گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درستی بگیرد. خانم نگین غلام پور در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، ثبتی، ملکی و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال تجربه وکالت
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • تسلط بر زبان انگلیسی
 • مسلط بر امور مذاکرات و قراردادها

شماره تماس:  09171194651

آدرس:  شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15


مهدی خورشیدی

بهترین وکیل کیفری در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و  به دلیل جایگاه خوبی که در زمینه وکالت در بین مردم کسب کرده است، موفق شده است تا به عنوان  بهترین وکیل کیفری در شیراز شناخته شود. ایشان در زمینه دعاوی کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده و غیره در شیراز مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری شیراز
 • مشاورحقوقی

تماس:

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، ساختمان وکلا، طبق سوم، واحد


حسن مهرآسا

بهترین وکیل کیفری در شیراز

یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز آقای حسن مهرآسا وکیل پایه یک دادگستری شهر شیراز می باشد و با موفقیت در پرونده های مختلف وکالتی و سابقه درخشانی که در زمینه های مختلف حقوقی داشته است، موفق شده است تا رضایت موکلین را جلب کند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در شیراز شناخته شود. آقای حسن مهرآسا در زمینه دعاوی کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان فارس
 • کارشناس حقوق خصوصی دانشگاه تهران

شماره تماس:

آدرس: شیراز، نبش کوچه بست و هفتم امیرکبیر

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز کلیک کنید

انواع دعای های کیفری

در دعاوی های کیفری موضوعات مختلفی وجود دارد که به مهم ترین آنها اشاره می کنیم :

 • خیانت در امانت
 • فروش مال غیر
 • کلاهبرداری
 • سرقت
 • موادمخدر
 • قتل عمد و غیرعمد
 • ضرب و جرح
 • روابط نامشروع
 • جعل و استفاده از مدارک و اسناد جعلی
 • تجاوزبه عنف

ویژگی های یک وکیل کیفری

هر وکیل کیفری موفق در شیراز دارای ویژگی هایی می باشد که می تواند در جهت پیشرفت و پیشبرد کاری اش تاثیرگذار باشد. ویژگی هایی از جمله بهترین وکیل کیفری در شیراز:

 • داشتن تحصیلات آکادمیک کافی در زمینه امور جزایی و کیفری
 • دارا بودن علم به روز و تجربه کافی در امور کیفری
 • آشنایی با دادسراها و دادگاه ها و محاکم های کیفری
 • آشنایی با قوانین آیین دادرسی کیفری
 • دارای عزت نفس و اعتماد به نفس بالا در مواجهه با مشکلات
 •  داشتن صبر در مواجهه با سختی کار
 • آشنا بودن به امور روانشناسی در برقراری آرامش موکل
 •  دارابودن قدرت و نفوذ کلام بالا در هنگام دفاعیات متهم در دادگاه

شکایت کیفری چگونه انجام می پذیرد

با توجه به قانون اساسی، کسی که مرتکب جرمی شده است می توان از او شکایت کرد و بهتر است که این شکواییه توسط وکیل کیفری در قالب فرمی به دادگاه ارائه می شود دقیقا برخلاف شکایات حقوقی که دارای فرم مخصوص می باشد. بعد از تنظیم شکواییه توسط وکیل، دادگاه کیفری به شکایات رسیدگی می کند و شکایت در دادگاه مورد بررسی قرار می گیرد. در بعضی از پرونده های کیفری مانند زنا، رشوه، قتل های عمد یا غیر عمد و غیره حتی اگر توسط شاکی هم رضایت اعلام شود، پرونده مختومه اعلام نمی گردد و بسته نمی شود و توسط دادگاه مورد بررسی های بیشتر قرار می گیرد.

وکیل کیفری در پرونده ها چگونه اقدام می کند

وکیل کیفری با اعلام وکالت، وارد پرونده می شود و وظایفی همچون تشکیل پرونده کیفری و طرح شکایت خصوصی از جانب موکل و سپس پیگیری پرونده تا انتهای آن، همگی بر عهده وکیل کیفری می باشد. متقاضی بهتر است که قبل از هر اقدامی وکیل اختیار کند و در همان ابتدا طرح شکواییه هم  به وکیل مربوطه بسپارد زیرا زمانی که وکیل در ابتدای کار در جریان روال پرونده قرار گیرد، بهتر می تواند پرونده را پیش ببرد.

سوابق وکیل کیفری در شیراز

سوابق و تجربه ی یک وکیل کیفری تاثیر بسیار زیادی در روند کاری اش دارد. قبل از هر اقدامی باید در مورد سوابق کاری و پرونده های پیشین وکیل مورد نظر خود تحقیق کنید و مدارک و میزان تحصیلات او را بررسی کنید تا بهتر بتوانید به او اعتماد کرده و پرونده خود را به او بسپارید زیرا اگر در ابتدای راه، انتخاب درستی برای وکیل نداشته باشید قطعا در ادامه ی راه دچار مشکل خواهید شد و سپس کمتر وکیل کیفری می پذیرد که پرونده ای را که قبلا وکیل دیگری در اختیار نموده را انجام دهد.

حق الوکاله وکیل کیفری در شیراز

از آنجایی که پرونده های کیفری بسیار حساس می باشند و شامل موضوعات مختلفی از جمله کلاهبرداری، خیانت در امانت،  قتل، تجاوز، سرقت و غیره هستند، بنابراین حق الوکاله هر وکیل در هر مرحله، با توجه به احوال و شرایط پرونده و میزان سختی کار تعیین می گردد، همچنین میزان سوابق و تجربه کاری وکیل هم در افزایش و کاهش حق الوکاله تاثیر دارد. به صورت کلی میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن، در نهایت میان وکیل دعاوی کیفری و موکل به صورت توافقی صورت می گیرد.

حق الوکاله وکیل کیفری در شیراز

مشاوره با وکیل کیفری

قبل از انتخاب وکیل، ابتدا باید یک جلسه مشاوره با وکیل مورد نظر خود داشته باشید. امروزه مشاوره ها به صورت حضوری، آنلاین و یا تلفنی صورت می گیرند بنابراین بنا به شرایط فعلی خود، می توان یکی از آنها را انتخاب کرد. بعضی وکلا یا موسسات حقوقی بابت مشاوره اولیه ای که صورت می گیرد، هزینه ای دریافت می کنند و بعضا برخی از این مشاوره ها هم رایگان می باشد که با توجه به صلاحدید خود می توان یکی از آنها را انتخاب کرد. اما بهتر است که این را بدانید که وکلای با تجربه و متخصص ارزان نیستند و اگر بخواین بهترین وکیل کیفری در شیراز انتخاب کنید مسلمآ باید هزینه بیشتری نسبت به وکلای دیگر پرداخت کنید.

یکی از دلایل اصلی مشاوره با وکیل مورد نظر، چگونگی برقراری ارتباط با او می باشد به عنوان مثال آیا می توان با او ارتباط برقرار کنید یا اینکه می توان در مورد جزییات پرونده با او با صراحت صحبت کرد؟ سپس بعد از صحبت با وکیل و برگزاری مشاوره  می توان تصمیم نهایی را گرفت که آیا این وکیل می تواند وکیل انتخابی شما باشد یا خیر.

کلام آخر

یک وکیل علاوه بر موکل خود، در جامعه هم مسئولیت هایی دارد و این مسئولیت ها از همه ی جنبه ها مانند مدنی، کیفری و انتظامی قابل بررسی می باشد بنابراین یک وکیل موفق باید در راستای این اهداف تلاش کند تا بتواند وظایف اش را به بهترین شکل انجام دهد. در واقع هدف ما در این مقاله این بوده است تا از اهمیت، داشتن وکیل کیفری در مواجهه با مشکلات کیفری صحبت شود و با در اختیار گذاشتن لیستی از بهترین وکیل در شیراز، با توجه به سوابق و میزان تخصص و مهارتی که دارند به مردم معرفی شوند تا مردم شیراز بتوانند انتخاب راحت تری داشته باشند.

4/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا