وکلاوکیل ارث

10 تا از بهترین وکیل ارث در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

پرونده های ارث، در دادگاه های شیراز هم بسیار دیده می شود و به نوعی جزو دعوی های مالی هم محسوب می شود زیرا ارث مالی است که بعد از فوت متوفی به بازماندگان او داده می شود. در واقع برای تقسیم صحیح اموال به طور قانونی نیاز است تا از بهترین وکیل ارث در شیراز کمک خواست.

بهترین وکیل در شیراز که به طور تخصصی به امور ارث می پردازد، به انواع چالش ها و مشکلات پرونده های ارث آگاه است و به خوبی می تواند به حل مشکلات آن بپردازد. در واقع تنها یک وکیل است که می تواند به امور مربوط به ارث رسیدگی نماید زیرا هر شخص عادی هیچگونه اطلاعات و دانش حقوقی در مورد ارث را ندارد و به درستی نمی تواند به این امور رسیدگی نماید. پیشنهاد می شود که تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید و به مطالب مفیدی که در مورد بهترین وکیل ارث در شیراز پرداخته شده است، بپردازید همچنین به معرفی ده تا از وکلای ارث پرداخته ایم که دارای مهارت و تخصص بالای وکالتی خصوصا در زمینه ارث می باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دلیل داشتن وکیل برای انحصار وراثت

انجام مراحل انحصار وراثت گاهی خسته کننده می شود و عده ای که درگیر موضوعات ارث می شوند زمان کافی را برای حضور در دادگاه ها و یا رسیدگی به پرونده های مربوط به انحصار وراثت را ندارند. تنها راهی که در این شرایط وجود دارد این است که از یک وکیل متخصص و خبره که در زمینه ارث و میراث فعالیت دارد، کمک بخواهیم. وکیل به تمامی مراحل های دادگاهی در این امور آشنا می باشد و به خوبی می تواند به تمامی امور مربوط به آن رسیدگی نماید.

وکیل می تواند تمامی امور مربوط به وراثت را به خوبی انجام دهد و به دلیل تخصص و سوابق کاری خوبی که دارد، نسبت به مشکلات موجود در این پرونده ها آگاهی کاملی دارد. مراحل مربوط به ارث باید کاملا قانونی و توسط یک وکیل خبره انجام شود، وکیلی که یکی از تخصص های وکالتی اش مربوط به ارث و میراث باشد.

همچنین کمک گرفتن از یک وکیل خوب خبره مدت زمان انجام کار را کاهش خواهد داد و سبب می شود تا سرعت پرونده های وراثتی به بالاترین شکل ممکنه انجام گردد. مشاوره هایی که وکیل ارث برای مردم شهر شیراز با توجه به پرونده های آنان انجام می دهد، سبب می شود که راه حل های بسیار اصولی و مناسبی برای آنان به همراه داشته باشد. بهترین وکیل ارث در شیراز، قادر است تا پرونده های وکالتی را به موفقیت برساند.

حامد اسکندری

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و با توجه به موفقیت در پرونده های مختلف، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

  • ده سال سابقه کار در امور وکالتی
  • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
  • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09171114836

آدرس: شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد یکم

سحر ایزدی

بهترین وکیل طلاق در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و مشاور حقوقی. ایشان بهترین خدمات وکالای را به موکلین ارائه می دهند و همین موضوع باعث رضایت موکلین در حوزه های مختلف وکالتی شده است. فارغ التحصیل از دانشگاه اصفهان و دارای دکتری حقوق بین الملل. قبول وکالت در دعاوی خانواده،حقوقی و کیفری
متخصص در پرونده های تصادف

شماره تماس: 09171249610

آدرس: شیراز، رحمت اباد، روبروی بیمارستان فرهمندفر

 امین کاظمی ابنوی

امین کاظمی ابنوی

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهاست که در شهر شیراز به تخصص کاری مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در شیراز به مردم معرفی شده است و در زمینه پرونده های حقوقی، کلاهبرداری، کیفری، خانواده، ملکی و غیره فعالیت دارد. آقای امین کاظمی ابنوی پرونده های زیادی را به موفقیت رسانده است و به مردم کمک های زیادی در خصوص دعاوی های مختلف حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

  • 11 سال سابقه کاری وکالت
  • کارشناسی حقوق
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 07132333217

آدرس: شیراز، چهارراه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه دوم، واحد 3 (طبقه فوقانی لوازم خانگی تفال)

 محمودرضا استقلال

 محمودرضا استقلال

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در شیراز شناخته شده است. ایشان وکیلی با تخصص کاری بالا است که سالیان بسیار زیادی است که به حرفه وکالت مشغول می باشد. آقای محمودرضا استقلال بسیار حرفه ای در انجام کار وکالتی است و مشاوره های بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

  • 10 سال تخصص در زمینه وکالتی
  • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171088761

آدرس: شیراز، خیابان سعدی، پاساژ شیراز، کلینیک طبقه 2

 داوود بی نیاز

داوود بی نیاز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز است و به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در شیراز به فعالیت و تخصص مشغول است. ایشان وکیلی حاذق است و تجربیات بسیار خوبی را در دعاوی های مختلف حقوقی دارد. آقای داوود بی نیاز، مشاوره در زمینه های مختلف حقوقی را به مردم ارائه می دهد و مسئولیت و تعهد بالایی را برای پرونده های حقوقی که برعهده گرفته است را دارد.

تخصص و مهارت:

  • دکترای حقوق
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177132137

آدرس: شیراز، منطقه 1، محله صدرا، نبش کوچه یک، روبروی کتابخانه خوارزمی، طبقه دوم

 مریم السادات پیراسته

 مریم السادات پیراسته

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و تخصص و مهارت بالایی در کلیه دعاوی ها و امور حقوقی را دارد. ایشان وکالت و مشاور حقوقی برای شرکت های معتبر حقوقی را برعهده دارد و سالهای زیادی است که در شهر شیراز مشغول به کار وکالت به صورت حرفه ای است. خانم مریم پیراسته به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در شیراز توسط مردم شناخته شده است و به کلیه دعاوی ها مشغول است.

تخصص و مهارت:

  • 10 سال سابقه و مهارت در حوزه وکالت
  • دکترای حقوق عمومی
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173109402

آدرس: شیراز، باوار پاسدارن، بین کوچه 66 و 68، ساختمان وزرا، طبقه 4

 عباس عباسی کشکوکی

عباس عباسی کشکوکی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز است و به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در شیراز شناخته شده است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی مانند ارث، کیفری، ملکی، مالی، طلاق و غیره مشغول می باشد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در شهر شیراز به مردم ارائه می دهد. آقای عباس عباسی کشکوکی مسلط به کلیه امور حقوقی است و به مردم شهر شیراز کمک های زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09128491282

آدرس: شیراز، معانی آباد، نبش خیابان دوستان، برج الهیه، طبقه 4، واحد c

 محمدرضا جعفر پور

محمدرضا جعفر پور

ر وکیل پایه یک دادگستری وش مشاور حقوقی است که در شهر شیراز فعالیت و تخصص دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در شیراز مشغول به فعالیت است و تخصص و مهارت بالایی در امور وکالتی دارد. آقای محمدرضا جعفر پور اخلاق بسیار خوبی خصوصا در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعین دارد و بهترین راه حل های حقوقی را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

  • 20 سال سابقه کاری و تخصصی وکالت
  • استاد دانشگاه به مدت 10 سال
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171052329

آدرس: شیراز، معانی آباد، کوچه 5، روبروی ورودی اول گلدشت

 سجاد محمدی

سجاد محمدی

وکیل پایه یک دادگستری شیراز است و به تمامی دعاوی های حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در شیراز انتخاب و معرفی شده است. ایشان در زمینه های ارث، ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره به تخصص می پردازد و مردم به ایشان اعتماد کاملی دارند. آقای سجاد محمدی مشاوره های بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد و به آن ها کمک های بسیاری در جهت رفع مشکل حقوقی شان می دهد.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09330550588

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، ساختمان پارس، طبقه اول، واحد 9

فاطمه خرم آبادی

فاطمه خرم آبادی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز است و به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان سابقه ی بالایی در حوزه وکالت دارد و پرونده های زیادی را تاکنون به موفقیت رسانده است. خانم فاطمه خرم آبادی در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت داشته و موجب رضایت مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

  • 18 سال سابقه وکالتی
  • عضو کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177496753

آدرس: شیراز، معالی آباد، جنب مسجد دستغیب

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز کلیک کنید

چه کسانی محروم از ارث هستند؟

هر فردی مجاز است تا در مورد  اموال و دارایی های خود تصمیم گیری نماید و هیچ شخصی مجاز به دخالت در مورد اموال و دارایی های او نمی باشد. در واقع هر شخص مجاز است تا اموالش را به هر شخصی که بخواهد واگذار نماید به طوری که افراد درجه یک خانواده هم، حق هیچگونه اعتراضی را نداشته باشند. اما بر طبق قوانین مدنی و قضایی کشور، محرومیت از ارث وجود ندارد و کسی نمی تواند وراثش را از ارث محروم نماید. در واقع هر فردی موظف است تا در رابطه با یک سوم از اموالش در ویت نامه، تکلیف را مشخص نماید.

اگر شخصی بخواهد پس از مرگش به یک یا چند نفر از وراث خودش، سهم کمتری از دارایی هایش را بدهد، می تواند تا یک سوم از دارایی های خود را برای سایر وراثش، وصیت کند تا پس از مرگش سهم چند نفر از وراث در نظر گرفته شده کمتر شود. دلیل این امر این است که ارث در قوانین جزو امور امری می باشد و نمی توان از قوانین آن سرپیچی کرد.

چگونگی راه های جستجوی بهترین وکیل ارث در شیراز

یکی از نگرانی های هر شخصی که با پرونده های ارث مواجه می شود، جستجوی بهترین وکیل ارث در شیراز است که در این خصوص تخصص بالایی داشته باشد. برای جستجوی بهترین وکیل ارث در شیراز، راه های مختلفی وجود دارد که این راه ها قابل دسترس ترین و قابل اعتماد ترین راه ها برای انتخاب و اخذ یک وکیل خوب می باشد.

یکی از آسان ترین و ساده ترین راه های شناخت وکیل، پرس و جو و تحقیقات از دوستان و اطرافیانی است که از وکلای شیراز شناخت کافی دارند و یا برای انجام کار خود در گذشته به آن ها مراجعه کرده اند. البته این افراد باید قابل اعتماد بوده و راهنمایی هایی که از آن ها گرفته می شود مفید بوده باشد.

یکی دیگر از راه های بسیار خوب و موثر استفاده از سایت ها و یا مجلات حقوقی است که به راحتی می توان حتی در منزل هم به آن مراجعه کرد. سایت های و مجلات حقوقی مانند وکیل از ما، به معرفی بهترین وکلا در همه ی زمینه های حقوقی می پردازد و کاربران را هم با اطلاعات و دانش حقوقی آشنا می کند. این سایت ها و یا مجلات حقوقی قابل اعتماد هستند و می توانند در مدت زمان کمتری به وکلا کمک های بسیار مفیدی داشته باشند.

همچنین کمک و راهنمایی گرفتن از موسسه های حقوقی که در شیراز وجود دارد به کاربران و مراجعین کمک بسیار زیادی می کند.

کلام آخر

معمولا در برخی از خانواده ها، تنش ها و درگیری هایی بر سر اموال به وجود می آید که آن را به یک مشکل و معزل تبدیل می کند. در این شرایط نیاز به یک فردی دلسوز و متخصص است تا به طور قانونی تقسیم ارث را انجام دهد و از استرس و اضطراب بازماندگان ارث کم کند. یک وکیلی که در زمینه ارث فعالیت و تخصص دارد از پایمال شدن سهم دیگران جلوگیری به عمل می آورد و تمامی کارهای ارث را به طور اصولی و قانونی انجام می دهد.

وکیل ارث به تمامی قوانین و مقررات وکالتی خصوصا ارث تسلط دارد و مهارت و تخصص هایی که در این زمینه دارد، سبب می شود تا پرونده مربوط به ارث به موفقیت برسد.

انتخاب یک وکیل در ارث، بسیار مهم است و باید به آن توجه بسیار زیادی شود تا پرونده با شکست مواجه نشود. انتخاب یک وکیل خوب و خبره در امور ارث، سبب می شود تا مدت زمان انجام امور وکالتی با سرعت بیشتری انجام پذیرد و موکل به حق و حقوق قانونی خود برسد.

در این مقاله به شرح کامل بهترین وکیل ارث در شیراز پرداخته ایم که با کمک آن ها می توانید به کلیه امور حقوقی خود از جمله ارث رسیدگی کنید و به حق و حقوق قانونی خود برسید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا