اخباردانستنی های حقوقی

ارز همستر کلاهبرداری است یا قانونی؟ آینده این ارز دیجیتال نوپا

ارز همستر کلاهبرداری است یا قانونی؟ قبل از پاسخ دادن به این سوال قصد داریم تا در مورد ارز همستر کامبت توضیحاتی را ارائه دهیم. در واقع این ارز در مدت زمان کوتاهی توانسته است به یکی از پرطرفدارترین ارز های تلگرام تبدیل شود و جزو بازی های موبایلی سریع الرشد به شمار می رود و مبتنی بر مدل ” بازی کن و درآمد کسب کن” می باشد.

این بازی همچنین در کمتر از یک ماه مورد توجه چندین میلیون کاربر قرار گرفته است که در ذهن برخی از آن ها این سوال ممکن است ایجاد شود که آیا ارز همستر ارزش اینهمه وقت گذاشتن و توجه کردن را دارد یا خیر؟

همستر کامبت چیست؟

بازی همستر کامبت به صورت رسمی در 25 مارس راه اندازی شد و روی برنامه تلگرام قابل اجراء می باشد و می توان گفت، همستر جزو جدیدترین پدیده های بازی های تلگرامی محسوب می شود که قادر است هیجان بازی کلیکر نات کوین که بیشتر از 60 میلیون بازیکن داشته است را دوباره زنده کند.

در این بازی، بازیکن نقش مدیر عامل همستر که یک صرافی ارز دیجیتال است را به صورت خیالی بازی می کند و هدف بازیکن از ادامه دادن بازی این است که استارت آپ خود را به صدر این صنعت برساند. این بازی به دلیل اینکه ترکیبی از سرگرمی و استراتژی می باشد جزو بازی های منحصر به فرد می باشد. بازی همستر توکن را عرضه می دهد و آن را به صورت رایگان روی شبکه باز TON توزیع می کند که همین امر باعث ایجاد هیجان و پاداش های بیشتر برای بازیکنان می گردد.

آیا ارز همستر کلاهبرداری است یا قانونی؟

آیا ارز همستر کلاهبرداری است یا قانونی؟

بسیار زود است که بخواهیم به سوال آیا ارز همستر کلاهبرداری است یا قانونی پاسخ قطعی بدهیم، زیرا تاکنون هیچ فعالیت مشکوکی از این بازی مشاهده نشده است و از طرفی تا زمانی که توکن های همستر لیست نشوند نمی توان گفت ارز همستر کلاهبرداری است یا قانونی؟

با توجه به کاربران میلیونی این ارز و همکاری این پروژه با صرافی های معتبر نظیر بینگ ایکس نمی توان نسبت به آینده آن نیز بدبین بود، بنابراین با قبول کردن این واقعیت می توانیم به بررسی عمیق تر بازی همستر بپردازیم. شایان ذکر است با انجام بازی، بازیکن چیزی با ارزش مالی را از دست نمی دهد، بنابراین دارایی های وی به خطر نمی افتند و در عین حال باز هم نباید خیلی به زود پولدار شدن امیدوار باشد.

ممکن است از خودتان بپرسید که راز طراحی چنین بازی هایی چیست؟ در پاسخ به سوال مذکور نیز باید بگوییم که راه اندازی یک توکن غیر قابل تعویض یا یک ارز دیجیتال جدید کار نسبتا آسانی است ولی بعد از طراحی این ارزها باید برای بخشیدن ارزش به آن ها تلاش زیادی صورت بگیرد؛ به همین دلیل هدف افرادی که این ارز ها را طراحی می کنند رونق بخشیدن به بازار است.

نحوه انجام بازی همستر کامبت

برای شروع به کار با ارز همستر کامبت طبق مراحل زیر پیش بروید:

 1. ایجاد حساب تلگرام:

اگر در پلتفرم تلگرام حسابی ندارید ابتدا باید اپلیکیشن تلگرام را از گوگل پلی استور یا از آپ استور دانلود نمایید سپس نسبت به ساخت حساب کاربری اقدام نمایید.

 1. دسترسی به ربات همستر کامبت:

روی لینک https://t.me/hamsTer_kombat_bot/start?startapp=kentId411367832 کلیک کنید یا در برنامه تلگرام به دنبال ربات همستر کامبت بگردید و برای شروع بازی روی دکمه ” شروع ” کلیک نمایید.

 1. تکمیل ثبت نام:

برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام و راه اندازی پروفایل تان باید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال نمایید.

اصول گیم پلی نیز به شرح زیر است:

 1. روی همستر دیجیتال ضربه بزنید:

مکانیزم اصلی بازی ضربه زدن روی همستر دیجیتال است که با انجام این کار می توانید سکه دریافت کنید و این عمل ساده در واقع اساس بازی را تشکیل می دهد و همانطور که گفته شد مشابه با مکانیزم بازی ” ضربه بزن و درآمد کسب کن” در نات کوین می باشد.

 1. ارتقاء دادن صرافی:

از سکه های همستر که در طول بازی بدست می آورید باید برای ارتقاء دادن صرافی ارز دیجیتال مجازی خود استفاده نمایید، در واقع ارتقاء دادن صرافی می تواند پتانسیل کسب سکه را افزایش دهد و ویژگی های جدید و خاصی را برای شما باز نماید.

 1. شرکت در کمبودهای روزانه:

روزانه باید روی ارتقاء های خاصی سرمایه گذاری نمایید تا بتوانید پاداش هایی نظیر 5 میلیون سکه رایگان درون بازی همستر و… را دریافت کنید. شایان ذکر است که این کمبودهای روزانه دارای قابلیت تغییر هستند بنابراین شما باید مدام به روز بمانید.

 1. تکمیل ماموریت ها:

در صورت تمایل می توانید در ماموریت های ویژه شرکت و سکه های بیشتری را جمع آوری نمایید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که ماموریت ها می توانند از کارهای ساده تا چالش های پیچیده متغیر باشند.

 1. استفاده از تقویت کننده ها:

برای افزایش بازدهی ضربه زدن و افزایش محدودیت انرژی می توانید از تقویت کننده استفاده نمایید، در واقع این کار به شما کمک می کند تا بتوانید سکه ها را با سرعت بیشتری جمع آوری کنید.

 1. دریافت پاداش های روزانه:

برای دریافت پاداش ها به صورت روزانه باید هر روز وارد بازی شوید و کارهای مشخص و خاصی را انجام دهید.

 1. دعوت از دوستان و شرکت در برنامه های معرف:

قبل از اینکه دوستان تان را برای پیوستن به بازی دعوت کنید ممکن است مجبور شوید به سوالات آن ها نظیر ارز همستر کلاهبرداری است یا قانونی؟ پاسخ دهید. بدون تردید بعد از توجیه کردن دوستان تان می توانید از آن ها بخواهید تا به بازی بپیوندند که در این صورت شما می توانید جوایز بیشتری را کسب نمایید و درآمدتان را به صورت قابل توجهی افزایش دهید.

 1. امکان کسب درآمد غیر فعال:

این ویژگی در واقع یکی از ویژگی های کلیدی بازی همستر است، در واقع بازیکن می تواند کارت های ویژه ای را از بخش معدن خریداری نماید و به صرافی آن ها این اجازه را دهد تا 3 ساعت بعد از خروج از بازی همچنان به دریافت سکه ادامه دهند.

مهم ترین ویژگی های بازی همستر کامبت چیست؟

از اصلی ترین ویژگی های بارز این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. روش این بازی ساده است و مطابق با مدل بازی کن و درآمد کسب کن می باشد، در واقع بازیکن می تواند با شرکت در نبردها و تکمیل نمودن وظایف درون بازی، سکه های همستر را جمع آوری کند.
 2. بازیکن می تواند با سرمایه گذاری روی ارتقاهای ویژه روزانه به راحتی 5 میلیون سکه درون بازی را کسب کند.
 3. هر همستر در بازی یک توکن غیر قابل معاوضه (NFT) است که قابلیت تجارت و فروش آن در بازار وجود دارد.
 4. این بازی علاوه بر این که می تواند صرافی ارز دیجیتال مجازی را مدیریت کند، همزمان نیز قادر است پویایی بازار ارز دیجیتال واقعی را نیز به تصویر بکشد.
 5. با دعوت از دوستان برای پیوستن به بازی همستر شما می توانید جوایز بیشتری را کسب کنید.
 6. هر یک از شخصیت های با مزه همستر دارای قابلیت های منحصر به فرد خود می باشند و در صورت تمایل شما می توانید همستر را با لباس ها، لوازم جانبی، سلاح های مختلف و… شخصی سازی کنید.
 7. این بازی دارای حالت چند نفره است و شما می توانید با دوستان تان یا سایر بازیکنان در سراسر جهان در نبردهای چند نفره که به صورت آنلاین هستند رقابت نمایید.

نکات طلایی برای کسب سکه های بازی همستر کامبت

نکات طلایی برای کسب سکه های بازی همستر کامبت

برای کسب سکه های بیشتر به نکات زیر توجه داشته باشید:

1. ارتقاء صرافی خود را جدی بگیرید و برای به حداکثر رساندن پتانسیل کسب سکه به صورت مداوم صرافی تان را ارتقاء دهید.

2. در رویدادها و ماموریت های بازی مشارکت فعال داشته باشید تا بتوانید درآمد بیشتری را کسب کنید.

3. برای پیگیری پیشرفت تان در کلیه مراحل بازی و مقایسه خود با سایر بازیکنان بهتر است صفحات رده بندی را مورد بررسی قرار دهید.

کلام آخر

بازی همستر کامبت همچنان در حال کسب محبوبیت در بین کاربران است و بر خلاف برخی از بازی ها که دارای فناوری پیشرفته و ماموریت های پیچیده ای هستند این بازی نسبتا ساده است و صرفا برای سرگرمی و کسب درآمد طراحی شده است. این بازی هیجان انگیز و در عین حال ساده فاقد وب سایت، نقشه راه و… می باشد.

در این مطلب به بررسی پاسخ سوال ارز همستر کلاهبرداری است یا قانونی؟ پرداختیم که امیدواریم از مطالعه مطلبی که پیش رو داشتید نهایت بهره را برده باشید و اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آوریده باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

چهار ساله که تو زمینه نویسندگی و تولیدمحتوا مشغول به فعالیت هستم و تلاش می‌کنم که معتبرترین و باکیفیت‌ترین مقالات را برای شما آماده کنم تا از مطالعه‌ی آن‌ها لذت ببرید و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا