وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران ⚖️【آپدیت 1403】

به دلیل عدم ثبات قیمت ملک، مشکلات زیادی هم به وجود می آید و کمک و مشاوره از بهترین وکیل ملکی در تهران الزامی است. در تهران به دلیل وسعت بالای آن و مناطقی که در آن وجود دارد وکلای حرفه ای زیادی هم در مناطق مختلفی از تهران مشغول به فعالیت هستند. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ملکی در غرب تهران پرداخته ایم، بنابراین اگر در غرب تهران سکونت دارید می توانید از وکلای غرب تهران و یا اگر در شرق تهران هستید می توانید از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران مشاوره و راهنمایی بخواهید. خوشبختانه وکلای زیادی با تخصص های مختلف وکالتی در قسمت های مختلف تهران به فعالیت مشغول هستند که با اندکی تحقیق و پرس و جو می توان کلیه امور حقوقی را به آن ها سپرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب در تهران

بهترین وکیل ملکی تهران باید به تمامی مسائل مربوط به امور ملکی اشراف داشته باشد و تسلط کامل به قوانین و مقررات حقوقی در این زمینه را داشته باشد. وکیل ملکی باید از تغییرات مربوط به قوانین حقوقی آگاهی داشته باشد. همچنین میزان سوابق و تخصص کاری یک وکیل بسیار مهم است و سبب می شود تا اعتماد مردم به وکیل بیشتر شود و پرونده های بیشتری به او واگذار شود. واگذاری پرونده های ملکی به وکیل از الزامات است زیرا اکثر پرونده های ملکی دارای پیچیدگی و سختی هایی است که نیاز به یک فرد خبره ای دارد تا به طور دلسوزانه تمامی این مسائل را حل نماید و در دادگاه دفاعیات بسیار خوبی را انجام دهد تا پرونده را با موفقیت همراه سازد.

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران با شماره پروانه 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. آقای جواد شاهسوند اینانلو دانش آموخته حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است و تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانده است.

تخصص در دعاوی:

  • دعاوی ملکی (مانند الزام به تنظیم سند ،معاملات، مشارکت، خلع ید، تخلیه،اجاره و…
  • دعاوی خانواده ( مانند ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
  • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …
  • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل و…

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


میلاد بیگی زاده

بیگی زاده

میلاد بیگی زاده یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در غرب تهران است. ایشان پذیرش تمامی پرونده های حقوقی را برعهده دارد و دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

 شماره تماس: 09128364691

آدرس: تهران، حکیمیه، بلوارباباییان، خیابان امام حسین، کوچه شفاعت، ساختمان پرتو، بلوک A(روبروی مجتمع قضایی مدرس)، ساختمان وکلای پرتو، طبقه سوم، واحد۳۰۲


مهاسا طهماسبی

مهاسا طهماسبی

پمهاسا طهماسبی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشند. ایشان با بیش از 20 سال سابقه در ارائه خدمات حرفه ای حقوقی، قضایی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره هستند و همچنین فارغ التحصیل حقوق قضایی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دوره دکتری حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران می باشند.
سرکار خانم طهماسبی، قبول وکالت و ارائه خدمات مشاوره و تنظیم اوراق را، به صورت حضوری در دفتر و هم به صورت آنلاین از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می دهند و متبحر در تنظیم دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه و انواع قراردادها و لوایح مختلف می باشند.

شماره تماس: 44094382 – 44006632 

جهت مشاوره آنلاین از طریق واتس آپ و تلگرام: 09126260218 

(امکان هماهنگی از ۸ صبح تا ۱۱ شب)

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، نرسیده به دادسرای جرائم رایانه ای، پلاک ۵، طبقه دوم


ابوذر حسن زاده

ابوذر حسن زاده

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران می باشد که سالهای زیادی است که به عنوان یک وکیل باتجربه در تهران به فعالیت تخصصی مشغول است. ایشان وکیلی معتمد برای مردم نیز می باشد و به خوبی می تواند به کلیه امور حقوقی رسیدگی نماید. آقای ابوذر حسن زاده دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه انجام می دهد و تخصص بالایی در این زمینه دارد.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران ، شهرک غرب ، شهرک غرب، روبروی میلاد نور، برج ستین، طبقه سوم اداری، واحد 309


فاطمه یعقوبی 

فاطمه یعقوبی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و به کلیه امور وکالتی از جمله ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، تجاری، مالی و غیره تسلط بالایی دارد. ایشان مشاوره های تخصصی را به مردم نیز ارائه می دهد و تمام تلاش خود را برای حفظ رضایت آن ها دارد. خانم فاطمه یعقوبی وکیلی بااخلاق و صبور در انجام کارهای وکالتی و ارتباط با مردم است.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4


یحیی رحمتی

یحیی رحمتی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کلیه دعاوی می باشد. ایشان وکیلی با تخصص و مهارت بالایی است و به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد. آقای یحیی رحمتی تاکنون پرونده های زیادی را با موضوعات مختلف را با موفقیت همراه کرده است و دفاعیات بسیار خوبی را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، پونک، اتوبان همت غرب، ورودی سردار جنگل، نرسیده به تقاطع مخبری، پلاک 23 (مجتمع پویا)، طبقه 2، واحد 19


آرش دولتشاهی

آرش دولتشاهی

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران است و مشاوره های تخصصی را در این شهر برگزار می کند. ایشان راهکارهای بسیار خوب و مفیدی را به مردم ارائه می دهد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های برعهده گرفته، دارد. آقای آرش دولتشاهی مورد اعتماد و اطمینان مردم نیز می باشد.

تخصص و مهارت: 

  • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، نبش ناطق نوری، برج زمرد

مشاوره با وکیل ملکی چه اهمیتی دارد؟

مشاوره با وکیل ملکی بسیار جائز اهمیت است و نیاز است تا پیش از انتخاب وکیل برای پرونده خود و بستن قرارداد با او، مشاوره با وکیل مورد نظر خود داشته باشید. مشاوره با وکیل سبب می شود تا خلقیات او را یبشتر بشناسید و در نهایت به این نتیجه برسید که آیا می توانید با او ارتباط برقرار کنید. همچنین در جلسات مشاوره نسبت به مشکلات پرونده خود آگاه تر شده و مدیریت بهتری را می توانید انجام دهید.

در مشاوره حقوقی معمولا وکیل به شما خواهد گفت که درصد موفقیت در پرونده تان چقدر خواهد بود و یا به صورت احتمالی مدت زمان انجام آن را به شما خواهد گفت. با تمامی این تفاسیر، می توانید به این نتیجه برسید که چه تصمیمی برای برای پرونده تان اخذ کنید. برخی وکلا بابت جلسات مشاوره، هزینه هایی را دریافت می کنند که این هزینه ها با توجه به سابقه و تجربه وکیل متفاوت خواهد بود. هرچقدر که سوابق و تجربه یک وکیل بیشتر باشد، بابت هر ساعت هزینه هایی را دریافت خواهد کرد ولی برخی وکلا بابت جلسات مشاوره هزینه ای دریافت نکرده و به صورت رایگان مشاوره به صورت تخصصی خواهند داشت، بنابراین اگر قصد دارید تا مشاوره با وکیل مورد نظر خود را داشته باشید حتما از میزان هزینه مشاوره او، اطلاع پیدا نمایید که آیا جلسات مشاوره رایگان است یا دارای هزینه می باشد و براساس بودجه ای که در نظر گرفته شده است، با وکیل خود مشاوره داشته باشید.

کلام آخر

ملک از سرمایه های باارزش هر شخصی می باشد و هر شخص با توجه به ملکی که دارد بسیار حساسیت زیادی به خرج می دهد اما در برخی مواقع مشکلاتی در ملک از لحاظ خرید، فروش و غیره به وجود می آید که سبب می شود تا بتوان از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران کمک خواست. وکیل ملکی با آگاهی و اشراف بر قوانین حقوقی ملکی، مشکلات را تشخیص داده و سپس اسناد و مدارک لازمه را جمع آوری کرده تا بتواند بهترین دفاعیات را از موکل خود انجام دهد. با مشاوره و راهنمایی خواستن از یک وکیل خوب و حرفه ای، پرونده با روند و اصول بهتری پیش خواهد رفت و با موفقیت زیادی همراه خواهد شد. در این مقاله به معرفی وکلای حرفه ای و خبره می پردازیم که همگی در امور حقوقی در همه زمینه ها و دعاوی فعالیت های حرفه ای داشته اند و می توان به آن ها اعتماد کرد.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا