وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران ⚖️【آپدیت 1402】

به دلیل عدم ثبات قیمت ملک، مشکلات زیادی هم به وجود می آید و کمک و مشاوره از بهترین وکیل ملکی در تهران الزامی است. در تهران به دلیل وسعت بالای آن و مناطقی که در آن وجود دارد وکلای حرفه ای زیادی هم در مناطق مختلفی از تهران مشغول به فعالیت هستند. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ملکی در غرب تهران پرداخته ایم، بنابراین اگر در غرب تهران سکونت دارید می توانید از وکلای غرب تهران و یا اگر در شرق تهران هستید می توانید از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران مشاوره و راهنمایی بخواهید. خوشبختانه وکلای زیادی با تخصص های مختلف وکالتی در قسمت های مختلف تهران به فعالیت مشغول هستند که با اندکی تحقیق و پرس و جو می توان کلیه امور حقوقی را به آن ها سپرد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب در تهران

بهترین وکیل ملکی تهران باید به تمامی مسائل مربوط به امور ملکی اشراف داشته باشد و تسلط کامل به قوانین و مقررات حقوقی در این زمینه را داشته باشد. وکیل ملکی باید از تغییرات مربوط به قوانین حقوقی آگاهی داشته باشد. همچنین میزان سوابق و تخصص کاری یک وکیل بسیار مهم است و سبب می شود تا اعتماد مردم به وکیل بیشتر شود و پرونده های بیشتری به او واگذار شود. واگذاری پرونده های ملکی به وکیل از الزامات است زیرا اکثر پرونده های ملکی دارای پیچیدگی و سختی هایی است که نیاز به یک فرد خبره ای دارد تا به طور دلسوزانه تمامی این مسائل را حل نماید و در دادگاه دفاعیات بسیار خوبی را انجام دهد تا پرونده را با موفقیت همراه سازد.

مسعود دهقانیان

مسعود دهقانیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در غرب تهران به فعالیت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران تسلط کافی و کامل دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به صورت تخصصی به مردم ارائه می دهد و روش های مفید را با توجه به شرایط فعلی که دارند به آن ها پیشنهاد می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کاری
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123995184


بهاره نادری

بهاره نادری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد که دارای سابقه کاری بسیار بالایی می باشد. ایشان تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده هایی که برعهده گرفته است می کند. خانم بهاره نادری در تمامی امور حقوقی تسلط کامل دارد و پذیرش در تمامی دعاوی را می پپذیرد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، خیابان یازدهم، پلاک 30، واحد 1


فرزاد فهیم یگانه

فرزاد فهیم یگانه

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و در منطقه غرب تهران به فعالیت تخصصی در کلیه دعاوی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران به فعالیت مشغول می باشد و به تمامی امور حقوقی رسیدگی می کند. آقای فرزاد فهیم یگانه مسلط به تمامی امور حقوقی نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه در حوزه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144746828

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش گلستان 14، برج نگین رضا، طبقه 5، واحد 508


ابوذر حسن زاده

ابوذر حسن زاده

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران می باشد که سالهای زیادی است که به عنوان یک وکیل باتجربه در تهران به فعالیت تخصصی مشغول است. ایشان وکیلی معتمد برای مردم نیز می باشد و به خوبی می تواند به کلیه امور حقوقی رسیدگی نماید. آقای ابوذر حسن زاده دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه انجام می دهد و تخصص بالایی در این زمینه دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال تخصص و مهارت وکالتی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • دارای مدرک BLS از دانشگاه صنعتی شریف در زمینه استارت آپ
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121504881

آدرس: تهران ، شهرک غرب ، شهرک غرب، روبروی میلاد نور، برج ستین، طبقه سوم اداری، واحد 309


فاطمه یعقوبی 

فاطمه یعقوبی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و به کلیه امور وکالتی از جمله ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، تجاری، مالی و غیره تسلط بالایی دارد. ایشان مشاوره های تخصصی را به مردم نیز ارائه می دهد و تمام تلاش خود را برای حفظ رضایت آن ها دارد. خانم فاطمه یعقوبی وکیلی بااخلاق و صبور در انجام کارهای وکالتی و ارتباط با مردم است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کاری حرفه ای
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144974361

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4


یحیی رحمتی

یحیی رحمتی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کلیه دعاوی می باشد. ایشان وکیلی با تخصص و مهارت بالایی است و به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد. آقای یحیی رحمتی تاکنون پرونده های زیادی را با موضوعات مختلف را با موفقیت همراه کرده است و دفاعیات بسیار خوبی را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 25 سال سوابق کاری و تخصصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124755038

آدرس: تهران، پونک، اتوبان همت غرب، ورودی سردار جنگل، نرسیده به تقاطع مخبری، پلاک 23 (مجتمع پویا)، طبقه 2، واحد 19


آرش دولتشاهی

آرش دولتشاهی

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران است و مشاوره های تخصصی را در این شهر برگزار می کند. ایشان راهکارهای بسیار خوب و مفیدی را به مردم ارائه می دهد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های برعهده گرفته، دارد. آقای آرش دولتشاهی مورد اعتماد و اطمینان مردم نیز می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣٠٧۵١٨٧

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، نبش ناطق نوری، برج زمرد

مشاوره با وکیل ملکی چه اهمیتی دارد؟

مشاوره با وکیل ملکی بسیار جائز اهمیت است و نیاز است تا پیش از انتخاب وکیل برای پرونده خود و بستن قرارداد با او، مشاوره با وکیل مورد نظر خود داشته باشید. مشاوره با وکیل سبب می شود تا خلقیات او را یبشتر بشناسید و در نهایت به این نتیجه برسید که آیا می توانید با او ارتباط برقرار کنید. همچنین در جلسات مشاوره نسبت به مشکلات پرونده خود آگاه تر شده و مدیریت بهتری را می توانید انجام دهید.

در مشاوره حقوقی معمولا وکیل به شما خواهد گفت که درصد موفقیت در پرونده تان چقدر خواهد بود و یا به صورت احتمالی مدت زمان انجام آن را به شما خواهد گفت. با تمامی این تفاسیر، می توانید به این نتیجه برسید که چه تصمیمی برای برای پرونده تان اخذ کنید. برخی وکلا بابت جلسات مشاوره، هزینه هایی را دریافت می کنند که این هزینه ها با توجه به سابقه و تجربه وکیل متفاوت خواهد بود. هرچقدر که سوابق و تجربه یک وکیل بیشتر باشد، بابت هر ساعت هزینه هایی را دریافت خواهد کرد ولی برخی وکلا بابت جلسات مشاوره هزینه ای دریافت نکرده و به صورت رایگان مشاوره به صورت تخصصی خواهند داشت، بنابراین اگر قصد دارید تا مشاوره با وکیل مورد نظر خود را داشته باشید حتما از میزان هزینه مشاوره او، اطلاع پیدا نمایید که آیا جلسات مشاوره رایگان است یا دارای هزینه می باشد و براساس بودجه ای که در نظر گرفته شده است، با وکیل خود مشاوره داشته باشید.

کلام آخر

ملک از سرمایه های باارزش هر شخصی می باشد و هر شخص با توجه به ملکی که دارد بسیار حساسیت زیادی به خرج می دهد اما در برخی مواقع مشکلاتی در ملک از لحاظ خرید، فروش و غیره به وجود می آید که سبب می شود تا بتوان از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران کمک خواست. وکیل ملکی با آگاهی و اشراف بر قوانین حقوقی ملکی، مشکلات را تشخیص داده و سپس اسناد و مدارک لازمه را جمع آوری کرده تا بتواند بهترین دفاعیات را از موکل خود انجام دهد. با مشاوره و راهنمایی خواستن از یک وکیل خوب و حرفه ای، پرونده با روند و اصول بهتری پیش خواهد رفت و با موفقیت زیادی همراه خواهد شد. در این مقاله به معرفی وکلای حرفه ای و خبره می پردازیم که همگی در امور حقوقی در همه زمینه ها و دعاوی فعالیت های حرفه ای داشته اند و می توان به آن ها اعتماد کرد.

4/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا