وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران ⚖️【آپدیت 1402】

معاملات ملکی زیادی در شرق تهران در حال انجام می باشد و افراد زیادی طالب زندگی در مناطق شرق تهران هستند به همین دلیل در این منطقه ساکن شده و خانه خرید، فروش، رهن یا اجاره می کنند. اما مشکلاتی هم ممکن است وجود داشته باشد که افراد ترجیح می دهند تا از وکلایی استفاده کنند که در منطقه شرق تهران به فعالیت وکالتی می پردازند زیرا به دلیل مناطقی زیادی که در تهران وجود دارد، باید از وکیلی کمک خواست که در قابل دسترس تر باشد بنابراین اگر ساکن شرق تهران هستید بهتر است تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران استفاده نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران کلیک کنید

لزوم مراجعه به وکیل ملکی

از گذشته تا به الان براساس ضرب المثلی که گفته می شود که کار را باید به کاردان سپرد، برای کلیه امور ملکی هم باید از بهترین وکیل ملکی تهران کمک خواست. در بسیاری از موارد که مشکلاتی در حوزه ملک و املاک به وجود می آید، لزوم مراجعه به وکیل نیز می باشد زیرا ملک از ارزش بالایی برخوردار است و نیاز به یک فرد متخصص و آگاه است تا از طریق مذاکره و استفاده از قوانین حقوقی بتوان مشکلات و اختلافات را حل کرد. دانش و تخصص وکیل بسیار راهگشای انجام مشکلات حقوقی در زمینه ملک و املاک است و سبب می شود تا با سرعت بیشتری روال کار به سرانجام برسد و پرونده های ملکی با درصد بالایی با موفقیت همراه شود. اخذ یک وکیل ملکی سبب می شود ضرر و زیانی صورت نگیرد و تمامی مراحل کاری با اصول خودش به درستی انجام می شود. یکی از مزیت های اخذ وکیل ملکی این است که سبب آرامش خاطر و آسودگی موکل شده و تمامی امور را به کسی می سپارد که اطمینان دارد به خوبی از عهده آن برمی آید.

عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ،“گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد.

۱ _ عضو انجمن علمی حقوق کیفری
۲ _ عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد
۳ _ عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران

“گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، بصورت تخصصی در زمینه انواع دعاوی ملکی و سرقفلی از جمله موارد ذیل فعالیت می‌نمایند :

_ انتقال سرقفلی به غیر

_ تخلیه مستاجر بدلیل تغییر شغل یا انتقال به غیر و …

_ دعاوی مربوط به مالکین و سازندگان آپارتمان

_ دعاوی مربوط به داوری و ابطال رای داور

_ الزام به تحویل مبیع

_ الزام به تنظیم سند رسمی

_ اثبات مالکیت و اثبات وقوع بیع

_ فسخ قرارداد و مطالبه خسارات قراردادی

_ ابطال مبایعه نامه و سند رسمی

_ ابطال معاملات محجورین

_ خلع ید و مطالبه اجرت المثل

_ تخلیه مستاجر مسکونی و تجاری

ضمنا موفقیت های مکرر “گروه وکلای همایونی” در پرونده‌های مختلف موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای دادگستری تهران قرار گرفته و شما با اولین ملاقات متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

نشانی : تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو ، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵

( ملاقات حضوری فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی )

تلفن همراه : 09352577075

تماس : از ساعت ۹ الی ۲۴ ( حتی ایام تعطیل )


مسعود مظاهری تهرانی

مسعود مظاهری تهرانی

وکیل پایه یک دادگستری است که در شرق تهران به فعالیت کلیه امور حقوقی می پردازد. ایشان یکی از بهترین وکیل در شرق تهران می باشد و تسلط بالایی در دعاوی حقوقی دارد. آقای مسعود مظاهری تهرانی داور بین المللی و داوری تخصصی در مذاکره را دارد و دارای سوابق کاری بسیار خوب و تخصصی نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکترای تخصصی حقوق
 • دارنده گواهینامه های آموزش تخصصی در خصوص داوری بین المللی
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
 • مولف کتب و مقالات حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09101740658

آدرس: تهران، پاسداران، گلستان 5، پلاک 214، واحد 3


محسن سخایی

محسن سخایی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که در منطقه شرق در تهران به فعالیت تخصصی مشغول می باشد. ایشان در زمینه های ملکی، طلاق، خانواده، کیفری، مالیاتی و غیره به فعالیت می پردازد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران به کار مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مر0کز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس٠٩١٢٣٠٨۶٩٣۶

آدرس : تهران، نارمک، بزرگراه رسالت، خیابان دردشت، پلاک ۵٠٠، طبقه دو


محمدرضا پدیدار

محمدرضا پدیدار

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران به کار وکالت به صورت تخصصی مشغول می باشد. ایشان وکیلی با مهارت و تخصص بالا می باشد و به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد. آقای محمدرضا پدیدار دارای سوابق درخشان کاری نیز می باشد و مشاوره های تخصصی را به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می کند.

تخصص و مهارت: 

 • 14 سال سابقه کاری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۴۵۷۴۳

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، ابتدای خیابان ۱۷۰ شرقی، پلاک۱۲، واحد۱۳


سعیده منصور

سعیده منصور

وکیل پایه یک دادگستری در شرق تهران می باشد و تسلط بالایی به کلیه دعاوی مانند ملکی، مالی، حقوقی، ثبتی، خانواده و غیره دارد. ایشان وکیلی با صداقت و بااخلاق است و ارتباط بسیار خوبی با موکلین خود دارد و بهترین خدمات حقوقی را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣٧۵٨٠۶۵

آدرس: تهران، پاسداران، میدان هروی، خیابان استاد حسن بنا شمالی، میدان شریفی، نبش کوچه فرزاد، مجتمع نارین، ورودیA، طبقه۴، واحد ١٩


محمد خلیل صالحی

محمد خلیل صالحی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می دهد و راهکارهای بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد تا پرونده ها را با موفقیت همراه سازد.

تخصص و مهارت:

 • عضو دانشگاه هیات علمی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۴۹۱۸۵۱

آدرس: تهران، تهرانپارس، ١٢۶ غربی، پلاک یک، طبقه ٣، شماره ٩

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب و خبره

برای پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در شرق تهران نیاز است تا ویژگی های خوب از یک وکیل را بشناسیم و براساس همان ویژگی ها نسبت به او تصمیم گیری کنیم. در ادامه به بررسی ویژگی های بهترین وکیل ملکی در تهران می پردازیم تا در مدت زمان کمتری بتوانید از وکیل مورد نظر خود شناخت کافی پیدا نمایید.

 • یک وکیل ملکی آگاهی و اشراف کامل به موضوعات و دعاوی مرتبط با املاک را دارد و در این حوزه، فعالیت پررنگی را خواهد داشت.
 • وکیل ملکی تحصیلات دانشگاهی وکالت را داشته و نسبت به این امور مطالعه داشته تا از تغییرات احتمالی از قوانین اطلاع پیدا نماید.
 • یک وکیل ملکی خوب دارای تجربیات بسیار خوب در زمینه های مختلف ملکی است و دانش بالایی در این خصوص دارد.
 • از آنحایی که دعاوی ملکی جزو پیچیده ترین دعاوی محسوب می شود پس از این وکیل ملکی باید دارای تخصص و مهارت بالایی در این زمینه باشد و نسبت به ماده و تبصره های قانونی تسلط کاملی داشته باشد.
 • وکیل ملکی با ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین و مراجعین خود، به طور شفاف مشکلات پرونده را شرح داده و راه حل هایی را به آن ها ارائه می دهد تا موجب حل آن ها شود.
 • میزان همدلی و همدردی با مراجعین و موکلین سبب می شود که آن ها به وکیل خود اعتماد کرده و بهتر بتوانند با وکیل خود ارتباط برقرار نمایند.
 • یک وکیل خوب و حرفه ای مهارت های خود را در جهت پیشرفت کاری خود بالا برده و برای افزایش آن تلاش می کند.
 • وکیل ملکی باید از لحاظ کلامی، نفوذ بالایی داشته باشد و در دادگاه دفاعیات خوبی را ارائه دهد تا از حق موکلش دفاع کند.

هزینه حق الوکاله وکیل ملکی در شرق تهران

تعداد وکلای ملکی در شرق تهران بسیار است که هر کدام از آن ها در حوزه ملک و املاک مشغول به فعالیت هستند. هزینه وکالتی وکلا، ثابت نیست و به موضوع پرونده و شرایط فعلی آن بستگی دارد، مثلا برخی از پرونده های ملکی بسیار پیچیده و زمانبر می باشد و نیاز است تا یک وکیل زمان زیادی را برای آن در نظر بگیرد و براساس همین موضوع نیاز است تا هزینه وکالتی خود را بالا ببرد زیرا وکیل باید برای به سرانجام رساندن آن، تلاش زیادی را داشته باشد. همچنین برخی وکلا با توجه به رزومه و سوابقی که دارد میزان هزینه وکالتی خود را بالا می برند زیرا وکیلی که دارای سوابق بالاتری به نسبت دیگر وکلا باشد مورد اعتماد بیشتری قرار می گیرد.

همچنین جهت مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و آنلاین هم هزینه ای درنظر گرفته شده که البته برخی وکلا هم هستند که این جلسات را به صورت رایگان برگزار می کنند، بنابراین پیش از انتخاب و اخذ وکیل، لازم است تا از میزان هزینه وکالتی وکیل یا جلسات مشاوره ای او اطلاعات لازمه را داشته باشید تا براساس بودجه درنظر گرفته شده، وکیل مورد خود را انتخاب نمایید.

کلام آخر

وکلا در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به انجام کار می باشند و به صورت تخصصی به یک یا دو حوزه در وکالت مشغول هستند، بنابراین در هنگام مشکلات ملکی و با توجه به منطقه ای که در تهران هستید، می توانید وکیل ملکی خود را انتخاب نمایید. در شهر تهران با تحقیقات و بررسی هایی از سایت ها و مجلات حقوقی معتبر می توان شاهد لیستی از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران، بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران،  بهترین وکیل ملکی در شرق و سپس دیگر مناطق تهران بزرگ باشید.

معرفی وکلا در سایت های معتبری مانند مستر وکیل به شما کمک می کند تا در مدت زمان کمتری، وکیل مورد نظر خود را پیدا کرده و موضوع و مشکل پرونده خود را با او درمیان بگذارید. وکلای معرفی شده در این مقاله، همگی جزو بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند و دارای سوابق کاری بالا و تجربیات بسیار خوب در زمینه های مختلف وکالتی هستند که با خیالی آسوده می توان به آن ها اعتماد کرد و کلیه امور مربوطه را به آن ها واگذار کرد.

4/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا