وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در دزفول ⚖️【آپدیت 1403】

مهریه یک وجه پول یا مالی است که مرد به عنوان علامتی از تعهد و عشق به زن در زمان عقد ازدواج به او اهدا می‌کند و امروزه به ابزاری برای پایبندی به زندگی زناشویی برای زوجین یا ضامنی برای حق طلاق زن درامده است. حال اگر زوجه قصد دریافت مهریه خود را داشته باشد میتواند از بهترین وکیل مهریه در دزفول کمک بگیرند. در این زمان کمک گرفتن از بهترین وکیل در دزفول در زمینه مهریه میتواند کمک کند تا منافع شخص به درستی تامین شود و در فرایند طلاق توافقات بین زوجین اصولی صورت بگیرد. در ادامه با ما همراه باشید در مورد اهمیت بهترین وکیل مهریه در دزفول مطالبی در اختیار شما قرار گیرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مشاوره با بهترین وکیل مهریه در دزفول

مشاوره با بهترین وکیل مهریه در دزفول

دریافت مهریه در طلاق براساس شرایطی تعیین میشود که زن ومرد بر آن توافق کرده اند و در این شرایط زن تصمیم میگیرد بخشی از مهریه خود را ببخشد یا تمامی آن را دریافت کند. دراین زمان کمک گرفتن از یک بهترین وکیل مهریه در دزفول میتواند کمک کند تا منافع شخص به درستی تامین شود و در فرایند طلاق توافقات بین زوجین اصولی صورت بگیرد. بعد از موضوع توافقات مهریه در طلاق، موضوع دیگری که موجب میشود شما به وکیل مهری نیازمند بشوید، زمانی است که طلاق خلع اتفاق می افتد. این طلاق زمانی اتفاق می افتد که زن در عوض گرفتن طلاق مبلغی به مرد اهدا میکند و در این صورت میتواند مهریه خود را ببخشد. در این طلاق امکان مطالبه مهریه از طرف زن از بین می رود و اگر زن نصف مهریه خود را بخشیده باشد نصف دیگری را دریافت میکند. وکیل مهریه تمرکز خود را صرفا در امور دعاوی خانواده به خصوص بحث مهریه قرار داده است و کاملا به این امورات مسلط است،پس اشخاصی که در میخواهند در حداقل زمان مهریه خود را دریافت کنند یا در توافقات طلاق به بهترین شکل عمل کنند باید از وکیل مهریه با دانش و مهارت بالا کمک بگیرند.

نرگس فرخی راد

نرگس فرخی راد

وکیل پایه یک دادگستری در دزفول با بیشتر از هفت سال سابقه ی کاری و داشتن تجربه های وکالت موفق در حوضه ی دعاوی خانواده و پرونده های پایان یافته موفق زیادی در کارنامه ی خود ثبت کرده است. سرکار خانم فرخی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری،به صورت حضوری و غیر حضوری به شما مشاوره حقوقی میدهند و در انواع حوضه های دعاوی خانواده و قضایی تخصص دارند.

شماره تماس:09372816627

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، جنب بانک رفاه


علیرضا دلجو

علیرضا دلجو

وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۲ سال سابقه کاری و تخصص در انواع مشاوره های حضوری و غیر حضوری در موضوعات حقوقی با سابقه ی درخشان از بهترین وکلای شهر دزفول هستند.آقای علیرضا دلجو با مدرک کارشناسی ارشد حقوق در نوشتن اوراق قضایی و انواع موضوع های حقوقی تخصص دارند.

شماره تماس: 09394066672

آدرس دفتر: دزفول، خیابان امام جنوبی، نرسیده به میدان خلیج فارس (خیبر)


معصومه پیشکول

معصومه پیشکول

وکیل پایه یک دادگستری در دزفول با مدرک کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه آیت الله بروجردی و سال ها تجربه موفق در وکالت میباشد. تنظیم دادخواست، لوایح و قراردادها اخذ حق الوکاله منصفانه در پرونده کاری خود دارد و با پیگیری مستمر از پرونده ها و مشاوره های حقوقی از بهترین وکلای دزفول است.

شماره تماس: 09166326939

آدرس: دزفول، میدان یعقوب لیث، ابتدای بلوار معلم


رزا نظربیگی رزا

رزا نظربیگی رزا

زمینه دعاوی مربوط به خانواده، دعاوی کیفری و جنایی تخصص ویژه دارند و با تجربه بالا و تسلط به انواع قوانین حقوقی و نفوذ کلام بالا بهترین دفاع را از موکل خود انجام میدهند. خانم نظربیگی در حوضه های شرکت های خصوصی، تجاری، پزشکی و صنعتی متخصص در جرایم رایانه ای متخصص در دعاوی ملکی و ثبتی مهارت دارند.

شماره تماس: 09199650028

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان آفرینش، تقاطع شریعتی، طبقه دوم واحد 5


علی جوادموتاب

علی جوادموتاب

وکیل پایه یک دادگستری با بیشتر از ۲۰ سال سابقه کاری درشهر دزفول و اهواز و تخصص در انواع مشکلات حقوقی اعم ازدعاوی مربوط به خانواده مانند طلاق، حضانت، رابطه نامشروع و غیره پذیرش دعاوی ثبتی، تنظیم و فسخ مبایعنامه و انواع قراردادها بسیار حرفه ای هستند.

شماره تماس: 09166417568

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، بین بوعلی و فردوسی، طبقه پنجم مجتمع تجاری افشین

بهترین وکیل مهریه در دزفول چه ویژگی هایی دارد؟

 1. بهترین وکیل مهریه در دزفول تجربه بسیار بر قوانین حقوقی ایران که دارای پیچیدگی بسیاراست اشنا است و به دلیل داشتن سابقه کاری در پرونده های قانونی متعدد در خصوص مهریه و توقیف اموال و مصادیق آن راه را برای شما هموار تر میکند.
 2. وکیل مهریه رایگان نه تنها باید برقوانین مربوطه تسلط کامل داشته باشد بلکه باید به خوبی با قانون و نحوه تفسیر آن نزد قاضی آشنا باشد.
 3. بیان گویش قوی وکیل مهریه میتواند در فرایند مهریه تاثیر گذار باشد و بیان واضح و صریح یک وکیل پرونده را به سمت دریافت حکم دلخواه که به نفع موکلش است سوق میدهد.

ایا برای گرفتن مهریه وکیل لازم است؟

در بسیاری از موارد، برای گرفتن مهریه، استفاده از خدمات وکیل توصیه می‌شود، اما این وابسته به شرایط خاص هر پرونده است. کمک گرفتن از وکیل به نفع شما باشد عبارتند از:

 1. فرایند دریافت مهریه راحت تر وسریع تر طی خواهد شد.
 2. حقوق هر دو طرف در دادگاه به خوبی رسیدگی میشود.
 3. نیازی به حضور در تمامی موقعیت های پیگیری نیست.

سریعترین راه گرفتن مهریه

گرفتن مهریه از طریق اجرای ثبت، یکی از سریع‌ترین راه‌هاست، اما چند نکته رو باید در نظر داشته باشید:

 • توافق: این روش نیازمند توافق دو طرف هست. زن و شوهر باید بر سر نحوه پرداخت مهریه به توافق برسند.
 • انجام توسط زوج: معمولاً این کار باید توسط خود زوج انجام شود.
 • مسئولیت های مالی: عقد نکاح، مسئولیت های مالی متعددی رو بر عهده زوج قرار میده که مهریه یکی از مهمترین آنهاست.

مراحل کلی این روش:

 1. دریافت رونوشت سند ازدواج: زن باید به دفترخانه‌ای که در آن عقد انجام شده مراجعه و رونوشت سند ازدواج رو دریافت کنه.
 2. درخواست صدور اجراییه مهریه: با در دست داشتن رونوشت، به یکی از دفاتر ثبت مراجعه و درخواست صدور اجراییه مهریه می‌کنه.
 3. صدور اجراییه مهریه: دفترخانه بعد از بررسی مدارک، اجراییه مهریه رو صادر می‌کنه.
 4. وصول مهریه: زن با اجراییه به اموال شوهر مراجعه و از طریق توقیف و مزایده آنها، مهریه خود را وصول می‌کنه.

مزایای این روش:

 • سرعت: سریع‌ترین روش دریافت مهریه
 • سادگی: مراحل ساده و قابل فهم
 • معتبر بودن: اجراییه مهریه سندی رسمی و معتبر

گرفتن مهریه از طریق اجرای ثبت میتونه راه حلی سریع و ساده باشد. اما قبل از استفاده، زن باید از حقوق و تعهدات خود به طور کامل آگاه باشد و با بهترین وکیل مهریه در دزفول حتما مشاوره بگیرد.

گرفتن مهریه چقدر زمان میبرد؟

مدت زمان لازم برای گرفتن مهریه با وکیل مهریه ممکن است متغیر باشد و به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی پرونده، تعداد مراحل قانونی، مذاکرات با طرف مقابل و نحوه همکاری با وکیل بستگی دارد. اما معمولاً فرآیند دریافت مهریه ممکن است چند ماه یا حتی بیشتر طول بکشد، زیرا نیاز به مذاکره، تهیه مستندات و پیگیری‌های قانونی دارد. بهتر است با بهترین وکیل طلاق در دزفول خود صحبت کنید تا تخمینی از مدت زمان مورد نیاز برای پرونده‌تان بگیرید.

حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در دزفول

حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در دزفول

هزینه وکیل مهریه در دزفول با توجه به شرایط موکل متفاوت است و تعرفه یا قانون خاصی برای پرداخت حق الوکاله تایین نشده است.ولی در کل میزان ده درصد از کل مهریه به عنوان حق الوکاله به وکیل مهریه پرداخت میشود و این مقدار با توجه به نوع و اندازه ی مهریه تغییر میکند.

کلام آخر

تجربه، تخصص، ارتباط بین شخصی و روش کاری یک وکیل در دزفول او را به بهترین تبدیل میکند. تجربه در کیفیت رسیدگی به پرونده حقوقی موکل، تخصص ویژه در زمینه مهریه و انواع مشکلا حقوقی خانواده درک بالا و روش کاری منحصر به فرد وکیل به موکل کمک میکند تا در فرایند پرونده به خوبی عمل کند. انتخاب بهترین وکیل مهریه در دزفول به شما کمک میکند تا با راه حل ها و مشاوره های حقوقی درست با مسایل حقوقی خود به خوبی مواجه شوید و بهترین تصمیم را بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا