وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در دزفول ⚖️【آپدیت 1403】

در جوامع کنونی به دلیل پیچیده‌تر شدن روابط و همچنین ناسازگاری‌های فرهنگی موجود ممکن است افراد به هر دلیلی در زندگی خود دچار مشکلاتی بشوند. که این روند منجر به امری به نام طلاق می گردد. شاید تصور عموم بر این باشد که پروسه طلاق یک پروسه‌ی ساده است و آن را یک امر پیش پا افتاده تلقی می‌کنند. باید توجه داشت که به دلیل حقوق مشخصی که زن به هنگام طلاق داراست فرآیند طلاق گرفتن و تمامی مراحل آن از اهمیت فراوانی برای بانوان برخوردار است. البته گاه نیز آقایان در این زمینه نیازمند مشورت در این زمینه هستند. بنابراین انجام مراحل طلاق و کلیه‌ی جزئیات آن به مشاوره‌ی کامل با بهترین وکیل طلاق در دزفول نیاز است. در واقع با مراجعه بهترین وکیل در دزفول کاربلد مراحل و فرآیند گاه سخت طلاق راحتتر و با سهولت بیشتری انجام می‌پذیرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در دزفول

در انتخاب بهترین وکیل طلاق در دزفول چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

همانطور که اشاره شد امر طلاق به دلیل اهمیتی که دارد باید با نهایت دقت و بررسی کافی صورت گیرد، در واقع افراد مختلف بدلیل ناآگاهی با قوانین و گاه حقوق خود می‌توانند اشتباهاتی را در این زمینه مرتکب شوند که تا سال‌ها گریبان گیر آنان باشد، مشورت با بهترین وکیل طلاق در دزفول از این امر جلوگیری می‌کند. زیرا وکیل با تجربه چندین ساله خود می‌تواند بهترین راه حل‌های قانونی را در اختیار فرد قرار دهد.

از طرفی امروزه افراد به دلیل نداشتن تخصص لازم نسبت به مسائل حقوقی و قوانین حاکم بر طلاق اطلاع چندانی ندارند و یا میزان اطلاعات کافی را دارا نیستند، انتخاب بهترین وکیل طلاق در دزفول با تجربه می‌تواند به تمامی سوالات مربوط به این امر پاسخ دهد. وقتی بهترین وکیل طلاق انتخاب می‌شود می‌توان این اطمینان را داشت که کارها در روال عادی و با بهترین تدبیر و برنامه ریزی پیش می‌روند. در این صورت است که علاوه بر اینکه پرونده در این زمینه به خوبی در جریان است  بلکه سبب می‌شود فرد با آرامش خاطر و روان به مشورت و ادامه روند بپردازد. در نتیجه یکی از مزیت های آشکار برگزیدن بهترین وکیل طلاق در دزفول اعتمادی است که به وکیل در اثرعملکرد او ایجاد می‌شود.

محمد ارشادی

جناب آقای محمد ارشادی، وکیل پایه یک دادگستری، با سابقه ی درخشان در وکالت و مشاوره حقوقی، آماده ارائه ی خدمات تخصصی به شما در زمینه های مختلف حقوقی، به ویژه امور طلاق می باشند.

محمد ارشادی

جناب آقای محمد ارشادی، وکیل پایه یک دادگستری، با سابقه ی درخشان در وکالت و مشاوره حقوقی، آماده ارائه ی خدمات تخصصی به شما در زمینه های مختلف حقوقی، به ویژه امور طلاق می باشند.

تلفن تماس: 09161416203

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، روبروی پاساژ ولیعصر، جنب پارکینگ شهرداری


فاطمه ترسلی

فاطمه ترسلی

خانم فاطمه ترسلی، وکیل با تجربه و پایه یک دادگستری، در تمامی زمینه‌های حقوقی فعالیت دارد، به ویژه در امور طلاق، با سابقه‌ی درخشان دارد.

تلفن تماس: 09163433082

آدرس دفتر: دزفول، خیابان طالقانی، روبروی پارکینگ آقامیری، بعد از درمانگاه امام جعفر صادق، کوچه جلودار، پلاک ۳


علی جولازاده

علی جولازاده

آقای جولازاده، وکیلی با تجربه و تخصص در کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده، همچنین تخصص خاصی در امور طلاق دارد و به مراجعین مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد.

تلفن تماس: 09166445673

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، روبروی بانک رفاه کارگران، کوچه جنب بانک تجارت، ساختمان آنیشا، طبقه همکف


معصومه پیشکول

معصومه پیشکول

خانم معصومه پیشکول، وکیل تجربه‌ی با تجربه و پایه یک دادگستری در دزفول، یکی از بهترین وکیل‌ها طلاق در این شهر است.

شماره تماس: 09166326939

آدرس: دزفول، میدان یعقوب لیث، ابتدای بلوار معلم


افروز مجد

افروز مجد

خانم افروز مجد، وکیل پایه یک دادگستری در دزفول، با مشاوره‌های حقوقی کیفی و راهکارهای موثر، مورد اعتماد مردم است و برای رضایت موکلان تلاش می‌کند.

شماره تماس: 09163432981

آدرس: دزفول چهار راه سی متری شریعتی طبقه فوقانی داروخانه دکتر صفرپور

وظایف وکیل نسبت به موکل

در حالت‌های مختلف در واقع دریافت طلاق از زوج یا زوجه تفاوت‌هایی وجود دارد که بیان می‌گردد در صورتی که زوج تقاضا یا قصد طلاق داشته باشد وکیل طلاق دادخواست را مطرح نمونده و پرونده را وارد مجرای دادگاهی می‌نمایند. گاهی نیز زوج دارای دلیل و دلایل موجه و محکمی برای طلاق است بنابراین بهترین وکیل طلاق در دزفول تلاش می‌نماید تا برای ثابت کردن این امر به دادگاه اسناد را جمع آوری نموده و از تجربیات خود در این زمینه بهره بگیرد. در این مورد اگر وکیل با تجربه باشد می‌تواند به سهولت این کار را انجام دهد، باید دانست که در این صورت زوج از پرداخت نفقه معاف می‌شود. در مواردی که زوج دارای تمکن اقتصادی نبوده و توان لازم برای پرداخت مهریه را ندارد وکیل می‌تواند برای موکل خود درخواست اعسار نماید‌. در واقع وکیل باید مدارک لازم مبنی بر عدم تمکن مالی زوج را به دادگاه ارائه نموده و آن را اثبات نماید.

در شرایطی که زوج خواهان حضانت فرزندان است مشورت و کمک گرفتن بهترین وکیل خانواده در دزفول اهمیت بسیاری پیدا می‌کند، زیرا در این زمینه دارای پیچیدگی هایی است و تسلط بر حقوق و قوانین باید به صورت کاملا ماهرانه باید انجام بپذیرد.

در مقابل اگر زوجه برای طلاق خود اقدام کند به دلیل اینکه حق طلاق غالباً در اختیار آقایان است بنابراین موضوع مهم تر و همچنین دشوارتر است. بنابراین مراجعه به وکیل آگاه و با تجربه در زمینه طلاق زوجه اهمیت بیشتری دارد. در واقع در حوزه طلاق زوجه احقاق حقوق از جمله مهریه هم دشوار است و هم تلاش و تجربه بیشتری را می‌طلبد. بنابراین در صورتی که زوجه قصد اقدام به طلاق دارد بهتر است به بهترین وکیل طلاق در دزفول مراجعه نموده و در مسیر تعیین شده و با استفاده از راهنمایی های او قدم بردارد.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در دزفول

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در دزفول

بهترین وکیل طلاق در دزفول دارای شاخصه‌های مهمی است که باید همواره در هنگام برگزیدن به آنها توجه لازم را داشته باشیم. اولین مورد میزان تجارب وکیل مورد نظر است این امر اگرچه ساده به نظر می‌رسد اما از اهمیت بسیاری برخوردار است. در واقع میزان پرونده هایی که وکیل طلاق به جریان انداخته و توسط او حل شده با میزان تسلط و توانایی او در بررسی سایر پرونده ها ارتباط مستقیم دارد. مورد دیگر تجمیع بهره‌گیری از یک وکیل درپرونده‌های گوناگون است. گاهی در یک پرونده موضوعات طلاق، نقفه، حضانت و مواردی ازین دست برقرار است در اینگونه موارد بهتر است که تمامی پرونده ها به دست یک وکیل انجام بپذیرد‌. نحوه ارتباط گرفتن وکیل با موکل خود نیز از موارد پر اهمیت است یک وکیل مجرب باید نحوه بیان و تشریح مواردی که در مورد پرونده در حال وقوع است، اتفاقات احتمالی، راه حل‌ها و اقدامات مناسب را به زبان ساده و کامل توضیح دهد تا آرامش روانی موکل نیز در مسیر و جریان پرونده به خوبی برقرار و حفظ شود. در دسترس بودن و حرفه‌ای عمل کردن از دیگر نشانه‌های بهترین وکیل طلاق است حرفه‌ای عمل کردن مجموعه‌ای از اقدامات است که سبب وقت شناسی، نظم درجلسات و مانند این موارد می‌گردد.

همچنین صداقت وکیلی که شما برای امر طلاق انتخاب می‌کنید بسیار مهم است،  وکیل باید همواره صداقت داشته باشد در واقع وقتی وارد جریان پرونده شما می‌شود شما را کاملاً نسبت به جنبه‌های پیدا و پنهان پرونده‌تان آگاه کند و صرفاً به دنبال وقت تلف کردن یا سرسری گرفتن امور نباشد. گاهی افراد در زمینه گرفتن وکیل او به جنبه‌های مالی امر نیز توجه دارند این مورد نیز با توجه به اوضاع حاکم از اهمیت فراوانی برخوردار شده‌است. بنابراین به طور کلی بهترین وکیل طلاق وکیلی است که در تمامی جنبه‌های یاد شده دارای مهارت و تجربه باشد. در مواردی نیز انتخاب بهترین وکیل سبب کمرنگ تر شدن اختلافات فی مابین زوجین شده و حتی آنها را در جهت رفع اختلافات کمک می‌نماید برای تحقق این امر به بیان مزایا و معایب، آسیب‌های مادی و معنوی حاصل از آن می‌پردازد.

کلام آخر

قوانین مربوط به طلاق پیچیده و حساس هستند و کوچکترین اشتباه می‌تواند پیامدهای ناگواری به دنبال داشته باشد. از همین رو، انتخاب بهترین وکیل طلاق در دزفول، مهم است. هرچه در انتخاب وکیل طلاق دقت و وسواس بیشتری به خرج دهید، احتمال موفقیت شما در پرونده طلاق و احقاق حقوقتان افزایش خواهد یافت.

5/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید
    وکیل از ما بهترین سایت در زمینه حقوق هست
    که با معرفی وکیل در زمینه طلاق مشکل من حل شد
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا