وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در یزد ⚖️【آپدیت 1403】

وکالت دارای حوزه های مختلفی می باشد که یکی از این حوزه ها کیفری است  و موضوعات کیفری به طور مستقیم با آبرو، جان و مال اشخاص ارتباط دارند. بنابراین این موضوع در وکالت، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مواردی که شامل موضوعات کیفری می باشد شامل قتل، آدم ربایی، سرقت، تجاوز و غیره می باشد. در شهر یزد هم همانند دیگر شهرها، پرونده های کیفری وجود دارد و افراد در خصوص گرفتار شدن در این خصوص، در جستجوی بهترین وکیل کیفری در یزد هستند تا این وکلا به آن ها کمک کنند، خصوصا در این شرایط که افراد دچار استرس و اضطراب بیشتری هستند و نیازمند کسی می باشند تا به او اطمینان داشته باشند. هدف ما در این مقاله، معرفی بهترین وکیل در یزد است که در زمینه کیفری سالها در این شهر فعالیت داشته اند و تمام تلاششان، کمک به موکل و رفع کردن مشکلات آن ها می باشد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های یک وکیل خوب در یزد

وکلای خیلی خوبی در شهر یزد وجود دارد که دارای سوابق و تحصیلات بالایی هم می باشند اما شناخت و جستجوی بهترین آن ها، نیاز به بررسی و شناخت ویژگی های یک وکیل موفق و مجرب می باشد. وکیلی موفق است که توانسته باشد تا اعتماد و اطمینان مردم را جلب کند و به شهرت و محبوبیت توسط مردم رسیده باشد. نمونه بارز یک وکیل کیفری موفق این است تا از لحاظ دانش حقوقی و تخصص در این زمینه بالا باشد و سابق تجربه در پرونده های موفق را داشته باشد.

از آنجایی که سطح حقوقی و وکالت نسبت به گذشته وسیع تر شده است بنابراین وکلا باید مطالعه بیشتری داشته باشند تا اطلاعات خود را در این خصوص بروز کنند. بروز رسانی اطلاعات سبب می شود تا وکلا نسبت به رقبایشان پیشروی کرده و موفق شوند.

در کنار بالا بودن سطح دانش و کاری یک وکیل، اخلاق مداری او و بالا بودن صبر و تحمل در او، سبب می شود تا مردم و مراجعه کنندگان ارتباط موثرتری با او برقرار کنند. در شغل وکالت بخاطر سرسخت بودن و گاهی زمانبر بودن یک پرونده، وکیل موظف است تا صبر و حوصله ی بالایی در این خصوص داشته باشد و تا انتهای پرونده در کنار موکل باشد و در تمامی جلسات او به موقع حضور داشته باشد تا با ارائه اسناد و مدارک به نفع موکل و سپس ارائه لایحه دفاعیات خوب در دادگاه، از موکلش دفاع کرده و همه چیز را به نفع او به پایان برساند.

از این رو انتخاب یک وکیل خوب از اهمیت ویژه ای برخوردار است و سبب می شود تا در نهایت پرونده با موفقیت همراه شده و موجب رضایت خاطر در موکل شود.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در یزد

چه زمانی نیاز به وکیل کیفری داریم

وقتی با مشکلات کیفری مواجه می شویم نیاز به وکیل احساس می شود. در واقع فرقی ندارد که شاکی باشیم یا متهم، بلکه برای بررسی امور و پیگیری پرونده خصوصا در موضوعات کیفری، اخذ بهترین وکیل کیفری نیاز می شود. بنابراین برای گرفتن حق خود و یا اعلام بی گناهی، نیاز است تا وکیل کیفری اختیار کنیم و صفر تاصد امور را به او بسپاریم تا از ضرر و زیان های کار جلوگیری کنیم.

نیاز به وکیل کیفری

علی زارع مهر جردی
علی زارع مهر جردی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد مشغول به فعالیت در امور حقوقی می باشد. ایشان موفق شده است تا ده ها پرونده وکالتی را در کارنامه خود به ثبت برساند و موجب رضایت موکلین و مردم شود. آقای علی زارع مهر سالهاست در دعاوی های مختلف مانند ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت در شهر یزد می باشد و تمام هدفش جلب رضایت مردم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در یزد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه نقشین، پلاک ۴، طبقه زیرین

حسن رحیم زاده میبدی

حسن رحیم زاده میبدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد مشغول به فعالیت است. ایشان با قدرت بیانی خوب و موفقیت در پرونده های مختلف توانسته است تا رضایت موکلین را جلب کند. آقای حسن رحیم زاده میبدی تلاش می کند تا پرونده وکالتی موکل را با موفقیت به پایان برساند و تا انتهای کار در کنار موکلش باشد تا به او در مراحل کاری مختلف حقوقی کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133524009

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه ۴

فاطمه یاوری

بهترین وکیل کیفری در یزد

وکیل پایه یک دادگستری در یزد می باشد و درحال حاضر در این شهر مشغول به فعالیت است. خانم فاطمه یاوری دارای سوابق خوب و بالایی در زمینه های مختلف وکالتی است و با ارائه مشاوره های حرفه ای و تخصصی خود به مردم، موفق شده است تا اطمینان و اعتماد مردم را جلب کند. ایشان دارای موفقیت در پرونده های موفق وکالتی می باشد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در یزد معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت

سید جعفر هاشمی باجگانی

بهترین وکیل کیفری در یزد

وکیل پایه یک دادگستری  در یزد می باشد و در دعاوی های مختلف مانند کیفری، ملکی، مالی، تجاری، اسناد و خانوادگی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای سید جعفر هاشمی باجگانی موفق شده است تا با تلاش و کوشش خود پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه وکالتی خود به ثبت برساند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در یزد شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: یزد، بلوار طالقانی، نبش پارکینگ دادگستری، مجتمع تجاری شهاب، واحد شماره ٢

حسین آخوندی

بهترین وکیل کیفری در یزد

وکیل پایه یک دادگستری در یزد می باشد و در دعاوی های مختلف مانند کیفری، خانوادگی، مالی، ثبتی، ملکی و غیره تخصص و مهارت دارد. آقای حسین آخوندی با ارائه مشاوره های حرفه ای، راه و روش های موثری را به موکلینش ارائه می دهد. ایشان توانسته است تا به عنوان بهترین وکیل کیفری در یزد معرفی شود و باعث جلب رضایت مردم و مراجعینش شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09133567970

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه 4، واحد 13

سید حسن موسوی

حسن موسوی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر یزد مشغول به فعالیت وکالتی است. آقای سید حسن موسوی دارای سوابق درخشانی در زمینه وکالتی است و سابقه بالایی در دعاوی های کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی، طلاق و غیره را برعهده دارد. ایشان با قدرت کلامی و نفوذ کلامی بالا توانسته تا در دادگاه به خوبی از موکلینش دفاع کند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در یزد انتخاب شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09132584487

آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد

علی کریم بخشش

بهترین وکیل کیفری در یزد

وکیل پایه یک دادگستری در یزد می باشد و مشغول به حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانوادگی، تجاری، مالی، ملکی، ثبتی و غیره می باشد. آقای علی کریم بخشش دارای تخصص و مهارت بسیار خوبی در زمینه های مختلف حقوقی می باشد و دارای سابقه بسیار بالای وکالتی است و همین موضوع باعث اعتماد و اطمینان در مردم گردیده است و به همین دلیل ایشان به عنوان بهترین وکیل کیفری در یزد انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادقف مجتمع تجاری اداری امام جعفر صادق، طبقه اول، واحد ۳

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در یزد

هزینه وکیل کیفری در یزد

هزینه حق الوکلای وکیل در شهر یزد متفاوت می باشد. درواقع وکلا برای حق الوکاله خود هزینه ثابتی ندارند و این هزینه یا دستمزد در بین آن ها متغیر می باشد. وکلا با برگزاری جلسه مشاوره اولیه و بررسی کلی پرونده موکل، میزان حق الوکاله خود را تعیین می کنند. معمولا میزان حق الوکاله وکیل، با توجه به سختی و پیچیدگی کار، زمانبر بودن و طولانی بودن پرونده و حتی نوع موضوع آن تعیین می گردد. البته گاهی نام آور بودن و شهرت یک وکیل هم می تواند در میزان هزینه وکلا تاثیر گذاشته، که این امر بستگی به خود وکیل دارد.

معمولا حق الوکاله وکیل با موکل، طی توافقاتی تعیین می گردد و سپس قرارداد بین آن ها بسته خواهد شد.

اقدامات وکیل کیفری

وکیل کیفری با برعهده گرفتن پرونده موکل، مسئولیت و تعهداتی را برعهده دارد. وکیل کیفری وظیفه دارد تا مراحل کاری پرونده را انجام داده تا روال کاری و اجرایی پرونده موکل به جریان افتاد. به عنوان مثال وظایفی همچون تشکیل پرونده و طرح شکایت خصوصی که از جانب موکل مطرح گردیده است و سپس پیگیری مستمر و مداوم که جزیی از وظایف مهم وکیل می باشد باید توسط وکیل انجام گردد که تمامی این کارها به عهده وکیل کیفری می باشد.

در واقع طرح و تنظیم شکواییه هم به عهده وکیل کیفری است. البته برخی موکلان معمولا تنظیم و یا طرح شکواییه را خودشان انجام می دهند و برخی دیگر آن را به عهده وکیل خود می سپارند ولی توصیه می شود تا این اقدام توسط وکیل انجام گیرد تا در همان ابتدا، وکیل در جریان روال کاری باشد و بتواند بهتر پرونده را به پیش ببرد.

وقتی یک وکیل پرونده ای را برعهده می گیرد موظف است که تا پایان و انتهای کار همراه موکل خویش باشد و تا زمانی که پرونده با موفقیت روبرو نشده است، موکل را تنها نگذارد. وکیل باید تمام تلاش خود را به کار ببرد تا بتواند از موکل خویش در دادگاه دفاع کرده و همه چیز را به نفع موکلش به پایان برساند حتی اگر همه چیز برعلیه موکلش موجود باشد.

درواقع وکیل کیفری با جمع آوری اسناد، مدارک و مستندات می تواند بهترین دفاعیات را به نفع موکلش انجام دهد. یک وکیل خبره و موفق، حکم حامی و پشتیبان موکل را دارد و می تواند در تمامی مراحل کاری، آرامش خاطری برای او باشد.

اقدامات وکیل کیفری

کلام آخر

مشکلات حقوقی و کیفری همیشه وجود داشته است و روبرو شدن هریک از این مشکلات برای هر انسانی سبب می شود تا زندگی شخصی اش دچار مختل شود و دچار آسیب های روحی بسیاری در این خصوص شود. بنابراین نیاز به داشتن بهترین وکیل کیفری در یزد در حل مسائل کیفری، سبب می شود تا موکل به آرامش خاطر نسبی رسد و همچنین به اطمینان خاطر رسیده که وکیل انتخابی اش موفق به انجام کارهای کیفری و حقوقی او خواهد شد.

وکلا با تجربه و مهارتی که دارند، تمامی مراحل کاری در دادگاه را انجام داده و با حضور در جلسات به موقع و حتی به جای موکل خود، از او دفاع کرده و سپس طبق گزارش کار به موکل، او را در جریان تمامی مراحل کاری پرونده قرار می دهند.

وکیل همواره نقش حامی و پشتیبان موکل را به عهده دارد و به عنوان شخصی امین و مسئولیت پذیر وظیفه دارد تا تمامی امور مربوط به موکلش را انجام دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. آقای علی با وکالت نابجا و ناپخته خودش زندگی منو نابود کرد الان ۶ ساله که بنده دارم تاوان اهمال کاری های ایشون رو پس میدم اگر وجدان دارید اسم این آقا رو از اینجا حذف کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا