وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در یزد ⚖️【آپدیت 1403】

با وجود پرونده های حقوقی و ملکی که در دادگاه های یزد وجود دارد، وجود بهترین وکیل ملکی در یزد در این شهر الزامی می باشد تا با تسلط و تمرکز کامل بر هریک از این پرونده ها از لحاظ علمی و عملی، بتوانند آن ها را به درجه مطلوبی برسانند. در واقع وجود یک وکیل مجرب برای طی کردن فرآیند مختلف پرونده های قضایی و مراحل مختلف قضایی ضروری می باشد.

خوشبختانه تعداد بهترین وکیل در یزد رو به افزایش است و این وکلا در زمینه های مختلف مانند ملکی، کیفری، مالی، خانوادگی، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت های حقوقی می باشند، خصوصا در زمینه های ملکی که از توجه ویژه ای برخوردار است و دارای سختی و پیچیدگی های مخصوص به خود می باشد که نیاز به بهترین وکلا در این شرایط لازم و ضروری می باشد. بنابراین در این مقاله، به معرفی بهترین وکلای یزد می پردازیم که از لحاظ دانش حقوقی در سطح بالایی قرار دارند و دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی هم می باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین وظایف وکیل ملکی در یزد

وکلا در هر حوزه ای از وکالت که باشند موظف هستند تا وظایف مربوط به وکالت  را انجام دهند. درواقع هر وکیلی وظایفی دارد که با انجام دادن آن، تبدیل به بهترین وکیل و مورداعتماد ترین وکیل در حوزه خود می باشد. یکی از وظایف وکیل ملکی در یزد، جلب اعتماد و اطمینان مردم می باشد. در واقع اگر که مردم به وکیلی اعتماد داشته باشند، باعث می شود تا پرونده خود را به او سپرده و در کنار آن، افراد دیگری هم که تمایل به داشتن وکیل در پرونده های حقوقی خود دارند، به آن ها معرفی شوند.

پس یک وکیل موفق، با تقویت مهارت و ویژگی های حقوقی خود، باید تلاش کند تا سعی در راضی نگه داشتن موکلینش داشته باشد.

یکی دیگر از وظایف مهم یک وکیل، داشتن صداقت و صراحتش در انجام کار می باشد. وکیلی موفق است که در طی برگزاری جلسات مشاوره ای و در طول انجام کار، تمام شواهد و مسائل در رابطه با پرونده به موکلش، صراحت و صداقت داشته باشد و از دورویی و وعده های دروغین به موکلش جلوگیری کند. حتی یک وکیل حق دارد تا میزان موفقیت احتمالی پرونده را هرچند کم، به موکلش توضیح دهد تا در اینصورت موکل تصمیم بگیرد که با توجه به شرایط خود، تصمیم گیری کند.

پیگیری مستمر و مداوم وکیل در پرونده های حقوقی، یکی دیگر از مهم ترین کارهایی می باشد که وکیل موظف است انجام دهد. در واقع پیگیری های درست و حضور به موقع در جلسات دادگاه، می تواند به شرایط و پیش بردن پرونده کمک بسیار زیادی کند. بنابراین تمامی این ویژگی ها هرچقدر پررنگ تر باشد، در روند کاری وکیل تاثیرگذار خواهد بود و سبب می شود تا مردم و مراجعه کنندگان نسبت به انتخاب وکیل خود خصوصا در حوزه ملکی، نگاه ویژه ای به او داشته باشند.

چگونگی جستجوی یک وکیل خبره ملکی در یزد

بعد از تصمیم گیری برای بهترین وکیل ملکی در یزد، نوبت به چگونگی جستجوی بهترین وکیل می باشد. معمولا همه ی افرادی که با مشکلات ملکی یا دیگر مشکلات حقوقی روبرو می شوند تصمیم می گیرند تا از بهترین و متخصص ترین وکیل در حوزه های وکالتی استفاده کنند. بنابراین راه های متفاوتی وجود دارد تا بتوان یک وکیل حاذق در شهر یزد را پیدا کرد و امور حقوقی و ملکی خود را به او سپرد.

معمولا در شهرستان ها و یا شهر های کوچک، انتخاب وکیل خوب نسبت به تهران یا دیگر شهرهای بزرگ، چندان کار سختی نمی باشد. زیرا یکی از این راه ها تحقیق و جستجوی این وکلا در سطح شهر و یا از دوستان و آشنایانی است که در این زمینه قبلا یکبار از وکلا برای کارشان استفاده کرده اند می باشد. معمولا وکلایی که بسیار موفق و متخصص هستند در شهرهای کوچک، معروف و محبوب هستند و به همین دلیل نام آور شده اند.

اما گاهی تنها معروفیت و محبوبیت یک وکیل کفایت نمی کند و نیاز است تا خود مراجعه کننده در مورد آن وکیل هم تحقیق و پرس و جوی شخصی انجام دهد. به همین دلیل می توان با مراجعه به سایت های حقوقی معتبر که در زمینه وکلا فعالیت دارند مراجعه کرده و با بررسی و مطالعه و رزومه و سوابق کاری وکلا، تصمیم بهتری برای انتخاب وکیل خود بگیرند. سایت وکیل از ما در تلاش است تا بتواند با ارائه مطالبی مفید درباره وکلا، مردم و مراجعه کنندگان را به اهدافشان برساند تا با شناخت کلی از وکلا در شهرشان، آن ها را بیشتر شناخته و امور وکالتی شان را به آن ها واگذار کنند.

البته با توجه به گسترش عصر ارتباطات و دنیای مجازی، وب گردی و جستجو در سایت های شخصی وکلا و یا صفحات مجازی آن ها، می تواند کمک شایانی به مراجعه کنندگان داشته باشد. زیرا معمولا وکلا در مورد تخصص و مهارت های خود و همچنین پرونده هایی که توسط آن ها انجام شده، معمولا در صفحات مجازی خود به نمایش می گذارند و همین موضوع باعث می شود تا شما با قدری جستجو در این صفحات و وب گردی درست، به خوبی بتوانید از میزان تحصیلات، سوابق، تجربه و کار وکیل مورد انتخابی خود مطلع شوید.

تمامی این موارد، راه ها و روش هایی است تادر مدت زمان محدودی، وکیل موردنظر خود را بر طبق سطح توقعی که از او دارید پیدا کرده و مشکلات حقوقی خود به او بسپارید تا به آرامش و اطمینان خاطری در این زمینه برسید.

جستجوی یک وکیل خبره ملکی در یزد

حسن رحیم زاده میبدی

بهترین وکیل ملکی در یزد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد مشغول به فعالیت های حقوقی در زمینه های مختلف است که دعاوی ملکی جزیی از آنان می باشد. آقای حسن رحیم زاده میبدی با تلاش و کوششی که در پرونده های وکالتی خود دارد تنها هدفش را که جلب رضایت موکلینش می باشد را بدست می آورد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه ۴

فاطمه یاوری

بهترین وکیل ملکی در یزد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد مشغول به فعالیت می باشد. ایشان با بهرمندی از دانش و تخصص حقوقی خود، موجب جلب رضایت مردم شده است و تلاش می کند تا بهترین مشاوره های تخصصی و حقوقی را به مراجعینش ارائه دهد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در یزد مورد اعتماد مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134434266

آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت

حسن قاسمی مقدم

بهترین وکیل ملکی در یزد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد مشغول به فعالیت حقوقی است. آقای حسن قاسمی مقدم در زمینه های ملکی، کیفری، خانوادگی، طلاق و غیره در حال فعالیت می باشد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در یزد معرفی شده است

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: یزد، خیابان صفائیه، چهاراه پژوهش، ختدن ١، پلاک ٣١٠

سید حسن موسوی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد مشغول به کار در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان با جلب اعتماد و اطمینان مردم توانسته است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در یزد فعالیت داشته است. آقای سید حسن موسوی همواره صداقت و اخلاق مداری را پیشه کار خود می کند و تلاش می کند تا رضایت موکلینش را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15

علی آدینه

بهترین وکیل ملکی در یزد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد در حال فعالیت وکالتی است. آقای علی آدینه دارای اخلاقی پسندیده  و صداقت در حرفه ی خود است و همین موضوع سبب شده است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در یزد شناخته شود و مردم به او اعتماد و اطمینان داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09153154598

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع تجاری و اداری شقایق، طبقه4، واحد13

علی زارع مهر جردی
علی زارع مهر جردی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد مشغول به فعالیت و تحصص در امور حقوقی می باشد. ایشان در دعاوی های ملکی، خانوادگی، ثبتی، طلاق، کیفری و غیره مشغول به فعالیت است و تمام تلاشش را در راستای پیش بردن پرونده های موکلین در جهت مثبت می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در یزد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه نقشین، پلاک ۴، طبقه زیرین

سید جعفر هاشمی باجگانی

بهترین وکیل کیفری در یزد

وکیل پایه یک دادگستری در شهر یزد می باشد و در حوزه های مختلف وکالتی مانند ملکی، مالی، تجاری، اسناد و خانوادگی تخصص و مهارت دارد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در یزد همچنان در حال فعالیت  می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09133518852

آدرس: یزد، بلوار طالقانی، نبش پارکینگ دادگستری، مجتمع تجاری شهاب، واحد شماره ٢

هزینه حق الوکاله وکلای ملکی در سال 1401

همه ی وکلا بابت کاری که انجام می دهند، حق الوکاله ای را از موکل خود دریافت می کنند و این حق الوکاله در همه ی وکلا متغیر می باشد و این موضوع بر کسی پوشیده نیست زیرا وکلا، معمولا براساس شرایط و موارد وضع شده ای که برای کار خود دارند، هزینه حق الوکاله خود را تعیین می کنند زیرا شغل وکالت شاید جزو معدود شغل هایی می باشد که قیمت ثابتی برای حق الزحمه وکلا وجود ندارد و میزان سختی یک پرونده و یا میزان زمانی که یک پرونده از وکیل می گیرد، می تواند تعیین کننده میزان حق الوکاله باشد. مثلا برخی پرونده ها هستند که از حساسیت بسیار بالایی برخوردارند و زحمت بسیار زیادی دارند که در اینصورت وکیل باید براساس میزان زحمت و تلاشی که برای این پرونده دارد هزینه وکالتی خود را به موکلش اعلام نماید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در یزد

معمولا در جلسه اولیه مشاوره ای که وکیل تعیین می کند و با بررسی پرونده موکل خود، هزینه وکالتی خود را در همان جلسه به او اعلام می دارد. در اینصورت است که مراجعه کننده می تواند تصمیم بگیرد که آیا می خواهد این پرونده را به این وکیل بسپارد یا می خواهد به وکیلی دیگر با حق الوکاله ی دیگر بسپارد.

بنابراین اخذ وکیل با هر شرایطی یک امر کاملا اختیاری توسط موکل می باشد و موکل می تواند با توجه به شرایط خود و میزان بودجه ای که برای وکیل انتخابی خود درنظر گرفته شده است، وکیل خود را انتخاب کند.

هزینه حق الوکاله وکلای ملکی

کلام آخر

شغل وکالت جزو شغل های شریفی است که در حل و فصل مشکلات حقوقی مردم تاثیر بسیار زیادی دارد. یک وکیل خوب و قابل اعتماد، می تواند با سعی و تلاش خود، موکل خود را پیروز میدان کند و با دفاع کردن از حق و حقوق موکلش، حق را به او بازگرداند. یک وکیل حاذق و کاربلد با تجربه های بسیاری که در این مسیرها داشته است، می داند که چه موقع باید از ماده و تبصره های حقوقی استفاده کند تا رای قاضی به نفع او تمام شود.

در پرونده های ملکی هم با وجود مشکلات و کلاهبرداری هایی که اینروزها انجام می پذیرد و متاسفانه تعداد آن ها هم کم نیست، باعث شده است تا مردم به وکیل ملکی خود اعتماد کرده تا بتوانند پرونده خود را به دست آن ها بسپارند. طبق آمار و ارقام، افرادی که برای مشکلات حقوقی خود از وکلای ملکی خوب استفاده کرده اند، میزان رضایت آن ها نسبت به افرادی که برای انجام امور ملکی خود از وکیلی استفاده نکرده اند بیشتر بوده است.

بنابراین وکلای خیلی خوب و متخصصی در شهر یزد وجود دارد که با معرفی ده نفر از آن ها، به شما کمک می کنیم تا در مدت زمان محدودی انتخاب درستی برای وکیل ملکی خود داشته باشید و بتوانید از میزان تجربه و آگاهی این وکلا، استفاده خوب و مفیدی داشته باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا