وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران ⚖️【آپدیت 1402】

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که تخصص بالایی در انجام دعاوی ملکی دارد و سخت ترین و پیچیده ترین پرونده های ملکی را حل کرده و به سرانجام می رساند. وکیل باید در مقابل پرونده ای که برعهده گرفته است، مسئولیت و تعهد بالایی داشته باشد و تنها به دلیل منفعت مالی، به انجام کار نپردازد. اکثریت پرونده هایی که به وکیل سپرده می شود با موفقیت همراه می شود زیرا وکیل به تمامی قوانین و مقررات حقوقی اشراف کامل دارد و برای حل پرونده، جوانب و زوایای مختلف را بررسی می کند و به شکل کارآمدی موکل خود را راهنمایی می کند. مشاوره و مشورت با بهترین وکیل ملکی تهران می تواند روند کاری را به خوبی به پیش ببرد و زمان کاری را تسریع ببخشد. حضور و وجود یک وکیل در روال کاری حقوقی تاثیر مثبت دارد و به نتایج مطلوب پرونده کمک می کند. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران می پردازیم که همگی این وکلا در امور ملکی بسیار حرفه ای عمل می کنند.

وکیل ملکی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین وکیل تهران با داشتن ویژگی هایی می تواند به عنوان اعتماد و اطمینان مردم را جلب نماید. ویژگی هایی مانند حسن اخلاق، صداقت و نحوه برخورد با مراجعین جزو مواردی است که مراجعین و موکلین می توانند با وکیل خود ارتباط برقرار کنند. همچنین داشتن مهارت کاری بالا و تخصص در کلیه دعاوی حقوقی جزو ویژگی هایی است که یک وکیل باید داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران مسائل را تجزیه و تحلیل می کند و ادله های موردنیاز را جمع آوری می کند تا موکلش را به حق و حقوقش برساند. مهم ترین موردی که برای یک موکل مهم است این است که پرونده اش به سرانجام برسد و در زمان مناسب به حل مشکلاتش پرداخته شود و تنها کسی که می تواند دلسوزانه این خدمات را ارائه دهد، وکیل ملکی است که به تمامی قوانین حقوقی اشراف داشته باشد.

🥇سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران کلیک کنید

زینب ملکی حاج آقا

زینب ملکی حاج آقا

وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران می باشد و یکی از وکلایی است که به امور حقوقی تسلط کاملی دارد. ایشان به رفع مشکلات مردم کمک زیادی کرده و تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده های موکلینش می کند. خانم زینب ملکی حاج آقا یکی از بهترین وکیل ملکی جنوب تهران محسوب می شود و به تمامی دعاوی حقوقی رسیدگی می کند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123844418

آدرس: شهر ری، ابتدای جاده ورامین، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، بلوک a1، طبقه 4، واحد 13


علی سلمان زاده

علی سلمان زاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در جنوب تهران مشغول به فعالیت های حقوقی است. ایشان وکیلی متخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره می باشد و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد. آقای علی سلمان زاده تسلط بالای کلامی را در دفاع از موکلین و مراجعین خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۹۶۳۷۴

آدرس: تهران، خانی آباد نو، خیابان میثاق جنوبی، شهرک بوستان، کوچه محمد تقی قزوینیان، پلاک ۴۸، طبقه سوم


حسین فرحزادی

حسین فرحزادی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و در دعاوی مختلف مشغول به انجام کار حقوقی می باشد. ایشان مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعین ارائه داده و خدمات مفیدی را به آن ها عرضه می کند. آقای حسین فرحزادی به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران مشغول به انجام کار است و تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09358341459

آدرس: تهران، یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4


مصطفی آقا زاده

مصطفی آقا زاده

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و دعاوی های مختلف را به صورت تخصصی پذیرش می کند. ایشان وکیلی بااخلاق است و صبر و تحمل بالایی دارد. آقای مصطفی آقا زاده مشاوره های حقوقی را به صورت تخصصی به مردم ارائه می دهد و راهکارهای مفیدی را با توجه به مشکلشان بیان می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٢١۵۶۴٣٢٢۴١

آدرس: تهران، رباط کریم، بلوار امام خمینی ره، پاساژ میلاد قائم، طبقه ٣، واحد ٨


راحله جوکار

راحله جوکار

وکیل پایه یک دادگستری در جنوب شهر تهران است و به عنوان یکی از وکیل ملکی در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان وکیلی است که تخصص و مهارت بالایی در کلیه امور حقوقی دارد و راه حل های بسیار مناسبی را با توجه به مشکل مردم ارائه می دهد تا پرونده های آن ها را با موفقیت مواجه سازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125076701

آدرس: تهران، شهرک ولی عصر، خیابان شهید بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک ١۶٧، طبقه ٣، واحد ١١


سمیه اکرمی

سمیه اکرمی

وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران است که به امور ملکی، کیفری، مالیاتی، تجاری و غیره می پردازد. ایشان وکیلی باصداقت است که مشاوره های تخصصی را به مردم ارائه می دهد و راهکارهای بسیار مفیدی را برای آن ها دارد. خانم سمیه اکرمی تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121301947

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه ثبت احوال، گروه وکلای پایه یک اسلامشهر

هزینه وکیل ملکی در جنوب تهران چگونه است؟

مشاوره و کمک خواستن از وکیل به هنگام مواجه شدن با مشکلات ملکی، جزو امور لازم و ضروری است که باید انجام شود زیرا یک فرد عادی اطلاعات لازم و کافی را در این خصوص ندارد و به تنهایی نمی تواند از عهده مشکلات و برطرف کردن مسائل ملکی برآید. اما به هنگام اخذ وکیل و راهنمایی از او، برخی از افراد نگران هزینه های وکیل هستند و همین موضوع سبب می شود تا از کمک خواستن از وکیل خودداری نمایند که همین تصور سبب می شود تا با ضرر و زیان های زیادی مواجه شوند. اما نکته ای که وجود دارد این است که هزینه های وکلا در برخی مناطق تهران و یا در شهرستان ها به نسبت کلان شهرها متفاوت است.

عوامل های متعدد دیگری هم وجود دارد که در حق الوکاله وکلا تاثیرگذار است مانند زمانبر بودن پرونده، سختی و پیچیدگی کار و گاهی موضوع دعاوی می تواند در میزان افزایش یا کاهش حق الوکاله تاثیرگذار باشد. وکلا یپش از هر اقدامی، پرونده ملکی مراجعین خود را بررسی می کنند و براساس مواردی که در پرونده وجود دارد حق الوکاله خود را تعیین می نمایند.

برخی از وکلا هم برای برگزاری جلسات مشاوره، هزینه هایی را دریافت می کنند و معمولا به ازای هر یک ساعت، هزینه ای را برای مشاوره دریافت می کنند و با توجه به شرایط موجود در پرونده و مشکلاتی که وجود دارد، راهکارهایی را به مراجعین خود ارائه می دهند. برخی دیگر از وکلا هستند که مشاوره های رایگان را به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می کنند که به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری برگزار می شود.

در چه مواردی می توان با یک وکیل ملکی مشورت کرد؟

مواردهای مختلفی در امور ملکی وجود دارد که باید در مورد آن ها با وکیل مشورت کرد و از او مشاوره گرفت، بنابراین در ادامه به مهم ترین آن ها می پردازیم:

 1. وکیل ملکی دعاوی سرقفلی: قوانین های مربوط به دعاوی سرقفلی بسیار پیچیده است و اگر در این خصوص شکایتی مطرح شود باید از یک وکیل خبره و حرفه ای استفاده شود. وکیل ملکی خبره تنها کسی است که می تواند به تمامی این قوانین اشراف داشته باشد و به حل موضوعات اینچنینی بپردازد.
 2. وکیل ملکی دعاوی ابطال سند: سندها در دسته های عادی و سمی تقسیم بندی می شوند و اگر نیاز به ابطال سند وجود داشته باشد باید از یک وکیل ملکی خوب کمک خواست. ابطال سند در مواردی مانند مجعول، اسناد سوری و غیره قابل انجام است.
 3. وکیل ملکی دعاوی رفع تصرف عدوانی: ملک هایی وجود دارند که بدون سند می باشند و توسط افرادی تصرف می شوند، در چنین مواقعی نیاز به یک وکیل ملکی دعاوی رفع تصرف عدوانی می باشد. اگر هم که ادعایی درباره مال و اموالتان توسط دیگران شده باشد نیاز به یک وکیل ملکی دعاوی رفع تصرف عدوانی خواهد داشت.
 4. وکیل ملکی دعاوی خلع ید: اگر در مواقعی که صاحب ملک، در تخلیه بی اهمیت باشد و سهل انگاری صورت گیرد و سپس آن را به خریدار تحویل ندهد، نیاز به وکیل ملکی دعاوی خلع ید خواهیم داشت تا به کمک او تمامی مشکلات و پیچیدگی های پرونده را رفع نماییم.

کلام آخر

وکلای پایه یک دادگستری تخصص های مختلفی در انواع دعاوی دارند و در زمینه های مختلف به بررسی پرونده ها می پردازند. یکی از موضوعات مهم در زمینه حقوقی، ملکی است که پرونده های زیادی در دادگاه در این زمینه وجود دارد. برای برطرف کردن مشکلات ملکی، نیاز به داشتن اطلاعات جامع و کاملی است که توسط وکیل ملکی قابل انجام است در غیر اینصورت پرونده با نتایج شکست مواجه می شود. بهترین وکیل ملکی در تهران با حساسیت زیادی پرونده ها را به سرانجام می رساند و قانون و قوانین ملکی را به خوبی اجرا می کند زیرا بر آن ها تسلط داشته و تحصیلات خود را در این خصوص گذرانده است. با یک بررسی کوتاه می توان بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران را پیدا کرد و کلیه امور پرونده را به او سپرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا