وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران ⚖️【آپدیت 1403】

تعداد زیاد بهترین وکلای ملکی در تهران باعث شده است تا پرونده های زیادی در دادگاه به موفقیت دست پیدا کند اما پیدا کردن بهترین وکیل ملکی تهران، قدری سخت و پیچیده است و نیاز به تحقیقات کلی از افراد قابل اعتماد دارد. برای شناخت از بهترین وکیل در شمال تهران، نیاز است تا وکیل تحصیلات خود را در رشته حقوق گذرانده باشد و تسلط به امور حقوقی را داشته باشد. بهترین وکیل تهران، به قوانین و مقررات بر دعاوی مختلف آشنایی کامل داشته و و تغییرات مبنی بر قانون را در نظر گرفته و بیشتر زمان خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف می کند تا آن ها را با موفقیت همراه سازد. تجریبات یک وکیل سبب می شود تا به شما کمک کند که همیشه یک قدم جلوتر باشید و از ضایع شدن حقتان جلوگیری کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دلایل اخذ وکیل ملکی در تهران

برای اخذ وکیل ملکی در تهران دلایل زیادی وجود دارد که همین موضوع سبب می شود تا اخذ وکیل در پرونده های ملکی الزامی شود. اخذ وکیل سبب می شود تا موکلینی که زمان کافی را برای رجوع به دادگاه ها ندارند، از وکیل کمک بخواهند زیرا پرونده های حقوقی نیاز به رسیدگی و پیگیری های لازمه دارند تا به سرانجام برسند، بنابراین حضور یک وکیل سبب می شود تا وکلا رسیدگی ها و پیگیری های لازمه را انجام داده و به نوعی نماینده حقوقی موکل محسوب شوند.

یکی دیگر از دلایل اخذ وکیل ملکی، احتمال بالا رفتن موفقیت پرونده ملکی می باشد. زیرا یک وکیل خوب می تواند با دفاعیات خوب در دادگاه و تجربیات حاصل از پرونده های پیشین، به موفقیت در پرونده های ملکی کمک نماید و از طرفی به دلیل اینکه مردم عادی تجربه بالایی در کلیه مسائل حقوقی ندارند پس بنابراین بهتر است تا از یک وکیل خوب و حرفه ای کمک بخواهند.

مونا ترابی

وکیل موتا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از ١٠ سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ومدیریت موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با در اختیار داشتن مجموعه ایی قوی و متبحر در پروند های متعدد کیفری و ملکی… افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی و جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

 1. وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 2. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 3. وکالت در دیوان عالی کشور
 4. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 5. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 6. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

شماره تماس: 09121979750 – 02122097090

آدرس دفتر وکالت: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129 طبقه 5 واحد 505

آدرس دفتر وکالت: ظفر، نفت (مصدق ) شمالی، خیابان دامغانی (11) پ 38 واحد 2

آدرس سایت: edalatariyayi.com


دکتر نصیر عبادپور

دکتر عبادیان

دانش آموخته و فارغ التحصیل مقطع دکتری از دانشکده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاههای تهران و علامه طباطبایی می باشد. ایشان مدرس دانشگاه و صاحب تالیفات و یا آثارعلمی چندی درحوزه حقوقی واجتماعی می باشد. وی علاوه براین، فعال درحوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان این عرصه می باشد. در راستای این دغدغه ها ی اجتماعی، تیم حقوقی دفتر دکتر عبادپور، متشکل از مجموعه ای ازهمکاران و وکلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و باتوانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و درحوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و غیره فعالیت دارند.

تخصص های دفتر وکالت ایشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی ملکی
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی سرقفلی
 • وکالت تخصصی درپرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی انحصاروراثت
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای تجاری (داخلی وبین المللی) و شرکتها
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی وکیفری
 • وکالت پرونده های ایرانیان خارج ازکشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چک و سفته
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی کمیسیون های ماده 100و غیره
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی وکیفری به صورت آنلاین و حضوری

شماره تماس: 09124160729 – 09121715026

آدرس: تهران، خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، پلاک ۲۱۰، طبقه اول، واحد ۲


آذین طالبی

آذین طالبی

سرکار خانم آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و یکی از بهترین وکلای خانم در تهران است. ایشان عضو کانون وکلای مرکز و شهر تهران با شماره پروانه ۳۶۷۹۱ می باشند و از سال ۱۳۸۹ در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت دارند و با قدرت نفوذ کلام و به کارگیری درست از تخصص خود، توانسته با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر قرار داده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • گذراندن دوره تخصصی و حرفه ای قرارداد نویسی
 • گذراندن دوره تخصصی وکیل مالیاتی
 • گذراندن دوره جامع حقوق پیمان (شرایط خصوصی و عمومی پیمان)
 • پرونده های ملکی از قبیل: (دعاوی مربوط به تنطیم سند رسمی، فروش مال غیر، اراضی ملی و شخصی، خلع ید، تقسیم و افراز ملک مشاعی و ورثه ای
 • وصول مطالبات از جمله مهریه، چک و غیره

جهت اعطای وکالت به خانم آذین طالبی، یکی از وکلای خبره در تهران می توانید از طریق شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 091204031340212620180102126201802

آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندرلا(جردن)، خیابان سلطانی، پلاک ۸۲،  واحد ۱

وب سایت: vakilazinTalebi.com

آدرس اینستگرام: azintalebi.vakil


حسن صمدی
حسن صمدی

جناب آقای حسن صمدی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان تسلط و تخصص لازمه را در حوزه های حقوقی، کیفری، ملکی و غیره را برعهده دارند و دارای سوابق کاری درخشان نیز می باشند. آقای حسن صمدی ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

شماره تماس: 09121434901


دکتر محمد روحی

محمد روحی

آقای دکتر محمد روحی، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۲ سال تجربه، از موفق ترین و بهترین وکلای تهران هستند. وی علاوه بر تحصیل در مقطع دکتری رشته حقوق، دارای تحصیلات مقطع فوق لیسانس رشته فلسفه و کلام و همچنین تجربه کسب علم از دانش فقهی و حقوقی فقهایی همچون آیه الله شجاعی کیاسری ابوالزوجه خود نیز می باشند و از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی می باشند.
دکتر روحی که سابقه چندین سال اشتغال رسمی در سمت های مختلف و مسئولیت های محوله دادگستری تهران را در تجارب خود دارند، علاوه بر تسلط علمی، به رویه عملی در محاکم نیز مسلط می باشند. افتخار دارند با بهره مندی از تجارب ارزشمند تیم حقوقی خود، شامل حقوقدانان و وکلای برجسته و قضات بازنشسته، کسب نتیجه موفق در بسیاری از پرونده های خاص و موضوعات پیچیده در خدمت هموطنان عزیز باشند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده شامل طلاق،حضانت،مهریه،
 • وکالت تخصصی در دعاوی دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بین المللی و شرکتها
 • وکالت پرونده های ایرانیان خارج از کشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چک و سفته
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی شهرداری، کمیسیون های ماده 100 و …
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت.

برای دریافت وقت مشاوره حضوری و اعطای وکالت به دکتر محمد روحی، یکی از بهترین وکلای تهران، می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تلفن دفتر: 02188519686 – 02188519686

شماره تلفن همراه: 09125484535

آدرس دفتر وکالت دکتر محمد روحی: شهید بهشتی، صابونچی(مهناز)، ساختمان ۲۶، طبقه ۲، واحد ۲۴

مجید رحیمی

مجید رحیمیبا توجه به سوابق کاری و انجام وکالت های متعدد در پروندهای (ملکی و اراضی) جزء برترین و شناخته شده ترین وکلا در تهران می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد و ۱۶سال سابقه وکالت در کانون وکلای مرکز(تهران) است و عمدتا در پروندهای تخصصی(ملکی، اراضی ملی و… ) فعالیت دارد، در همین راستا و برای خدمت رسانی بهتر به هم میهنان عزیز، سایت اینترنتی ایشان به vakilrahimi.ir راه اندازی گردیده، که در برگیرنده تجارب، مطالعات و وکالت در پرونده های مختلف قضایی بوده و مطالب مندرج در آن، کمک شایانی در راستای موضوعات اشاره شده به مخاطبین محترم می نماید.

سوابق وتخصص :
۱_ وکالت و مشاوره بیش از ۳۰۰۰ پرونده قضایی در طول ۱۶سال وکالت
۲_ مشاور حقوقی و وکیل پروندهای (ملکی) شرکت شهر صنعتی کاوه (بزرگترین شهر صنعتی ایران)
۳_ مشاور حقوقی و وکیل پروندهای قضایی گروه شرکتهای قطعات خودروی عظام (بزرگترین شرکت تولید کننده قطعات اصلی خودرویی ایران)
۴_ مالک سایت تخصصی vakilrahimi.ir

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۱۶۴۸۹۸ – ۰۲۱۸۸۹۸۵۳۸۷

آدرس دفتر وکالت مجید رحیمی:《تهران، خیابان دکتر فاطمی، روبروی سازمان آب، برج ساعت، پلاک۱۶۵، طبقه ۶، واحد۶۲ 》


سید امیر علی عمرانی


شهرام نجفی

شهرام نجفی

جناب آقای شهرام نجفی یکی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 10 سال سابقه فعالیت حقوقی می باشد و به ارایه خدمات حقوقی و جزایی در موارد ذیل اقدام می نماید:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی در زمینه های گوناگون اعم از: سرقفلی، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، خلع ید، فسخ قرارداد، ابطال سند رسمی ملک، مطالبه وجه چک و سفته، اختلافات پیمانکاری، فک رهن، مطالبه مابه التفاوت ثمن، مطالبه بها عادله روز واحد معامله مسکونی، الزام به تنظیم سند رسمی، افراز پلاک ثبتی و صدور دستور املاک مشاعی، غیر قابل افراز، مطالبه ضرر و زیان ناشی از تقصیر سازنده در مسایل و مقررات ایمنی ساختمان، مطالبه اجرت المثل انجام تعمیرات و بازسازی ساختمان، ابطال قرارداد و عملیات اجرایی، تقسیم ترکه و دیگر موارد مطالبه ( دیون و خسارات قانونی و قراردادی و غیره ….)
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از مطالبه وجوه از صندوق تامین خسارات های بدنی ناشی از تصادفات رانندگی، خیانت در امانت، فروش مال غیر، جرایم پزشکی، جعل و استفاده از سند مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع، قاچاق کالا و ارز و کلیه جرائم علیه اموال و اشخاص
 • وکالت در دعاوی خانواده اعم از طلاق، مطالبه مهریه، نفقه زوجه و فرزند، حضانت، ملاقات ارث و وصیت، فرزند خواندگی و سرپرستی و غیره

شماره تماس: 09124451162

آدرس: تهران، سر پل تجریش، خیابان فناخسرو، نرسیده به مجتمع قضایی عدالت، پلاک 35، طبقه اول، واحد 101


وظایف وکیل ملکی در تهران

در تهران مشکلات ملکی زیادی به وجود می آید که نیازمند بهترین وکیل ملکی در تهران است و از آنجایی که تهران دارای مناطق مختلف است، بنابراین وکلای زیادی در هر منطقه مشغول به کار و فعالیت هستند. وکیل پایه یک دادگستری می تواند هر پرونده ای را در هر حوزه ای از حقوق به عهده بگیرد اما بر طبق تجربیات بهتر است که در ابتدا موضوع پرونده را در نظر گرفته و سپس براساس آن وکیل را انتخاب را انتخاب نماید. بر اساس تجربیاتی که وجود دارد، اخذ یک وکیل ملکی در تهران سبب می شود تا احتمال پیروزی پرونده های ملکی بیشتر شود خصوصا پرونده های ملکی که دارای پیچیدگی ها و قوانین خاص خود می باشد، بنابراین باید در انتخاب وکیل و تخصص اش، دقت زیادی را داشته باشید.

یک وکیل خوب و خبره باید تمام تلاشش را در جهت کسب موفقیت در دادگاه و نتایج پرونده هایی که برعهده می گیرد به کار ببرد و از راهکارهای مفید برای آن ها استفاده نماید. وکیل ملکی با دعاوی نظیر سرقفلی، فروش مال غیر، مزاحمت ملکی، تصرف عدوانی، فروش سرقفلی و غیره سروکار دارد و در طی سال های مختلف توانسته است، تسلط کافی را در این حوزه به دست آورد.

کلام آخر

تعداد زیاد بهترین وکیل در شمال شهر تهران سبب می شود تا انتخاب بهترین وکیل ملکی در شمال تهران قدری سخت و پیچیده به نظر برسد و از طرفی برای رسیدن به نتایج مطلوب باید امور ملکی را به بهترین وکیل ملکی در تهران سپرد زیرا احتمال موفقیت در این پرونده ها و با وجود وکلای حرفه ای بسیار زیاد است. در واقع دفاعیات بسیار قوی وکیل و میزان تجربیات او به موکلین کمک بسیار زیادی می کند زیرا تجربیات وکیل، کلید پیروزی او در دادگاه است. یک وکیل ملکی خوب به خوبی می تواند مشکلات موجود در پرونده های ملکی را شناسایی کرده و با سرعت بالاتری به حل مسائل بپردازد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با بهترین وکیل ملکی در تهران آشنا شوید و با معرفی لیستی 10 تایی از بهترین وکلا، می توانید در مدت زمان محدودی وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا