وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران ⚖️【آپدیت 1402】

تعداد زیاد بهترین وکلای ملکی در تهران باعث شده است تا پرونده های زیادی در دادگاه به موفقیت دست پیدا کند اما پیدا کردن بهترین وکیل ملکی تهران، قدری سخت و پیچیده است و نیاز به تحقیقات کلی از افراد قابل اعتماد دارد. برای شناخت از بهترین وکیل در شمال تهران، نیاز است تا وکیل تحصیلات خود را در رشته حقوق گذرانده باشد و تسلط به امور حقوقی را داشته باشد. بهترین وکیل تهران، به قوانین و مقررات بر دعاوی مختلف آشنایی کامل داشته و و تغییرات مبنی بر قانون را در نظر گرفته و بیشتر زمان خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف می کند تا آن ها را با موفقیت همراه سازد. تجریبات یک وکیل سبب می شود تا به شما کمک کند که همیشه یک قدم جلوتر باشید و از ضایع شدن حقتان جلوگیری کنید.

دلایل اخذ وکیل ملکی در تهران

برای اخذ وکیل ملکی در تهران دلایل زیادی وجود دارد که همین موضوع سبب می شود تا اخذ وکیل در پرونده های ملکی الزامی شود. اخذ وکیل سبب می شود تا موکلینی که زمان کافی را برای رجوع به دادگاه ها ندارند، از وکیل کمک بخواهند زیرا پرونده های حقوقی نیاز به رسیدگی و پیگیری های لازمه دارند تا به سرانجام برسند، بنابراین حضور یک وکیل سبب می شود تا وکلا رسیدگی ها و پیگیری های لازمه را انجام داده و به نوعی نماینده حقوقی موکل محسوب شوند.

یکی دیگر از دلایل اخذ وکیل ملکی، احتمال بالا رفتن موفقیت پرونده ملکی می باشد. زیرا یک وکیل خوب می تواند با دفاعیات خوب در دادگاه و تجربیات حاصل از پرونده های پیشین، به موفقیت در پرونده های ملکی کمک نماید و از طرفی به دلیل اینکه مردم عادی تجربه بالایی در کلیه مسائل حقوقی ندارند پس بنابراین بهتر است تا از یک وکیل خوب و حرفه ای کمک بخواهند.

🥇سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

علی رضایی

علی رضایی

وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران می باشد و دارای سوابق کاری بالایی است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی فعالیت داشته است و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران مشغول به فعالیت نیز می باشد. آقای علی رضایی وکیلی با صداقت و متخصص در کلیه حقوقی است و تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. همچنین ایشان حدود 2 سال به عنوان وکیل و مشاور حقوقی و قضایی ایثارگران فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

  • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
  • 18 سال سوابق کاری و تخصصی وکالتی
  • مشاور حقوقی

آدرس: شریعتی، بالاتر از ایستگاه مترو شریعتی، روبروی پمپ بنزین، داودیه، ساختمان مینا، بلوک غربی، واحد 4


یوسف کرمی اسفستانی

یوسف کرمی اسفستانی

وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران و یکی از وکلای خوب و بااخلاق است که مردم به او اعتماد و اطمینان دارند. ایشان به عنوان یکی از وکلای با سابقه و متخصص در تهران شناخته شده است و تسلط کاملی به کلیه دعاوی حقوقی دارد. آقای یوسف کرمی اسفستانی تمام تلاش خود را در راستای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود می کند تا رضایت آن ها را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١١۵٩۴۵٣

آدرس: تهران، ظفر، نرسیده به خیابان بامداد، پلاک ٧۴، طبقه دوم، واحد ٣


محمد الماسی

محمد الماسی

 وکیل پایه یک دادگستری و مدرس در تهران است و  در دعاوی مختلفی مشغول به فعالیت می باشد. ایشان دارای سوابق کاری بسیار بالایی است و سالها تجربه ایشان سبب شده است تا مردم به او اعتماد کافی را داشته باشند. آقای محمد الماسی معاون قضایی سازمان حقوقدانان بدون مرز می باشد و تخصص بالایی در دعاوی حقوقی و کیفری که مرتبط با قراردادها و تعهدات می باشد، است.
تخصص و مهارت:
  • بیش از 13 سال سابقه کاری در وکالت
  • 13 سال سوابق وکالتی
  • داوری
  • مشاور حقوقی

تماس: 09120623097

آدرس: تهران، پاسداران، میدان نو بنیاد، کوهستان پنجم، پلاک 5، طبقه اول، واحد 2


آیسان اقبالی

آیسان اقبالی

وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران است و خدمات حقوقی را به مفیدترین شکل ممکنه به مردم ارائه می دهد. ایشان مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری  برگزار کرده و پرونده های موکلین و مراجعین را بررسی و پیگیری می کند. خانم آیسان اقبالی در زمینه های ملکی، مالی، کیفری، طلاق، خانواده و غیره فعالیت و تخصص بالایی دارد و اکثر پرونده های وکالتی را که بر عهده گرفته است با نتایج مطلوب همراه می سازد.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120561613

آدرس: تجریش، خیابان شهید جعفری، روبروی تالار سعد آباد، پلاک 36، طبقه فوقانی بانک شهر


رضا عزیز محمدی

رضا عزیز محمدی

وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران می باشد و تخصص و مهارت بالایی در حل مشکلات مردم دارد. ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران می باشد و به دعاوی ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی و غیره تسلط بسیار بالایی دارد. آقای رضا عزیز محمدی با ارائه راهکارهای مفید، تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده موکلین خود می کند تا رضایت آن ها را جلب نماید.

تخصص و مهارت: 

  • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۵۳۹۰۵

آدرس: تهران، جردن، بالاتر از پل میرداماد، نرسیده به تابان غربی، پلاک ۱۰۴، واحد ۱


وظایف وکیل ملکی در تهران

در تهران مشکلات ملکی زیادی به وجود می آید که نیازمند بهترین وکیل ملکی در تهران است و از آنجایی که تهران دارای مناطق مختلف است، بنابراین وکلای زیادی در هر منطقه مشغول به کار و فعالیت هستند. وکیل پایه یک دادگستری می تواند هر پرونده ای را در هر حوزه ای از حقوق به عهده بگیرد اما بر طبق تجربیات بهتر است که در ابتدا موضوع پرونده را در نظر گرفته و سپس براساس آن وکیل را انتخاب را انتخاب نماید. بر اساس تجربیاتی که وجود دارد، اخذ یک وکیل ملکی در تهران سبب می شود تا احتمال پیروزی پرونده های ملکی بیشتر شود خصوصا پرونده های ملکی که دارای پیچیدگی ها و قوانین خاص خود می باشد، بنابراین باید در انتخاب وکیل و تخصص اش، دقت زیادی را داشته باشید.

یک وکیل خوب و خبره باید تمام تلاشش را در جهت کسب موفقیت در دادگاه و نتایج پرونده هایی که برعهده می گیرد به کار ببرد و از راهکارهای مفید برای آن ها استفاده نماید. وکیل ملکی با دعاوی نظیر سرقفلی، فروش مال غیر، مزاحمت ملکی، تصرف عدوانی، فروش سرقفلی و غیره سروکار دارد و در طی سال های مختلف توانسته است، تسلط کافی را در این حوزه به دست آورد.

کلام آخر

تعداد زیاد بهترین وکیل در شمال شهر تهران سبب می شود تا انتخاب بهترین وکیل ملکی در شمال تهران قدری سخت و پیچیده به نظر برسد و از طرفی برای رسیدن به نتایج مطلوب باید امور ملکی را به بهترین وکیل ملکی در تهران سپرد زیرا احتمال موفقیت در این پرونده ها و با وجود وکلای حرفه ای بسیار زیاد است. در واقع دفاعیات بسیار قوی وکیل و میزان تجربیات او به موکلین کمک بسیار زیادی می کند زیرا تجربیات وکیل، کلید پیروزی او در دادگاه است. یک وکیل ملکی خوب به خوبی می تواند مشکلات موجود در پرونده های ملکی را شناسایی کرده و با سرعت بالاتری به حل مسائل بپردازد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با بهترین وکیل ملکی در تهران آشنا شوید و با معرفی لیستی 10 تایی از بهترین وکلا، می توانید در مدت زمان محدودی وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا