وکلاوکیل ملکی

5 تا از بهترین وکیل ملکی در ایلام ⚖️【آپدیت 1403】

اخذ یک وکیل خوب در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی اعم از ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره، از ضرورت های مهم برای یک فرد است. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که بهترین وکیل ملکی در ایلام چه کسی است و چگونه می توان آن را از میان دیگر وکلا، شناخت و جستجو کرد.

معمولا مردم عادی وقتی با مشکلات حقوقی یا ملکی مواجه می شوند، هیچ گونه تخصص و اطلاعاتی در این زمینه ندارند و ترجیحا به جستجوی بهترین وکیل در ایلام هستند. خوشبختانه امروزه برای هر مسئله ی تخصصی، وکیل وجود دارد و می توان برای هر مشکل حقوقی، وکیلی را که تخصص در دعاوی مربوط به آن موضوع را دارد اخذ کرد و امور وکالتی خود را به او سپرد. البته این موضوع سبب نمی شود که هر وکیل در یک یا چند حوزه حقوقی تخصص و فعالیت نداشته باشد.

یک وکیل ملکی متخصص و مجرب به کسی اطلاق می شود که تخصص در کلیه مسائل حقوقی ملکی را داشته باشد. یکی از مهم ترین و بیشترین دعاوی حقوقی، مربوط به دعاوی ملکی می باشد. پس اخذ وکیل ملکی در طرح و پیگیری دعاوی ملکی، از موضوعات ضروری می باشد. وکیل ملکی از وکلای با تجربه ای است که بیشترین پیگیری و رسیدگی به پرونده های ملکی در دادگاه های ایلام را بر عهده دارد. دعاوی ملکی جزو دعاوی است که به اموال غیر منقول مرتبط می باشد. اموال غیر منقول هم به اموالی گفته می شود که ثابت می باشد و امکان جا به جایی در این اموال وجود ندارد. تمامی اراضی و املاک جزو املاک غیر منقول محسوب می شوند که شامل دفتر کار، آپارتمان، زمین، مغازه، مزرعه، عمارت، باغ و غیره می باشد و همچنان در دعاوی ملکی مورد بحث قرار می گیرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در ایلام کیست

دعاوی ملکی جزو دعاوی است که به حوزه ملک و املاک مرتبط است و نیاز به کمک یک فرد متخصص و یا وکیل دعاوی ملکی دارد. طبق آمار، حدود 50 درصد از دعاوی دادگاه ها، مربوط به دعاوی ملکی است و این دعاوی به عنوان مهم ترین و پیچیده ترین دعاوی در دادگاه ها محسوب می شوند.

قوانین و مقررات حقوقی مختلفی بر ملک و املاک وجود دارد. افرادی وجود دارد که بر این معتقدند که بدون استفاده از وکیل ملکی، می توانند نتایج پرونده ملکی خود را به پایان برسانند. در صورتی که ملک و املاک دارای ارزش بالایی می باشد و امکان شکست در پرونده ملکی وجود دارد و ممکن است بدون اخذ وکیل و به دلیل ناآگاهی که در قوانین و مقررات ملکی دارند، ملک و املاک خود را از دست بدهند.

اما بهترین وکیل در ایلام، با در نظر گرفتن کلیه مشکلاتی که اتفاق افتاده است، به طور کاملا تخصصی به حل مشکلات مربوط به ملک می پردازد و استفاده از وکیل ملکی، روند سرعت انجام کار را در دادگاه بالا برده و در مدت زمان کمتری مراحل اجرایی کار انجام می شود.

برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در ایلام، نیاز است تا سوابق تحصیلی و اجرایی وکیل را شناخته و در مورد میزان موفقیت پرونده هایی که در گذشته به عهده گرفته است، مطلع شد و سپس او را برای پرونده ملکی خود انتخاب کرد. به همین دلیل در این مقاله لیست 5 تایی از بهترین وکیل ملکی در ایلام را برای کاربران عزیز قرار داده ایم تا وکلا را با توجه به سوابق کاری شان بهتر شناخته و سپس یکی از آن ها را برای پرونده ملکی خود انتخاب کنند. توصیه می شود قبل از انتخاب وکیل ملکی خود، در مورد او تحقیقات و بررسی های کامل را انجام دهید.

مزایای مشاوره با یک وکیل ملکی خبره

حوزه وکالت املاک امری بسیار گسترده است و شامل انواع مختلفی از دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی می باشد و نیاز است تا یک وکیل ملکی خبره، به کلیه امورات قانونی املاک تسلط کامل داشته باشد.

وکیل ملکی با برگزاری جلسات مشاوره و بررسی دقیق پرونده موکل و همچنین با مطالعه دقیق در مورد شرایط فعلی پرونده، راهکار های مناسب و اصولی را به او ارائه می دهد و با راه و روش های مناسب، زمان رسیدن به نتایج مطلوب را کوتاه تر کرده و موکلش را در زمینه حقوقی آگاه می سازد. برگزاری مشاوره های حرفه ای وکیل با موکل خود، بسیار موثر بوده و سبب می شود تا ارتباط موثرتری شکل گیرد و به روال و پیشرفت پرونده کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

برخی از مشاوره های وکلا، رایگان و برخی از آن ها بابت مشاوره، هزینه هایی را دریافت می کنند. اگر این موضوع برایتان  اهمیت دارد، پیشنهاد می شود که قبل از مشاوره در مورد هزینه مشاوره وکیل مورد نظر خود مطلع شده و سپس قرار ملاقات با او را داشته باشید.

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل کیفری در ایلام

 حبیب اله رحمتی

حبیب اله رحمتی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر ایلام مشغول به فعالیت های حقوقی ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری، مالی، تجاری و غیره می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در ایلام تخصص و مهارت بالایی داشته و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلینش در دادگاه انجام می دهد و تلاش می کند تا پرونده های حقوقی موکلینش را در جهت مثبت به پیش ببرد. آقای حبیب اله رحمتی دارای تسلط و تمرکز بسیار خوبی بر قوانین و مقررات حقوقی است و دارای بیانی بسیار خوب و تسلط کلامی بالا در جهت دفاع از موکلینش در دادگاه نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09189413576

آدرس: ایلام، آبدانان، خیابان ولیعصر، رو به روی بانک کشاورزی مجتمع آفتاب، طبقه دوم

سعید احمدی

سعید احمدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ایلام است و در این شهر، سالیان بسیار زیادی است که مشغول به فعالیت کلیه دعاوی های حقوقی است. ایشان دارای سوابق و تجربه ی کاری بالا می باشد و نمونه پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارد. آقای سعید احمدی به عنوان بهترین وکیل ملکی در ایلام مشغول به فعالیت های حقوقی می باشد و مورد اعتماد مردم به عنوان یک وکیل خوب و موفق واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سوابق و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس : 09183427497

آدرس: ایلام، بلوار سیدالشهداء، کوچه کاج، جنب بیمارستان قائم، مجتمع پزشکی سینا، طبقه سوم

 اسحق مرادی

اسحق مرادی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر ایلام به کار و تخصص وکالتی مشغول می باشد. ایشان در حوزه های مختلف از وکالت مانند ملکی، ثبتی، کیفری، طلاق،  و غیره مشغول می باشد و یکی از مهم ترین اهدافش رسیدن موکلین به نتایج مطلوب در کلیه پرونده های حقوقی می باشد. آقای اسحق مرادی به عنوان بهترین وکیل ملکی شناخته شده است و بهترین مشاوره ها را به مردم در جهت مشکلات حقوقی شان ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری ایلام
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09187220789

آدرس: ایلام، چرداول هلیلان، شهر توحید، جنب بانک ملی، طبقه دوم پاساژ آزادی

حبیب الله تورنگ

حبیب اله تورنگ

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ایلام است و در این شهر به کلیه دعاوی ها از جمله ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره می پردازد و تخصص بالایی هم در این دعاوی ها دارد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مخاطبانش برقرار کرده و به آن ها کمک می کند تا بتوانند مشکلات حقوقی خود را حل و فصل کنند. آقای حبیب الله تورنگ به عنوان بهترین وکیل ملکی در ایلام در بین مردم شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی را هم برای مردم و موکلینش برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188430489

آدرس : ایلام، ملکشاهی، ارکواز، خیابان آیت، پاساژ مرکزی

رضا فاضلی پور

رضا فاضلی پور

وکیل پایه یک دادگستری در استان ایلام است و در دعاوی های حقوقی مانند ملکی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق و غیره مشغول به فعالیت است. ایشان تنظیم قرارداد، مشاوره های حضوری، غیر حضوری و غیره را انجام می دهد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در ایلام شناخته شده است. آقای رضا فاضلی پور به طور اصولی تمامی مراحل کاری پرونده را انجام می دهد که در تسریع اجرایی کار در پرونده نقش بسیار مهمی را دارد و تمام تلاشش را برای حفظ رضایت مردم و موکلینش می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد فقه و حقوق جزا
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09181411328

آدرس: ایلام، خیابان سمندری، مجتمع تجاری سوگند، طبقه اول واحد 18

وکیل ماهر ملکی در ایلام چه ویژگی هایی باید داشته باشد

در اینجا قصد داریم تا به مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب و ماهر در ایلام بپردازیم. این ویژگی هایی عبارتند از :

 • مهارت ارتباطی قوی : داشتن مهارت ارتباطی یک وکیل ملکی، در کار وکالتی او موثر می باشد. یک وکیل باید ارتباط موثری با موکلین خود برقرار کند.
 • مهارت در پاسخگویی: تمامی وکلا، موظف هستند تا به تمامی سوالات موکلین یا مراجعه کنندگانشان پاسخ بدهند و رفع ابهام کنند که متاسفانه برخی از موکلین توانایی داشتن این مهارت را ندارند. به تعویق انداختن در پاسخ موکل و یا مراجعه کنندگان، سبب بی اعتمادی در آن ها می شود.
 • مهارت شنیداری: برای درک درست و صحیح داشتن از پرونده، نیاز است تا وکیل به صحبت های موکل به خوبی گوش داده و آن ها را درک کند.
 • مهارت نوشتاری: نوشتن واضح و مختصر، به طوری که این نوشته ها متقاعد کننده باشد از ویژگی بهترین وکیل ملکی در ایلام است.
 • تعهد به انجام کار: وکیل از لحظه ای که پرونده حقوقی را بر عهده می گیرد تا انتهای آن، متعهد است و مسئولیت تمامی آن را بر عهده دارد.
 • پشتکار: برخی از مسائل حقوقی به سرعت قابل حل شدن نیستند و نیاز به پشتکار وکیل دارد. پشتکار یک وکیل می تواند روند اجرایی کار را جلو بیندازد و او را در انجام کلیه امور کاری اش موفق کند.

دلایل اهمیت مراجعه به وکیل ملکی در ایلام

همه ی افراد جامعه ممکن است اتفاقات و مشکلات ملکی برایشان اتفاق افتد که در این شرایط ممکن است بسیار آزار دهنده باشد. طرفین دعوا به هر طریقی که شده می خواهند تا موضوع دعوا را به نفع خود خاتمه دهند و در این شرایط، به کسی نیاز دارند تا بتواند در این زمینه به آن ها کمک کرده و قوانین حقوقی را به طور تخصصی بلد باشد. بهترین شخصی که می توان در این شرایط به او اعتماد کرد، وکیل ملکی می باشد.

وکیل ملکی با تسلط بر قوانین ملکی و تجربیات زیادی که از پرونده های ملکی که از قبل داشته است، روال کاری پرونده ملکی را به درستی انجام می دهد و نسبت به مراحل کاری و اصولی پرونده، احساس مسئولیت دارد.

چیزی که مشخص است این است که امکان ضایع شدن حق افراد در رابطه با مالی که دارند وجود دارد و اگر افراد نتوانند به حق خود برسند، ضرر و زیان های بسیار زیادی را تحمل می کنند، بنابراین برای رسیدگی به این دعاوی، نیاز است که از یک وکیل متخصص در زمینه ملکی استفاده کرد تا با آرامش کلیه امور حقوقی ملکی را به وکیل مورد نظر بسپارید.

کلام آخر

دعاوی ملکی، یکی از مهم ترین امور حقوقی در ایران است. املاک، به دلیل ثبات نداشتن در قیمت و سود آوری بالای آن، همواره با کشمکش های زیادی روبرو است. معمولا در هنگام رو به رو شدن با مشکلات ملکی، دغدغه هایی هم برای افراد وجود دارد که اینکه چه وکیلی بهتر است و یا چه وکیلی می تواند کار ملکی را بهتر انجام دهد. تمامی این سوالات نشان از نگرانی افراد است. بنابراین توصیه می شود با تحقیق و پرس و جو از بهترین وکیل ملکی در ایلام و یا مطالعه مجلات حقوقی یا سایت های معتبر حقوقی، بهترین وکیل در ایلام را بهتر شناخت.

موسسات حقوقی معتبری هم هستند که می توان با اعتماد به آن ها، بهترین وکلای ملکی را با توجه به سوابق و تجربیات کاری شان جستجو کرده و سپس یکی از آن ها را انتخاب کرد.

هر چقدر که میزان تجربیات و دانش وکیل ملکی بیشتر باشد احتمال و شانس موفقیت پرونده ملکی هم بیشتر می شود. بنابراین در این مقاله به بررسی ویژگی هایی از بهترین وکیل ملکی پرداخته ایم تا با مطالعه این ویژگی ها، بهتر بتوانید وکیل مورد نظر خود را جستجو کرده و سپس صفر تا صد پرونده ملکی خود را به او بسپارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا