وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان ⚖️【آپدیت 1403】

بنابراین با توجه به بالا رفتن قیمت ملک در شهرهای بزرگ و شهرستان ها، داشتن آن یکی از سرمایه های بزرگ برای هر شخصی محسوب می شود. به همین دلیل، ممکن است مشکلات ملکی هم برای خریداران یا افرادی که قصد فروش ملک شان را دارند پیش آید. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان می پردازیم که با توجه به نوع تجربه و تخصص شان می توانید آن ها را برای پرونده ملکی خود انتخاب کنید و صفر تا صد امور حقوقی ملکی خود را به او بسپارید و از این جهت به آرامش خاطر در طی کردن این پروسه برسید بنابراین در هنگام رو به رو شدن با مشکلات ملکی، بهتر است تا به وکیل متخصص ملکی مراجعه نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اهمیت مراجعه به وکیل ملکی در همدان

هریک از ما ممکن است برای یک بار هم که شده دچار مشکلات حقوقی ملکی شویم، از این رو چگونگی تنظیم شکایات ملکی و بررسی آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این نوع پرونده ها به سود و زیان هر شخص بستگی دارد و اگر از روی ناآگاهی به آن پرداخته شود، متقاضی ممکن است دچار خسارات جبران ناپذیری در این خصوص شود. بنابراین مراجعه به یک وکیل ملکی خبره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بهترین وکیل در همدان می تواند با بهره گیری از دانش حقوقی و میزان تجربه ای که در زمینه قوانین ملکی دارد به موکل خود کمک کرده تا دچار ضرر و زیان های احتمالی نشود. همچنین با آشنایی از قوانین حقوقی و روند  مراحل اجرایی پرونده، به موکل در طی کردن مسیر درست و رسیدن به نتیجه مطلوب کمک می کند.

مدت زمان به نتیجه رسیدن یک پرونده ملکی

برای رسیدگی به دعاوی ملکی، مدت زمان مشخصی وجود ندارد، بنابراین نمی توان از قبل تعیین کرد که یک پرونده ملکی چقدر زمانبر است و یا چه مدت زمانی را طی خواهد کرد. اما اگر به دنبال طی کردن پرونده ملکی خود در مدت زمان کمی هستید، توصیه می شود تا با انتخاب یک وکیل خبره ملکی که دارای تجربه و مهارت خوب در زمینه دعاوی ملکی است می تواند تا با حداقل زمان ممکن، پرونده را با موفقیت همراه کرده و سپس با استفاده از دانش حقوقی خود و پیگیری های به موقع در دادگاه، روند اجرایی پرونده ملکی را به درستی و با حداقلی ترین زمان ممکن به پیش ببرد.

مدت زمان به نتیجه رسیدن یک پرونده ملکی

علی اسدی حبیب

علی اسدی حبیب

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در همدان همچنان مشغول به فعالیت های حقوقی است. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، مالی، کیفری، تجاری، ثبت اسناد، طلاق و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد و تمام تلاشش این است تا بتواند اعتماد و اطمینان مردم را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:  09188114877

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، ابتدای کوچه دادگستری، مقابل اداره پست، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد۳

حسین آراسته

حسین آراسته

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر همدان مشغول به فعالیت های حقوقی از جمله ملکی، تجاری، ثبتی، خانوادگی، طلاق و غیره می باشد. آقای حسین آراسته به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک مهر اقتصاد فعالیت داشته و به دلیل موفقیتی که در اکثریت پرونده های حقوقی داشته است، به عنوان بهترین وکیل ملکی در همدان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۱۲۰۷۷۹

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، طبقه سوم، واحد ۲۹

مریم عاشری

مریم عاشری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان می باشد و همچنان به عنوان وکیل در این شهر مشغول به فعالیت حقوقی در حوزه های مختلف می باشد. ایشان با سابقه درخشانی که دارد و موفقیتی که در اکثر پرونده های حقوقی کسب کرده، سبب شده است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در همدان مشغول به کار باشد و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گیرد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • 6 سال سابقه کار در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09198158894

آدرس: همدان، جنب دادگستری

علی زندیان

علی زندیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان همچنان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان به عنوان مدیر حقوقی در منطقه دو همدان فعالیت دارد و توانسته است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در همدان نزد مردم شناخته شود. همچنین آقای علی زندیان با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری به مردم در خصوص مسائل و مشکلات حقوقی کمک بسیار زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183170348

آدرس: همدان، میدان دانشگاه(جهاد)، ابتدای خیابان میرزاده عشقی، مجتمع شهبازیان، واحد ۶

مصطفی ضیغمی

مصطفی ضیغمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان سالهای خیلی زیادی است که در حوزه های مختلفی از جمله ملکی، مالی، تجاری، کیفری، خانوادگی و غیره مشغول به فعالیت است و سابقه ی کاری و تجربه ی بسیار بالایی در حوزه وکالت در شهر همدان دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • کارشناس حقوق سابق دانشگاه علوم پزشکی همدان
 • 17 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183133570

آدرس: همدان، خیابان بوعلی13، خانه برج آریان، طبقه10، واحد115

عرفان صالح

عرفان صالح

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در دعاوی های مختلفی مانند ملکی، کیفری، خانوادگی، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت حقوقی در شهر همدان است. ایشان با فن بیان خوبی که دارد و با تنظیم لایحه دفاعیاتی که در دادگاه از موکلینش انجام می دهد، سبب شده است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در همدان شناخته شده و مردم پرونده های وکالتی خود را به او بسپارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق خصوصی
 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09120218376

آدرس:  همدان، بلوار مدنی

لیلا آرین پارسا

لیلا آرین پارسا

وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان می باشد و دارای تجربه بسیار زیادی در حوزه های مختلف وکالتی است و همین موضوع سبب اعتماد مردم شده است. خانم لیلا آرین پارسا به عنوان بهترین وکیل ملکی در همدان مشغول به کار در حوزه های ملکی، خانوادگی، ثبتی، اسناد، تجاری و غیره می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • استاد دانشگاه

شماره تماس: 09120405033

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، اداری ۲، طبقه ۴، واحد ۴۳

حسن قربانی

حسن قربانی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر همدان مشغول به کار می باشد. ایشان توانسته است تا رضایت موکلین و مردم را جلب کرده و به عنوان بهترین وکیل ملکی در همدان شناخته شود. آقای حسن قربانی ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری وکالتی را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09181118183

آدرس: همدان ،خیابان بوعلی (سیزده خانه)، کوچه شهید لعلی ، بن بست فقیهی ، پلاک ۲۱ ، طبقه هم

فریدون طاهری

فریدون طاهری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت است. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد و موسسه کوثر فعالیت می کند و به دلیل سابقه درخشان وکالتی که دارد سبب شده است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در همدان معرفی شود. آقای فریدون طاهری تخصص و مهارت خوبی در ارائه مشاوره و راهکارهای حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09189139918

حسین حبیبیان

حسین حبیبیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان فعالیت حقوقی دارد. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، خانوادگی، طلاق و غیره تخصص دارد و دارای پرونده های موفق بسیار زیادی در کارنامه کاری خود می باشد. ایشان تمام تلاش و توان خود را به کار می گیرد تا نتایج مطلوب حاصل از پرونده ای را که به عهده گرفته، داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188117621

آدرس: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان جم، طبقه سوم، واحد ۱۰

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در همدان

وکیل ملکی خوب در همدان کیست

اهمیت داشتن ملک و دعاوی ملکی بر کسی پوشیده نیست، بنابراین برای تشخیص و شناخت بهترین وکیل ملکی نیاز است تا بهترین وکیل ملکی در همدان را بشناسیم. یکی از مواردی که در شناخت بهترین وکیل ملکی در همدان موثر است، میزان تجربه و تخصص وکیل در دعاوی ملکی است و اینکه وکیلی که  اطلاعات حقوقی ملکی اش کامل، جامع و بروز باشد، کمک شایانی را در پبشبرد روند پرونده کرده و سبب نتایج مطلوب خواهد شد.

از آنجایی که پرونده های ملکی جزو پرونده های تخصصی در دادگاه می باشد و همین موضوع باعث می شود تا وکلای ملکی، روند اجرایی این گونه پرونده ها را دقیق تر انجام دهند. بنابراین تنها چیزی که در وهله اول از اهمیت زیادی برخوردار است، انتخاب یک وکیل خوب و مجرب ملکی است که بتوان به او اعتماد کرده و امور وکالتی خود را به او واگذار کرد.

هزینه وکیل ملکی در همدان چقدر است؟

حق الوکاله ای که یک وکیل ملکی تعیین می کند، بر اساس میزان شرایط پرونده تغییر پیدا می کند. در واقع همه چیز بستگی به میزان حساسیت و زمانبر بودن پرونده ملکی دارد. هرچقدر که یک پرونده دارای سختی و پیچیدگی بیشتری باشد، قطعا هزینه ی حق الوکاله وکیل ملکی هم افزایش می یابد. البته میزان تجربه و مهارت یک وکیل ملکی هم بر روی حق الوکاله اش تاثیر بسزایی خواهد داشت.

در بیشتر مواقع هم، باید این موضوع توسط وکیل بررسی شود که موکل چه چیزی برایش در اولویت قرار دارد و چه توقعی از مشکل ملکی که برایش اتفاق اقتاده از وکیل خود دارد که بر اساس همه ی این موارد، میزان حق الوکاله وکیل ملکی مشخص خواهد شد.

در اکثریت مواقع هم، میزان حق الوکاله وکیل ملکی، بر اساس میزان ارزش ملک تعیین خواهد شد. یعنی هرچقدر که ارزش یک ملک بیشتر باشد هزینه حق الوکاله وکیل هم بیشتر خواهد شد. در نهایت وکیل و موکل بهتر است در این خصوص به یک توافق کلی رسیده و سپس قرارداد ببندند.

حوزه های مربوط به دعاوی ملکی

موضوعاتی که در دعاوی ملکی قابل بررسی می باشد مربوط است به اراضی کشاورزی، مسکونی و مسائلی که به املاک مسکونی و تجاری مربوط می شود که مراجع اداری و دادگستری در این خصوص با توجه به صلاحیت خود، می توانند  این نوع از دعاوی را رسیدگی و بررسی کنند.

دعاوی های ملکی حقوقی در دادگستری رسیدگی شده و سپس در آن جا با تحقیقات و بررسی های لازمه به صدور رای اقدام می نمایند. دعاوی ملکی مربوط به اداره ثبت و بخشی از آن ها نیاز دارند تا در مراجع دادگستری مطرح شوند. گاهی هم ممکن است که موضوعات ملکی مورد دعاوی کیفری قرار گیرند. بنابراین مسائل کیفری در مراجع مخصوص کیفری رسیدگی شده و سپس صدور رای انجام خواهد شد.

برخی از موضوعات فوق هستند که خارج از دعاوی  هستند مانند پیگیری ثبت در اداره اسناد و املاک، قرارداد های ملکی، تهیه کردن سند تک برگ مالکیت، دعاوی های مربوط به احراز مالکیت و اثبات مالکیت که همه ی این موارد نیاز به داشتن وکیل است تا روند اجرایی آن به خوبی پیش رود.

حوزه های مربوط به دعاوی ملکی

کلام آخر

امور ملکی دارای حساسیت بالایی می باشد و از آنجایی که بحث سود وزیان متقاضی در میان است پس بنابراین بهتر است تا از یک وکیل ملکی حاذقی که دارای تجربه بالایی در خصوص دعاوی ملکی باشد کمک بخواهید. بنابراین سعی کرده ایم تا در سایت وکیل از ما به بررسی بهترین وکیل ملکی در همدان و دیگر شهر های ایران بپردازیم، تا در هنگام مواجه شدن با شرایط و مشکلات ملکی در هر شهری، به وکیل با تجربه مراجعه کرده و امور حقوقی ملکی خود را به او بسپارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا