وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در همدان ⚖️【آپدیت 1403】

قصد داریم تا در این مقاله، در مورد بهترین وکیل کیفری در همدان صحبت کنیم، بنابراین نیاز است تا در مورد شرایط اخذ وکیل کیفری خوب و ویژگی های یک وکیل کیفری موفق توضیح دهیم تا در هنگام انتخاب بهترین وکیل در همدان با توجه به حوزه ی حقوقی شان دچار مشکل نشوید.

به طور کلی مسائل و امور کیفری به دلیل ماهیت جزایی که دارند، تاثیر زیادی بر زندگی افراد بر جای می گذارند و اخذ یک وکیل باتجربه کیفری، تاثیر بسیار زیادی در روند پیشبرد پرونده متقاضی دارد. دعاوی کیفری شامل اموری است که مجازاتی برای فرد متهم صادر می شود و تخصصی بودن پرونده، سبب می شود تا از یک وکیل خوب و مجرب کیفری در این زمینه کمک بگیریم.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وظایف وکیل کیفری همدان

وکیل کیفری در شهر همدان مانند سایر وکلای دیگر، وظایفی دارد. وظایف وکیل کیفری این است که برای طرح دعاوی کیفری اقدام کند و شکواییه را بررسی و سپس تنظیم کند و درنهایت از شکواییه تنظیم شده و موکل خود دفاعیات لازمه را در دادگاه به عمل آورد. یکی از مهم ترین وظایف وکیل کیفری، تنظیم دفاعیه موثر برای موکلش در دادگاه می باشد.

وکیل کیفری اجازه دارد تا در تمامی مراحل دادرسی، در کنار موکلش حضور داشته باشد و او را از تمامی این مراحل آگاه کند. در واقع وکیل کیفری می تواند با ارائه مدارک و مستندات قوی، به پیشبرد پرونده در جهت مثبت کمک کرده و در کاهش جرم او تاثیر گذار باشد، حتی اگر جرم سنگینی را مرتکب شده باشد. یک وکیل کیفری در مقابل موکل خود تعهد و مسئولیت دارد و هرچقدر که تجربه و دانش او بیشتر باشد بهتر می تواند به او کمک کند.

در نتیجه سعی کنید که یک وکیل کیفری را انتخاب کنید که تخصص و دانش بالایی در مسائل و امور کیفری داشته باشد و تنها هدفش کمک به موکلش باشد. تمامی این ها دلایلی است تا سبب شود پرونده کیفری با نتایج مثبت و موفقیت آمیزی همراه شود.

هزینه وکیل کیفری در سال 1401

وکیل های کیفری معمولا نرخ ثابت و مشخصی برای دعاوی های کیفری خود ندارند و هزینه های پرونده های کیفری، بستگی به نوع و پیچیده بودن پرونده دارد. هر پرونده کیفری دارای شرایط و سختی خاص خود می باشد و هیچ گاه نمی توان یک پرونده کیفری را با پرونده کیفری دیگری مقایسه کرد.

وکلای خوب و مجرب، معمولا بهترین شرایط و قوانین برای هزینه حق الوکاله خود را در نظر می گیرند و سعی بر این دارند تا منصفانه ترین شرایط قرارداد را برای موکل خود وضع کنند و در نهایت به یک قیمت توافقی برای پرونده کیفری با موکل برسند.

هزینه وکیل کیفری در سال 1401

حسین حبیبیان

حسین حبیبیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت حقوقی است و تسلط کامل به زبان عربی و انگلیسی دارد. ایشان به عنوان بهترین وکیل کیفری در همدان شناخته شده است و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، مالی، طلاق و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد. آقای حسین حبیبیان، دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود داشته و تمام هدفش این است تا پرونده های موکلین را با موفقیت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188117621

آدرس: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان جم، طبقه سوم، واحد ۱۰

مریم عاشری

مریم عاشری

وکیل پایه یک دادگستری در همدان می باشد و با تسلط کاملی که بر قوانین حقوقی و کیفری دارد، توانسته است تا به عنوان بهترین وکیل کیفری در همدان در نزد مردم شناخته شود. خانم مریم عاشری در دعاوی های مختلف مانند کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت در شهر همدان می باشد و همواره با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری به مراجعه کنندگان در شهر همدان، به آن ها کمک های بسیاری در این جهت می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • 6 سال سابقه کار در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09198158894

آدرس: همدان، جنب دادگستری

لیلا آرین پارسا

لیلا آرین پارسا

وکیل پایه یک دادگستری در همدان است و دارای کارنامه درخشان وکالتی می باشد. ایشان دارای سابقه بسیار بالایی در شغل وکالت است و همین موضوع سبب اعتماد و اطمینان در مردم همدان شده است و سبب شده تا پرونده های حقوقی و کیفری زیادی به او واگذار شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • استاد دانشگاه

شماره تماس: 09120405033

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، اداری ۲، طبقه ۴، واحد ۴۳

حسین آراسته

حسین آراسته

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت های وکالتی در حوزه های کیفری، ملکی، طلاق، خانوادگی و غیره می باشد. آقای حسین آراسته به عنوان وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد فعالیت داشته است و به دلیل سابقه بالایی که در امور وکالتی داشته، به عنوان بهترین وکیل کیفری در همدان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۱۲۰۷۷۹

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، طبقه سوم، واحد ۲۹

علی اسدی حبیب

علی اسدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان می باشد و در دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، طلاق، تجاری، طلاق و غیره تخصص بالایی دارد. آقای علی اسدی حبیب با ارائه راهکارهای موثری که به مراجعه کنندگان و موکلینش می دهد، باعث شده است تا کمک های زیادی را در این امور کیفری به آن ها داشته باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل کیفری در همدان شناخته شده است و همین موضوع سبب شده تا مردم به او اعتماد کرده و پرونده های زیادی را به او واگذار کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:  09188114877

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، ابتدای کوچه دادگستری، مقابل اداره پست، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد۳

مهدی نظری

مهدی نظری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان با سعی و تلاش خود توانسته است تا بهترین راه و روش ها را در  مشاوره های حقوقی اش به مردم ارائه دهد. آقای مهدی نظری با صداقتی که در کار خود دارد، تلاش می کند تا اعتماد و اطمینان مردم را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • 2 سال سابقه کار وکالتی
 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس  : ۰۹۱۲۰۱۳۰۵۱۵

آدرس: همدان، ابتدای خیابان خواجه رشید، پاساژ خواجه رشید طبقه اول، دفتر وکالت جواد صاحبی

افسانه مرادی برلیان

افسانه مرادی برلیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و  در حال حاضر در شهر همدان مشغول به فعالیت های حقوقی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل کیفری در همدان فعالیت دارد و یکی از اهدافش این است تا پرونده های موکلین را در جهت مثبت در دادگاه  به پیش ببرد. خانم افسانه مرادی برلیان در تلاش است تا موکلینش را راضی نگه دارد و پرونده هایی را که برعهده گرفته است را با موفقیت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124126610

آدرس: همدان، صالح آباد، ابتدای خیبان شهید بهشتی، جنب شیرینی سرای ولیعهد

فریدون طاهری

فریدون طاهری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به کار است. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک مهر اقتصاد و موسسه کوثر فعالیت داشته است و به عنوان بهترین وکیل کیفری در همدان از نظر مردم شناخته شده است. آقای فریدون طاهری در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانوادگی و غیره فعالیت دارد و تخصص و مهارت بالایی هم در این زمینه دعاوی ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09189139918

وحید جلائی

وحید جلائی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در همدان می باشد و دهها پرونده موفق وکالتی را در کارنامه کاری خود دارد و تلاش می کند تا بهترین روش ها و راهکار ها را به موکلینش ارائه دهد. آقای وحید جلائی به عنوان بهترین وکیل کیفری در همدان فعالیت دارد و با بیان خوبی که دارد سبب شده است تا دفاعیات خوب و قوی را برای موکلینش انجام دهد و یکی از مهم ترین اهدافش به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار در امور وکالت
 • دکتری حقوق عمومی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188185624

آدرس: همدان، میدان جهاد، ابتدای جهان نما، نرسیده به هلال احمر، ساختمان ایران مهر، طبقه ۶، واحد ۲۴

فائزه حسنلو

فائزه حسنلو

وکیل پایه یک دادگستری در همدان است و در دعاوی های کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری و غیره مشغول به کار می باشد. خانم فائزه حسنلو نمونه پرونده های موفق زیادی را دارد و در دعاوی های کیفری، مالی، تجاری، ثبتی و غیره هم تخصص و مهارت بالایی دارد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برگزار می کند و در تلاش است تا بتواند رضایت موکلینش را جلب کند و به پیشبرد پرونده آن ها کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188101446

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان پردیس 5، طبقه 2

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان

مراحل تنظیم شکایت توسط وکیل کیفری

ثبت شکایت های کیفری از طریق دفاتر قضایی انجام می گیرد، اما روشی دیگر این است که می توان به صورت کتبی یا شفاهی از طریق وکیل کیفری که متهم اختیار کرده است این شکایت را تنظیم کرده و به دادسرا یا کلانتری فرستاد و پس از اینکه شکایت در دادسرا ثبت شد به دادسرا ارجاع داده شده و سپس مورد بررسی قرار می گیرد.

جرمی که در داسرا ثابت شود به مرحله کیفرخواست رسیده و کیفرخواست برای آن صادر می شود. اما مواقعی هم وجود دارد که جرم اثبات نمی شود، بنابراین شخص می تواند به دادسرا رفته و اعتراض خود را بیان کند. در صورت اعتراض شخص، پرونده از دادسرا به دادگاه فرستاده شده و سپس قاضی پرونده را بررسی کرده و سپس حکم را صادر می کند.

در هنگام بررسی پرونده توسط قاضی و در صورت اعتراض متقاضی، اعتراض او مورد بررسی قرار گرفته و اگر مورد قبول واقع بود، حکم آزادی یا برائت برای او صادر خواهد شد. البته اگر در این مرحله شاکی اعتراض داشته باشد، پرونده به مرحله ی تجدیدنظر خواهد رسید.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در همدان

به مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در همدان می پردازیم:

 1. توانایی نوشتن : یکی از ویژگی هایی که برای یک وکیل مهم می باشد مهارت در نوشتن است. اکثریت وکلا، زمان بیشتر خود را صرف نوشتن می کنند تا مباحث های شفاهی. بنابراین وکیلی موفق است که مهارت های نوشتاری را در خود تقویت کرده و تسلط و تمرکز خوبی در این خصوص داشته باشد. وکیلی که قادر باشد تا تمام حقایق و استدلال ها را در رابطه با پرونده بنویسد به طوریکه این حقایق قانع کننده باشد قطعا می تواند وکیلی موفق در حوزه کاری خود باشد.
 2. خلاق: شاید ویژگی خلاق بودن برای یک وکیل چندان مهم به نظر نرسد ولی این ویژگی در هنگام ارتباط با موکلین مهم می باشد زیرا هر موکل دارای ویژگی های متفاوتی است و قطعا اهداف و نگرانی های او با مابقی موکلین متفاوت است. در این شرایط وکلای موفق بهتر می دانند که چگونه با استفاده از خلاقیت خود، موقعیت را تنظیم کنند و با دید بازتری برخورد کنند.
 3. قضاوت درست : در برخی مواقع، وکلا نیاز است تا قضاوت کنند و قضاوت عادلانه ای هم داشته باشند. بنابراین وکیلی که قضاوتگر درستی نیست نمی تواند در این زمینه دوام آورد.
 4. استقامت : شغل وکالت یکی از شغل های زمخت و پیچیده ای است که نیاز به استقامت وکلا دارد. ممکن است در طی پروسه ی کاری ، وکیل با موکلی مواجه شود که شرایط زندگی را برای وکیل سخت تر کرده و یا قاضی که در مورد موضوعی به اشتباه حکم می کند و مسائلی از این قبیل که صبر و تحمل وکیل را پایین می آورد. تمامی این موارد ممکن است تا وکیل را ناامید کند. ولی وکیلی موفق است که در هنگام درگیر شدن با چنین چالش هایی، استقامت داشته باشد و صبر و تحملش را بالا ببرد.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در همدان

کلام آخر

در صورت گرفتار شدن در مسائل و امور کیفری، کمک گرفتن از یک وکیل با تجربه در این زمینه بسیار پر اهمیت می باشد. وکیل متخصص کیفری می تواند در سریع ترین و با کم هزینه ترین روش های ممکن، به حل و فصل مشکلات کیفری بپردازد. وکلای حاذق و متخصصی وجود دارند که با وجود اینکه ممکن است همه چیز بر علیه متهم باشد ولی می توانند باعث تغییر حکم شوند.

بنابراین در این مقاله ، هدف بر این بوده است تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در همدان بپردازیم تا با شرح تخصص و مهارتی که از وکلا در این مقاله توضیح داده شده، کاربران بهتر بتوانند برای انتخاب وکیل کیفری خود تصمیم بگیرند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا