وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل و موکل وظایف و تعهداتی را دارند که در وکالت نامه ذکر شده است و باید به آن عمل نمایند. درواقع وکیل و موکل برای رسیدن به هدف اصلی خود، باید وظایف شان را به بهترین شکل ممکنه انجام دهند. تمامی وظایف و مسئولیت های وکیل در این مقاله ذکر شده است و در مقابل آن، موکل هم موظف است تا پرداخت حق الوکاله را برطبق توافقاتی که انجام شده است، انجام دهد. در ادامه به معرفی بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران می پردازیم. تمامی این وکلا دارای تبحر و تخصص های وکالتی هستند و دارای سوابق بسیار خوبی می باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری در جنوب چه کسی است؟

برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران، نیاز است تا از او شناخت کافی داشته باشیم و در مورد ویژگی ها و رزومه کاری او بیشتر بدانیم. پیش از انتخاب وکیل، نیاز است تا تحقیقات را به صورت جامع و کامل انجام دهیم و سپس تصمیم نهایی را برای انتخاب وکیل بگیریم. به طورکلی بهترین وکیل در جنوب تهران به کسی گفته می شود که دارای پرونده های موفقیت آمیزی از موکلین خود بوده باشد و دارای سوابق بسیار خوب وکالتی باشد، همین موارد است که سبب می شود تا مردم به وکیل خود اعتماد و اطمینان کافی داشته باشند.

همچنین نحوه ارتباط وکیل با موکلین خود و احساس همدردی کردن با آن ها، سبب اطمینان خاطر و حس خوب با وکیل انتخابی خود خواهد شد زیرا در کلیه مسائل حقوقی، میزان استرس و اضطراب در هر فرد دخیل است و در این شرایط نیاز است تا شخصی کاربلد و متخصص برای رفع مشکل، با او احساس همدردی نماید.

دفاعیات بسیار خوب وکیل و ارائه اسناد و مدارک جهت دفاعیات از وکیل، می تواند موجب نتایج مطلوب پرونده شود. در واقع چنین می توان گفت که تسلط و نفوذ کلامی وکیل، در روند کاری و پیشرفت پرونده موکلش بسیار موثر خواهد بود و یک وکیل باید بتواند از نفوذ کلامی بالایی برخوردار باشد که این ویژگی، از مهم ترین ویژگی های یک وکیل محسوب می شود.

مطالب مشابه: مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران کلیک کنید

دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهر قدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09121388451

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳


اسداله افشاری

اسداله افشاری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به فعالیت های تخصصی وکالتی می پردازد. ایشان وکیلی با مهارت و تخصص بالایی در وکالت می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران انتخاب شده است.
تخصص و مهارت:
 • مشاور حقوقی
شماره تماس:۰۹۱۲۳۱۱۵۸۸۰
آدرس: تهران، محمد علی جناح،

زهرا صارمی

زهرا صارمی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران است و  در دعاوی کیفری، ملکی، مالی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. ایشان وکیلی صبور و با درایت در انجام حرفه شغلی خود می باشد و تمامی راه حل های اصولی را برای رفع مشکل مردم به کار می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۵۵۴٢۶٨٢۴

آدرس: تهران، خیابان کارگر، کوچه آقا بالازاده، پلاک ٣٨، واحد ۵


سمیه اکرمی

سمیه اکرمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران مشغول به فعالیت کلیه دعاوی نیز است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران مشغول به فعالیت است و تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های برعهده گرفته شده دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121301947

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه ثبت احوال، گروه وکلای پایه یک اسلامشهر


محمد اهوراکی

محمد اهوراکی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که تمامی امور حقوقی تسلط کامل دارد. ایشان وکیلی با سابقه و عضو کانون وکلای دادگستری نیز می باشد. آقای محمد اهوراکی وکیلی موفق است که مردم به او اعتماد کامل دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122495112

آدرس: استان تهران، رباط کریم، خیابان اصلی، بلوار امام خمینی، جنب بانک ملی، پاساژ میلاد قائم، طبقه ی سوم، واحد شش

ویژگی های وکیل کیفری در جنوب تهران

هر وکیلی که مورد اعتماد مردم قرار می گیرد دارای ویژگی هایی است. در ادامه به مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران می پردازیم که این ویژگی ها عبارتند از:

 •  تحصیلات آکادمیک در زمینه های جزایی و کیفری
 • صبوری در مقابله با سختی ها و پیچیدگی های کار
 • دارا بودن علم بروز حقوقی و قوانین آن
 • آشنایی با قوانین مربوط به آیین دادرسی کیفری
 • تجربه و تخصص بالا در زمینه امور کیفری
 • آشنایی با مراحل و اصول کاری پرونده کیفری در دادگاه و دادسرا
 • تسلط بالای کلامی در هنگام دفاعیات در دادگاه از موکل
 •  اعتماد به نفس بالا در امور کاری خویش
 • تمرکز و تسلط به امور روانشناسی به هنگام ارتباط برقرار کردن با موکل
 • آرامش و اطمینان خاطر به موکل
 • نادیده گرفتن منافع خویش
 • برگزاری جلسات متعدد و مفید مشاوره با موکل
 • اخلاق مداری و ارتباط درست اجتماعی با موکلین و مراجعین

اهمیت نقش یک وکیل کیفری چیست؟

هنگامی که مشکلات حقوقی و کیفری به وجود می آید، استرس و اضطراب برای هر شخص و تاثیر منفی آن در زندگی او پدیدار خواهد شد و امکان ضرر و زیان او وجود خواهد داشت، بنابراین تصمیم گیری در این شرایط سخت تر خواهد بود و به دلیل عدم آگاهی و دانش از قوانین کیفری، احتمال شکست پرونده برای هر شخص وجود خواهد داشت.

در چنین شرایطی، نیاز به یک وکیل خوب و حاذقی که یکی از تخصص های اصلی او، کیفری است، وجود خواهد داشت. در واقع یکی از مزیت های مهم جهت اخذ وکیل، کاهش استرس و اضطراب در موکل خواهد بود. وکیل با تسلط بالایی که در انواع دعاوی و قوانین های وکالتی دارد، به بهترین شکل تمامی مراحل کاری را به پیش می برد و در دادسرا و دادگاه به موقع حضور پیدا می کند. همچنین با وجود وکیل، تلف شدن وقت وجود نخواهد داشت و تمامی مراحل کاری به طور اصولی انجام خواهد شد.

انواع دادگاه کیفری

به طورکلی دو نوع دادگاه کیفری وجود دارد که وظیفه آن ها، رسیدگی به حل مشکلات مردم می باشد، به همین دلیل است که فراهم شده اند، تا به اختلافات مردم در جهت پرونده های کیفری رسیدگی نمایند.

 1. دادگاه کیفری یک

دادگاه کیفری شماره یک رسیدگی به مشکلات و جرائم سنگینی مانند قتل، تجاوز و یا جرائمی که مجازات شان، اعدام است را انجام می دهد و بررسی می کند. وکیلی که در دادگاه کیفری یک به فعالیت می پردازد باید حرفه ای باشد و قوانین وکالتی را به خوبی بشناسد و سپس به آن ها عمل نماید تا مشکلات بیشتری به وجود نیاید.

 1. دادگاه کیفری دو

یکی دیگر از دادگاه هایی که پرونده های کیفری را بررسی می کند، دادگاه کیفری شماره دو است. در این دادگاه، به تمامی جرائم رخ داده شده به جز جرائمی که در دادگاه کیفری شماره یک انجام می شود، رسیدگی می شود. برای حل و فصل پرونده در این نوع از دادگاه، نیاز است تا از یک وکیل خبره و ماهر کمک بخواهید که به تمامی قوانین کیفری آگاهی داشته باشد و پیگیری های لازمه را انجام دهد تا نتایج مثبتی حاصل شود.

کلام آخر

یکی از پرونده های حساس در دادگاه ها، کیفری می باشد که نتیجه آن، مستقیم بر روی زندگی و آینده هر شخص تاثیرگذار خواهد بود. در چنین شرایطیی وجود یک وکیل حاذق، می تواند شخص را از شرایط نامطلوب نجات دهد و همه چیز را به نفع او به پایان برساند. درواقع یک وکیل باتجربه، با بهره گیری از تجربیات خود می تواند بهترین دفاعیات را از موکلش داشته باشد و پرونده او را با موفقیت همراه سازد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که حضور یک وکیل در پرونده های کیفری و حقوقی در اولویت قرار دارد، پس پیشنهاد می شود که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید و با ما همراه شوید.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا