وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب بهترین وکیل حقوقی در کرج  از مهم‌ترین اقداماتی است که برای رفع مشکلات حقوقی باید در نظر گرفت. دلیل ضرورت مراجعه به وکیل حقوقی و همچنین اهمیت دریافت مشاوره از او، به طور کامل در این مقاله بیان شده است.

در واقع اولین قدم در هر مشکل حقوقی، انتخاب بهترین وکیل در کرج است که به جای گذراندن وقت خود در دادگاه و سردرگمی، بهتر است این امور سخت و پیچیده را به یک وکیل متخصص و باتجربه بسپارید. بهترین وکیل حقوقی در کرج می تواند به شما در رساندن نتایج خوب و مطلوب کمک زیادی داشته باشد و با سرعت زمان بالاتری، موکل را به نتایج دلخواه خود برساند و به او کمک کند تا به طور اصولی مشکلش را حل نماید و از طرفی هم باعث کاهش استرس و اضطراب در او خواهد شد. تمامی این موارد، مزیت های اخذ یک وکیل خوب و حاذق برای موکل محسوب می شود. حال با توجه به اهمیت این موضوع، تصمیم داریم در این مقاله نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم که براساس آن ها بتوانید بهترین وکیل حقوقی در کرج را انتخاب کنید.

سوابق کاری وکیل، مدت زمانی که مشغول به کار است، تخصصی که دارد و … از مهم ترین مواردی هستند که باید به آن ها هنگام اخذ وکیل توجه داشت. در ادامه علاوه بر اینکه نکات مهم هنگام انتخاب بهترین وکیل حقوقی در کرج را بررسی می کنیم، به شما ده تا از بهترین های این حوزه را نیز پیشنهاد می دهیم. بنابراین شما می توانید رزومه و سابقه کاری وکیل را بررسی کنید و در نهایت وکیل موردنظر را برگزینید و پرونده را به او بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ضرورت مراجعه به وکیل حقوقی در کرج

متاسفانه هنوز هم گاهی پیش می آید که با وجود مشکلات حقوقی، ضرورت استفاده از وکیل حقوقی را لازم ندانسته و ترجیح بر این است تا خودشان به امور حقوقی خود رسیدگی نمایند. اما باید به طور قطعی اذعان داشت که وکلای بسیار باتجربه ای مشغول به کار هستند که در دعاوی های حقوقی هم تسلط بالایی داشته و به انجام این امور می پردازند.

تجربه خوب یک وکیل حقوقی، مانند تجربه یک پزشک متخصص می باشد که همگی به او اعتماد و اطمینان دارند. تجربه و تخصص بالای بهترین وکیل حقوقی در کرج، درصد موفقیت در پرونده حقوقی وکیل را بالا می برد و به او کمک می کند تا با سرعت بالاتری به مشکلات رسیدگی شود.

حضور وکیل، برای تمامی پرونده های حقوقی الزامی و ضروری است و باید به آن توجه زیادی شود. بدون اخذ وکیل، هیچ گاه یک پرونده حقوقی به درستی پیش نخواهد رفت و احتمال شکست و خسارات در آن هم بسیار زیاد می باشد. بنابراین باید به این نکته توجه داشت که برای هر پرونده در هر موضوعی، نیاز است تا از یک وکیل حاذق کمک بخواهیم تا با مشورت و راهنمایی های او، بهترین روند کاری را به پیش ببریم.

ضرورت مراجعه به وکیل حقوقی در کرج

حسین صیاد

حسین صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری
شماره تماس وکیل حسین صیاد: 09120084438
حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


 افشین مرادی

افشین مرادی

وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشد و به تمامی موضوعات حقوقی اشراف کامل دارد. ایشان دارای سابقه کاری بسیار بالایی است و به عنوان بهترین وکیل حقوقی در کرج توسط مردم انتخاب شده است. ایشان پیگیری های مستمر و مداومی را بر پرونده های حقوقی بر عهده گرفته دارد و میزان حق الوکاله ی منصفانه ای هم از مراجعین خود دریافت می کند. آقای افشین مرادی تاکنون نمونه پرونده های زیادی را در موضوعات مختلف را انجام داده است و آن ها را با موفقیت همراه کرده است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال تجربه و تخصص کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121543655

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1


 غلامرضا تیموری

غلامرضا تیموری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و به تمامی دعاوی ها رسیدگی می کند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مسلط است و به مشاوره در این زمینه ها هم به صورت حضوری و غیر حضوری می پردازد. آقای غلامرضا تیموری به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در کرج به مردم معرفی شده است و در زمینه های حقوقی ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق و غیره به کار و فعالیت می پردازد و تخصص بالایی هم دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 12 سال تخصص کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124389924

آدرس: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3


 میثم شفیعی

میثم شفیعی

وکیل پایه یک دادگستری در کرج است که چندین سال است که در این شهر به کار وکالتی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در کرج انتخاب شده است و به امور حقوقی مردم رسیدگی می کند. دفاعیات بسیار خوب آقای میثم شفیعی از موکلینش در دادگاه، سبب شده است که حتی رای دادگاه به نفع موکل تغییر کرده و پرونده با نتایج مثبتی انجام شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی رشته حقوق
 • 7 سال تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129724226

آدرس: کرج، کوی کارمندان شمالی، پل شهید بهشتی، بلوار آزادی (سه راه گوهردشت) پلاک 17، طبقه 7، واحد 21


مصطفی چراغی

مصطفی چرافی

وکیل پایه یک دادگستری است و در زمینه دعاوی های مختلف، قبول پرونده می کند و بهترین دفاعیات را در دادگاه از موکلینش انجام می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در کرج انتخاب شده است و دعاوی های مختلفی از جمله ملکی، ثبتی، کیفری، طلاق، خانواده و غیره را انجام می دهد. آقای مصطفی چراغی پیگیری ها و رسیدگی به پرونده هایی که برعهده گرفته است، دارد و بسیار مسئولیت پذیر در انجام دعاوی ها می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تخصص در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122643004

آدرس: کرج، بین چهارراه هفت تیر و چهارراه طالقانی، خیابان قیام، ساختمان گلها، طبقه 6، واحد 24


نشاط حبیبی قبادیان

نشاط حبیبی قبادیان

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در کرج شناخته شده است. ایشان وکیلی با خلق و خوی بسیار خوب می باشد و ارتباط بسیار خوبی را با مردم در جهت حل مشکلات حقوقی شان برقرار می کند. خانم نشاط حبیبی قبادیان، با راه حل های مناسب برای مشکلات حقوقی مردم، پرونده های آنان را به موفقیت می رساند و با سرعت بالاتری کار آن ها را انجام می دهد تا به نتایج مطلوب برسند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124958791

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان فرهنگ، واحد 4، طبقه اول


 مجید پشنگ پور

مجید پشنگ پور

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج است و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در کرج به مردم معرفی شده است. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد و بسیار تخصص در تمامی دعاوی های حقوقی دارد. آقای مجید پشنگ پور تمام تلاش خود را برای رضایت موکلین و مراجعین خود دارد و بهترین دفاعیات را از آنان انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سوابق و تخصص کار وکالتی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09371439979

آدرس: کرج، بلوار طالقانی جنوبی، ساختمان سپهر1، طبقه 4، واحد 401


 رامین کریم نژاد

رامین کریم نژاد

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهای زیادی است که در شهر کرج مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان در زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری، طلاق و غیره تخصص داشته و مشاوره های تخصصی در این زمینه ها به مردم ارائه می دهد. آقای رامین کریم نژاد به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در کرج مشغول به کار است و فعالیت های تخصصی حقوقی بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، میدان شهدا، س 110، طبقه 2، واحد 6


 میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو

وکیل پایه یک دادگستری است و به تمامی دعاوی ها تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در کرج در بین مردم انتخاب شده است و مردم به او اعتماد کاملی دارند. آقای میلاد بیک ویردیلو راه و روش های مفیدی را با توجه به مشکلات حقوقی مردم به آن ها ارائه می دهد و با سرعت بالایی به حل مشکلات آن ها می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری شهر کرج
 • 7 سال سابقه کار در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09012565360

آدرس: کرج، گوهردشت، خیابان اصلی بین 10 و 11 شرقی، پلاک 414، واحد 2


 پدرام خندانی

 پدرام خندانی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و دارای سوابق بسیار خوب حقوقی در زمینه های مختلف است. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفیدی را همراه با راهکار های خلاقانه به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد. آقای پدرام خندانی دارای خلق و خوی بسیار مناسب است و سابقه ی بسیار خوبی در حوزه وکالتی را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در کرج
 • عضو سابق هیات مدیره کانون وکلای استان البرز
 • ریاست سابق دانشکده حقوق دانشگاه آزاد کرج
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02634980196

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

دریافت مشاوره اصولی از وکیل حقوقی

تمامی زیر شاخه های حقوقی، مربوط به قوانین مدنی، قانون مسئولیت مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون حمایت از مولفان، هنرمندان و غیره می باشد که یک وکیل حقوقی به تمامی قوانین و امور مربوط به آن ها می پردازد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج کلیک کنید

موضوعات هر پرونده حقوقی با دیگری متفاوت است و هر پرونده ای نیاز به اسناد و مدارک و یا حتی دلایل خودش را دارد. بهتر است که قبل از هر اقدامی با یک وکیل متخصص در امور حقوقی، مشورت نمایید و سپس تمامی اقدامات قضایی را به صورت شخصی و یا با کمک وکیل حقوقی خود، پیگیری نمایید.

دریافت مشاوره از وکیل حقوقی، سبب می شود تا شرایط پرونده روشن تر شده و بهتر بتوانید در مورد آن تصمیم گیری نمایید و سپس پرونده خود را به وکیل خود واگذار کنید. مشاوره های حقوقی وکیلو راهنمایی های او، سبب می شود تا مراجعه کننده تصمیم درست تری برای اخذ وکیل خود بگیرد و برای ادامه مسیر، بهتر بتواند در مورد امور حقوقی مربوطه ، تصمیم گیری نماید.

برخی مشاوره ها از وکلا، نیاز به پرداخت هزینه دارد و برخی از آن ها رایگان می باشد. برخی از جلسات مشاوره به صورت هر ساعت تعرفه ای در نظر کرفته شده و براساس آن موکلین می توانند از مشورت و راهنمایی های وکیل استفاده نمایند. اگر میزان تعرفه ی جلسات مشاوره ای برایتان اهمیت دارد، پس توصیه می شود قبل از ملاقات با وکیل انتخابی خود، از میزان تعرفه مشاوره ای او مطلع شده و سپس او را انتخاب نمایید.

دریافت مشاوره اصولی از وکیل حقوقی

کلام آخر

بهترین وکیل حقوقی در کرج، به طور مستقیم با مشکلات حقوقی مردم و نقض حقوق افراد جامعه، ارتباط دارد و مردم جهت اخذ حق و حقوق خود به وکلای حقوقی مراجعه می نمایند و سپس از طریق مراجع قضایی اقدام کرده و سپس خسارات خود را جبران می کنند.

وکیل حقوقی به مسائلی در مورد موضوعات مختلف حقوقی می پردازد و از حق و حقوق موکل دفاع می کند. برای انتخاب یک وکیل حقوقی خوب، نیاز است تا وکیلی انتخاب شود که مهارت بالای حقوقی داشته باشد و قوانین و مقررات حقوقی را مسلط باشد تا بتواند به مشکلات موکلین و مراجعین خود رسیدگی کند. اخذ یک وکیل خوب و خبره در کرج، لازمه ی تحقیقات زیادی است تا بتوان به او اعتماد کرده و سپس پرونده حقوقی را واگذار کرد.

تحقیقات خوب و اصولی از افراد قابل اعتماد، می تواند نتیجه بسیار خوبی را داشته باشد و در هنگام اخذ وکیل انتخاب اشتباهی صورت نگیرد. در صورت اخذ وکیل ناکارآمد و بی تجربه مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد و موکل دچار ضرر و زیان های ناشی از بی تجربگی وکیل خواهد شد و از طرفی هم، زمان تلف خواهد شد. بنابراین اخذ یک وکیل خوب و کارمد بسیار مهم می باشد و موکل را به موفقیت در انجام کار نزدیک تر خواهد کرد. برای انتخاب و اخذ یک وکیل خوب باید زمان گذاشت و تحقیقات کلی را انجام داد تا به حق و حقوق خود نزدیک شده و دچار پشیمانی نشوید. پیشنهاد می شود این مقاله را با دقت مطالعه نمایید تا بهتر بتوانید وکیل مورد نظر خود را شناخته و تمام امور حقوقی خود را به او واگذار نمایید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا