وکلا

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

دیوان عدالت اداری یک نهاد قضائی است که آیین دادرسی مختص به خودش را دارد و افراد عادی نمی توانند برای رسیدن به نتایج مطلوب، به تنهایی این کار را انجام دهند و برای پیش بردن مراحل کاری درست و اصولی پرونده، نیاز به بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران را دارند.

پس برای انتخاب یک وکیل در این زمینه، نیاز است تا یک وکیل توانایی های لازمه را داشته باشد تا بتواند به حل مشکلات و مسائل موجود در پرونده بپردازد. توصیه می شود که اگر زمان کافی برای انتخاب بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران را ندارید، با مطالعه این مقاله می توانید لیستی از بهترین وکلا را که در این زمینه فعالیت دارند را مشاهده کرده و تحقیقات لازمه را در مورد آن ها انجام داده و سپس یکی از آن ها را برای انجام امور کاری خود اخذ کنید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری کیست

دیوان عدالت اداری یک نهاد قضایی می باشد که آیین مخصوص به دادرسی خود را دارد و نوع رسیدگی به دادخواست ها متفاوت از دادگاه های عمومی و انقلاب می باشد. بنابراین برای انتخاب و اخذ بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران، نیاز است تا دقت و بررسی های لازم را انجام دهید و تحقیقات زیادی را در این راستا داشته باشید. یک وکیل دیوان عدالت اداری، توانایی رسیدگی به کلیه پرونده های حقوقی را دارد و می تواند به حل تمامی پرونده ها بپردازد اما با توجه به دلایل خود و یا سلیقه خود، می تواند در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته باشد.

وکلای دیوان عدالت اداری، به شکایات مردمی علیه اقدامات و تصمیمات سازمان های دولتی می پردازند. بنابراین یک وکیل دیوان عدالت اداری باید صلاحیت های لازمه را داشته باشد و توانایی حل و بررسی کلیه پرونده های دیوان عدالت اداری را داشته تا بتواند در این حوزه فعالیت کند.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران مانند بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران، باید از دانش و تخصص بالایی برخوردار باشد و بر روی کلیه دعاوی های مربوطه تخصص داشته باشد. همچنین باید نسبت به قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری، آگاهی کامل داشته باشد. معمولا پرونده هایی که در دیوان عدالت اداری مورد بررسی قرار می گیرند، دارای پیچیدگی و حساسیت زیادی هستند و فقط باید آن ها را به یک وکیلی با تجربه که در حوزه دیوان عدالت اداری فعالیت دارد واگذار کرد.

بنابراین انتخاب یک وکیل متخصص بسیار اهمیت دارد و باید قبل از هر اقدامی از میزان تخصص و مهارت وکیل دیوان عدالت اداری، اطلاع پیدا کرد تا دچار مشکلاتی در طی مسیر نشوید. با تحقیقات لازمه در سایت ها و مجلات حقوقی معتبر، می توان بهترین وکلا را بیشتر شناخت و نسبت به تخصص و مهارت آن ها آگاهی کاملی پیدا کرد یا می توان با مراجعه به سایت های کاری و یا صفحات کاری وکلا، نظرات و دیدگاه های مردم را در این خصوص مطالعه کرد و سپس به یک نتیجه کلی رسید.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل تهران
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی
 8. تایید فرم کاستودین توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل

در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و نوترایز فرم کاستودین (سرپرست یا قیم کانادایی) توسط مدیریت این مجموعه، دکتر مجتبی محمدی (وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون بین‌المللی وکلا) با مهر انگلیسی وکیل برای متقاضیان محترم ارائه می‌شود، خدمات تایید فرم کاستودین کانادا، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) قابل ارائه میباشد.

گواهی امضا به انگلیسی توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل، در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و تصدیق گواهی امضاء با مهر انگلیسی، توسط وکیل پایه یک و عضو کانون بین‌المللی وکلا، دکتر مجتبی محمدی(مدیریت مجموعه) برای متقاضیان محترم ارائه میگردد.

خدمات گواهی امضا انگلیسی، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) ارائه می‌شود.

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان١٢ (على اکبر)، پلاک ۴١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و سابقه کاری بسیار بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران توسط مردم شناخته شده است. ایشان در حوزه های حقوقی از جمله امور بین الملل، تجاری، صادرات و واردات، مالی، استارت آپ ها و غیره فعالیت و تخصص بسیار بالایی دارد و نمونه پرونده های موفق زیادی را در کارنامه وکالتی خود کسب کرده است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار و تخصص وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق و تجارت بین الملل
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125405282

آدرس: تهران، پونک، بلوار همیلا، بلوار پارک، خیابان پارک، نبش خیابان استاد نظری شرقی، ساختمان 121، پلاک 2، واحد 6

محمود روشنی معز

محمود روشنی معز

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و دارای سابقه وکالتی بالا و تجربه بسیار زیادی در امور حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری تهران معرفی گردیده است و به دلیل تجربه کاری بسیار خوبی که دارد مورد اعتماد و اطمینان مردم گردیده است. آقای محمود روشنی معز تلاش کرده تا در ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری اش روش های بسیار کاربردی و مناسب را به موکلین و مراجعینش ارائه دهد و به آن ها کمک های بسیار زیادی در جهت حل مشکل حقوقی شان داشته باشد. همچنین ایشان به عنوان مشاور حقوقی در فرمانداری نظر آباد هم فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 23 سال سابقه تخصصی وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121321268

آدرس: تهران، کریم خان، خیابان شهید عضدی، خیابان آبان جنوبی،  ساختمان ایران، پلاک 36، طبقه اول

مهرزاد امیری

مهرزاد امیری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران مشغول به امور وکالتی در حوزه های مختلف است. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، مالی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره فعال است و به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران شناخته شده است. آقای مهزاد امیری در تلاش است تا بهترین دفاعیات را در دادگاه از موکلینش داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کسب رتبه 19 در آزمون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121541043

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب فرهنگسرا، پلاک ۱۹۲، طبقه ۲، واحد ۳

 محمد امیر نجات

محمد امیر نجات

وکیل پایه یک دادگستری است و در تهران مشغول به فعالیت حقوقی می باشد. ایشان به کلیه موضوعات دیوان عدالت اداری اشراف داشته و همچنین به عنوان بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران شناخته شده است. آقای محمد امیر نجات دارای تسلط و تمرکز بر کلیه قوانین و مقررات حقوقی است و سوابق و تجربه ی بسیار خوبی در انواع دعاوی ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10سال تخصص وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122888366

آدرس: تهران، سعادت آباد، ضلع جنو شرقی چهارراه سرو، ساختمان مینیاتور، طبقه 5، واحد 13

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و سالهای زیادی است که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در تهران مشغول به فعالیت است. ایشان مشاوره حقوقی شرکت های معتبر را همچون کارگزاری های بورس، شرکت های لیزینگ بانک مرکزی و غیره را برعهده دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری تهران
 • عضو انجمن وکلای جوان بین المللی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121281014

آدرس : تهران، میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان ١0 پلاک ٧ واحد ١۵

 مسعود فریدونی

 مسعود فریدونی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران مشغول به فعالیت می باشد. ایشان به تمامی قوانین مربوط به امور دیوان عدالت اداری تسلط داشته و مشاوره های حضوری و غیر حضوری خوبی را به مردم ارائه می دهد و راهکارهای مناسبی را در جهت پیش بردن پرونده های حقوقی به مردم را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123978117

آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب، روبروی خیابان نجات اللهی، نبش کوچه براتی، پلاک 16، ساختمان 880، طبقه 6، واحد 11

 مهرداد نادعلی

مهراد نادعلی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران سالهاست که مشغول به کلیه فعالیت حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران شناخته شده است و بسیار موفق در کار و حرفه وکالتی خود می باشد. آقای مهراد نادعلی دارای بیانی شیوا و تسلط کلامی بالایی می باشد و همین موضوع سبب شده است تا بتواند از موکلینش دفاعیات خوبی را در دادگاه داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سوابق کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • سابقه مدیریت حقوقی به مدت 4 سال
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126233591

آدرس : تهران، اشرفی اصفهانی شمال بالاتر از نیایش بین فلاح و دربندی پلاک۴۹۱ طبقه 2

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران فعالیت وکالتی تخصصی را بر عهده دارد. ایشان دارای نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی است و توانسته تا جلب رضایت موکلینش را داشته باشد. آقای مسعود اسلامی مهر به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران شناخته شده و مردم به او اعتماد و اطمینان کاملی دارند و کلیه امور حقوقی خود را به او می سپارند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه و تخصص وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121932428

آدرس: تهران، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک 38، واحد 2

وحید رادمنش

وحید رادمنش

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران است که در حوزه های مختلف وکالتی مانند ملکی، ثبتی، شهرداری، کیفری، خانواده، معاملات و غیره فعالیت تخصصی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران مشغول به فعالیت می باشد. همچنین ایشان مشاور حقوقی شرکت های معتبری را مانند شرکت نگین خودرو و شرکت ایرتویا را بر عهده داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کاری در وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125574863

آدرس: تهران، خیابان مطهری، پلاک 8، طبقه سوم

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل خانم در تهران

ویژگی های بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران

یک وکیل دیوان عدالت اداری در تهران، دارای ویژگی هایی می باشد تا مردم بتوانند او را به عنوان بهترین وکیل بشناسند و به او اعتماد کنند. بنابراین به مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران می پردازیم:

 • تسلط و تمرکز کامل بر کلیه قوانین دیوان عدالت اداری
 • تجربه و تخصص بالا بر تمامی دعاوی دیوان
 • اطلاعات کافی در خصوص تنظیم و دادخواست های حقوقی
 • آشنایی کامل با نحوه ی پیگیری و رسیدگی به دعاوی در دیوان
 • تخصص در آرای صادر شده از طرف کمیسیون ماده 100 شهرداری و مواردی از این قبیل
 • توانایی بالا در رسیدگی و پیگیری اعتراضات وارد شده به آرای صادره
 • شکایت از آیین نامه هایی که سبب خسارات و یا ضرر و زیان هایی به حقوق افراد شده است و تلاش برای باطل نمودن آن ها
 • تسلط کلامی بالا و نفوذ کلامی بسیار خوب
 • ارتباط موثر با موکل و نحوه درست برقراری با او
 • صبر و تحمل بالا در طی مراحل کاری
 • اخلاق مداری و دارای خلق خوی خوب در جهت ارتباط با موکل
 • وقت شناس و متعهد نسبت به کلیه انجام امور
 • خودداری از منافع خویش و تلاش برای رسیدن به هدف
 • تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده موکل
 • اعتماد و اطمینان موکل را جلب کردن و پرهیز از دروغ و وعده و وعیدهای الکی به موکل
 • صداقت داشتن در حرفه وکالتی خود

کلام آخر

یک وکیل متخصص دیوان عدالت اداری، از تجربه بسیار بالایی برخوردار است و قادر است تا از موکلش به خوبی دفاع کند. به طور کلی قوانین دیوان عدالت اداری با سایر قوانین ها متفاوت می باشد و دارای پیچیدگی های خاص خودش است که وکیلی که در این حیطه مشغول به فعالیت است، به پیچ و خم آن آشنایی دارد و نسبت به چالش های آن آگاه تر است. بنابراین افراد عادی به دلیل آگاهی کم در خصوص این قوانین، نمی توانند به تنهایی و بدون مشورت با کسی، این امور را انجام دهند. پس نیاز به یک وکیل در زمینه دیوان عدالت اداری الزامی است تا بتوان به نتایج مطلوب در این زمینه رسید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران، با دانشی که در این حوزه دارد، احتمال موفقیت در این پرونده را افزایش می دهد و همچنین با روند پیگیری و بررسی که بر این گونه پرونده ها دارد، موجب تسریع در انجام امور کاری و مراحل کاری پرونده می شود.

بنابراین بدون وجود یک وکیل باتجربه در زمینه دیوان عدالت اداری، نمی توان مراحل کاری را در جهت مثبت به پیش برد و ممکن است با مشکلات زیادی در طی مسیر مواجه شویم. پس برای تسریع و رسیدن به نتایج مطلوب، به بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران نیازمندیم.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا