وکلا

10 تا از بهترین وکیل خانم در مشهد ⚖️【آپدیت 1401】

امروزه وکلای خانم زیادی در شهر مشهد دارای تخصص و مهارت بالایی در انجام کلیه دعاوی حقوقی هستند و به عنوان بهترین وکیل خانم در مشهد مشغول به فعالیت در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق، خانواده و غیره می باشند. این وکلا به کلیه امور حقوقی اشراف داشته و دارای تجربیات بسیار خوبی در زمینه دعاوی های حقوقی می باشند. یک وکیل خوب و موفق، نسبت به پرونده حقوقی که بر عهده می گیرد باید تعهد و وظیفه داشته باشد و تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده در دادگاه داشته باشد. تنظیم دفاعیات درست و محکم در دادگاه توسط وکیل، می تواند پرونده حقوقی موکل را به درستی پیش ببرد و حتی با نتایج مثبت همراه کند. از این رو، روند اجرایی درست و اصولی پرونده بسیار مهم می باشد و وکیلی که کارش را بلد باشد و به راحتی می تواند کلیه امور را به درستی به پیش ببرد.

معمولا در برخی پرونده های حقوقی، مراجعه کننده تمایل دارد از وکیل خانم استفاده کند، خصوصا در پرونده های خانواده که معمولا خانم هایی که با مشکلات خانواده یا طلاق مواجه می شوند، ترجیح می دهند از یک وکیل خانم استفاده کنند تا با او احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند.

اگر خانم یا آقا بودن یک وکیل برایتان مهم است، توصیه می شود که از همان ابتدای کار، به این موضوع اهمیت زیادی بدهید زیرا ممکن است در ادامه ی مراحل کاری با مشکلات زیادی روبرو شده و نتوانید با وکیل خود ارتباط موثرتری برقرار کنید.  بنابراین با مطالعه در این مقاله می توان لیستی 10 تایی از بهترین وکیل خانم در مشهد را مشاهده کرده و از آن ها برای پرونده حقوقی خود استفاده کنید.

نکات مهم برای انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد

برای انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد، توصیه می شود تا نکاتی مهم را، در نظر گرفته و آن ها را رعایت کنید تا با مشکلاتی روبرو نشوید.

 1. قبل از هر اقدامی و یا قبل از انعقاد قرارداد با وکیل خود، تحقیقات لازم را در مورد وکیل موردنظر خود انجام داده و از میزان سوابق کاری او اطمینان حاصل کنید و سپس تصمیم خود را بگیرید.
 2. برای تحقیقات در مورد وکیل خود، از منابع معتبر کمک بگیرید و ترجیحا به توصیه افراد بی تجربه توجه نکنید. منابع معتبر برای تحقیقات از وکیل شامل موسسات حقوقی معتبر در مشهد، سایت های حقوقی، مجلات حقوقی؛ سایت وکیل مورد نظر و یا مراجعه به صفحات مجازی وکیل است که می تواند راه هایی برای بدست آوردن مواردی مهم برای انتخاب وکیل باشد.
 3. وکیلی که انتخاب می کنید بهتر است که تخصص اصلی اش با موضوع پرونده تان یکی باشد و ترجیحا به سراغ وکیلی بروید که در موضوع مربوط به پرونده تان تخصص داشته تا بهتر بتواند تجزیه و تحلیل در مورد مشکلات پرونده را انجام دهد.
 4. وکیل باید دارای سوابق کاری بالا و تجربیات بسیار خوبی باشدبنابراین توصیه می شود تا در مورد سوابق کاری وکیل و نتایج پرونده هایی که در گذشته بر عهده داشته است اطلاعاتی بدست آورید.
 5. .کیل بایددارای خلق و خوی خوبی باشد و در هنگام ارتباط برقرار کردن با او، به راحتی بتوان با او صحبت کرد و مشکلات را با او در میان گذاشت.
 6. دارای فن بیان بسیار خوبی باشد تا در دادگاه بهتر بتواند از موکلش دفاع کرده و همه چیز را به نفع او تمام کند.
 7. وقت شناس بوده و نسبت به زمانی که برای پرونده ای که بر عهده گرفته است ارزش قائل شود.
 8. مسئولیت پذیر و متعهد باشد و سعی کند که کارش را به بهترین نحو انجام دهد.
 9. به دلیل سرسختی که شغل وکالت دارد ممکن است برخی پرونده ها زمانبر شوند، بنابراین در این شرایط، صبوری و تحمل بالای وکیل الزامی می باشد.

حانیه گیلانی

هانیه گیلانی

وکیل پایه یک دادگستری مشهد است و دارای سوابق بسیار خوب کاری می باشد و در زمینه دعاوی های خانواده، کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق و غیره فعالیت دارد. ایشان بهترین مشاوره های حقوقی را به مراجعینش ارائه می دهد و در تلاش است تا در مدت زمان محدودی و با سرعت بالا، مشکلات حقوقی مردم را حل کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155002417

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بین فرامرز عباسی19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه1، واحد1

عاطفه مجیدی طهران

عاطفه مجیدی طهرانوکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی در شهر مشهد می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در مشهد مشغول به فعالیت کلیه دعاوی های حقوقی در زمینه های مختلف می باشد. ایشان دارای سوابق کاری بالایی در مشهد می باشد و سالهاست که در این شهر به کار وکالت مشغول است. خانم عاطفه مجیدی طهران مشاوره های بسیار کاربردی را به موکلینش ارائه می دهد و در جهت رضایت آنان تلاش می کند.

تخصص و مهارت:

 • رتبه یک در آزمون اختبار در سال 95
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل در دانشگاه شهید بهشتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129331647

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمد آباد، بلوار ابوذر غفاری، نبش بلوار ابوذر غفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10

مریم شفازاده

مریم شفازاده

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوق در شهر مشهد می باشد و وکیلی است که دارای تعهد کاری و وجدان کاری بسیار زیادی است و قدرت بیان بالا و تسلط کلامی بسیار خوبی را دارد و در زمینه های مختلف حقوقی از جمله ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره فعالیت و تخصص بالایی دارد. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در مشهد در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155502131

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان 10دی، بالای داروخانه دکتر مجتهدی، طبقه دوم

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد است و یکی از بهترین وکیل خانم در مشهد می باشد و در این شهر مشغول به کلیه فعالیت های حقوقی می باشد. ایشان دارای سوابق بالا و درخشان حقوقی است و خدمات بسیار خوبی را به موکلین و مراجعه کنندگانش ارائه می دهد. خانم نیره برومند ابراهیمی، اکثر پرونده های حقوقی را که بر عهده گرفته است با نتایج مثبتی همراه بوده است و تلاش کرده تا رضایت موکلینش را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه کار و تخصص وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09153187422

آدرس: مشهد، انتهای فلسطین 19، نبش کوچه شهیدان قادری 4، پلاک 48، واحد 2

فاطمه حسنی تبار

فاطمه حسنی تبار

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و در زمینه های حقوقی مانند کیفری، ملکی، مالی، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره تخصص داشته و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در مشهد شناخته شده است. ایشان در حرفه وکالتی خود، صادق است و تلاش کرده تا بهترین راهکارهای حقوقی را به موکلینش ارائه دهد و پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است را با موفقیت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09190744958

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، احمد آباد، مجتمع تجاری 21، طبقه 4، واحد 21

زهره حق گذار

زهره حق گذار

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشد و در حوزه های مختلف حقوقی مهارت و تخصص بسیار بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در مشهد مشغول به فعالیت حقوقی است و دارای قدرت بیانی بالا و تسلط کلامی بسیار خوبی هم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کار در امور وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضاییه
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09151308782

آدرس: مشهد، تربت حیدریه، روبروی دادگستری، پاساژ نامجو، طبقه همکف، جنب مخابرات، پلاک 4

شادی همتا

شادی همتا

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و سالهای زیادی است که در این شهر مشغول به فعالیت کلیه دعاوی های حقوقی می باشد. ایشان بهترین خدمات را به مردم و مراجعه کنندگانش ارائه می دهد و راه و روش های مناسبی را در جهت تسریع انجام کار به آن ها پیشنهاد می دهد. خانم شادی همتا مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151095136

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار معلم، بین معلم 4 و 6، پلاک60، طبقه2

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی است و در شهر مشهد سالهای زیادی است که مشغول به فعالیت حقوقی می باشد. ایشان شرایط موکلینش را به خوبی درک کرده و بهترین مشاوره ها را در اختیار آنان قرار می دهد و تمام تلاشش بر موفقیت پرونده ای است که بر عهده گرفته است. خانم مهناز دلاویز به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در مشهد مشغول به کار  وکالت می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

آدرس: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد7

الناز سادات مدنیان

الناز سادات مدنیان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در مشهد معرفی گردیده است و موجب احترام و اعتماد مردم نیز می باشد. خانم الناز مدنیان در زمینه دعاوی های خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلا دادگستری در خراسان رضوی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09154006453

آدرس : خراسان رضوی، مشهد، وکیل‌آباد یازدهم، نبش جلال آل احمد دوم

چرا به وکیل خانم در مشهد نیاز داریم

معمولا در پرونده های خانواده، خصوصا طلاق، نیاز به بهترین وکیل خانم در مشهد احساس می شود. زیرا خانم ها احساس همدردی خوبی را با وکیل خانم  خواهند داشت و ترجیح می دهند تا ارتباط موثر با وکیلی را داشته باشند که آن ها را درک کرده و یا همجنس خودش باشد. از این رو درخواست وکیل خانم در برخی پرونده های حقوقی، بسیار زیاد است.

اخذ یک وکیل خانم در مشهد، خصوصا اگر مراجعه کننده خانم باشد، سبب می شود که مشکلاتش را راحت تر با او در میان بگذارد و احساس راحت تری هم داشته باشد، خصوصا زمانی که خانم ها با مشکلات حقوقی مواجه می شوند از لحاظ روحی دارای آسیب های بیشتری هستند و نیاز به کسی دارند که بتواند او را درک کند و در جهت حل مشکلش به او کمک کرده تا حقوقش پایمال نشود.

امروزه خانم های وکیل، بسیار موفق هستند و خوشبختانه وکلای خیلی خوب و متخصصی هم در شهر مشهد وجود دارد که همگی مشغول به کار هستند و دعاوی های مختلفی را برعهده دارند.

کلام آخر

به طور کلی برخی وکلا هستند که تجربیات و آگاهی کمتری نسبت به سایر وکلا داشته و آشنایی با دادگاه و دادسرا نداشته اند و مشکلاتی برای پرونده حقوقی موکل ایجاد می کنند. اما بهترین وکیل خانم در مشهد با بهره گیری از دانش و مهارت خود در زمینه دعاوی حقوقی، می تواند به شکل فوق العاده ای تمام مراحل کاری موکل را به صورت اصولی و درست پشت سر گذاشته و به او کمک کند تا به نتایج بهتر و مطلوب تری برسد.

یک وکیل خوب و موفق، پیگیری های لازمه را برای پرونده موکلش انجام داده و تمام تلاشش را در جهت رسیدن به نتیجه دلخواه موکل در دادگاه می کند.

از این رو، حساسیت داشتن نسبت به انتخاب وکیل مهم است زیرا یک وکیل قدرت این را دارد تا با تجربه و تخصص خود، رای دادگاه را به نفع موکل تغییر دهد، حتی اگر همه چیز بر علیه موکل بوده باشد. از این رو در وهله اول، انتخاب یک وکیل خانم خبره و با تجربه در کلیه امور حقوقی بسیار مهم می باشد.

توصیه می شود که تا انتها مقاله را مطالعه کرده و با بهترین وکیل خانم در مشهد آشنا شوید و با تحقیقات لازمه، یکی از آن ها را برای پرونده حقوقی خود با توجه به مهارت و تخصص شان انتخاب کنید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا