وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل خانم در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

امروزه وکلای خانم زیادی در شهر مشهد دارای تخصص و مهارت بالایی در انجام کلیه دعاوی حقوقی هستند و به عنوان بهترین وکیل خانم در مشهد مشغول به فعالیت در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق، خانواده و غیره می باشند. این وکلا به کلیه امور حقوقی اشراف داشته و دارای تجربیات بسیار خوبی در زمینه دعاوی های حقوقی می باشند. یک وکیل خوب و موفق، نسبت به پرونده حقوقی که بر عهده می گیرد باید تعهد و وظیفه داشته باشد و تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده در دادگاه داشته باشد. تنظیم دفاعیات درست و محکم در دادگاه توسط وکیل، می تواند پرونده حقوقی موکل را به درستی پیش ببرد و حتی با نتایج مثبت همراه کند. از این رو، روند اجرایی درست و اصولی پرونده بسیار مهم می باشد و وکیلی که کارش را بلد باشد و به راحتی می تواند کلیه امور را به درستی به پیش ببرد.

معمولا در برخی پرونده های حقوقی، مراجعه کننده تمایل دارد از وکیل خانم استفاده کند، خصوصا در پرونده های خانواده که معمولا خانم هایی که با مشکلات خانواده یا طلاق مواجه می شوند، ترجیح می دهند از یک وکیل خانم استفاده کنند تا با او احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند.

اگر خانم یا آقا بودن یک وکیل برایتان مهم است، توصیه می شود که از همان ابتدای کار، به این موضوع اهمیت زیادی بدهید زیرا ممکن است در ادامه مراحل کاری با مشکلات زیادی روبرو شده و نتوانید با وکیل خود ارتباط موثرتری برقرار کنید.  بنابراین با مطالعه در این مقاله می توان لیستی 10 تایی از بهترین وکیل خانم در مشهد را مشاهده کرده و از آن ها برای پرونده حقوقی خود استفاده کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

نکات مهم برای انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد

برای انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد، توصیه می شود تا نکاتی مهم را، در نظر گرفته و آن ها را رعایت کنید تا با مشکلاتی روبرو نشوید.

 1. قبل از هر اقدامی و یا قبل از انعقاد قرارداد با وکیل خود، تحقیقات لازم را در مورد وکیل موردنظر خود انجام داده و از میزان سوابق کاری او اطمینان حاصل کنید و سپس تصمیم خود را بگیرید.
 2. برای تحقیقات در مورد وکیل خود، از منابع معتبر کمک بگیرید و ترجیحا به توصیه افراد بی تجربه توجه نکنید. منابع معتبر برای تحقیقات از وکیل شامل موسسات حقوقی معتبر در مشهد، سایت های حقوقی، مجلات حقوقی؛ سایت وکیل مورد نظر و یا مراجعه به صفحات مجازی وکیل است که می تواند راه هایی برای بدست آوردن مواردی مهم برای انتخاب وکیل باشد.
 3. وکیلی که انتخاب می کنید بهتر است که تخصص اصلی اش با موضوع پرونده تان یکی باشد و ترجیحا به سراغ وکیلی بروید که در موضوع مربوط به پرونده تان تخصص داشته تا بهتر بتواند تجزیه و تحلیل در مورد مشکلات پرونده را انجام دهد.
 4. وکیل باید دارای سوابق کاری بالا و تجربیات بسیار خوبی باشدبنابراین توصیه می شود تا در مورد سوابق کاری وکیل و نتایج پرونده هایی که در گذشته بر عهده داشته است اطلاعاتی بدست آورید.
 5. .کیل بایددارای خلق و خوی خوبی باشد و در هنگام ارتباط برقرار کردن با او، به راحتی بتوان با او صحبت کرد و مشکلات را با او در میان گذاشت.
 6. دارای فن بیان بسیار خوبی باشد تا در دادگاه بهتر بتواند از موکلش دفاع کرده و همه چیز را به نفع او تمام کند.
 7. وقت شناس بوده و نسبت به زمانی که برای پرونده ای که بر عهده گرفته است ارزش قائل شود.
 8. مسئولیت پذیر و متعهد باشد و سعی کند که کارش را به بهترین نحو انجام دهد.
 9. به دلیل سرسختی که شغل وکالت دارد ممکن است برخی پرونده ها زمانبر شوند، بنابراین در این شرایط، صبوری و تحمل بالای وکیل الزامی می باشد.

مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی، با ده سال سابقه مشاوره و وکالت از وکلای متخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین و ملاقات فرزند، جهیزیه و اثبات ازدواج و نسب می باشد که با صدها پرونده موفق به عنوان یکی از مجرب ترین و خوش برخوردترین وکلای مشهد مشغول به کار است.
ایشان در پرونده های کیفری با مشاوره تخصصی و معرفی بهترین و جدیدترین اقدام قضایی، همراه شما تا رسیدن به رای قطعی خواهد بود.
سپردن پرونده هایی نظیر کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، چک بلامحل، جرائم مربوط به پیش فروش آپارتمان، روابط نامشروع و جرائم منافی عفت، شرب خمر، مواد مخدر، قتل و غیره به این وکیل با تجربه، شما را تا رسیدن به نتیجه از رفت و آمد به دادگاه بی نیاز نموده و نهایتا موجبات آرامش خیالتان را فراهم می آورد.
امور حقوقی و ملکی، دعاوی تجاری و بانکی، چک و سفته، تنظیم سند، تصادفات و اخذ دیه و قبول وکالت ایرانیان مقیم در خارج از کشور، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه و تنظیم حقوقی قرارداد ها، فسخ و ابطال قرارداد ها، از دیگر تخصص های این وکیل حاذق و خوشنام است.
دعاوی تخلیه، خلع ید، مطالبه اجرت المثل و اجاره بها، امور ثبتی و تغییر نام و نام خانوادگی و سن از دیگر تخصص های این وکیل جوان است. خانم مریم جلالی از بهترین وکلای مشهد با متد برگزاری جلسات صلح و سازش سعی در مصالحه و سازش بین طرفین داشته و با میانجیگری به رسالت حرفه ای خود عمل می نماید. رضایت موکلین از عملکرد ایشان و بهره مندی از به روز ترین فنون دفاع، بیان و مذاکره، ایشان را در زمره بهترین وکیل مشهد قرار داده است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک2354، دفتر وکالت مریم جلالی

آدرس سایت: WWW.MARYAMJALALIVAKIL.IR


حانیه گیلانی

هانیه گیلانی

خانم حانیه گیلانی، وکیل پایه دادگستری در مشهد می باشند و در دعاوی خانواده، کیفری و حقوقی تخصص و تبحر دارند، ایشان به دلیل موفق بودن در حرفه وکالت توانسته است جایگاه بسیار خوبی بین وکلای زن در شهر مشهد کسب نماید. این وکیل خانم دارای فن بیان و روابط عمومی قوی، مسلط به قوانین و نیز شخصیت دقیق و مسئول در امور محوله، اخلاق مدار و دارای روحیه مدارا با مراجعین هستند و در اکثر پرونده های موکلین نیز موفق بوده اند.
برای مشاوره و وکالت با خانم گیلانی می توانید از طریق شماره تلفن زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09155002417

آدرس: مشهد، بلوار فرامرز عباسی، بین فرامرز ۱۹ و ۲۱، مجتمع خاتم، طبقه۳، واحد ۱۵

با تعیین وقت قبلی


سمانه اقتداری

سمانه اقتداری

سمانه اقتداری وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای خانم در مشهد در بین مردم شناخته شده است. ایشان 12 سال سابقه کاری درخشان داشته و نمونه پرونده های حقوقی زیادی را با موفقیت به پایان رسانیده است. ایشان تخصص بالایی در کلیه دعاوی مربوط به خانواده و کیفری دارند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری و تخصصی در امور وکالت
 • سابقه تدریس در دانشگاه آزاد مشهد
 • دکترای حقوق کیفری
 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی کیفری اعم از (کلاهبرداری، جرایم امنیتی، مواد مخدر و غیره)
 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی ملکی اعم از (قراردادها، چک و سفته و غیره)
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • مشاور حقوقی کیفری

شماره تماس: 09155160828

آدرس: مشهد، بین معلم ۴۵ و چهار راه دانشجو، ساختمان۶۸۷، طبقه سوم، واحد ۱۰

شما می توانید از طریق پیج اینستاگرام خانم سمانه اقتداری که در ذیل آمده است، خیلی از مسائل حقوقی تان را بدون مراجعه به وکیل، حل نمایید:

آدرس وب سایت: dr.eghtedari


هانیه رحیمی

هانیه رحیمی

سرکار خانم هانیه رحیمی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکلا در شهر مشهد می باشد که در تمامی زمینه های حقوقی به طور تخصصی به فعالیت می پردازد. ایشان صبر، صداقت، حسن سابقه، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین، ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق:

 • دارای مدرک دکتری تخصصی حقوق خصوصی
 • دارای مقالات متعدد که قابل مشاهده در وبسایت civilica
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

تخصص در امور:

 •  ملکی
 • ثبتی
 • شهرداری
 • خانواده از قبیل طلاق، وصول مهریه، نفقه، حضانت، ملاقات فرزندان، تمکین، استرداد جهیزیه
 • وصول مطالبات، تابعیت و اقامت

شماره تماس: 09154752026

 آدرس: مشهد، نبش سناباد ۴۲

 آدرس اینستاگرام: hanieh.rahimi93


وجیهه قریشی

وجیهه قریشی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در مشهد به کلیه فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان وکیل موفق در امور وکالتی است و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در مشهد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس:مشهد،


کیمیا وهاب زاده موسوی

کیمیا وهاب زاده

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر مشهد به کار وکالتی در دعاوی های مختلف مشغول است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد،


فاطمه بهرامی زاده

فاطمه بهرامی زاده

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد است و کارشناس حقوق است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی را به  برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد،


فاطمه حسنی تبار

فاطمه حسنی تبار

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و در زمینه های حقوقی مانند کیفری، ملکی، مالی، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره تخصص داشته و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در مشهد شناخته شده است. ایشان در حرفه وکالتی خود، صادق است و تلاش کرده تا بهترین راهکارهای حقوقی را به موکلینش ارائه دهد و پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است را با موفقیت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خراسان رضوی، مشهد،


مهناز دلاویز

مهناز دلاویز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی است و در شهر مشهد سالهای زیادی است که مشغول به فعالیت حقوقی می باشد. ایشان شرایط موکلینش را به خوبی درک کرده و بهترین مشاوره ها را در اختیار آنان قرار می دهد و تمام تلاشش بر موفقیت پرونده ای است که بر عهده گرفته است. خانم مهناز دلاویز به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در مشهد مشغول به کار  وکالت می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

آدرس: مشهد،

چرا به وکیل خانم در مشهد نیاز داریم

معمولا در پرونده های خانواده، خصوصا طلاق، نیاز به بهترین وکیل خانم در مشهد احساس می شود. زیرا خانم ها احساس همدردی خوبی را با وکیل خانم  خواهند داشت و ترجیح می دهند تا ارتباط موثر با وکیلی را داشته باشند که آن ها را درک کرده و یا همجنس خودش باشد. از این رو درخواست وکیل خانم در برخی پرونده های حقوقی، بسیار زیاد است.

اخذ یک وکیل خانم در مشهد، خصوصا اگر مراجعه کننده خانم باشد، سبب می شود که مشکلاتش را راحت تر با او در میان بگذارد و احساس راحت تری هم داشته باشد، خصوصا زمانی که خانم ها با مشکلات حقوقی مواجه می شوند از لحاظ روحی دارای آسیب های بیشتری هستند و نیاز به کسی دارند که بتواند او را درک کند و در جهت حل مشکلش به او کمک کرده تا حقوقش پایمال نشود. امروزه خانم های وکیل، بسیار موفق هستند و خوشبختانه وکلای خیلی خوب و متخصصی هم در شهر مشهد وجود دارد که همگی مشغول به کار هستند و دعاوی های مختلفی را برعهده دارند.

کلام آخر

به طور کلی برخی وکلا هستند که تجربیات و آگاهی کمتری نسبت به سایر وکلا داشته و آشنایی با دادگاه و دادسرا نداشته اند و مشکلاتی برای پرونده حقوقی موکل ایجاد می کنند. اما بهترین وکیل خانم در مشهد با بهره گیری از دانش و مهارت خود در زمینه دعاوی حقوقی، می تواند به شکل فوق العاده ای تمام مراحل کاری موکل را به صورت اصولی و درست پشت سر گذاشته و به او کمک کند تا به نتایج بهتر و مطلوب تری برسد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، پیگیری های لازمه را برای پرونده موکلش انجام داده و تمام تلاشش را در جهت رسیدن به نتیجه دلخواه موکل در دادگاه می کند. از این رو، حساسیت داشتن نسبت به انتخاب وکیل مهم است زیرا یک وکیل قدرت این را دارد تا با تجربه و تخصص خود، رای دادگاه را به نفع موکل تغییر دهد، حتی اگر همه چیز بر علیه موکل بوده باشد. از این رو در وهله اول، انتخاب یک وکیل خانم خبره و با تجربه در کلیه امور حقوقی بسیار مهم می باشد.

4.5/5 - (12 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا