وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در یوسف آباد ⚖️【آپدیت 1403】

هدف از این مقاله، بررسی ویژگی ها و خصوصیات بهترین وکیل در یوسف آباد تهران است تا افرادی که در این منطقه زندگی می کنند و با مشکلات حقوقی مانند کیفری، ملکی، خانواده، طلاق و غیره مواجه می شوند به این وکلا مراجعه کرده و مشکلات حقوقی خود را رفع کنند. در شهر تهران وکلای خبره و متخصصی در سایر امور حقوقی وجود دارد که این افراد دارای تخصص و مهارت بسیار خوبی در کلیه حوزه های حقوق هستند و بهتر می توانند مشکلات موجود در پرونده را مدیریت کنند.

انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای، مانند انتخاب یک پزشک متخصص می باشد. یعنی به همان اندازه که اخذ و انتخاب یک پزشک اهمیت دارد، به همان اندازه هم انتخاب یک وکیل خوب اهمیت دارد زیرا یک وکیل قدرت زیادی در انجام حل کردن مسائل و گرفتن حق و حقوق موکل را دارد.

برای انتخاب وکیل، باید به میزان توقعات خود و شرایطی را که از یک وکیل انتظار دارید را در نظر بگیرید. مثلا اگر پیر یا جوان بودن وکیل مهم است یا خانم یا آقا بودن او، بهتر است تا تمامی این موارد در همان لحظه اول انتخاب رعایت شود تا بعدها با مشکل روبرو نشوید. اما به طور کلی موردی که مهم و حائز اهمیت است، میزان دانش و تخصص خوب یک وکیل است تا مواردی که باعث ایجاد حاشیه در انتخاب وکیل شود. بنابراین در این مقاله به معرفی 5 لیست از بهترین وکیل در یوسف آباد تهران پرداخته ایم تا به درستی بتوانید این وکلا را با توجه به حرفه و تخصص شان انتخاب کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های یک وکیل خبره در یوسف آباد

وکالت هم جزو مشاغلی است که نیاز به تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران می تواند به چند موضوع حقوقی تسلط و مهارت داشته باشد اما منطقی تر این است که معمولا وکلا در یک یا دو موضوع نسبت به سایر موضوعات تسلط بالاتری دارند و بهتر است وکلایی برای پرونده حقوقی انتخاب شوند که وکیل در موضوع تخصصی کار کند که پرونده شما همان موضوع تخصصی وکیل است.

برای انتخاب یک وکیل براساس ویژگی های او، نیاز است تا سوابق کاری و نتایج پرونده هایی پیشینی که از گذشته بر عهده گرفته است را جویا شد و سپس او را انتخاب کرد. وکیلی که دارای تجربیات بسیار خوبی از انواع مختلف پرونده های حقوقی باشد بهتر می تواند مشکلات و چالش های پرونده را بشناسد و آن ها را در مدت زمان کمتری رفع کند. یک وکیل متخصص مانند یک پزشک متخصص است که همه ی افراد به او اعتماد داشته و سعی می کنند پرونده های حقوقی خود را به او واگذار کنند.

به جز مسائل کاری، اخلاقیات یک وکیل در حوزه کاری اش بسیار مهم می باشد. وکیلی که دارای خلق و خوی خوب و صبر و تحمل بالایی است در کارش هم موفق تر است. زیرا قرار است تا با موکلینش ارتباط و تعاملات بسیار زیادی در این خصوص داشته باشد و نیاز است که اخلاقیات خوبی را در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعینش داشته باشد.

بهترین وکیل در یوسف آباد چه کسی است

بهترین وکیل در یوسف آباد دارای شاخص ها و ویژگی هایی است که در هنگام انتخاب و اخذ او باید به آن توجه کرد تا انتخاب درستی داشت که در ادامه به آن اشاره می کنیم :

 • وکیل انتخابی باید دارای مجوز و پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری باشد
 • میزان تسلط و تمرکز کافی را بر قوانین و مقررات حقوقی داشته باشد
 • تجربه بالایی در حوزه های مختلف وکالتی را داشته باشد
 • اطلاعات حقوقی اش را بروز کرده و علم حقوقی جدید استفاده کند
 • دارای نمونه پرونده های موفق در زمینه حقوقی باشد
 • مهارت بالایی داشته باشد و قدرت تجزیه و تحلیل مشکلات پرونده را داشته باشد
 • صداقت و صراحت را در حوزه کاری و شغلی اش به کار ببرد
 • فقط به فکر منافع خود نباشد
 • موکلش را در جریان امور و مراحل کاری قرار دهد
 • تسلط کلامی و بیان خوبی داشته باشد
 • ارتباط موثری را با موکلینش برقرار کند
 • از دادن وعده و وعید های پوچ به موکلش پرهیز کند
 • مشاوره هایی را مبنی بر بالا بردن اطلاعات و آگاهی موکلش برگزار کند
مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در ونک کلیک کنید

 میترا ضرابی

میترا ضرابی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و در منطقه یوسف آباد می باشد و در کلیه زمینه های حقوقی از فعالیت و تخصص بسیار بالایی برخوردار است. ایشان نویسنده کتب های حقوقی می باشد و یکی از کتاب های ایشان به نام بایسته های حقوقی است که در دانشگاه برای دانشجویان حقوق در شهر های مختلف تدریس می شود. خانم میترا ضرابی به عنوان بهترین وکیل در یوسف آباد معرفی گردیده است و سالهای زیادی است که در شهر تهران به عنوان وکیل و مشاور حقوقی مشغول به کار و فعالیت حرفه ای و تخصصی نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • عضو هیئت مدیره کانون وکلا دادگستری مرکز
 • عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند
 • نویسنده کتب حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۶٨۶٨١٢٠

آدرس : خیابان اسد آبادی (یوسف آباد)، نرسیده به خیابان چهارم ، پلاک ٣٨

 محمد جواد خسرو نوبری

محمدجواد خسرو نوبری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد و  در منطقه یوسف آباد تهران، مشغول به فعالیت در زمینه های مختلفی حقوقی است. ایشان در زمینه دعاوی های تجاری، خانواده، کیفری، ثبتی، ملکی، طلاق و غیره تخصص داشته و به عنوان بهترین وکیل در یوسف آباد معرفی شده است. آقای محمد جواد خسرو نوبری دارای سوابق کاری و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است و دارای نمونه پرونده های موفق بسیاری هم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • ده سال سابقه  کاری با بانک ملی ایران
 • عضو کانون وکلای دادگستری  در تهران
 • فوق لیسانس حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس : 09124276467

آدرس : تهران، یوسف آباد، خیابان هفتم، پلاک ۲۷، طبقه ۲،  واحد ۹

آرش نجفی

آرش نجفی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر تهران در منطقه یوسف آباد مشغول به کار وکالتی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل در یوسف آباد تهران مشغول به کار و فعالیت حقوقی است و سابقه بسیار بالا و درخشانی را به عنوان یک وکیل دارد. آقای آرش نجفی به عنوان وکیل بین المللی در پرونده های مربوط به حقوقی در حوزه های تجاری، فوتبال در شهر لوزان سوییس در باشگاه های ایرانی، فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سوابق کاری و تخصص در وکالت
 • تسلط کامل به زبان انگلیسی در تنظیم قراردادهای بین المللی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122588842

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان بیستم

 مریم سلیمانی

مریم سلیمانی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در منطقه یوسف آباد مشغول به فعالیت در حوزه وکالت است. ایشان به عنوان بهترین وکیل در یوسف آباد است و تمام تلاشش را در حفظ رضایت موکلینش دارد. خانم مریم سلیمانی تالیفات متعدد حقوقی را انجام داده است و به عنوان سخنران و مدرس حقوقی در تهران فعالیت دارد. همچنین ایشان دارای گواهینامه های متعدد حقوقی است.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سوابق و تخصص کار در وکالت
 • دکتری حقوق بین الملل
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • به عنوان بانوی برتر ایرانی درهمایش چهره های ماندگارسال ۹۶
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121908732

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، بین خیابان دهم ودوازدهم، پلاک ۹۴، طبقه ۴، واحد ۱۴

حمیرا پارسا

حمیرا پارسا

 وکیل پایه یک دادگستری در منطقه یوسف آباد تهران است و بسیار در کارش تخصص و حرفه ای عمل می کند و مشاوره های حرفه ای و کاربردی را به موکلینش ارائه می دهد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، طلاق و غیره فعالیت دارد و به عنوان بهترین وکیل در یوسف آباد توسط مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123666928

آدرس:  تهران، یوسف آباد، خیابان اسد آبادی، نبش فتحی شقاقی، برج هنر، پلاک ۲۲، واحد ۱۴

مفهوم لغتی وکالت چیست

در واقع مفهوم وکالت یعنی واگذاری امور یا کاری که به یک فرد متخصص در زمینه حقوقی تحصیلاتش را گذرانده و تخصص داشته، انجام می شود. وکیل حکم نماینده و حامی موکل را دارد و از لحظه اول تا انتهای پرونده، موظف است تا کلیه امور حقوقی را انجام دهد. در واقع وکالت یعنی پیگیری و رسیدگی به امور حقوقی از جانب وکیل است که طی قراردادی که با وکیل و موکل صورت می پذیرد و وظایفی که در قرارداد شرح داده شده است، وکالت انجام می پذیرد. تمامی این امور توسط وکیل، با حق الوکاله ای به صورت توافقی در قرارداد تعریف شده و سپس کار و مراحل اجرایی پرونده انجام می شود.

هر فردی حق دارد تا برای دفاع از خود و یا گرفتن حق و حقوق خود، وکیلی را اخذ کند. وکلا با آگاهی از قوانین و آیین نامه های جدید حقوقی، تسلط بر تمامی مراحل کاری داشته و در مدت زمان محدودی می توانند مشکلات موکلین را حل و فصل کنند. همچنین با توجه به تغییرات جزیی در قوانین وکالتی، وکلا علوم حقوقی خود را بروز کرده و تلاش می کنند تا با به سهولت رساندن پرونده و به نتایج مطلوب رساندن آن، کمک قابل توجهی به موکلین داشته باشند.

کلام آخر

روزانه و ماهانه، تعداد زیادی از پرونده های حقوقی در موضوعات مختلف، به سازمان قوه قضاییه کشور فرستاده می شود که تمامی این پرونده ها در دادگاه های کشور، مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت. هر یک از این نمونه پرونده ها در دادگاه، به وکیل مورد نظر موکل، ارجاع داده می شود. این موضوعات باید به حوزه ی تخصصی وکیل ارتباط داشته باشد.

بعد از مواجه شدن مشکلات حقوقی، نگرانی افراد پیدا کردن یک وکیل خوب می باشد. معمولا جستجوی یک وکیل در شهر های بزرگ خصوصا تهران، کار راحتی به نظر نمی رسد و جزو دغدغه های هر فرد به شمار می رود زیرا وکلای زیادی در تهران و مناطق تهران هستند که مشغول به کار وکالتی می باشند. بنابراین هذف از این مقاله معرفی وکلایی خبره و نام آور در منطقه یوسف آباد در تهران است که دارای سوابق و تجربیات بسیار خوبی در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، تجاری، ثبتی و غیره هستند و با توجه به موضوع پرونده و مشکلاتی که وجود دارد، می توان از یکی از آن ها در حوزه وکالتی کمک گرفت.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا